X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 10 lipca 2020, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Admiralka gratuluje :)

    Cabrera biorę dupka choć nie wiem czy potrzebnie, tak bardzo chcę wierzyć, że coś to da (wiem moja naiwność, czy wiara? nie zna granic? ) . Skontroluję jeszcze ten prog. Załatwiłam sobie lutke nigdy nie miałam z nią do czynienia. Nie wiem co robię i czy dobrze robię bo nawet nie wiem jak to brać .

    wybaczcie, ale wariuje a na dinkach cisza dlatego tu Wam pisze. Jesteście siłą <3

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Frelciaa Autorytet
    Postów: 3928 5067

    Wysłany: 10 lipca 2020, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna z Wielu u mnie w poprzedniej ciąży był próg mniej niż 1 i niestety donosiłam tylko do 8 tygodnia ALE lekarz uważał ze sztuczny progesteron wystarczy i znam przykład niezapominajki z wątku o iui ze z progiem 1 da się go wypracować i mieć zdrowa ciąże. Z tego co pamietam ona brała prolutex, luteinę i chyba zarówno dowcipna jak i podjęzykowa

    👩🏻‍🦰 29l.
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo 🔺PAI-1 4G hetero
    💊acard od 1dc i 💉heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii - dieta bg
    - 5 transfer poronienie w 8tc. :(
    👨🏽33l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    🤰🏼Zarodeczku nasz malutki rośnij duży, okrąglutki. Pięknie się zagnieżdżaj i na 9 miesięcy w moim brzuszku zamieszkaj”👩‍❤️‍👨
    16.06- 6 transfer blaski 4BB <3
    22.06.20 6 dpt- beta 43,33 prog.33
    24.06.20 8 ddpt- beta 113,9 prog.35
    16.07.20 - ❤️ Serduszko nasze bije!
    25.07.20- 2 cm Kluseczka <3 tętno 167/min
    18.02.21- nasz Chłopczyk już na świecie 😍
    ZdiDp1.png
    Litania do św Józefa 🙏🏻
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 10 lipca 2020, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 Dziękuję <3

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Frelciaa Autorytet
    Postów: 3928 5067

    Wysłany: 10 lipca 2020, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma za co. Nadzieja jest zawsze i trzeba walczyć

    👩🏻‍🦰 29l.
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo 🔺PAI-1 4G hetero
    💊acard od 1dc i 💉heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii - dieta bg
    - 5 transfer poronienie w 8tc. :(
    👨🏽33l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    🤰🏼Zarodeczku nasz malutki rośnij duży, okrąglutki. Pięknie się zagnieżdżaj i na 9 miesięcy w moim brzuszku zamieszkaj”👩‍❤️‍👨
    16.06- 6 transfer blaski 4BB <3
    22.06.20 6 dpt- beta 43,33 prog.33
    24.06.20 8 ddpt- beta 113,9 prog.35
    16.07.20 - ❤️ Serduszko nasze bije!
    25.07.20- 2 cm Kluseczka <3 tętno 167/min
    18.02.21- nasz Chłopczyk już na świecie 😍
    ZdiDp1.png
    Litania do św Józefa 🙏🏻
  • admiralka Autorytet
    Postów: 1992 3383

    Wysłany: 10 lipca 2020, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera wrote:
    Jedna z Wielu, a może weź dla pewności jakiegoś proga? Raczej nie zaszkodzi. Dopóki beta rośnie, to wzięłabym dupka lub luteinę. Bardzo chciałabym, żeby Ci się udało ❤️

    Admirałka gratuluje ❤️ Dzielna byłaś. A wybraliście imię dla Synka?? Ps. Nie wiedziałam, ze jesteśmy z tych samych okolic 😊

    Frez, trudno mi dobie wyobrazic Ciebie jako słonia 😂 na pewno masz zgrabniutki brzuszek!

    Jezowa, Twój brzuszek tez już ładniutki

    A ja dziś na szybkiej wizycie zobaczyłam zarodek i serduszko ❤️
    Kamień spadł mi z serca!
    Cudowne wieści z wizyty! ❤️

    Tak, synek jest Leonard ❤️

    Cabrera lubi tę wiadomość

    atdc9vvjhr7v1l6t.png

    h84f9vvj1bgblfir.png

    03.08.2017 - Nasze cuda 8tc [*]
    16.12.2017 - Marysia 15tc [*]
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 10 lipca 2020, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór!

    Jadę po kolei bo znowu się ożywiło na wątku a spodziewałam się ze 4 postów po moim ostatnim :P :)
    Dziękuję Wam za miłe słowa w moim kierunku -urlop robi z Matki człowieka :D ;)

    Pilik- czytam co Ty piszesz o rozwiązaniu, patrzę na Twój suwak.... serio? kiedy to zleciało? może ta 3 na początku to jednak powinna być 2? zdecydowanie czas za szybko leci!

    Frez cieszę się że synek zdrowo rośnie. Wiem że waga może dobijać w ciąży -może bardziej jej nagły przyrost.
    Ja jestem niższa od Ciebie (162cm) a ważę bez ciąży duuuużo więcej (72! dramat) ale na razie nie jestem w stanie nic z tym sensownego zrobić. Trudno-dzieci mnie będą kochały czy będę gruba czy chuda a Ciastek niech spróbuje podskoczyć ;) Nie wiem czy to pomocne czy nie ale w 1 ciąży przytyłam 15kg i dużo szybciej zrzuciłam nic nie robiąc niż obecnie (ze Stasiem było ledwie 8kg). Wierzę w Twoją cudowną figurę i mimo że dla mnie wyglądasz jak modelka to rozumiem że musimy też mieć same o sobie pozytywne zdanie inaczej 1000 słów nas nie przekona. <3

    Justynka <3 miło na Was obie popatrzeć <3 Ania już taka duża!

    Admirałka! Gratulacje :) szybko ale mam nadzieję zdrowo się macie? daj znać w wolnej chwili ( hyhyhy)...już doczytałam w trakcie pisania tego posta :) jak widać lekarze wiedzą swoje a nasze dzieci swoje :D dobrze że wszystko pozytywnie się skończyło. Czekamy na fotę!

    Jeżowa bardzo sexi wyglądasz w tej ciąży :) nie wiem gdzie tam u Ciebie dodatkowe kg ale na zdjeciu nie widać. Podejrzałam że Agatka śpi w łóżeczku ze zdjętą jedną ścianką. Właśnie planuje to zrobić ale mam obawy że Staszek będzie uciekał z łóżeczka. Kiedy zdecydowaliście się zdjąć jeden bok? Czy Agatka wymykała się z łóżka zamiast spać?
    Kciuki za podgląd maluszka!

    Jedna z Wielu dziewczyny już w sumie wszystko napisały ale ja jeszcze mam pytanie który to dzień cyklu? trzymam kciuki za Ciebie i jeśli tylko czujesz się na siłach to wpadaj do nas częściej <3 czekam na aktualizacje od Ciebie!

    Cabrera kocham takie wiadomości <3




    Cabrera lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 10 lipca 2020, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelciaa wrote:
    Nie ma za co. Nadzieja jest zawsze i trzeba walczyć

    Frelcia jak się masz? jak tam w dwupaku?


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 10 lipca 2020, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na koniec post samochwalski :]

    przeżyłam przed chwilą jeden z najgorszych stresów w moim życiu! wróciłam z działki ze Stasiem, wykąpałam go, zakładam pieluchę a tam...
    601d52a1676c.jpg

    takie małe gówienko jak łepek od szpilki! Biegał po trawie i całe szczęście że usadowił się w pachwinie bo inaczej pewnie dopiero rano bym go znalazła jak by już się napił dużo. Namordowałam siebie i dziecko żeby to to wyjąć bo już oczywiście się przyssał (nawet kąpiel mu nie przeszkadzała) ale udało się! Kleszczu cały i zdrowy został spuszczony z szumem kanalizacji a ja chyba muszę łyknąć coś na uspokojenie.
    Brrr, nie życzę nikomu!


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 10 lipca 2020, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Jedna z Wielu dziewczyny już w sumie wszystko napisały ale ja jeszcze mam pytanie który to dzień cyklu? trzymam kciuki za Ciebie i jeśli tylko czujesz się na siłach to wpadaj do nas częściej <3 czekam na aktualizacje od Ciebie!

    Kochana 32dc przy 27/28

    Nie macie pojęcia jak Wam dziękuję za każdą wiadomość. Ja się staram nadrobić co u Was ale co chce skomentować to zdążę zapomnieć lub pomylić. Nigdy za Wami nie nadążałam ale Was Kocham <3

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 10 lipca 2020, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna to faktycznie mało :( nie będę Ci słodzić ale może owulacja była późno i szybko wyłapałaś ciążę? bardzo chcę Cię widzieć tu wrzucającą fotki rosnącego brzuszka więc trzymam kciuki aby to była Merida Waleczna!


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Lunaaa Autorytet
    Postów: 731 1182

    Wysłany: 10 lipca 2020, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Armirałka, Cabrera serdecznie gratuluję ❤️

    JednazWielu pamiętam Cię z wątków miesięcznych, mocno Ci kibicuje i życzę dużo siły teraz w tej niepewności. Tulę mocno ❤️

    Jedna_z_Wielu, Cabrera lubią tę wiadomość

    Nasz najkochańszy Synek już z nami 💙 29.12.2022 (36+6)

    age.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 10 lipca 2020, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze Was podziwiałam, że tak potraficie wszystkim w jednym poście odpowiedzieć. <3

    A co do kleszcza to ostatnio też wypatrzyłam takiego gówniarza przy kąpieli.

    Czuję się jak na bombie i jak będzie mi dane to zbadam jeszcze ten prog.

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 10 lipca 2020, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Admiralka, a ile synek ważył i mierzył? Dobrze, że już jesteście razem.

    Lunaris współczuję "przygody" z kleszczem. Mojej przyjaciółki córeczka 15 miesięczna miała ostatnio jednego pod szyjka. Przyniosła z placu zabaw.. Na szczęście badanie wyszło ok.

    Cabrera no to wspaniała wiadomość. Teraz można się urlopowac :)

    Cabrera lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 10 lipca 2020, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris uff, że udało Ci się tak szybko wyłapać i wyciągnąć kleszcza! Co do łóżeczka - wcześniej przez jakieś trzy miesiące mieliśmy wyciągnięte trzy szczebelki, więc Agata była przyzwyczajona, że ma opcje wyjścia, ale ani wtedy, ani teraz nie ucieka z łóżeczka w trakcie zasypiania. Jakoś miesiąc temu zdjęliśmy ten bok, jak dotąd tylko raz spadły jej nogi na podłogę, ale udało mi się je wgramolić je z powrotem nim się obudziła :D jak się obudzi w nocy/nad ranem (na szczęście częściej nad ranem) to tupta do nas i wtedy już śpimy razem. Tzn. mąż śpi, Agatka śpi, a ja unikam ciosów kończynami 😂

    Admirałka po pierwsze czekam na zdjęcie najnowszego członka naszej społeczności :) po drugie uwielbiam czytać takie opisy typu "pani jeszcze nie rodzi", a cztery godziny później możesz powiedzieć "no jednak rodziłam i urodziłam" :D gratulacje jeszcze raz! Powodzenia w domku <3 jak Tosia zareagowała na braciszka?

    Cabrera cudowne wieści z wizyty! <3

    Frelcia również podbijam pytanie o samopoczucie! Kiedy wizyta? Jak sobie radzisz psychicznie?

    PS. Chciałam wyjaśnić, że moja chwilowa nieobecność była związana z tym, że mnie wylogowało z of i jak temu największemu leniowi śmierdzącemu nie chciało mi się zalogować! Dobrze, że Admirałka urodziła to miałam przynajmniej powód😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2020, 22:27

    Lunaris, Cabrera lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 10 lipca 2020, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ważne pytanie. Czy macie dla swoich dzieciaków rowerki biegowe? Jeśli tak, to jakie polecacie? Czy z blokadą skrętu czy bez? 2 urodzinki zaraz i już mnie pytają o pomysły na prezent dla Ani a ja głupieje.

    Admiralka, dobrze, że Cię lekarze wzięli do szpitala bo gdyby nie to... to byś jeszcze w domu albo karetce urodziła.

    Jeżowa, wyciągnęłam poduszkę ciążową i jak tylko Ania gramoli się do nas do łożka to ona pozwala mi unikać ciosów.

    Lunaris, dobrze, że wyłapałaś tego skubańca.

    AnnaStesia, martwię się bo dawno Cię tu nie było.

    Mi, brakuje mi tu Twoich długaśnych postów. Co tam u Was słychać?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2020, 22:44

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 10 lipca 2020, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Admiralka wielkie gratulacje!

    Jedna trzymam kciuki ogromnie mocno, prog niziutki ale przy takiej początkowej becie może faktycznie nie zdążył wystrzelić 💪

    Jezowa ja tam samo :P wylogowało mnie kilka razy i przy tym całym załataniu jakoś nie miałam motywacji sobie hasła przypominać. Ale mentalnie lajkowaam co chwile :D

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 11 lipca 2020, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris, Hania tez śpi w swoim lozeczku bez jednego boku. W tym mejscu mamy taka mini barierke. Zdjelismy jej jakis miesiac temu, a wczesniej wyjelismy jej szczebelki. Nam Hania nie uciekala/nie ucieka z lozeczka. W koncu sie przemogla i zaczala do nas przychodzic jak sie przebudzi, ale raczej jest to rano. Generalnie myslimy o przeniesieniu Hani do normalnego lozka (90×200) w okolicy 2 urodzin, bo w przypadku usypiania bedzie nam zdecydowanie wygodniej sie z nia polozyc 😅 wtedy tez Piotrus przejmie jej łóżeczko. Tak to mniej-więcej wyglada.

    bf5499cbc25d3424.jpg

    Admirałka,gratulacje! W "wolnej chwili" podziel sie Twoim słodziakiem! ❤

    Lunaris lubi tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Frelciaa Autorytet
    Postów: 3928 5067

    Wysłany: 11 lipca 2020, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze się czuje. W sumie moim jedynym objawem jest sennośc. Od czasu do czasu czuje rozpieranie w podbrzuszu i mdłości jak jestem głodna. Psychicznie radzę sobie kiepsko bo w przyszłym tygodniu mam wizytę serduszkową. Muszę wierzyć ze będzie dobrze ale strach jest ogromny.

    👩🏻‍🦰 29l.
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo 🔺PAI-1 4G hetero
    💊acard od 1dc i 💉heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii - dieta bg
    - 5 transfer poronienie w 8tc. :(
    👨🏽33l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    🤰🏼Zarodeczku nasz malutki rośnij duży, okrąglutki. Pięknie się zagnieżdżaj i na 9 miesięcy w moim brzuszku zamieszkaj”👩‍❤️‍👨
    16.06- 6 transfer blaski 4BB <3
    22.06.20 6 dpt- beta 43,33 prog.33
    24.06.20 8 ddpt- beta 113,9 prog.35
    16.07.20 - ❤️ Serduszko nasze bije!
    25.07.20- 2 cm Kluseczka <3 tętno 167/min
    18.02.21- nasz Chłopczyk już na świecie 😍
    ZdiDp1.png
    Litania do św Józefa 🙏🏻
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 11 lipca 2020, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelciu nic dziwnego... trzymam kciuki wielkie za wizytę! Daj znać co i jak.

    Jeżowa, Śliweczka dzięki za rozwinięcie tematu. Mniej się obawiam spadania jak uciekania w czasie zasypiania, teraz mam fajnie bo odkładam Stasia z butelką, włączam muzykę i wychodzę. Jak zdejmę bok to obawiam się że nie będzie chciał leżeć bo przecież tyyyyle jest rzeczy do zrobienia -szczególnie w porze spania :D
    Na sierpień zaplanowałam remont pokoju brata (wreszcie!) może wtedy się zdecyduję. Zacznę od wyjęcia szczebelków i zobaczymy.

    Czy ktoś urlopuje? jakoś w tym roku mało słychać o wakacjach. Piszcie co tam robicie.
    Ja po wyjeździe na Mazury myślę żeby jeszcze pojechać z chłopakami bo tam jest tak pięknie <3

    ANIU co tak u Was? Jak Oskar? dawno Cię nie widziałam a już niebawem drugie urodziny u Was :)


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 lipca 2020, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera super wiadomość, gratuluję ♥️

    Lunaris miło cię widzieć 🥰 dobrze że znalazłaś dziada. Ja ostatnio też myślałam że młody przyniósł kleszcza z dworu, ale na szczescie nie

    Cabrera lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
‹‹ 3762 3763 3764 3765 3766 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ