X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 19 marca 2021, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też pierwszy ząb na 10,5 miesiąca :) Wszystkie zęby idą Młodemu dość późno ale bezszelestnie. Zobaczymy jak będzie u bliźniaków. Życzyłabym sobie tego samego co u starszaka :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 19 marca 2021, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik no to nieźle, chyba że to pediatra się jednak pomyliła. Nasza to jest taki dinozaur przychodni, co to na 4 miesiące Ady już mówiła żeby jej dietę rozszerzać (bez żadnych specjalnych medycznych przesłanek), teraz co wizyta pyta czy zupki, kaszki, papki je no i moje ulubione czy pije soki. Ja oczywiście przytakuje robię swoje i nie wspominam, że dziecko papkami gardzi, uwielbia placki, wziąć do ręki kiwi czy marchewkę albo pajdę chleba z masłem. A hitem było jak ostatnio mi poradziła żebym nie jadła zbyt pikantnych rzeczy 😆 już pal go sześć że to dosyć stare wytyczne ale moje dziecko ma za chwilę 9 miesięcy, więc naprawdę takie rady to rychło w czas

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 20 marca 2021, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Pilik no to nieźle, chyba że to pediatra się jednak pomyliła. Nasza to jest taki dinozaur przychodni, co to na 4 miesiące Ady już mówiła żeby jej dietę rozszerzać (bez żadnych specjalnych medycznych przesłanek), teraz co wizyta pyta czy zupki, kaszki, papki je no i moje ulubione czy pije soki. Ja oczywiście przytakuje robię swoje i nie wspominam, że dziecko papkami gardzi, uwielbia placki, wziąć do ręki kiwi czy marchewkę albo pajdę chleba z masłem. A hitem było jak ostatnio mi poradziła żebym nie jadła zbyt pikantnych rzeczy 😆 już pal go sześć że to dosyć stare wytyczne ale moje dziecko ma za chwilę 9 miesięcy, więc naprawdę takie rady to rychło w czas
    Piotrek po wyjściu ze szpitala był jeszcze nieco żółty. Chciałam skierowanie na badanie bilirubiny (bo oczywiście tego szybkiego pistoletu do mierzenia na ciele nie mają). Lekarka dała mi zalecenie pojenia Młodego.... glukozą 😵 jak sobie pomyślałam że ja to piłam w ciąży i to było obciążenie dla trzustki to jak bardzo będzie obciążać taki malutki organizm. Jak przyszłam na kontrolę to musiałam kłamać że podaję bo inaczej byłaby afera 🙄

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 24 marca 2021, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hop hop, jaka tu cisza smutna.

    Co tam u Was dziewczyny?
    Ciężarówki jak się czujecie?

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • sliweczka92 Autorytet
    Postów: 759 1824

    Wysłany: 24 marca 2021, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żyjemy powolutku 😀 mnie w ciągu dnia ratuje bajka puszczają na projektorze (w ciągu drzemki Piotrusia)
    Nabylismy lidlomixa, więc zabawa na całego 😅
    Ja czuję się bardzo dobrze, ale czekam na prawdziwą wiosnę 🥰 jak przyjdzie, to na pewno odżyję. Na początku przyszłego tygodnia jedziemy do mojej rodzinki na północ (mamy w 🍑 obostrzenia, nie będziemy siedzieć w mieszkaniu w bloku, Tylko w domku z ogródkiem). Posiedzimy tam jakieś 1,5tygodnia pewnie (plusy pracy zdalnej eMka).
    Pilik, a jak u Was?
    Z mniej przyjemnych, na początku przyszłego tygodnia czeka mnie krzywa cukrowa 🤪

    lukaszkowa lubi tę wiadomość

    <3
    k0kdcwa14mfoy763.png
    <3
    o1483e5ewjmvno6w.png
    <3
    ijpbdf9h3waux8rd.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 24 marca 2021, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dziś wizytę bo się stresuje czy wszystko jest dobrze a co za tym idzie ciśnienie wysokie z nerwow.
    Oby wszystko było dobrze z maluszkiem

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 24 marca 2021, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yos trzymam kciuki!

    Sliweczka ale u Ciebie pędzie...!
    Dobrze robicie, zmiana się przyda i na pewno wszystkim dobrze zrobi!

    U nas w porządku, trochę gonitwa wciąż. Mały już staje wszędzie, zaczyna robić kroczki przy meblach 🙈
    Dzisiaj poszłam tylko do ubikacji wracam a on stoi przy kuchence Ninki i majstruje tam 🙈 całe szczęście nauczył się już upadać na pupę a nie twarz 😅
    Nina się rozkręca w wyrażaniu swoich potrzeb i chęci i bywa ciekawie 😅

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 25 marca 2021, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak pomóc maluchowi z kaszlem? Jesteśmy po nieprzespanej nocy, Ada budzila się co chwilę, bo coś ją dusi w środku. Nie podam jej żadnych syropów ani innych leków na własną rękę, a tak mi szkoda jak się męczy 😥 w jakim momencie warto jednak iść do lekarza i sprawdzić co się dzieje? Jak nie przechodzi po kilku dniach czy lepiej od razu?
    P.S. Nie chce wyjść na panikare, która z byle gilem lata po lekarzach

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2021, 09:31

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Aga9090. Moderator Forum
    Postów: 112 83

    Wysłany: 25 marca 2021, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta jak dusi mała to może warto iść do lekarza na wszelki wypadek.
    Jak u nas zaczyna się kaszel to inhalacje i dbam aby nie było suchego powietrza w domu. Żadnych syropów nie stosuje chyba, że lekarz zleci ale to przeważnie zleca nam leki do inhalacji.

    Yos kciuki!

    U nas znowu armagedon z szkoła także ten... Nie wiem kiedy wrócę do żywych 🤪😵

    Makino lubi tę wiadomość

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 25 marca 2021, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Dziewczyny jak pomóc maluchowi z kaszlem? Jesteśmy po nieprzespanej nocy, Ada budzila się co chwilę, bo coś ją dusi w środku. Nie podam jej żadnych syropów ani innych leków na własną rękę, a tak mi szkoda jak się męczy 😥 w jakim momencie warto jednak iść do lekarza i sprawdzić co się dzieje? Jak nie przechodzi po kilku dniach czy lepiej od razu?
    P.S. Nie chce wyjść na panikare, która z byle gilem lata po lekarzach
    U nas był katar i gorączka. Nie szłam do lekarza bo z takimi objawami to lekarza nic nie zdziała więcej niż ja. We wtorek zaczęła kaszleć (katar jej spływał bo się wysmarkać nie umie) a w środę już zeszło na tchawicę. Dzisiaj idziemy do lekarza bo z tym już sobie nie będę radzić sama.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 25 marca 2021, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak lekarz był potrzebny, intuicja mnie nie zawiodła. Początki zapalenia ucha, inhalacje, antybiotyk. Dodatkowo wychodzi jej górna jedynka, co potęguje jej dyskomfort 🤦‍♀️kolejna nieprzespana noc dla nas obu

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 25 marca 2021, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrówka dla dzieciaków!
    U nas Nina z katarem, ale ona ma raczej alergie bo co wiosnę jest identycznie. U niej też w nocy kaszel, nawilzam pomieszczenie, jak ma sucho w gardle to łyżeczkę miodu gryczanego dostaje do ssania. W dzień inhalacje i w dumie tyle. Dzisiaj na noc dam gar wrzątku z ziołami na szafę żeby się ulatnialo jakiś czas

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 25 marca 2021, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrówka dla wszystkich dzieciaczków! Oby jak najszybciej dolegliwości minęły.

    Dzisiaj nareszcie zawitała wiosna :), zabrałam się za cięcie roślin w ogrodzie, teraz odpoczywam.
    Jutro mam połówkowe i proszę o kciuki :)

    pilik, Cheresta, Jeżowa lubią tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 25 marca 2021, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka kciuki, swoją drogą to już połowa za Tobą szok jak szybko to leci
    Yos jak po wizycie?
    Ada śpi ale tylko jak ma w buzi cycka 🙈 chyba za bardzo to się tak nie wyspie
    Kate jak sytuacja u was? Twoja córa już trochę starsza to się bardziej dogadać idzie co ją boli itd.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2021, 22:23

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 26 marca 2021, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Agulineczka kciuki, swoją drogą to już połowa za Tobą szok jak szybko to leci
    Yos jak po wizycie?
    Ada śpi ale tylko jak ma w buzi cycka 🙈 chyba za bardzo to się tak nie wyspie
    Kate jak sytuacja u was? Twoja córa już trochę starsza to się bardziej dogadać idzie co ją boli itd.
    U nas gardło czerwone, zapalenie tchawicy ma. Dostała Nebbud do inhalacji.
    Natala niestety nie powie mi co boli bo ona jeszcze nie mówi 😓 coś w końcu zaczyna ale i tak nie idzie się z nią dogadać... A jak pytam czy boli gardełko? Czy boli głowa? Czy boli (powiedz cokolwiek)? To zawsze odpowiedź jest "taaa".

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 26 marca 2021, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulineczka jak połówkowe?

    Kate dużo zdrowia dla Nat! Bidula :(

    Mój turbo syn zaczął chodzić powoli orzy meblach 🙈 wstaje już wszędzie bez problemu, jak się ma za co złapać, ale dołożył powolne dreptanie...

    KateHawke lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 27 marca 2021, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik Twój syn jest naprawdę turbo! Wow!

    U mnie polowkowe ok 🙂Dzidzia zdrowa, wszystkie narządy prawidłowe, rośnie zgodnie z wiekiem ciąży i wazy ok 325g. Łożysko na tylnej ścianie wysoko, szyjka az 54mm 🙂

    No i hit na koniec: lekarz wykonujący badanie pyta: płeć znana?
    Ja na to: tak, lekarz prowadzący mówił ostatnio, że dziewczynka
    Lekarz: jaka dziewczynka? Siurak jak nic :) 😂😂

    Szok! Mi co.prawda od początku było raczej wszystko jedno, mam już i synka i córkę w domu, no ale już jakoś przywyklam do myśli, że będzie druga córka, może Zosia? A tu chłopak 😆 muszę się przestawić teraz. Na szczęście nic nie kupowałam, bo zawsze czekam do polowkowych.
    Mam zdjęcie usg z zeszłej wizyty i też widziałam 3 kreseczki- taka bułeczkę i też bym stawiała na dziewczynkę, no ale pepowina była tez między nóżkami i może zasłaniala.
    Zobaczymy na przyszłej wizycie- mam tydzień po świętach czy mój lekarz prowadzący potwierdzi 🙂

    Jeżowa lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 27 marca 2021, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Agulineczka jak połówkowe?

    Kate dużo zdrowia dla Nat! Bidula :(

    Mój turbo syn zaczął chodzić powoli orzy meblach 🙈 wstaje już wszędzie bez problemu, jak się ma za co złapać, ale dołożył powolne dreptanie...
    Spoko, podzieliła się ze mną chorobą więc nie jest sama 😅 ja ledwo żyję i nawet nie mogę poleżeć bo Nat wymagająca jeszcze bardziej w chorobie a Młody z racji wieku potrzebuje noszenia, karmienia, usypiania. A i obiad sam się nie zrobi.
    Kobiety to mają przerąbane 🙈

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 28 marca 2021, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    A i obiad sam się nie zrobi.
    Kobiety to mają przerąbane 🙈

    Obiad zamów. Szanuj siebie i swoje zdrowie.
    P.S. Dodatkowo wesprzesz gastronomię w tych trudnych czasach.

    summer86 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 28 marca 2021, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Obiad zamów. Szanuj siebie i swoje zdrowie.
    P.S. Dodatkowo wesprzesz gastronomię w tych trudnych czasach.
    Codziennie nie ma szans bo budowa pochłania nam od groma funduszy. Ale raz na tydzień staramy się wspierać lokalne restauracje.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
‹‹ 3922 3923 3924 3925 3926 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ