X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izolda90 wrote:
    Wstępnie na wtorek do takiego mega zaufanego dr. I myślę że on wtedy mi dokładniej powie co i jak. Ale co sie nastresuje teraz to moje.

    Powiem Ci z własnego doświadczenia że nie ma co iść za wcześnie. Pierwsze usg było 4t1d i to nie ma sensu bo nic dokładnie nie zobaczy jeszcze nastraszyl mnie ze nisko zagnieżdżenie było u jest blisko szyjki że jest zagrożona ciąża. Kobieto co ja przeszłam przez ten tydzień jakie doły miałam. Poszłam tydzień później i wszystko było piękne :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi na pierwszej wizycie ginekolog powiedział, że jest pęcherzyk 6mm (4t5d), ale jakiś taki owalny a nie okrągły. I że może to nic złego, ale i nie do końca dobrego. Więc też mi się trochę humor popsuł. Zwłaszcza, że byłam dość świeżo po poronieniu ciąży bezzarodkowej.
    Po tym miałam się stawić za 2 tyg. Ale jakieś skurcze miałam i poszłam za tydzień :p w 5t4d pęcherzyk miał 15mm, był już okrągły a w środku ciałko żółte (czy jakoś tak). A po kolejnych 8 dniach był już zarodek 11mm :)

    A pierwsza wizyta oczywiście też z myślą o cp, bo bolało mnie po prawej stronie brzucha :p

    Więc wszelkie schizy na początku to normalka :p

    mi88 lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Izolda90 Autorytet
    Postów: 283 428

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, staram się właśnie nie panikować.... Jesteście najlepsze :*

    gannsek2imer0qlf.png
    1,5 roku starań
    02.2017 II -> w 12tc info zespół Turnera-> 17tc poronienie [*]
    27.11.2017- beta 230,60 :)
    10.2017 zielone światło dla starań
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przy okazji PAPP-A zbadałam w czwartek proga i dopiero wynik sprawdziłam.
    Ostatnio przed przepisaniem lutki było niecałe 35 ng/ml a startowałam na początku z ok. 45. Teraz wyszło 127,5 nmol/l czyli ok. 40 ng/ml. Czy taki wzrost jest ok?
    Biorę 100 mg dwa razy dziennie.

    Karolina90, Flowwer lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Dziewczyny, przy okazji PAPP-A zbadałam w czwartek proga i dopiero wynik sprawdziłam.
    Ostatnio przed przepisaniem lutki było niecałe 35 ng/ml a startowałam na początku z ok. 45. Teraz wyszło 127,5 nmol/l czyli ok. 40 ng/ml. Czy taki wzrost jest ok?
    Biorę 100 mg dwa razy dziennie.
    tak jest ok, u mnie po lutce i prolutexie bylo ponad 260 :).

    summer86 lubi tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna a kiedy zaczęłaś schodzić z wysokich dawek proga i które leki na dłużej zostały?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Aksamitna a kiedy zaczęłaś schodzić z wysokich dawek proga i które leki na dłużej zostały?
    do tej pory mam 6x1 lutki 100 i 3x1 dupek ze względu na szyjkę

  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna a jakie miałaś objawy problemów z szyjka?

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ! Mogę i ja dołączyć ? :)

    Emi2016 - PCOs, niedoczynność tarczycy, cukrzyca typu 1. Brałam Siofor, Inofem. Po półtora roku i ciąży biochemicznej: 3 cykle z clo+pregnyl+luteina, potem clo+encorton+pregnyl+luteina i udało się w 21 cyklu starań z Tamoxifen+Pregnyl+Encorton+Luteina+dieta o niskim IG. Oczywiście oprócz tego insulina, ale cóż zrobić ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2017, 10:27

    Aksamitna, Flowwer, Lusesita, malka lubią tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita wrote:
    Aksamitna a jakie miałaś objawy problemów z szyjka?
    nie szyjka nie daje objawów, tylko plamienie po chodzeniu. Z 56 do 5 sie skróciła.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    Hej ! Mogę i ja dołączyć ? :)
    jasne :*

    emi2016 lubi tę wiadomość

  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam jak w pierwszej ciąży w 28tc zaczęłam plamić dość mocno. Też się skrocila wtedy.
    Teraz z kolei brzuch mi spina. Dziś wydzielone jest inna z jakimiś brudkami.
    Wpadłam w panike, tym bardziej że noc miałam ciężka.. Zadzwonimam do mojej gin. Mówiła, że to może być infekcja. Kazała wziąć nospe forte i mam się u niej pokazać w poniedziałek.
    Jestem klebkiem nerwów :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2017, 10:26

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita wrote:
    Pamiętam jak w pierwszej ciąży w 28tc zaczęłam plamić dość mocno. Też się skrocila wtedy.
    Teraz z kolei brzuch mi spina. Dziś wydzielone jest inna z jakimiś brudkami.
    Wpadłam w panike, tym bardziej że noc miałam ciężka.. Zadzwonimam do mojej gin. Mówiła, że to może być infekcja. Kazała wziąć nospe forte i mam się u niej pokazać w poniedziałek.
    Jestem klebkiem nerwów :-(
    może Drożdżaki? Często sa i łatwo je wyleczyć. Ja na spinania brzucha mam patent, na noc 2 x cytrynian magnezu, w dzień 4 x asmag forte i zero leżenia na plecach, tylko boczki.

  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    może Drożdżaki? Często sa i łatwo je wyleczyć. Ja na spinania brzucha mam patent, na noc 2 x cytrynian magnezu, w dzień 4 x asmag forte i zero leżenia na plecach, tylko boczki.

    No właśnie zauwazylam, ze Jak leżę na plecach to spina częściej.
    Ja od kilku dni czuje dyskomfort "tam" w środku. Wydaje mi się, że to może być infekcja. Jak nospe zacznie działać,to pójdę pod prysznic. A później leżenie.

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modlę się, żeby dotrzymać ta ciążę chociaż do 28 tygodnia.

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie to samo jeszcze 10 tygodni. A do tego crp mam 19,5 ;/ jakąś infekcja znowu

  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy masz teraz wizytę?
    Jak przebrne jeszcze te 7,5 tygodnia to chyba wtedy trochę odetchne.

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita wrote:
    Kiedy masz teraz wizytę?
    Jak przebrne jeszcze te 7,5 tygodnia to chyba wtedy trochę odetchne.

    nie mam, za małą szyjką by ryzykować choćby jazdę samochodem. Ja nie wstaje w ogóle.

  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem czy wytrzymam do poniedziałku. Jeśli dr nie będzie mogła mnie przyjąć dzisiaj, to na IP pojadę.

    A Ty długo już tak Leżysz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2017, 11:41

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita wrote:
    Ja nie wiem czy wytrzymam do poniedziałku. Jeśli dr nie będzie mogła mnie przyjąć dzisiaj, to na IP pojadę.

    A Ty długo już tak Leżysz?
    teraz jest 4ty tydzień. Ja sie twardo trzymam i jeszcze min 12

    pilik, Anna Stesia, mi88 lubią tę wiadomość

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ