X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ex-testerki. Cudzie trwaj
Odpowiedz

Ex-testerki. Cudzie trwaj

Oceń ten wątek:
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izolda90 wrote:
    Wstępnie na wtorek do takiego mega zaufanego dr. I myślę że on wtedy mi dokładniej powie co i jak. Ale co sie nastresuje teraz to moje.

    Powiem Ci z własnego doświadczenia że nie ma co iść za wcześnie. Pierwsze usg było 4t1d i to nie ma sensu bo nic dokładnie nie zobaczy jeszcze nastraszyl mnie ze nisko zagnieżdżenie było u jest blisko szyjki że jest zagrożona ciąża. Kobieto co ja przeszłam przez ten tydzień jakie doły miałam. Poszłam tydzień później i wszystko było piękne :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi na pierwszej wizycie ginekolog powiedział, że jest pęcherzyk 6mm (4t5d), ale jakiś taki owalny a nie okrągły. I że może to nic złego, ale i nie do końca dobrego. Więc też mi się trochę humor popsuł. Zwłaszcza, że byłam dość świeżo po poronieniu ciąży bezzarodkowej.
    Po tym miałam się stawić za 2 tyg. Ale jakieś skurcze miałam i poszłam za tydzień :p w 5t4d pęcherzyk miał 15mm, był już okrągły a w środku ciałko żółte (czy jakoś tak). A po kolejnych 8 dniach był już zarodek 11mm :)

    A pierwsza wizyta oczywiście też z myślą o cp, bo bolało mnie po prawej stronie brzucha :p

    Więc wszelkie schizy na początku to normalka :p

    mi88 lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Izolda90 Autorytet
    Postów: 283 428

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, staram się właśnie nie panikować.... Jesteście najlepsze :*

    gannsek2imer0qlf.png
    1,5 roku starań
    02.2017 II -> w 12tc info zespół Turnera-> 17tc poronienie [*]
    27.11.2017- beta 230,60 :)
    10.2017 zielone światło dla starań
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przy okazji PAPP-A zbadałam w czwartek proga i dopiero wynik sprawdziłam.
    Ostatnio przed przepisaniem lutki było niecałe 35 ng/ml a startowałam na początku z ok. 45. Teraz wyszło 127,5 nmol/l czyli ok. 40 ng/ml. Czy taki wzrost jest ok?
    Biorę 100 mg dwa razy dziennie.

    Karolina90, Flowwer lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Dziewczyny, przy okazji PAPP-A zbadałam w czwartek proga i dopiero wynik sprawdziłam.
    Ostatnio przed przepisaniem lutki było niecałe 35 ng/ml a startowałam na początku z ok. 45. Teraz wyszło 127,5 nmol/l czyli ok. 40 ng/ml. Czy taki wzrost jest ok?
    Biorę 100 mg dwa razy dziennie.
    tak jest ok, u mnie po lutce i prolutexie bylo ponad 260 :).

    summer86 lubi tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna a kiedy zaczęłaś schodzić z wysokich dawek proga i które leki na dłużej zostały?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Aksamitna a kiedy zaczęłaś schodzić z wysokich dawek proga i które leki na dłużej zostały?
    do tej pory mam 6x1 lutki 100 i 3x1 dupek ze względu na szyjkę

  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna a jakie miałaś objawy problemów z szyjka?

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ! Mogę i ja dołączyć ? :)

    Emi2016 - PCOs, niedoczynność tarczycy, cukrzyca typu 1. Brałam Siofor, Inofem. Po półtora roku i ciąży biochemicznej: 3 cykle z clo+pregnyl+luteina, potem clo+encorton+pregnyl+luteina i udało się w 21 cyklu starań z Tamoxifen+Pregnyl+Encorton+Luteina+dieta o niskim IG. Oczywiście oprócz tego insulina, ale cóż zrobić ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2017, 10:27

    Aksamitna, Flowwer, Lusesita, malka lubią tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita wrote:
    Aksamitna a jakie miałaś objawy problemów z szyjka?
    nie szyjka nie daje objawów, tylko plamienie po chodzeniu. Z 56 do 5 sie skróciła.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    Hej ! Mogę i ja dołączyć ? :)
    jasne :*

    emi2016 lubi tę wiadomość

  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam jak w pierwszej ciąży w 28tc zaczęłam plamić dość mocno. Też się skrocila wtedy.
    Teraz z kolei brzuch mi spina. Dziś wydzielone jest inna z jakimiś brudkami.
    Wpadłam w panike, tym bardziej że noc miałam ciężka.. Zadzwonimam do mojej gin. Mówiła, że to może być infekcja. Kazała wziąć nospe forte i mam się u niej pokazać w poniedziałek.
    Jestem klebkiem nerwów :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2017, 10:26

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita wrote:
    Pamiętam jak w pierwszej ciąży w 28tc zaczęłam plamić dość mocno. Też się skrocila wtedy.
    Teraz z kolei brzuch mi spina. Dziś wydzielone jest inna z jakimiś brudkami.
    Wpadłam w panike, tym bardziej że noc miałam ciężka.. Zadzwonimam do mojej gin. Mówiła, że to może być infekcja. Kazała wziąć nospe forte i mam się u niej pokazać w poniedziałek.
    Jestem klebkiem nerwów :-(
    może Drożdżaki? Często sa i łatwo je wyleczyć. Ja na spinania brzucha mam patent, na noc 2 x cytrynian magnezu, w dzień 4 x asmag forte i zero leżenia na plecach, tylko boczki.

  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    może Drożdżaki? Często sa i łatwo je wyleczyć. Ja na spinania brzucha mam patent, na noc 2 x cytrynian magnezu, w dzień 4 x asmag forte i zero leżenia na plecach, tylko boczki.

    No właśnie zauwazylam, ze Jak leżę na plecach to spina częściej.
    Ja od kilku dni czuje dyskomfort "tam" w środku. Wydaje mi się, że to może być infekcja. Jak nospe zacznie działać,to pójdę pod prysznic. A później leżenie.

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modlę się, żeby dotrzymać ta ciążę chociaż do 28 tygodnia.

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie to samo jeszcze 10 tygodni. A do tego crp mam 19,5 ;/ jakąś infekcja znowu

  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy masz teraz wizytę?
    Jak przebrne jeszcze te 7,5 tygodnia to chyba wtedy trochę odetchne.

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita wrote:
    Kiedy masz teraz wizytę?
    Jak przebrne jeszcze te 7,5 tygodnia to chyba wtedy trochę odetchne.

    nie mam, za małą szyjką by ryzykować choćby jazdę samochodem. Ja nie wstaje w ogóle.

  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem czy wytrzymam do poniedziałku. Jeśli dr nie będzie mogła mnie przyjąć dzisiaj, to na IP pojadę.

    A Ty długo już tak Leżysz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2017, 11:41

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusesita wrote:
    Ja nie wiem czy wytrzymam do poniedziałku. Jeśli dr nie będzie mogła mnie przyjąć dzisiaj, to na IP pojadę.

    A Ty długo już tak Leżysz?
    teraz jest 4ty tydzień. Ja sie twardo trzymam i jeszcze min 12

    pilik, Anna Stesia, mi88 lubią tę wiadomość

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ