X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D
Odpowiedz

Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D

Oceń ten wątek:
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 18 marca 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisku, byłam bardzo zdeterminowana ;) poza tym mam jakąś awersję do tych testów owu z moczu, za bardzo przypominają ciążowe a ja mam alergię na widok jednej kreski.

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • Kasia1986 Ekspertka
    Postów: 183 57

    Wysłany: 18 marca 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysz86 wrote:
    Kurcze, koleżanka ciągle mnie namawia na wizyty u psychologa, bo po dwóch poronieniach się boję. No aż mnie to denerwuje. Bo mi mają pomóc leki, heparyna, luteina, acard, a nie wygadanie się u psychologa.

    Czasami psycholog jest potrzebny, ale z drugiej strony jeśli masz się stresować psychologiem to lepiej odpuść a leki na pewno wystarczą.
    Trzymam mocno kciukasy żeby wszystko było dobrze!

  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 880

    Wysłany: 18 marca 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo gdzie jest Palcia? Miała dziś testować.

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 18 marca 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Dziewczęta macie jakas fajna aptekę internetową i tanią? Musze zamówić znowu ten żel ,bo kurza stopa skończyl mi sie a u mnie na wiosce nie ma. Tzn jest w jednym aptece za 76 zl :-\
    a jaki dokladnie szukasz? ja z lubrykatw nie korzystam ale widzialam ze sa np taki:
    http://www.apteka-melissa.pl/apteka/produkt/13112/conceive-plus-lubrykant-75-ml.html
    w aptece melisa- a tam witaminki i inofem w korzystnej cenie
    zele i inne ( ja kupuje tam testy)w sklepie:
    http://www.przedciaza.pl/21-testy-owulacyjne- ale w tym mozna jeszcze zobaczyc na allegro- tam czasami z tego sklepu cyeny nizsze :-)

    gretka
  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 18 marca 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysz86 wrote:
    Kurcze, koleżanka ciągle mnie namawia na wizyty u psychologa, bo po dwóch poronieniach się boję. No aż mnie to denerwuje. Bo mi mają pomóc leki, heparyna, luteina, acard, a nie wygadanie się u psychologa.

    Idz,idz moja szwagierka miala stany depresyjne przez brak ciazy wyslalam , sama nawet znalazlam internetowo i byla przed swietami- widocznie cos odblokowalo sie bo ma termin na pazdziernik
    napewno zyskasz :-)

    gretka
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 18 marca 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Arturowa, ja nam odpał ze ciesze japę do dwóch kresek na owulacyjnych. Zawsze wyobrażam sobie ze to ciążowy. Hahahah czubek jestem

    Gdzie tam czubek ;) Ja też pewnie tak bym robiła z tymi testami, to więcej niż pewne ;)

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 18 marca 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Dokładnie tego żelu conceive plus . Bo skończył się nam.
    to zobacz dokladnie tam, w melisie widzialam 4 wersje tego zelu i 1 jakis tani ale nie wnikałam...

    gretka
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 18 marca 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Natalii ile sie juz starasz?


    karmel ja mam taki mikroskop owulacyjny ale go uzylam jeden cykl
    ponad 2 lata

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 18 marca 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nymeria wrote:
    4 tydzień
    Nie mam żyłek, wyglądają normalnie , tylko bolą i są ciężkie i wrażliwe.

    Ale jak ty Natalii00 nie masz jeszcze pozytywnego testu to nie będziesz miała objawów tego typu. W jakiej fazie cyklu jesteś?

    nawet nie wiem jakiej ja fazie cyklu jestem gdyz tego nie rozumiem w ogole

  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 18 marca 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morisku chyba masz dobre zdanie na temat conceive? skoro juz kolejna tubke kupujesz? zastanawialam sie nad nim

  • Hatfe Autorytet
    Postów: 383 295

    Wysłany: 18 marca 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Presja tak na mnie zadziałała, bo dowiedziałam się, że część pracy muszę w piątek oddać;)

    Może, z racji zawodu, jestem stronnicza, ale zachęcam do kontaktu z psychologiem, a najlepiej psychoterapeutą. Często to naprawdę pomaga poukładać sobie pewne rzeczy. Może nie przepracowanie wielkich trudności niezwiązanych z ciążą, bo to mogą być duże emocje, a to nie czas na to, ale takie bieżące wsparcie i praca nad aktualnymi stresami - zdecydowanie tak.

    Droga po pierwszego Potwora;):
    2 poronienia
    1 cb
    3 inseminacje
    Pół ciąży w szpitalu
    Efekt: Zdrowa córka!!! :)))

    Droga po drugiego Potwora:
    6 inseminacji
    I ICSI - 5 zapłodnionych komórek,1 transfer (bardzo słabego zarodka), pozostałe nie przetrwały 3 doby
    2 ICSI - 6 zapłodnionych komórek, wszystkie przestały się rozwijać w 3 dobie
    3 ICSI - 18 zapłodnionych komórek. Mamy 4 blastocysty
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 18 marca 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie tez sie zastanowie nad tym conceive i afrodyta jak nie bedzie szlo, ale ida dwa wesela i musze oszczedzac:/

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 18 marca 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak przebimbać ponad 2h przed komputerem...nie robiąc nic konkretnego...dla mnie nic trudnego - 2h z Cezikiem...uwielbiam gościa...
    Ale teraz zmykam już powoli - jutro wczesna pobudka i na Wrocław do lekarza...
    Kolorowych snów!

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 18 marca 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, to tak samo jak u mnie. Pierwsze w maju, drugie w czerwcu ;)Najchętniej bym nie poszła bo wesele to zlot ciotek i pytania- masz już chłopaka/kiedy ślub/dziecko/drugie dziecko itd. Jedno mi wypada akurat na 2 maja więc może uda mi się wyjechać na Roztocze i w lesie przeczekać ;)

    Kena trzymam kciuki za wizytę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2015, 21:27

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 18 marca 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gretka wrote:
    Idz,idz moja szwagierka miala stany depresyjne przez brak ciazy wyslalam , sama nawet znalazlam internetowo i byla przed swietami- widocznie cos odblokowalo sie bo ma termin na pazdziernik
    napewno zyskasz :-)

    ale ja nie mam stanów depresyjnych. A strach o ciążę towarzyszy chyba każdej kobiecie.

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 18 marca 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arturowa wrote:
    Klaudia, to tak samo jak u mnie. Pierwsze w maju, drugie w czerwcu ;)Najchętniej bym nie poszła bo wesele to zlot ciotek i pytania- masz już chłopaka/kiedy ślub/dziecko/drugie dziecko itd. Jedno mi wypada akurat na 2 maja więc może uda mi się wyjechać na Roztocze i w lesie przeczekać ;)

    Kena trzymam kciuki za wizytę :)


    to mamy bardzo dokladnie tak samo ;) tez maj i czerwiec, 16 maj i 13 czer dokladnie bodajze. no i prawdopodobnie w sierpniu wesele nota bene mojego taty...

    arturowa lubi tę wiadomość

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 18 marca 2015, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My aktualnie mamy jakis z unimila zwykły bardzo rzadko go używamy ale chyba zamówię ten conceive :) i dalej czekam na kuriera z testami owu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I moje kochane @ rozgoscila się na dobre. Proszę mi wpisać @. NIESTETY :-(
    Spokojnej nocki kobietki, odezwę się jutro popołudniu musze o 5 wstać do pracy. Masakra

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2015, 23:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 05:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmykam do pracy. Miłego dzionka :-D

  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 880

    Wysłany: 19 marca 2015, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Temp poszybowała w górę a test negatyw. Wykresy są super. Idę spać dalej.
    P.s. proszę nie piszcie ze moze za wcześnie.

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ