X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D
Odpowiedz

Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D

Oceń ten wątek:
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 8 marca 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeszło mi to przez myśl. W końcu nadzieja matką głupich :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 8 marca 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi chyba łatwiej badać szyjkę niż śluz:) śluz to dla mnie czarna magia:)

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 8 marca 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnie dwa cykle były 29 dniowe więc niby w środę. Ale to już 13 dzień po owulacji.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 8 marca 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym się już najchętniej położyła spać, ale teść jeszcze u nas siedzi i popijają z mężem piwko. Poza tym jak rodzice do mnie zadzwonili, to i mama i tata pytali co ja taka smutna jestem. A ja jestem zmartwiona co to będzie. A mąż zły, że się nie cieszę. A jutro znów do mojej "ulubionej" pracy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2015, 19:57

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 8 marca 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Morisek raczej nie. Ale kracz kracz.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 8 marca 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to nawet tampona sobie włożyłam, żeby zobaczyć czy coś się dzieje. Ale czysto. Oj jutro zobaczymy. A co do szyjki to mi zawsze się wydaje że ona taka sama. Nawet nie wiem jak to odróżniać.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 8 marca 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale czuje moje "ruchy robaczkowe" w pochwie, które przytargają w końcu @.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 8 marca 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak widze ze sie zwierzaja wszytkie to i ja dodam cos od siebie, mianowicie mam strasznie dziwny ten okres, zawsze bylo tak, nawert jak bralam tabsy ze mialam dzien przed @ plamienie i dzien po tez. a teraz bylo tak ze plamienie bylo moze pol dnia, okres przylazl i dal mi niezle popalic i byl tylko 3 dni a teraz 3 dzien mam plamienia:/

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 8 marca 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sutki dalej mega wrażliwe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a jak jest z tą luteiną? Czy jeśli się ją bierze, to @ przyjdzie dopiero po jej odstawieniu, czy pomimo jej brania, jak ma przyjść to i tak przyjdzie? Orientujecie się może? jak wasze doświadczenia?

  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 8 marca 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    W ogóle jestem nienormalna, bo ciągle myślę jakby to bylo jak mielibyśmy dziecko zastanawiam sie jakby wyglądal nasz dzien, jak by wyglądało,na whstawach sklepów dziecięcych zawsze zahaczę okiem o jakieś ubranko ,macie tak? Czy ze mna juz cis nie tak jest?

    nie jest to obsesyjne myslenie...

    Morisek, wszystko z Tobą ok :) ja + wystawa z dziecięcymi ciuchami = o Jeeezuuu jakie one słooodkie, Miiiisieeek, ja chceeee"

    Padam na ryjek, dopiero wróciliśmy z K. do domu.. 5 godz. w Centrum Nauki Kopernik a i tak z połowy nie zobaczyliśmy :)

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek to normalne, całkiem normalne... <tulę>

  • lawendowa Znajoma
    Postów: 26 46

    Wysłany: 8 marca 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisku, nie jesteś sama. Ja też tak mam :)

    201512214965.png
    6tqpc5v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane padam na twarz. Kolejny porypany dzień w pracy, jeszcze jutro i dwa dni wolne. Spokojnej nocki i kolorowych snów.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek ja też tak mam więc jest ok

  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 8 marca 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    U mnie dziś kolejny ciężki dzień na dodatek straszny ból małpowy dzisiaj coś czuje, że jak przylezie @ to będzie bolesna :/

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w tamtym cyklu dostałam po niecałej dobie od odstawienia, więc szybciutko ale zastanawiałam się jakby to było, gdybym np nie odstawiła wcale :) dzięki za odpowiedź ;)

    dobrej nocy, gdyby mnie już tu nie było :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po luteinie dostaje @ po 2-3 dniach i na szczescie nie sa takie bolesne. W tym msc cos temp stoi w miejscu :-( nie wiem o co chodzi, mierze termometrem owulacyjnym. Cykle 28-29 dni, a owu jeszcze nie bylo :-(

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 8 marca 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirabelka30 wrote:
    sylwiaśta159 z luteiną to nie odgadniesz;) niektóre dziewczyny dostają okresu w trakcie brania inne po 2-3 dniach. Ja dostałam po 5 i przez to cykl mi się wydłużył. Tylko przed braniem miałam okresy 6 dni i takie bolące w skali 1-10 to 5. a w cyklu z luteiną skala się skończyła i wynosiła jakieś 13;P i okres trwał 2 dni i 1 dzień plamienia. ciekawe tylko czego to się tak zmienia? chyba zależy od poziomu progesteronu.

    Ja dostaję w trakcie brania tego placebo :/ Bo @ i tak przychodzi kiedy chce. Też po niej mam strasznie bolące okresy, odwrotnie proporcjonalne do długości ich trwania i intensywności krwawienia. Przez pierwsze 3 cykle @ pojawiała się po odstawieniu, teraz wcześniej.

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • Karmelek211 Autorytet
    Postów: 989 864

    Wysłany: 8 marca 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysz86 wrote:
    Ja bym się już najchętniej położyła spać, ale teść jeszcze u nas siedzi i popijają z mężem piwko. Poza tym jak rodzice do mnie zadzwonili, to i mama i tata pytali co ja taka smutna jestem. A ja jestem zmartwiona co to będzie. A mąż zły, że się nie cieszę. A jutro znów do mojej "ulubionej" pracy.
    Ale dlaczego się smucisz? Nic się nie dzieje złego. Przestać źle myśleć, tylko zacznij myśleć pozytywnie:)
    ps.może daj jakoś delikatnie do zrozumienia, że jesteś zmęczona i chciałabyś się położyć?

    niecierpliwa-dominika lubi tę wiadomość

    Rozalia nasza Gwiazdka z nieba<3
    Moje Aniołki 09.2013 [*] 12.2013 [*] 08.2014 [*]
    3277f92879.png



‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ