Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D
Odpowiedz

Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D

Oceń ten wątek:
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdziu..nie dość, że co dziennie biorę czopki i 2 x tygodniu jakieś globulki profilaktycznie...tak teraz przez 6 dni mam brać dowcipnie dwie globulki na raz (a jedna z nich jest koloru buraczkowo - fioletowego) fuj....

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak i miało być pięknie....a w wymazie z pochwy wyszły liczne bakterie paciorkowca kałowego...masakra jakaś...

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juz miałam nadzieję, że uda się umówić na wizytę kwalifikacyjną, ale niestety to nie przejdzie, a i cytologia jeszcze nie doszła...więc za tydzień znów lekarz...

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, dwa mi wystarczą w zupełności...

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a proszę Cię bardzo :)
    wierzę w to, że każda z nas doczeka się szkrabów :)

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko szkoda, że tak musimy czekać na to doczekanie się :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2015, 21:59

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Befff Autorytet
    Postów: 295 138

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    doczekacie sie groszków na pewno, pluje tu na Was, kicham, prycham pfuuu pfuuu pfuuu:)

    Ja juz po pierwszej wizycie :)
    naczekałam się długo ale w końcu doczekałam :)
    Nasze maleństwo mierzy 1,73 cm, ma piękne serduszko i wierci sie :)
    Przynajmniej tak twierdzi lekarz... bo ja jak zobaczylam serduszko to odplynelam. wgapialam sie w minitor ale nic nie widzialam juz a na twarzy banan jakbym na haju była :P mąż tez podekscytowany :) i szczesliwy :)
    Dzis 8 tydzień i 3 dzień :D



    Kena1983, Klara87, Nymeria, aaagaaatka, Klaudia N., nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Always look on the bright side of life.

    km5s9vvjz35pb937.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlenka wrote:
    Tylko szkoda, że tak musimy czekać na to doczekanie się :)

    Madlenka, wczoraj w trakcie rozmowy z przyjaciółką byłam rozczarowana, rozgoryczona i wqrwiona na to, że Ktoś na górze pozwala na takie nieszczęścia i w ogóle...że niektórzy maja lekko, miło i przyjemnie...a niektórzy ciągle pod górkę...
    w pewnym momencie Magda powiedziała mi jedno - nie mów tak, że to kara, nieszczęście etc....może ten na górze, wie po prostu, że my mamy tyle siły w sobie aby to wszystko przetrwać...nie wszyscy mogą grać tylko na levelu easy life :/

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kena twoja koleżanka to bardzo mądra osoba.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka, wierz mi, że taka jest...pomimo tego, że takie okrutne choróbsko ją dopadło, lekkiego małżeństwa nie miała i jest po rozwodzie to bije od niej takie ciepło, opanowanie, że postawiłabym jej pomnik...
    ok, zmykam do łóżka...jutro kolejny dzień szaleństwa w szkole....kolorowych snów!

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W przedszkolu mam namiastke tego co ty w szkole. Wspolczuje. 3maj sie

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2016, 09:18

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • kamka Autorytet
    Postów: 1913 1190

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 04:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki:-) ja sie dzisiaj obudzilam z temp 37,5 i mega bolem glowy... A w nocy co godz do toalett latalam:-/

    wg USG +2 dni
    ba2a000b163c3cb7173d75c7702b7262.png
    f2w3pc0zmvsiktz7.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamka moze to zapalenie pęcherza?

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na przeprowadzke albo na odwiedziny niespodzianke na weekend? :)

  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morisku:(

  • Kena1983 Autorytet
    Postów: 3298 917

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirabelka30 wrote:
    Morisku, ale o ile dobrze pamiętam to ustaliliście z Twoim że cykl 69 będzie szczęśliwy;)) więc tylko się cieszyc;) trzymam kciuki!

    Tak własnie ma być Mirabelka!
    Moris pamiętaj tylko nie kończyć w pozycji 69 :D

  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 881

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Mirabelka nam się też powoli urlopy kończą :P U mnie to samo, męża wiecznie nie ma.
    Morisek 69 to bardzo ładna liczba ;]
    Kena Twoja przyjaciółka ma rację, ale ja jednak wolałabym być tą słabszą i grać na easy life :P

    Jeśli w tym cyklu się nie uda (cykl odpuszczony, bez tabletek i spiny) to w przyszłym nie będziemy się starać, bo powoli wakacje na sierpień trzeba rezerwować. A we wczesnej ciąży w mojej sytuacji bym nie pojechała... Dla mnie w sumie to nie problem żeby nie jechać (choć strasznie mi się chce), ale nie mogę zwodzić znajomych cały czas ;]

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirabelka30 wrote:
    arturowa przekichane uczucie bezradności. Wiesz że możesz ale nie możesz;) nam to urlopu niedługo zabraknie ;)) a mąż na stałe w Wawie? może to jest właśnie dobry moment na przeprowadzkę?;)

    Powiem szczerze że nie chcę za bardzo mieszkać w Warszawie...

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5936 2683

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arturowa w wawie nie jest źle, ale w sumie w centrum to ja też nie chcę mieszkać chociaż muszę... gdzieś na obrzeżach mieszka się całkiem przyjemnie... tylko dojazdy niestety...

    2014... and so it begins...

    👧 potworniaki jajników
    🧑 OAT, żpn, przeciwciała przeciwplemnikowe

    IVF×10 (poor responder, 8 na cyklach naturalnych) + 1xIVF KD
    2017 💔 córeczka 10 tydzień - wada genetyczna triploidia

    2019 rozpoczecie procedury w OA

    2020 ❤️ naturalny cud córeczka
    2023 ❤️ naturalny cud córeczka
    2026 💙 czekamy na synka

    preg.png
‹‹ 437 438 439 440 441 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ