Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D
Odpowiedz

Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D

Oceń ten wątek:
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5936 2683

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Kamka - super... nie zaglądałam cały weekend bo na zjazd rodzinny wybyła, a tu takie nowiny...

    GRATULACJE!!!!

    2014... and so it begins...

    👧 potworniaki jajników
    🧑 OAT, żpn, przeciwciała przeciwplemnikowe

    IVF×10 (poor responder, 8 na cyklach naturalnych) + 1xIVF KD
    2017 💔 córeczka 10 tydzień - wada genetyczna triploidia

    2019 rozpoczecie procedury w OA

    2020 ❤️ naturalny cud córeczka
    2023 ❤️ naturalny cud córeczka
    2026 💙 czekamy na synka

    preg.png
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisku u mnie 16dc a czemu

  • kamka Autorytet
    Postów: 1913 1190

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No moze z nowa przelamalysmy zla passe i teraz wszystkie pokolei zafasolkujecie:-)

    A teraz plujem tu na was wiruskami ~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    wg USG +2 dni
    ba2a000b163c3cb7173d75c7702b7262.png
    f2w3pc0zmvsiktz7.png
  • kamka Autorytet
    Postów: 1913 1190

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moris nie mozesz jej jakos zutylizowac??

    wg USG +2 dni
    ba2a000b163c3cb7173d75c7702b7262.png
    f2w3pc0zmvsiktz7.png
  • kamka Autorytet
    Postów: 1913 1190

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymam kciuki morisku:-* ide sie myc i polozyc dalej bo brzuchol mnie dalej boli a dopiero jutro bede dzwonic do dr i moze mnie w czwartek przyjmie... Wogole dzisiaj na ip sie dowiedzialam od lekarza ze gdybym kolo 10.07 poszla to moze byc serduszko widac no i pytal do kogo chodze i jak mu powiedzialam to stwierdzil ze dobry wybor bo " nie jest jeszcze zniszczony przez system i rutyne"...

    wg USG +2 dni
    ba2a000b163c3cb7173d75c7702b7262.png
    f2w3pc0zmvsiktz7.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamka to dbaj o siebie i odpoczywaj dużo.

    Morisek 3mam kciuki za szybkie znalezienie pracy i uwolnienie się od czarownicy.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • kamka Autorytet
    Postów: 1913 1190

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka postaram sie:-) poki co to jutro mam kilka spraw do zalatwienia i do pracy na 14 ide...

    wg USG +2 dni
    ba2a000b163c3cb7173d75c7702b7262.png
    f2w3pc0zmvsiktz7.png
  • ja nowa1987 Koleżanka
    Postów: 40 34

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oar8qqmzglhgf8ax.png

  • kamka Autorytet
    Postów: 1913 1190

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coś na poprawe humoru mały dylemat:) http://www.interia.tv/wideo-zobaczcie-co-zrobil-ten-slodki-bobas,vId,1867940?parametr=interiatv_wiecej

    wg USG +2 dni
    ba2a000b163c3cb7173d75c7702b7262.png
    f2w3pc0zmvsiktz7.png
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 04:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Gratuluję dziewczyny :) Życzę spokojnej ciąży ;)

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamka, nowa, gratulacje :)! w końcu jakieś zielone kropki się pojawiły :D!!

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • niecierpliwa-dominika Autorytet
    Postów: 1473 201

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morisku teraz tylko czekac na odzew z pracy:)

  • ja nowa1987 Koleżanka
    Postów: 40 34

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dzis jade na bhcg :) zobaczymy jak to wyglada, robilam dzis kolejny test i pozytywny :)

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0bdbaa624c21b5d8.html

    https://www.suwaczki.com/tickers/oar8qqmzglhgf8ax.png

  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 881

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam po weekendzie. Gratuluję Kamka i Nowa:)
    Moris Twoja teściowa jest z kosmosu, serio :D

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • kamka Autorytet
    Postów: 1913 1190

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm... Wlasnie sie dodzwonilam do gin... No i wizyta dopiero 16.07...

    wg USG +2 dni
    ba2a000b163c3cb7173d75c7702b7262.png
    f2w3pc0zmvsiktz7.png
  • kamka Autorytet
    Postów: 1913 1190

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie nie bardzo chce iść do innego... ale chyba bede musiała bo przy elektronice nie bede pracować jak sie potwierdzi wszystko na 100%

    wg USG +2 dni
    ba2a000b163c3cb7173d75c7702b7262.png
    f2w3pc0zmvsiktz7.png
  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 881

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję życ pod jednym dachem z taką babą...

    Właśnie zamówiłam sukienkę na wesele do kuzyna męża, co myślicie? :)
    sukienka.jpg
    sukienka2.jpg

    Urzekły mnie w niej kieszenie i ten cudny tył.
    Modelka wygląda w niej super ja mogę wyglądać jak świnka, no ale zobaczymy - najwyżej się odeśle :P

    Morisek28 lubi tę wiadomość

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • kamka Autorytet
    Postów: 1913 1190

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie taka chcialam na wesele ale ja sie nie odwaze nic kupic bez mierzenia...

    wg USG +2 dni
    ba2a000b163c3cb7173d75c7702b7262.png
    f2w3pc0zmvsiktz7.png
  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 881

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamka ale jeśli Ci nie pasuje to piszesz maila i kurier przyjeżdża i za darmo ją odbiera a Ty dostajesz zwrot pieniędzy albo możesz wymienić na inny model/rozmiar :)

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • Nymeria Autorytet
    Postów: 1199 804

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamka to jest dobry termin na wizytę, będzie już na pewno serduszko ifasolka widoczna. No chyba że potrzebujesz natychmiast zwolnienia lub będą jakieś bóle to co innego.

    Śliczna ta sukienka Agatka :-)

    201511211678.png
‹‹ 455 456 457 458 459 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ