Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D
Odpowiedz

Fajne babeczki zobaczą dwie kreseczki :D

Oceń ten wątek:
  • Karmelek211 Autorytet
    Postów: 989 864

    Wysłany: 28 lipca 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja pobiłam dzisiaj rekord w spaniu! Spałam do 15:20, z małą przerwą poranną na śniadanie ... Chociaż ostatnie 3 dni też prawie całe przespałam. Jakaś masakra.

    Rozalia nasza Gwiazdka z nieba<3
    Moje Aniołki 09.2013 [*] 12.2013 [*] 08.2014 [*]
    3277f92879.png



  • Ajka Autorytet
    Postów: 5936 2683

    Wysłany: 28 lipca 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelek Ty to w ciąży jesteś... W ogóle wszystkie zaspane - w ciązy jesteście... takie rekordy sie nie liczą....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2015, 10:14

    2014... and so it begins...

    👧 potworniaki jajników
    🧑 OAT, żpn, przeciwciała przeciwplemnikowe

    IVF×10 (poor responder, 8 na cyklach naturalnych) + 1xIVF KD
    2017 💔 córeczka 10 tydzień - wada genetyczna triploidia

    2019 rozpoczecie procedury w OA

    2020 ❤️ naturalny cud córeczka
    2023 ❤️ naturalny cud córeczka
    2026 💙 czekamy na synka

    preg.png
  • kamka Autorytet
    Postów: 1913 1190

    Wysłany: 28 lipca 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki:-) w dniu dzisiejszym umieram... Mdli mnie spac mi sie chce i brzuchol mnie pobolewa ciagle...

    wg USG +2 dni
    ba2a000b163c3cb7173d75c7702b7262.png
    f2w3pc0zmvsiktz7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelek,śpij! Na zdrowie:)

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2147

    Wysłany: 28 lipca 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale czad!:)

    http://kobieta.onet.pl/kulinaria/pyszne-ciasto-z-trzech-skladnikow-przepis-jest-hitem-sieci/zfz36z
    oswieci mnie tylko ktoras co to jest ten kremowy serek? :D

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2147

    Wysłany: 29 lipca 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hallooo co tak cicho?:)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Olye Koleżanka
    Postów: 65 4

    Wysłany: 29 lipca 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wygląda dobrze, jadłabym :D

    <3 <3
  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 29 lipca 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coś od wczoraj dość cicho.

    Zrobiłam dzisiaj badania: ft3, ft4, anty-tpo, anty-tg dziś albo jutro mają być wyniki, zapłaciłam ponad 100zł:/ drugie tyle pewnie pójdzie na endokrynologa ech. Chciałam iść do ginekologa-endokrynologa to miała bym w jednej cenie dwie konsultacje ale niestety dziad przyjmuje w takich godzinach że mi nie pasuje:/ a poza tym jakiś taki dziwny się przez telefon wydawał

  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 881

    Wysłany: 29 lipca 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Ana odezwij się jak badania?
    Klaudia ja nie wiem o co może chodzić z kremowym twarożkiem :)

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2147

    Wysłany: 29 lipca 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety rafaello tyle kosztuja te badania:/

    ja za endo placilam 90 a jakby mi robila usg tarczycy to 150 ale mi nie robila;)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 881

    Wysłany: 29 lipca 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje wyniki z wymazu na chlamydię, ureoplazmę i mykoplazmę - ujemne :)
    Przesunęłam wizytę z pierwszym USG na 10.08 - zaraz po wakacjach. Dzięki temu, że to zaraz po wyjeździe to mam nadzieję, że czas szybciej minie, bo teraz się wlecze niemiłosiernie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2015, 12:18

    nick nieaktualny, kr0pka, Monikkk lubią tę wiadomość

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • Nymeria Autorytet
    Postów: 1199 804

    Wysłany: 29 lipca 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dziś natchnely dziewczyny z listopadowek i zrobiłam ciasto smietanowiec z wiśniami z moich wypieków, wygląda bardzo obiecująco, mam nadzieję że będzie pyszne bo nie mogę się już doczekac :-D

    aaagaaatka lubi tę wiadomość

    201511211678.png
  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 29 lipca 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmm przestańcie pisać o ciastach :)

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Nymeria Autorytet
    Postów: 1199 804

    Wysłany: 29 lipca 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesuu kobiety niebo w gębie!!!!

    Ostatni pościk o cieście :-P

    Ps na dziś :-)

    201511211678.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2147

    Wysłany: 29 lipca 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja zrobilam sobie cos pysznego tez ;p a ze to nie ciasto to moge o tym napisac sa sa sa:D na malych oczkach starkowalam ser dodalam szynke pokrojona w kosteczke czosen majonez wymieszalam i zawinelam w plasterek sera ale nie zwyklego tylko ten taki topiony, wiecie o co cho nie? jak hohland czy jak to sie tam pisze:D pycha:D

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam część wyników pochodnych tsh:
    ft3 3,1 norma 2,0-4,4
    ft4 13,4 norma 12,0-22,0
    anty tpo 46 norma 0-34

    (czekam jeszcze na anty tg)

    i już mnie zmroziło: anty tpo ponad normę, z wujkiem google się zdiagnozowałam i może to być hashimoto:/
    skąd ten podwyższony wynik, jak go można zbić?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2015, 15:47

  • Ajka Autorytet
    Postów: 5936 2683

    Wysłany: 29 lipca 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gaga wrote:
    Dostałam część wyników pochodnych tsh:
    ft3 3,1 norma 2,0-4,4
    ft4 13,4 norma 12,0-22,0
    anty tpo 46 norma 0-34

    (czekam jeszcze na anty tg)

    i już mnie zmroziło: anty tpo ponad normę, z wujkiem google się zdiagnozowałam i może to być hashimoto:/
    skąd ten podwyższony wynik, jak go można zbić?

    To tylko trochę ponad noramę, ale rzeczywiście moze być hashimoto, chociaż tu bym poczekała na atg i na opinie lekarza...

    Generalnie z przeciwciałmi nic nie zrobisz... mozna próbowac metod naturalnych/dziwnych diet itd... ale dla mnie to bzdury

    na pociesznie powiem, że ja miałam ponad 1000...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2015, 15:55

    2014... and so it begins...

    👧 potworniaki jajników
    🧑 OAT, żpn, przeciwciała przeciwplemnikowe

    IVF×10 (poor responder, 8 na cyklach naturalnych) + 1xIVF KD
    2017 💔 córeczka 10 tydzień - wada genetyczna triploidia

    2019 rozpoczecie procedury w OA

    2020 ❤️ naturalny cud córeczka
    2023 ❤️ naturalny cud córeczka
    2026 💙 czekamy na synka

    preg.png
  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 881

    Wysłany: 29 lipca 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo Kena, Ana, Moris, Dominika - odezwijcie się!
    Forum nam bez Was umiera :(

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2147

    Wysłany: 29 lipca 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaagaaatka wrote:
    Halo Kena, Ana, Moris, Dominika - odezwijcie się!
    Forum nam bez Was umiera :(

    no wlasnie nic sie nie odzywaja. Dominika za 3 dni ma wielki dzien:)
    Kena jak tam samopoczucie?
    Ana mam nadzieje ze troche sie uspokoilas wiadomosciami dziewczyn z forum:)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2147

    Wysłany: 29 lipca 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj maz mnie troche rozczulil, w przedpokoju stala karma dla pieskow (worek 18kg) wzielam i zanioslam do pokoju i maz mowi ze wystarczy i ze mam juz z nia nic nie robic ze on ja wsypie do wiaderka bo ''jak jestes w ciazy to nie mozesz dzwigac'' gupol jeden :)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
‹‹ 532 533 534 535 536 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ