Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, czekamy na dwie kreseczki :)

    Madlene, mam nadzieje ze to jednak objaw zagnieżdżenia a nie @ :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniec łudzenia się test negatywny, pewnie coś źle wyliczyłam jeśli chodzi o owulkę i okres pojawi się dzisiaj w nocy albo najpóźniej jutro rano ..

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurrrr. ... nie możliwe. .. :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2015, 16:51

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia :(

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia ja tez w to nie wierze, rób test z porannego siku jutro, bo @ przy takiej tempce przyjść nie może, nie pozwalamy!

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, dokładnie! Popatrzyłem na Twój wykres i masz śliczne objawy, także siknij jutro z rana.
    Testowałas 10 czy 25?

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2401

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka kochane <3
    u nas już połowa :P
    16 czerwca idziemy zobaczyć się z Kubusiem :*
    a ja nadal trzymam za was kciuki <3
    zostawiam wiruski :D

    Madlene84 lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, przy takich objawach negatyw...? :( kupiłaś jeszcze test na jutro rano?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia testuj dopuki jeszcze mozna i nieprzylazla@ ;*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia testuj dopuki jeszcze mozna i nieprzylazla@ ;*

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test 25 facelle z rossmana gdzieś czytałam, że są wiarygodne i taki wzięłam przy okazji zakupów. Drugiego niestety nie kupiłam ale jeśli temperatura się utrzyma i okres nie przyjdzie to jutro podjadę do apteki i zatestuję w piątek rano. Obserwując swoje ciało przez te kilka cykli naprawdę byłam pewna, że coś jest na rzeczy, całkiem inaczej się czułam niż w poprzednich miesiącach.
    No nic na dniach sytuacja się wyjaśni, jak narazie szyjka bardzo wysoko i zamknięta, śluz kremowy a do tego strasznie ciasno w środku mam i to właśnie też mnie zmyliło.

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem na tak Klaudia :)

    Zajsonek, powodzenia na wizycie :)

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, mnie ta ciasnosc wlasnie sklonila do zrobienia testu :) trzymam kciuki za poranny test

    klaudia1534 lubi tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane polecacie jakiś konkretny test ciążowy? Bo może uda mi się jeszcze dzisiaj do apteki podjechać.

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba robiłam Pink testem i quixx testem. Na pewno zawiodły mnie te testy o czułości 10 polecane Bobo czy jakoś tak. Fakt, że kupiłam kilka na allegro z jakiejś apteki i cala seria była trefna.

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia ja wciaz trzymam kciuki za Ciebie kochana!

    klaudia1534 lubi tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia ja też nadal cały czas trzymam kciuki, mam nadzieję, że jutro będą na teście II krechy!!

    A ja jestem dzisiaj mega szczęśliwa i zakochana po uszy w mojej siostrzenicy :) jest piękna i ma charakterek :) siedziałam u niej dzisiaj chyba ponad 4 godziny i nie mogłam się na nią napatrzeć ani nie chciało mi się iść do domu. Mam nadzieję, że ja też kiedyś doczekam takiego małego cudu :)

    klaudia1534, Morwa, Zetka, Madlene84 lubią tę wiadomość

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla siostry Nusia <3

    Klaudia, jak u Ciebie?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia gratulacje dla siostry i zdrówka dla malutkiej :)

    U mnie temperatura w dół, szyjka nadal wysoko, zamknięta, strasznie ciasno i sporo śluzu kremowego. Niech już ten okres przyjdzie bo mnie ta sytuacja wykończy nerwowo.
    Zaraz się zwlekam z łóżka i idę ogarniać bo na 11.30 do kościoła :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia gratulacje dla siostry!

    Oczywiście ze się doczekasz. Nie może być inaczej!!

    Klaudia widzę ze trzymasz nas w napięciu :)

    Wczoraj się cieszyłam ze mój organizm nie robi mnie w konia i nie robi złudnych nadziei a dziś tempka w górę. . 2 dni przed @... więcej plamienie nie było. .. Cycki wielkie jak nie moje... tylko brzuch czasem zacmił. .. ale przedwczoraj bardziej okresowo mnie bolał. ..

    nick nieaktualny, Kotowa lubią tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
‹‹ 517 518 519 520 521 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ