Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?
Odpowiedz

Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?

Oceń ten wątek:
  • Adusia13562 Koleżanka
    Postów: 32 37

    Wysłany: 24 maja 2025, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoanne wrote:
    8dpo to bardzo wcześnie na test, ale jest możliwe, że już pokaże się jakiś bladzioch 😉
    I jak wyniki bety? Mam nadzieję, że nie pozostawia wątpliwości, że coś pozytywnego się dzieje 🙂



    Pierwsza beta to 6,22mlU/ml powtórzyłam po 48 h i wynik to 32,20mlU/ml 😊

    Yoanne lubi tę wiadomość

  • Yoanne Autorytet
    Postów: 683 1053

    Wysłany: 24 maja 2025, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękny przyrost, niech tak pięknie rośnie następne 9 miesięcy 🙂

    Adusia13562 lubi tę wiadomość

    34 👫 32
    04.2023 💙

    02.25, 03.25. 04.25 - cb
    ⏸️ 13.08, 8/9 dpo
    14.08 - beta 16,4; 16.08 - 50,9; 18.08 - 103; 22.08 - 582; 26.08 - 2857
    05.09 - ❤️, 0,85 cm🦐
    14.10 - prenatalne - 5,8 cm 👶, niskie ryzyka, prawdopodobnie 💙
    14.11 - 160g bobasa
    02.12 - połówkowe- 290g słodkiego chłopczyka
    09.01 - 750g 👶

    AMH 0,66
    Mutacja PAI-1 [hetero] i MTHFR [oba hetero]

    preg.png
  • Adusia13562 Koleżanka
    Postów: 32 37

    Wysłany: 24 maja 2025, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoanne wrote:
    Piękny przyrost, niech tak pięknie rośnie następne 9 miesięcy 🙂





    Dziękuję bardzo ❤️❤️❤️

  • Sandra18070! Przyjaciółka
    Postów: 79 81

    Wysłany: 26 maja 2025, 01:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem dziś 8dpo, czy wy widzicie tutaj cień cienia drugiej kreski, czy wariuje?
    https://zapodaj.net/plik-xD5nCJVFRd

    Adusia13562 lubi tę wiadomość

  • Hej Tereska Znajoma
    Postów: 30 49

    Wysłany: 26 maja 2025, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Sandra18070!


    Mi się wydaje, ze coś tam delikatnie widzę!
    Też dziś jestem 8dpo i widzę cień cienia u siebie na teście 🙆🏼‍♀️
    Sprawdź jeszcze za 2dni z samego rana i daj znać 🤞🏼

    Sandra18070! lubi tę wiadomość

    26.05. ⏸️
    27.05. Beta Hcg 15U/l, prog 50,240 ng/ml
    30.05. Beta Hcg 74,8U/l, prog 58,404 ng/ml
    11.06. Beta Hcg 7937 mlU/ml, pierwsze USG jest zarodek 🥹
    21.06. Krwawienie/plamienie, wizyta kontrolna. Wszystko dobrze z kropkiem 🥹
    01.07. Mamy serduszko ❤️ 8tc + 4d
    24.07. Ostatnie, najwazniejsze dla I trymestru USG 🤞🏼


    preg.png
  • MinnieMouse Koleżanka
    Postów: 55 20

    Wysłany: 26 maja 2025, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra18070! wrote:
    Dziewczyny jestem dziś 8dpo, czy wy widzicie tutaj cień cienia drugiej kreski, czy wariuje?
    https://zapodaj.net/plik-xD5nCJVFRd
    Moja apka do wyłapywania cieni cieni mówi, że są ⏸️😁💗
    https://zapodaj.net/plik-YPNxRGooFj
    https://zapodaj.net/plik-eU8w9xjmwt

    👦🏼 03/2016
    💔 03/2025
    💔 06/2025
  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 836 727

    Wysłany: 26 maja 2025, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow nie wiedziałam że jest taka apka 🤣

    🧑 1985 🧒 1980

    17.06.2022 Kacperek ❤️
    Kwiecień 2023 7tc Piotruś 😪
    27.09.2024 Nikodem ❤️
    Starania o trzecie dzieciątko maj 2025
    23.09.2025 dwie kreseczki 😃
    5+2 tc bhcg 5124,20 💪
    14.10. Zarodek 3.3mm jest ❤️
    6+3 tc bhcg 53075,30 nie zwolnila 💪 ❤️155
    04.11.25 9+1 tc 2.44cm ❤️161
    13.11.25 10+4 3.76cm ❤️
    27.11. 6.78cm prawdopodobnie córeczka 😍
    07.01. 18+3 284g ❤️
    21.01. 2 prenatalne 418g
    23+2 tc 637g i 149❤️
    29+4 tc 1564g cudownej dziewczynki
    36+5 tc 2914g czekam na ciebie ❤️
    38+4 Basia jest z nami, 2990g 50cm i 10 punktów
  • MinnieMouse Koleżanka
    Postów: 55 20

    Wysłany: 26 maja 2025, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta.R. wrote:
    Wow nie wiedziałam że jest taka apka 🤣
    Ja odkryłam ją niedawno i byłam w szoku, że wyłapała mój cień cienia w 9dpo. 🙈

    👦🏼 03/2016
    💔 03/2025
    💔 06/2025
  • Hej Tereska Znajoma
    Postów: 30 49

    Wysłany: 26 maja 2025, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to jest za apka? 😁

    26.05. ⏸️
    27.05. Beta Hcg 15U/l, prog 50,240 ng/ml
    30.05. Beta Hcg 74,8U/l, prog 58,404 ng/ml
    11.06. Beta Hcg 7937 mlU/ml, pierwsze USG jest zarodek 🥹
    21.06. Krwawienie/plamienie, wizyta kontrolna. Wszystko dobrze z kropkiem 🥹
    01.07. Mamy serduszko ❤️ 8tc + 4d
    24.07. Ostatnie, najwazniejsze dla I trymestru USG 🤞🏼


    preg.png
  • MinnieMouse Koleżanka
    Postów: 55 20

    Wysłany: 26 maja 2025, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Tereska wrote:
    Co to jest za apka? 😁
    Pregnancy Test Checker w App Store 🤭

    Hej Tereska, Alex30 lubią tę wiadomość

    👦🏼 03/2016
    💔 03/2025
    💔 06/2025
  • Sandra18070! Przyjaciółka
    Postów: 79 81

    Wysłany: 26 maja 2025, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MinnieMouse wrote:
    Moja apka do wyłapywania cieni cieni mówi, że są ⏸️😁💗
    https://zapodaj.net/plik-YPNxRGooFj
    https://zapodaj.net/plik-eU8w9xjmwt
    Dałaś mi właśnie nadzieję, bo dziś już ją traciłam, czuję dziwne skurcze, jak na okres i czuję, że się zbliża… w dodatku wszędzie czytam że przy ciąży testy owulacyjne są wyraźniejsze, bo niby hormon hcg jest bardzo podobny do LH, ale mój test owu jest okropnie blady i nic nie wzrasta 🥲 czuję że to nie mój miesiąc

  • MinnieMouse Koleżanka
    Postów: 55 20

    Wysłany: 27 maja 2025, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra18070! wrote:
    Dałaś mi właśnie nadzieję, bo dziś już ją traciłam, czuję dziwne skurcze, jak na okres i czuję, że się zbliża… w dodatku wszędzie czytam że przy ciąży testy owulacyjne są wyraźniejsze, bo niby hormon hcg jest bardzo podobny do LH, ale mój test owu jest okropnie blady i nic nie wzrasta 🥲 czuję że to nie mój miesiąc
    U mnie w żadnej ciąży testy LH nie były ciemniejsze. To nie jest żadna reguła. 🙂 Co do skurczy jak na okres, ja z mojej jedynej udanej ciąży ponad 9 lat temu, pamiętam jak dziś że miałam bóle okresowe i dlatego zwlekałam z testem - w obecnej zresztą tez je mam, ale w tym przypadku już wiem że skończy się poronieniem. Niemniej jednak, wtedy urodziłam zdrowego chłopca, więc to naprawdę nie musi oznaczać nic złego, nie nastawiaj się od razu negatywnie. Zrób HCG i progesteron z krwi, będziesz miała jasność. Trzymam kciuki. 🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2025, 06:06

    👦🏼 03/2016
    💔 03/2025
    💔 06/2025
  • Sandra18070! Przyjaciółka
    Postów: 79 81

    Wysłany: 27 maja 2025, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MinnieMouse wrote:
    U mnie w żadnej ciąży testy LH nie były ciemniejsze. To nie jest żadna reguła. 🙂 Co do skurczy jak na okres, ja z mojej jedynej udanej ciąży ponad 9 lat temu, pamiętam jak dziś że miałam bóle okresowe i dlatego zwlekałam z testem - w obecnej zresztą tez je mam, ale w tym przypadku już wiem że skończy się poronieniem. Niemniej jednak, wtedy urodziłam zdrowego chłopca, więc to naprawdę nie musi oznaczać nic złego, nie nastawiaj się od razu negatywnie. Zrób HCG i progesteron z krwi, będziesz miała jasność. Trzymam kciuki. 🤞
    Dziękuję! A za Ciebie trzymam bardzo mocno kciuki, żeby wcale nie skończyło się poronieniem, tylko zdrowym bobasem ❤️

  • MinnieMouse Koleżanka
    Postów: 55 20

    Wysłany: 27 maja 2025, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra18070! wrote:
    Dziękuję! A za Ciebie trzymam bardzo mocno kciuki, żeby wcale nie skończyło się poronieniem, tylko zdrowym bobasem ❤️
    Koniecznie daj znać jak Twój wynik bety 🙂 Powtarzałaś dziś test?

    👦🏼 03/2016
    💔 03/2025
    💔 06/2025
  • Sandra18070! Przyjaciółka
    Postów: 79 81

    Wysłany: 27 maja 2025, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie będę miała dziś kiedy zrobić bety, bo cały dzień jestem w pracy, a testu nie robiłam jeszcze, bo boję się kolejnego rozczarowania i mam jakąś blokadę

  • MinnieMouse Koleżanka
    Postów: 55 20

    Wysłany: 27 maja 2025, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra18070! wrote:
    Nie będę miała dziś kiedy zrobić bety, bo cały dzień jestem w pracy, a testu nie robiłam jeszcze, bo boję się kolejnego rozczarowania i mam jakąś blokadę
    Rozumiem. U mnie akurat między 9dpo a 10dpo na testach była spora różnica w wybarwieniu kreski, miałam już dzięki temu pewność że jest ciąża. Może jednak warto się przełamać i zatestować. 😊

    👦🏼 03/2016
    💔 03/2025
    💔 06/2025
  • Sandra18070! Przyjaciółka
    Postów: 79 81

    Wysłany: 27 maja 2025, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MinnieMouse wrote:
    Rozumiem. U mnie akurat między 9dpo a 10dpo na testach była spora różnica w wybarwieniu kreski, miałam już dzięki temu pewność że jest ciąża. Może jednak warto się przełamać i zatestować. 😊
    Zatestowalam, ale nie z porannego moczu i nic… eh poczekam chyba na @

  • Alex30 Znajoma
    Postów: 22 9

    Wysłany: 27 maja 2025, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pierwsza bardzo, bardzo blada kreska 9 dpo. 🎉

    Beta wczoraj (11 dpo) wynosiła 45.
    Jestem tuż po biochemie, więc naprawdę czuję, że “na dwoje babka wróżyła” w tej ciąży 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2025, 15:03

    Hej Tereska, MinnieMouse lubią tę wiadomość

  • Sandra18070! Przyjaciółka
    Postów: 79 81

    Wysłany: 27 maja 2025, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex30 wrote:
    U mnie pierwsza bardzo, bardzo blada kreska 9 dpo. 🎉

    Beta wczoraj (11 dpo) wynosiła 45.
    Jestem tuż po biochemie, więc naprawdę czuję, że “na dwoje babka wróżyła” w tej ciąży 🙈
    Gratuluje!! ❤️❤️

    Alex30 lubi tę wiadomość

  • MinnieMouse Koleżanka
    Postów: 55 20

    Wysłany: 27 maja 2025, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex30 wrote:
    U mnie pierwsza bardzo, bardzo blada kreska 9 dpo. 🎉

    Beta wczoraj (11 dpo) wynosiła 45.
    Jestem tuż po biochemie, więc naprawdę czuję, że “na dwoje babka wróżyła” w tej ciąży 🙈
    Gratuluję i trzymam mocno kciuki, musi się udać! 🥹❤️
    Ja właśnie przechodzę przez drugi biochem w przeciągu 3 miesięcy, choć nigdy nie sądziłam że mnie to spotka. Jeden raz - ok, ale znowu? Dla mnie to jakaś abstrakcja. Chyba nigdy więcej nie zatestuję przed terminem miesiączki i nie pójdę już na betę, jeżeli zajdę znowu w ciążę. Widzę, że Ty też masz już dwie ciąże biochemiczne za sobą. Skąd wziąć w sobie siłę na przechodzenie przez to od nowa? 🥴

    Alex30 lubi tę wiadomość

    👦🏼 03/2016
    💔 03/2025
    💔 06/2025
‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ