X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?
Odpowiedz

Ile dni dpo miałyście pozytywne testy?

Oceń ten wątek:
  • Kwiatuszek32765 Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro robiłaś rano to wg mnie nie rób wieczorem bo napewno nie wyjdzie. Poczekaj do rana. Będę trzymać kciuki i czekam na pozytywne wieści.

  • maybe Koleżanka
    Postów: 40 11

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra to się wstrzymam, może masz racje. Dzięki :)

  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maybe wrote:
    Jak uważacie, czy jest sens robić test wieczorem jak poranny był negatywny? Czy może lepiej zrobić jutro ran? Dziś powinnam dostać@, ale nie mam jeszcze.
    Doradźcie mi coś proszę.

    Jeżeli rano robiłas to trochę nie ma sensu robic tego samego dnia wieczorem(chociaz ja jestem nawiedzona i tak robiłam,a potem żałowałam i wkręcałam sobie,że negatyw bo nie z porannego)więc lepiej sobie potem głowy nie truć takimi własnie rzeczami.Jeżeli jesteś w dniu spodziewanej @ to test wykonany jutro z porannego moczu będzie bardzo wiarygodny.Powodzenia :)

  • maybe Koleżanka
    Postów: 40 11

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, ale jednak dziś nie zrobiłam testu, spanikowałam. Strasznie boję się rozczarowania. Jak dzisiaj @ nie przyjdzie, to jutro z samego rana zrobię teścik.
    Kwiatuszek, a Ty robiłaś jeszcze testy po tamtym bladym?

  • Kwiatuszek32765 Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro będę robić. Daje sobie przerwę.

  • maybe Koleżanka
    Postów: 40 11

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to zgadamy się jutro:) Trzymam mocno kciuki :)

    Kwiatuszek32765 lubi tę wiadomość

  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny testujące trzymam kciuki :) Ja jeszcze jestem przed owu więc kuuupe czasu to testowania ;)

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś mam 10 dzień wyższej temperatury. Miałam iść na progesteron ale nie zdążyłam..i szkoda

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Mama Sowa Koleżanka
    Postów: 40 38

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już sie wyleczylam z testowania wcześniej niż termin @. Zaczęłam 5 dni przed @ i kreska wychodzila co raz bardziej widoczna a tu termin @ i przylazła wredziocha. Więc wcześniej nie ma co testowac bo wielkie rozczarowanie będzie.

    Mama Sowa
  • maybe Koleżanka
    Postów: 40 11

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie znowu nic, ani śladu. Mam 13dpo i jestem już trzeci dzień po terminie @. Myślicie, że za wcześnie robię te testy... a może sobie wkręcam? W dodatku temp zaczyna mi spadać. Nic nie kumam :/

    Karolinka2 lubi tę wiadomość

  • maybe Koleżanka
    Postów: 40 11

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek, jak u Ciebie?!

  • Kwiatuszek32765 Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/ac92c5b52433e.jpg.html

    U mnie 16dpo. Myślę ze nie robisz za wcześnie testów skoro @ ci sie spóźnia. Czujesz sie jak na okres czy zauważyłaś jakieś inne objawy u siebie.

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek32765 wrote:
    https://zapodaj.net/ac92c5b52433e.jpg.html

    U mnie 16dpo. Myślę ze nie robisz za wcześnie testów skoro @ ci sie spóźnia. Czujesz sie jak na okres czy zauważyłaś jakieś inne objawy u siebie.


    udostępniłabyś wykres?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • maybe Koleżanka
    Postów: 40 11

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwa dni przed terminem @ miałam skurcze i bóle jak na @ zdziwiłam się jak nie nadeszła. Teraz czasem gdzieś tam czuję jakieś ukłucie, czuję taką pełność w podbrzuszu i od czasu do czasu, zazwyczaj w nocy, jajniki mnie zabolą. Teraz już nie mam prawe żadnych skurczów.
    Martwi mnie tylko ta temp. bo zaczyna spadać. Od 3 dni mam spadek( 37,0, 36,8, 36,7 - linia pokrywająca to 36,6). Po 15:00 będę miała betę.

    U Ciebie widać, blado, ale jest :) Gratuluję!

  • maybe Koleżanka
    Postów: 40 11

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie łamię się jeszcze do końca bo czytałam, że testy potrafią nie wykryć ciąży nawet przy becie ponad 100 więc jest nadzieja, zresztą u mnie chyba było podobnie w poprzedniej ciąży, tylko jak mi ta temp. jutro spadnie poniżej 36,6 to już nie ma na co liczyć :/

  • Kwiatuszek32765 Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bolały piersi dziwnie i w okresie tak podejrzewam zagniezdzenie miałam lekkie przeziębienie katar i przy tym czasami mi się lala krew z nosa. I to dało mi do myślenia...
    Trzymam kciuki i czekam na wieści pozytywne.

    Myszka2206 lubi tę wiadomość

  • Kwiatuszek32765 Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    udostępniłabyś wykres?

    Niestety nie prowadziłam wykresu poza zaznaczeniem kiedy początek okresu i koniec. Nie mierzylam temp ani nic.

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek32765 wrote:
    Mnie bolały piersi dziwnie i w okresie tak podejrzewam zagniezdzenie miałam lekkie przeziębienie katar i przy tym czasami mi się lala krew z nosa. I to dało mi do myślenia...
    Trzymam kciuki i czekam na wieści pozytywne.

    bolały dziwnie tzn? mnie bolą cholersko cały czas że się umyć nie mogę;/ a dziś 11 dpo...temperatura się trzyma no zobaczymy co będzie....ale co mnie zastanowiło to że szyjka jest bardzo wysoko...nie mogę jej sięgnąć ...śluz lepki

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Kwiatuszek32765 Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maybe jak wyniki?

  • maybe Koleżanka
    Postów: 40 11

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 0,1 :( Ale zaraz po odczytaniu wyników koło 14:00 dostałam plamienia (różowy śluz). Nie mam pojęcia o co chodzi bo plamienie się nie wzmacnia. Wiem, że zagnieżdżanie zarodka jest do 12 dpo, ale biorąc doświadczenie z poprzedniej ciąży nadzieja nie umarła do końca.
    Reasumując. skurcze zaczęły się 8dpo a dziś 13 dpo i plamienie. Nie mam pojęcia jak długo może zagnieżdżać się zarodek. Sama nie wiem co o tym myśleć. :/

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ