X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 18 lipca 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzy dni przed planowaną @ też bym nie piła, ale tydzień przed nie powinien mi zaszkodzić. W piątek przed wyjazdem do Wiednia testuję.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • missdiss Przyjaciółka
    Postów: 117 139

    Wysłany: 18 lipca 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też tu ciągle zaglądam, czytam i jakoś szukam pocieszenia. Ten cykl jakiś mam bardziej zdołowany, nawet nadziei za bardzo nie mam bo mi Mąż wyjechał akurat na owulację :/ ja na panieńskim nie piłam, ale za to wesele będzie już po dniu @ więc jak coś to będę mogła poszaleć ;) ale młodą spiłyśmy ładnie i generalnie zabawa była udana :)

    cykle 32d, atopik, lekka niedoczynność tarczycy

    0d1yskjoed1yxen7.png
  • Agich Koleżanka
    Postów: 31 15

    Wysłany: 18 lipca 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa, opowiedz coś więcej o panieńskim :) Mimo tej składki ogromnej reszta była spoko?

    A po nocy przychodzi dzień...
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 18 lipca 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udekorowalysmy apartament, przygotowałysmy jedzonko i o 16 przyszła pani młoda miała makijaż, potem te dziewczyny, które też chciały. O 18 poszlysmy na sesję zdjęciową - było super :) potem zaprawa w mieszkanku i imprezka do rana w vipowskiej loży :) wyszło nas po dwie stówki, ale imprezy nie żałuję.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Agich Koleżanka
    Postów: 31 15

    Wysłany: 18 lipca 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I bardzo dobrze :D fajna sprawa z tym makijażem :) 2 stówki, raz masz raz nie masz, a imprezy sie pamięta ;)

    A po nocy przychodzi dzień...
  • Agich Koleżanka
    Postów: 31 15

    Wysłany: 18 lipca 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś byłam na tej rehabilitacji. Zabiegów mam 15, dziś 10 dzień i 13 d cyklu, więc poszłam i powiedziałam, że za laser już dziękuję, bo miałam już 10 naświetlań a jest prawdopodobieństwo, że mogę być w ciąży, więc Pani od razu powiedziałą, żebym poszła do tej prowadzącej pani dr i poprosiła o inne zabiegi zamiast i laseru i prądów :) aha i pogratulowała stanu... :/

    A po nocy przychodzi dzień...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja impreza też udana :) pierwszy raz od dawna nie byłam kierowcą, a i byłam w okolicy owu, więc z czystym sumieniem pozwoliłam sobie na kilka kolorowych drinków :D teraz kolejne wesele mam we wrześniu i może już w dwupaku, a co :D pomarzyć można :D.

    Agich, ana1122 lubią tę wiadomość

  • Agich Koleżanka
    Postów: 31 15

    Wysłany: 18 lipca 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No raczej :D a nawet trzeba :D

    Buko lubi tę wiadomość

    A po nocy przychodzi dzień...
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 18 lipca 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko podejście prawidłowe:-)

    Buko lubi tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz jestem na etapie pozytywnego nastawienia, że musi się udać :)
    ana, a wy chyba niedługo do iui podchodzicie? przygotowujecie się jakoś specjalnie?

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 18 lipca 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. nic kompletnie. Idziemy na spontanie. Śmiać mi się chce z mojego męża bo parę dni po iui chciałam jechać na wycieczkę rowerowa. A on że nie co ja mowie. Ja na niego wielkie oczy o co mu chodzi. A on że będę po zabiegu i mam leżec. Więc mam wielka ochotę to wykorzystać będę leżeć i pachniec a mężus Bedzie skakać

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz, zaraz, ale jeszcze jesteś przed iui? oczywiście że wykorzystuj wtedy męża, a potem tak przez kolejne 9 miesięcy :D mi mój już powtarza czego nie będę mogła robić w ciąży, a że wliczył w to również chodzenie do pracy to też tylko leżeć, pachnieć i...gotować mu obiadki :D

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 18 lipca 2016, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Zaraz, zaraz, ale jeszcze jesteś przed iui? oczywiście że wykorzystuj wtedy męża, a potem tak przez kolejne 9 miesięcy :D mi mój już powtarza czego nie będę mogła robić w ciąży, a że wliczył w to również chodzenie do pracy to też tylko leżeć, pachnieć i...gotować mu obiadki :D
    Tak 26 mamy monitoring i lekarz zadecyduje Kiedy iui. Już aby tydzień został jupi

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super :) akurat na rocznicę :) i (chyba) imieniny :D

    ana1122 lubi tę wiadomość

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 19 lipca 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co słychać dziewczyny? Buko - gratuluję podejścia :) ja zaczynam nerwową końcówkę cyklu.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Ahata Znajoma
    Postów: 26 16

    Wysłany: 19 lipca 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety znów nic z tego, wielkie rozczarowanie od samego rana :( A już naprawdę byłam nakręcona przez to, co się ze mną działo.
    Cykl niestety 23-dniowy, choć tym razem na szczęście bez plamień.
    I jak tu się uśmiechać na sesji ślubnej? Akurat dziś mamy, a ja mam ochotę zaszyć się pod kocem...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2016, 11:20

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 19 lipca 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciesz się z małżeństwa :)

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • missdiss Przyjaciółka
    Postów: 117 139

    Wysłany: 19 lipca 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrzcie na co się natknęłam, a propos komentarzy innych ludzi i jak to jest potem...

    http://www.deon.pl/inteligentne-zycie/ona-i-on/art,559,mam-30-lat-i-nie-mam-dzieci-wiesz-dlaczego.html

    cykle 32d, atopik, lekka niedoczynność tarczycy

    0d1yskjoed1yxen7.png
  • missdiss Przyjaciółka
    Postów: 117 139

    Wysłany: 19 lipca 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahata, miłość męża może zetrzeć wiele smutków, nie raz już testowałam, że nie ma nic bardziej uspokajającego niż szloch w mężowskie ramie :) Ciesz się, bo On jest Twój, a Ty Jego i życie przed wami jest wspólne, wasze, razem z wszystkim smutkami i radościami :)No i wszystkiego najlepszego dla Was ! :):):) <3

    ana1122 lubi tę wiadomość

    cykle 32d, atopik, lekka niedoczynność tarczycy

    0d1yskjoed1yxen7.png
  • Ahata Znajoma
    Postów: 26 16

    Wysłany: 19 lipca 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuję :)
    Wiem, staram się jako mogę, doceniam każdy szczegół, szczególnie, że jeszcze 2 lata temu nie śmiałam marzyć o takim życiu, jak mam teraz! Ale wiecie jak to jest... ciężko dotrzeć do tej swojej głupiej głowy :)
    Teraz muszę wziąć się garść, wieczorem dorwę mężowe ramię ;)

    PS Ja chyba teraz na dobre odpuszczę testowanie, sprawdzanie itd. Muszę zająć głowę czymś innym, nie mieć kompletnie czasu na myślenie o tym. W każdym razie spróbuję, może to pomoże.

    missdiss lubi tę wiadomość

‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ