X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 14 lipca 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - pisałaś, że masz endo od ustawiania dawek, nie możesz do niej zadzwonić skoro nie odpisuje?

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Kimka Autorytet
    Postów: 263 108

    Wysłany: 14 lipca 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na wesele sporo wydaliśmy, ale na szczęście z kopert się zwróciło. Ja swój panieński bardzo dobrze wspominam były konkursy,był klub, żadnych szaleństw, żadnej loży VIP, żadnego striptizera a było super :)

    To wy możecie do swoich lekarzy dzwonić? Moja ma tylko nr gabinetu, który zresztą odbiera recepcjonistka i tyle...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda87 wrote:
    Buko obniżałaś/ zwiększałaś już sama dawkę? O 1/4 jest bezpiecznie?
    Bo endo nadal nic nie odpisała, a chce podzielić na jutro '75' i wyszłaby dawka 56...

    Magda, ja jestem z tych strachliwych i ostrożnych, więc sama nic nie zmieniam, na szczęście moja gin odpisuje na smsy (zazwyczaj w nocy :D)
    Moje TSH bardzo długo nie reagowało na leki, tzn najpierw spadło z 9 do 3,5 na dawce 25, a potem jak skoczył do 4,5 to dawki: 25/50, 50, 50/75 i 75 nic nie zmieniły i cały czas było 4,2-4,5. Dopiero przy dawce 88 spadło do 1,5,a już przy 100 spadło do 0,38, więc ja sama bym nie podjęła decyzji o zmianie dawki, bo nie mam pojęcia jaki to da efekt, niby między 75 i 88 oraz 88 i 100 niewielka różnica, a wyniki baaardzo się zmieniły.
    i teraz Kimka odpowiedź na Twoje pytanie, ja do swojej piszę smsy, to odpisuje mi w wolnej chwili, a dzwonić to głupio mi trochę :) a podała mi swój numer chyba na pierwszej wizycie, żebym jej napisała jak będę w ciąży, żeby mogła mnie szybko umówić, bo mimo, że chodze prywatnie, to terminy są prawie jak na nfz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2016, 22:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko dzięki za odp :)

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 14 lipca 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to można tak sobie dzielić euthyrox. Bralam kiedyś dawkę 50 teraz mam 75. Zostały mi te 50 i czy mogę brać 1 i 1/2 tej tabletki

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 15 lipca 2016, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana - możesz. Przecież to ta sama dawka.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Dziewczyny to można tak sobie dzielić euthyrox. Bralam kiedyś dawkę 50 teraz mam 75. Zostały mi te 50 i czy mogę brać 1 i 1/2 tej tabletki
    Ana, możesz :) kiedyś jak zapomniałam leków, a u rodziców miałam tylko dawkę 25, to brałam po 4 tabletki, bo musiałam nazbierać do dawki 100 :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :) gdzie jesteście? :)
    muszę się pochwalić, ogłaszam, ze zaczęłam dwutygodniowe lenistwo urlopowe :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Hej hej :) gdzie jesteście? :)
    ja miałam dziś sporo do załatwienia :P
    Byłam u pani dietetyk, bo muszę coś zrobić ze swoim poślubnym balastem ;)
    Później byłam u rodziców i koleżanki :)
    Buko wrote:
    muszę się pochwalić, ogłaszam, ze zaczęłam dwutygodniowe lenistwo urlopowe :D
    super! wypoczywaj! :) ja w pon wracam do pracy po dwóch tygodniach laby :)

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 15 lipca 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się będę urlopować dopiero we wrześniu :) jutro mam to panieńskie, za tydzień rocznica i Wiedeń, potem dwa śluby i długi weekend na Słowacji :)

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa, ja najbardziej w urlopie lubię oczekiwanie jak przyjdzie :) bo jak już mam urlop to tak szybko mija :( ale widzę, że mimo, że urlop we wrześniu, to weekendy też fajne się zapowiadają, a ja jutro mam kolejne wesele :D
    pisałam ostatnio, że tak niskiej temp nigdy nie miałam, a dziś mam jeszcze niższą, faktycznie urodzinowy cykl jest dziwny :)

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 16 lipca 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko patrząc tylko na temperaturę owu mogła być wczoraj albo będzie dzisiaj. Zależy jak tam będą wyglądały kolejne temperatury :)

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewności mieć nie będę :) bo po całonocnym weselu to nie mam co mierzyć nawet :)

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 17 lipca 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny te forum to się już pod uzależnienie podchodzi. Co chwilą patrze co nowego A jak nic nie piszecie to chyba raczej na pewno tęsknię

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jak miło :)
    wiecie co, miałam jakiś taki dziwny koszmarny, psychodeliczny sen ; :( śniło mi się, że jestem matką (chyba?) wcześniaka, który był tak malutki, raptem kilka centymetrów i wyglądał jak...jaszczurka. Niby nie wierzę w znaczenie snów, ale sprawdziłam, że jaszzurka w śnie u kobiety oznacza szczęście, które będzie trwać krótko, albo nieszczęście...i to jeszcze w takim połączeniu...i jakoś mi tak dziwnie teraz :(

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 17 lipca 2016, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tam Buko nie czytaj takich rzeczy. Ja ci mówię że twój sen to dobry znak i oznacza że... Niedługo będziesz mama

    Buko lubi tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 18 lipca 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też często tutaj zaglądam także nie przejmuj się Ana :) zrobiłam sobie półtora dnia detoksu od komórki i trochę mi lepiej:) Buko - jak było na weselu? Mnie do teraz bolą stopy po calonocnych sobotnich baletach.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Kimka Autorytet
    Postów: 263 108

    Wysłany: 18 lipca 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) jak wasze imprezy?
    Ja rano dostałam @ :(

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 18 lipca 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu @... Kimka przykro mi. Nam się impreza udała, przyszła pani młoda wpadła w euforię więc tym bardziej jestem zadowolona :) na początku trochę odmawiałam alkoholu, ale w efekcie końcowym dziewczyny tyle go w siebie wlały, że musiałam nadrobić. Mam lekkie wyrzuty sumienia.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Kimka Autorytet
    Postów: 263 108

    Wysłany: 18 lipca 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super ze ci się podobało. :D Ja sobie też w weekend odmawialam procentów mając tą głupią nadzieję i kompletnie bez sensu. No nic, w najbliższy weekend otworzę sobie winko i może nawet upiekę jakieś ciasto z alkoholem, a co :). Eh, nowy cykl, nowa owulacja, nowa szansa...

‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ