X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 14 lipca 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja idę w sobotę na panieński, ale dziewczyny są takie wysrane, że wcale nie mam ochoty tam iść. Mamy wynajętą lożę vip za 400zł, sesję zdjęciową za 300zł, makijaż za 50zł, prezent dla Pani młodej za 100zł plus przekąski, tort, balony i inne pierdoły. Do podziału na 5 osób. I tylko mi się wydaje, że to lekka przesada... Nie wspomnę, że to wyjazdowa impreza więc jeszcze muszę dojechać 100km i przespać się.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa to kosztowna impreza :/

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 14 lipca 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No raczej. Byłam na kilku panieńskich i na żadnym się z takimi wydatkami nie spotkałam. Do samego końca biłam się z myślami czy iść i tak w sumie dalej nie wiem czy jestem pewna tej imprezy.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa dla mnie to totalny bezsens, tyle wydawać. Fajną imprezę idzie zorganizować za o wiele mniejsze pieniądze :/
    mam nadzieję, że jak wydasz tyle kasy, to będziesz miło wspominać tą imprezę :)

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 14 lipca 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to wiem, ale co zrobisz jak Cię tłum przegłosuje :-S pójdę i mam nadzieję się dobrze bawić choć moje chęci na to nie wskazują.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Kimka Autorytet
    Postów: 263 108

    Wysłany: 14 lipca 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa to faktycznie bardzo dużo O.o jak chodziłam na panieńskie to żaden tyle nie kosztował. Trochę bez sensu, Magda ma rację da się fajną imprezę zorganizować za mniejsze pieniądze. Ale baw się dobrze, może się okaże ze będzie super i się odstresujesz :D
    Daktylku, @ pewnie miała na to wpływ, ale faceci tak mają, że są nieczuli i nie zdają sobie sprawy z tego że potrzebujemy pocieszenia i opieki. Niestety :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2016, 10:43

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 14 lipca 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki co to najbardziej mnie stresuje właśnie ta impreza :-D

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 14 lipca 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sesja zdjęciowa 300 zł, po co to ? Jak ja gdzieś szłam na taką imprezę to składałyśmy się po 50 zł ;p I było super :)

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 14 lipca 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też to oscylowało w granicach 50-120zl. No ale cóż... Sesja to może być fajna i ciekawa pamiątka, bardziej mnie zastanawia po cholerę nam loża vip... Mniejsza z tym. Pójdę i będę się dobrze bawić! A na niedzielę jestem umowiona z przyjaciółką, u której zresztą będę w ten weekend spala :)

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chyba najdroższy panieński miałam ze składką po 100 zł, ale znajomy był na kawelerskim, na który zabrali przyszłego Pana Młodego na weekend do Włoch, więc myślę, że to dopiero był wydatek.

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 14 lipca 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój panieński był najdroższy na jakim byłam :) podejrzewam, że mogło podejść pod dwie stówy (choć niekoniecznie) ale w cenie miałyśmy przejazd, nocleg, obiad, imprezę, tort i pozostałe pierdoły w tym prezent dla mnie i atrakcję escape room. I jestem pewna, że żadna z nas nie pożałowała weekendu.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Agich Koleżanka
    Postów: 31 15

    Wysłany: 14 lipca 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale teraz faktycznie zaczyna się jakieś szaleństwo w tymi panieńskimi, robi się takie mini babskie wesele, moja znajoma była na panieńskim, na który miała jasno określone w czym ma przyjść :P miała być "kobaltowa kiecka" i koniec :P

    A po nocy przychodzi dzień...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm to mój panieński był taki standardowy :) po prostu wyjście do klubu, tylko były jakieś gadżety, które pokazywały, że to jest panieński.

  • Agich Koleżanka
    Postów: 31 15

    Wysłany: 14 lipca 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój był fajny :D skończyłyśmy w innym mieście niż nasz nocleg (16 km dalej) i z pomocą przyszedł nam... radiowóz :D, kulturalnie nas odwieźli, siostra do końca upewniała się czy to przypadkiem nie są zamówieni striptizerzy :D

    Kimka, ana1122 lubią tę wiadomość

    A po nocy przychodzi dzień...
  • Kimka Autorytet
    Postów: 263 108

    Wysłany: 14 lipca 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agich haha uśmiałam się. Miny policjantów pewnie były bezcenne :D

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 14 lipca 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha no nieźle :)

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Agich Koleżanka
    Postów: 31 15

    Wysłany: 14 lipca 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na poważnie to wzięli i tłumaczyli, ze nie są, teraz myślę, że byli policjantami z IQ z dowcipów :P Moja siostra patrząc na jednego mówi "ten jest najleeeeeepszy", a co policjant na to?? "Ja? Dzięęęęki" :D :D

    A po nocy przychodzi dzień...
  • Kimka Autorytet
    Postów: 263 108

    Wysłany: 14 lipca 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na fajny patrol musiałyście trafić :)

    Agich lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko obniżałaś/ zwiększałaś już sama dawkę? O 1/4 jest bezpiecznie?
    Bo endo nadal nic nie odpisała, a chce podzielić na jutro '75' i wyszłaby dawka 56...

  • missdiss Przyjaciółka
    Postów: 117 139

    Wysłany: 14 lipca 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha, ale by was zaskoczyli jakby odstawili was do domu i jednak weszli na striptiz :P:P:P tipy za majtki to już wtedy łapówka! :P chociaż zestawienie "łapówka" i "striptizer" w jednym zdaniu nasuwa dziwne skojarzenia ;)
    ja też się wybieram na panieński w ten weekend i u nas wychodzi koło 150 zł :/ wszystkie te panieńskie i kawalerskie to teraz lekka przesada moim zdaniem. Bo jest i imprezka, i jakieś spa/zdjęcia/paznokcie dla młodej i prezent osobno a potem wiadomo jeszcze koperta/prezent na wesele...
    Mój Mąż pojechał na kawalerski za granicę, więc tam to też koszty niebotyczne zupełnie. Aż się wierzyć nie chce jak się to wszystko popodlicza :/ odechciewa się takich imprez

    Agich lubi tę wiadomość

    cykle 32d, atopik, lekka niedoczynność tarczycy

    0d1yskjoed1yxen7.png
‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ