X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 28 lipca 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 jestem :) Czemu Ci smuto ? <przytul>

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 28 lipca 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem już sama. Jakiś taki dolek mnie naszedl... Od rana tak mam

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 28 lipca 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana nie łam sie! Jestes po IUI. jest szansa!
    Nie wiem jak u Buko ale u mnie nic się nie zagniezdza. Jestem prawie pewna ze owu w tym cyklu nie było. I za dużo tego jak na implantacyjne:(
    Ale może chociaż Buko..

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 28 lipca 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Ana nie łam sie! Jestes po IUI. jest szansa!
    Nie wiem jak u Buko ale u mnie nic się nie zagniezdza. Jestem prawie pewna ze owu w tym cyklu nie było. I za dużo tego jak na implantacyjne:(
    Ale może chociaż Buko..
    No ktoś W końcu musi zajść W tym miesiącu.

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana, nie smutaj, jesteśmy tutaj :) ja miałam wczoraj doła, ale sobie popłakałam, mąż mnie przytulił i jakoś przeszło. I to naszło mnie tak z niczego, mimo, że wcześniej pisałam, że mam pozytywne nastawienie do życia. A co do plamienia to niestety już miałam cykle w których tak samo plamiłam i niestety wróżyło mi to tylko @ :/
    Ja teraz mam zagadkę, bo przed chwilą dostałam swoje wyniki tarczycowe z dzisiaj i TSH skoczyło mi do 1,98, mimo, że 3 tygodnie temu przy tej samej dawce euthyroxu 100 miałam wynik 0,38. I jak ja mam dojść ładu ze swoją tarczycą. Dobrze, że posłuchałam swojej dr jak mi napisała żeby zostać na tej dawce jeśli nie mam objawów nadczynności, bo jakbym zmniejszyła to odebrałabym wynik tsh 4,5.

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 28 lipca 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Ana, nie smutaj, jesteśmy tutaj :) ja miałam wczoraj doła, ale sobie popłakałam, mąż mnie przytulił i jakoś przeszło. I to naszło mnie tak z niczego, mimo, że wcześniej pisałam, że mam pozytywne nastawienie do życia. A co do plamienia to niestety już miałam cykle w których tak samo plamiłam i niestety wróżyło mi to tylko @ :/
    Ja teraz mam zagadkę, bo przed chwilą dostałam swoje wyniki tarczycowe z dzisiaj i TSH skoczyło mi do 1,98, mimo, że 3 tygodnie temu przy tej samej dawce euthyroxu 100 miałam wynik 0,38. I jak ja mam dojść ładu ze swoją tarczycą. Dobrze, że posłuchałam swojej dr jak mi napisała żeby zostać na tej dawce jeśli nie mam objawów nadczynności, bo jakbym zmniejszyła to odebrałabym wynik tsh 4,5.
    To widzę że my podobnie. ty wczoraj ja Dzisiaj. Ciężko jest ale trzeba Jakoś dac rade. Mi też tak skacze ostatnio z 1.8 do 2.5 a teraz 3.2 aż się boję sprawdzać po raz kolejny mimo że dawka zwiększana

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 28 lipca 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem jest po prostu zły dzień. Na mnie dobrze działa sen, następnego dnia zawsze jest lepiej :)

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 28 lipca 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka wrote:
    Czasem jest po prostu zły dzień. Na mnie dobrze działa sen, następnego dnia zawsze jest lepiej :)
    Ja lubię jeść słodycze jak mi smutno

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • missdiss Przyjaciółka
    Postów: 117 139

    Wysłany: 28 lipca 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj tez dziewczyny dol ze masakra... zbiera mi sie na @ jak pogodzie na burze i niestety moj maz juz nie moze ze mna wytrzymac. Ja z soba tez juz nie moge, wszystko mnie denerwuje i dobija... ale trzeba jakos przetrwac chociaz smutno :( u mnie tsh wczoraj tez ponad 2 mimo ze ciagle zwiekszamy dawki :/

    cykle 32d, atopik, lekka niedoczynność tarczycy

    0d1yskjoed1yxen7.png
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 28 lipca 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba zmienić nazwę forum na wredne małpy. Miłym i szczęśliwym wstęp zrobiony

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze moje ft3 i ft4 jak na karuzeli :( wczesniej miałam odpowiednio 60% i 120%, potem 30% i 60% a teraz oba się wyrównały do 54,7% i 54,8%, ciekawe na jak długo. AAle to niech się martwią lekarze, wizyty u gin-endo i endo zaplanowane w odstępie kilku dni, więc zobaczę czy powiedzą to samo.
    A z dołem czasem tak jest. Mnie kiedyś jak mąż zapytał jakiego ma doła i powiedziałam, że głębokiego, to teraz zawsze jak mam zły humor to pyta czy znów mam głębokiego doła i tym już mnie trochę rozbawia :)

    ana1122, Minionkowa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Trzeba zmienić nazwę forum na wredne małpy. Miłym i szczęśliwym wstęp zrobiony
    Skoro staram się być miła dla każdego to mam się wynieść? :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Ja lubię jeść słodycze jak mi smutno

    Ja też, ale wtedy jest mi jeszcze bardziej smutno, że nie dość, że jestem smutna, to jeszcze oddalam się od swojej wymarzonej figury z każdą czekoladką.
    Cos mi się dzieje z of (albo ze mną), bo wpadają mi niektóre posty z opóźnieniem i to nie na końcu tylko w środku :/

  • Natalek Przyjaciółka
    Postów: 122 35

    Wysłany: 29 lipca 2016, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mnie też smutno. Dzisiaj @. Jestem juz po 30. 8 cykli bez skutku mimo idealnych wykresów. Musze wysłać starego na badania a sama odpuszczam. Może jak się skupie na karierze zawodowej którą odpuściłam przez starania to "wpadnę". W każdym razie dzisiaj piję i nawet nie rozpaczam. Mam po prostu wkurw! Dobrej nocy dziewczyny! :)

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 29 lipca 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minionkowa wrote:
    Skoro staram się być miła dla każdego to mam się wynieść? :P
    Nie. Czemu. po prostu nauczymy cię być wredna

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 29 lipca 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko Boska jakie tutaj panują nastroje, strach się bać! Przesyłam odrobinę pozytywnej energii!!!

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziś już może trochę lepsze :)

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 29 lipca 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze! A Ty się Buko nie martw na zapas tym progesteronem, może wreszcie będzie wiadomo kiedy ta owulacja wystąpiła :)

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że była tak jak teraz program wyznaczył, a progesteronem trochę się martwię, bo jak jest za niski to właśnie chyba takie plamienia się pojawiają, a i szans żeby była ciąża są niewielkie.

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 29 lipca 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko - w takim razie zrób progesteron 20-21dc.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ