X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Tak kochane będą bliźniaki:-) tylko teraz muszę O nie dbać bo jedno serduszko biło słabiej. Ale musi być dobrze. A I zrobiły mi się duże torbiele jajnikach
    Będzie dobrze! Tyle się naczekaliście i nikt Wam i nic tego szczęścia nie odbierze. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Należy Wam się!za wszystko co musieliscie przejsc☺ oby dzidziusie zdrowo rosły. A powiedzieliscie już rodzinom o ciąży czy czekacie na Święta?☺

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodzina już wie. W pracy też bo na zwolnieniu mam kod B także nic się nie ukryje

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ;)
    Chciałam Wam życzyć Wesołych Świąt :*
    Dla tych, którym się udało to będą wyjątkowe święta :)
    Buko, Little, Kimka, Inna pewnie dla Was, jak i dla mnie będzie to też trochę trudny czas, miliony zdjęć szczęśliwych rodzin... miliony życzeń żeby w końcu się udało ...
    Życzę Wam, aby przyszło roczne święta były już całkowicie radosne :)


    PS. Ja właśnie się męczę i czekam na @. W 12 dc cyklu na monitoringu byłam już po owu. A dzisiaj 30 dc i cisza. Znaczy się mam plamienie już od tygodnia (taki śluż zabarwiony na brązowo), od ponad tygodnia ból piersi i brzucha. Zawsze mam tak, ale max 4 dni, a nie 8.... Test z wczoraj negatywny :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia, dziękuję :) i wzajemnie :) ehh, my w tamtym roku myśleliśmy, że te święta będą we trójkę.
    U mnie hitem teraz są znajomi, którzy wczoraj wrzucili na fb zdjęcie z usg (google podpowiada mi, że to 6-7 tc) i post wyświetla mi się ciągle jako pierwszy jak wchodze na fb, bo ludzie ciągle dopisują gratulacje.
    Misia, a jak plany z iui?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Misia, dziękuję :) i wzajemnie :) ehh, my w tamtym roku myśleliśmy, że te święta będą we trójkę.
    U mnie hitem teraz są znajomi, którzy wczoraj wrzucili na fb zdjęcie z usg (google podpowiada mi, że to 6-7 tc) i post wyświetla mi się ciągle jako pierwszy jak wchodze na fb, bo ludzie ciągle dopisują gratulacje.
    Misia, a jak plany z iui?


    Ja byłam wręcz pewna, że w tym roku będziemy w 3!
    A IUI przed Nami, czekam na @, który już powinien być i w 10 dc pierwszy monitoring, więc już raczej w tym roku nie zdążymy

  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    U mnie hitem teraz są znajomi, którzy wczoraj wrzucili na fb zdjęcie z usg (google podpowiada mi, że to 6-7 tc) i post wyświetla mi się ciągle jako pierwszy jak wchodze na fb, bo ludzie ciągle dopisują gratulacje.
    ja też miałam takich znajomych :) a później zdjęcie ze szpitala i opis że dzidziusia już nie ma z nimi:( i po co to obnażanie? (oczywiście nie życzę tego Twoim znajomym)

    a u mnie 10dc i w święta owu :D będzie się działo.... ! w piątek jeszcze do gina zobaczyć czy coś się kluje i dawaj. Tylko nie wiem co jest, bo chyba mi się infekcja przypelętała... podpowiecie co można wziąć (bo piecze troszkę) do wizyty do gina?stosowałam iladian wcześniej, a coś do smarowania?

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya85 wrote:
    ja też miałam takich znajomych :) a później zdjęcie ze szpitala i opis że dzidziusia już nie ma z nimi:( i po co to obnażanie? (oczywiście nie życzę tego Twoim znajomym)

    a u mnie 10dc i w święta owu :D będzie się działo.... ! w piątek jeszcze do gina zobaczyć czy coś się kluje i dawaj. Tylko nie wiem co jest, bo chyba mi się infekcja przypelętała... podpowiecie co można wziąć (bo piecze troszkę) do wizyty do gina?stosowałam iladian wcześniej, a coś do smarowania?
    U mnie to samo, od wczoraj lactovaginal w akcji i tantum rosa do przemywania 2 razy dziennie. Iladian to przereklamowane dziadostwo (info od znajomej farmaceutki).

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    U mnie to samo, od wczoraj lactovaginal w akcji i tantum rosa do przemywania 2 razy dziennie. Iladian to przereklamowane dziadostwo (info od znajomej farmaceutki).
    No to jak mowisz ze dobre to probuje... na szczescie gin w piatek..

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg mnie jeszcze clotrimazolum krem jest dobry na pieczenie. Mi natomiast gin poleciła globulki z witaminą c, szczególnie po antybiotyku.

    ana1122 lubi tę wiadomość

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę Wam, aby te święta były ostatnimi, które spędzacie we dwoje i abyście potrafiły spędzić je w spokoju ducha i zrozumieniu. Trafnych i przyjemnych prezentów pod choinką i samych smakołyków na stole :)
    Dzidziuś pozdrawia kopniakiem wszystkie e-ciocie :)

    ana1122, Flowwer, Oluchna lubią tę wiadomość

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja również życzę wam wesołych świat. Niech magia trwa żeby za rok każda Z nas cieszyła się upragnionym skrabem. Dla ciężarnych dużo zdrowia dla nich I maleństw oraz szczęśliwych porodow.

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt Dziewczyny! Te czekające niech się doczekają a mamusiom szczęśliwego rozwiązania!!! Oby ten rok obrodził w dzieciaczki:)))

    ana1122 lubi tę wiadomość

  • Kasiulka03 Autorytet
    Postów: 463 165

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa- okres niestety przyszedł Niestety mój umysł płata mi figle i objawy typu ból podbrzusza, mdłość, podwyższona temperatura, żyłki na piersiach były urojone albo faktyczne tylko wogole nie związane z ciążą. W tym M-ce narazie żadnych urojonych/nieurojony objawów nie mam więc czekamy do testowania które ma być za 9 dni

    w57vtqywo5hbv0t6.png
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Muszę się z Wami podzielić pewną myślą: odpowiadanie na świąteczne pytania "kiedy wreszcie będzie wnuczek w rodzinie?" jest tak samo męczące jak późniejsze spędzanie świat gdy już jest się w ciąży... Także szykujcie się już psychicznie na przyszły rok! Jakoś udało mi się obejść (póki co) wszelkie "dobre rady", ale jak jeszcze raz usłyszę jak mam nazwać swoje dziecko to chyba wyrzygam wszystkie tęcze tego świata... Help help help!
    Przepraszam, ale musiałam się wygadać.
    Jak u Was?

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa idę o zakład ze mimo wszystko i tak przyjemniej jest słuchać propozycji imienia dla dziecka niż "a kiedy wy"?:P
    Ja mam doła. Jest 7dpo, miałam super owulacje po stymulacji fsh, endo 13 mm, no po prostu cudo w porównaniu z wynikami po clo..miałam nadzieję ze to będzie ten cykl a czuję ze nic z tego:( nie mam żadnych objawów wskazujących ze mogło się udać, w gatkach susza (sorki za okreslenie)itp.ech:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2016, 12:01

    Buko lubi tę wiadomość

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najczęściej nie ma żadnych objawów aż do braku miesiączki więc staraj się o tym nie myśleć choć doskonale wiem jakie to trudne :-*
    Same propozycje byłyby ok, ale jak kilka razy pod rząd usłyszałam blagalnym głosem od teściowej "nazwijcie go Kamil albo Kacper" to naprawdę miałam dość.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Kasiulka03 Autorytet
    Postów: 463 165

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Maciejowa idę o zakład ze mimo wszystko i tak przyjemniej jest słuchać propozycji imienia dla dziecka niż "a kiedy wy"?:P
    Ja mam doła. Jest 7dpo, miałam super owulacje po stymulacji fsh, endo 13 mm, no po prostu cudo w porównaniu z wynikami po clo..miałam nadzieję ze to będzie ten cykl a czuję ze nic z tego:( nie mam żadnych objawów wskazujących ze mogło się udać, w gatkach susza (sorki za okreslenie)itp.ech:(

    Ja po swoich doświadczeniach wole nie mieć objawów niż mieć urojone. Dodatkowo wydaje mi się że dla większości kobiet pierwszym objawem jest brak miesiączki

    w57vtqywo5hbv0t6.png
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa wrote:
    Najczęściej nie ma żadnych objawów aż do braku miesiączki więc staraj się o tym nie myśleć choć doskonale wiem jakie to trudne :-*
    Same propozycje byłyby ok, ale jak kilka razy pod rząd usłyszałam blagalnym głosem od teściowej "nazwijcie go Kamil albo Kacper" to naprawdę miałam dość.
    Czemu Kamil albo Kacper?:) o wiele ladniejszym imieniem jest Tomek;)
    Mimo wszystko wydaje mi się ze gdyby się udało to byłby jakiś "znak", choćby głupie plamienie czy ślad na bieliźnie a tu kiszka :/

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Czemu Kamil albo Kacper?:) o wiele ladniejszym imieniem jest Tomek;)
    Mimo wszystko wydaje mi się ze gdyby się udało to byłby jakiś "znak", choćby głupie plamienie czy ślad na bieliźnie a tu kiszka :/
    Dziewczyny ja do wtorku 14dpo byłam pewna na 100%, że w środę przyjdzie @. W ten wtorek mieliśmy z mężem pierwszą wizytę w Gyncentrum przygotowującą nas do inseminacji a @ nie przyszła. Więc naprawdę z tymi objawami to trochę kaszanka.
    Cytuję "Tomasz nie bo niewierny!".

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ