X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że zostałam wywołana ;) kimka trzymam kciuki żeby już twoje groszki się zadomowiły ;)
    A u mnie póki co bez zmian, poza tym że się dowiedziałam że w pracy się domyslaja że próbuje zajść w ciążę, ale i tak długo udało mi się to utrzymać w tajemnicy, bo ile normalna zdrowa kobieta może chodzić na badania do kliniki ginekologii (pracuje w szpitalu więc ginekologie mam po sąsiedzku, więc wszyscy wszystko wiedzą) i teraz żałuję że od początku tam nie chodzilam bo się bałam że szybko się rozejdzie informacja po co tam chodzę.
    A paczki zjadłam dwa ;) miał być jeden a drugi dla szefa (jakby mnie nie chciał puścić do ginekologa w ciągu pracy), ale tak wyszło że ja zjadłam oba :)

  • Kimka Autorytet
    Postów: 263 108

    Wysłany: 23 lutego 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little, ja jak jechałam na transfer to dostałam od koleżanki mmsa że zdjęciem bobasa bo akurat tego dnia urodziła. Taka przewrotnosc losu. Przepraszam jesi już pisałaś albo nie chcesz mówić ale jaki u was jest problem?

  • Kimka Autorytet
    Postów: 263 108

    Wysłany: 23 lutego 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko ale wiesz mniej więcej kiedy będzie iui?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze jak się czymś pochwale że wcześnie to późnej nic z tego nie wychodzi, tak jak z iui w styczniu, więc teraz napiszę jak już będę po :)

  • Kimka Autorytet
    Postów: 263 108

    Wysłany: 23 lutego 2017, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok :) to kciuki :)

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 23 lutego 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko kciuki też ode mnie. Nie wiedziałam ze pracujesz w szpitalu! To jednocześnie wygodne ze gin tak blisko a z drugiej strony nic dziwnego ze wszyscy gadają - ludzie są tacy wscibscy!
    Kimka u nas problem męski i żeński ale oba raczej umiarkowanie powazne i do opanowania a i tak sie nie udaje.Udało się w styczniu ale od razu poronilam:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little, tak, z jednej strony to wygodne, bo blisko i są osoby, które bardzo nam pomogły pod względem medycznym (to właśnie dzięki zaleceniom znajomego androloga ostatnie wyniki męża się poprawiły, bo nie wiem czy Wam pisałam, ale morfologia skoczyła w końcu na 4%), ale z drugiej strony ludzie się znają i rozmawiają ze sobą, więc takie ploteczki szybko się rozchodzą, ale tak naprawdę to nic dziwnego, chyba musieli się liczyć z tym, że zatrudniając mnie na miesiąc przed moim ślubem :D w końcu zdecyduję się na ciążę :)

  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 24 lutego 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mąż przyniósł pączki....dobrze, że z dwóch cukierni, bo z tej pierwszej to po przekrojeniu ani śladu marmolady ;/

    Jutro oficjalnie zaczynam III trymestr...leci ten czas strasznie szybko.

    Mnie po ślubie szef pytał z dwa razy w miesiącu czy jestem już w ciąży...ale mnie to wku!@#%...denerwowało. W końcu jak mu powiedziałam by się odczepił, bo to nie takie proste to się udało. I wyszło, że kłamałam coś.

    Trzymam za Was kciuki dziewczyny. Oby się groszki po kolei w Was zadomawiały. A w tedy to jak nic na fioletowej trzeba będzie założyć osobny wątek tylko dla dziewczyn stąd....dla odmiany pod nazwą "Jak sobie radzicie z takim szczęściem" :D

    innamorata88, Flowwer lubią tę wiadomość

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 24 lutego 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Little, tak, z jednej strony to wygodne, bo blisko i są osoby, które bardzo nam pomogły pod względem medycznym (to właśnie dzięki zaleceniom znajomego androloga ostatnie wyniki męża się poprawiły, bo nie wiem czy Wam pisałam, ale morfologia skoczyła w końcu na 4%), ale z drugiej strony ludzie się znają i rozmawiają ze sobą, więc takie ploteczki szybko się rozchodzą, ale tak naprawdę to nic dziwnego, chyba musieli się liczyć z tym, że zatrudniając mnie na miesiąc przed moim ślubem :D w końcu zdecyduję się na ciążę :)
    4% to już daje pole do popisu :) od jakiego poziomu wychodziliście? Czym męża ,,futrowałaś"? :)
    Zieziulka jak ten czas leci :D
    Kimka trzymma kciuki za kropki! :) U nas znowu pod górkę i czeka mnie wizyta u nefrologa. :(

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zieziulka, to mój szef nie pytal a jak ktos inny raz zapytal przy nim to powiedzial, ze takich pytan nie mozna zadawac bo moge o mobbing ich oskarzyc :)

    Innamorata, w lutym ubieglego toku wycjodzilismy z 2% i to die nie zmiemialo az do teraz. maz bral 1/2 tabl clo, androvit,a od listopada ,(wtedy bylo 2%) dostall jeszcze mucosolvan na rozrzedzenie i wlasnie nowy androlog zalecil mu polfilin i glutation 500 (do kupienia tylko przez internet) I tak sobie mysle ze moze ten glutation pomogl, bo mowil ze sa badania potwierdzajace jego pozytywny wplyw na nasienie, a wiem ze jest na pewnob na biezaco z wiedza z andrologii.
    Chyba ze to jednorazowa poprawa byla.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2017, 12:04

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 24 lutego 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Zieziulka, to mój szef nie pytal a jak ktos inny raz zapytal przy nim to powiedzial, ze takich pytan nie mozna zadawac bo moge o mobbing ich oskarzyc :)

    Innamorata, w lutym ubieglego toku wycjodzilismy z 2% i to die nie zmiemialo az do teraz. maz bral 1/2 tabl clo, androvit,a od listopada ,(wtedy bylo 2%) dostall jeszcze mucosolvan na rozrzedzenie i wlasnie nowy androlog zalecil mu polfilin i glutation 500 (do kupienia tylko przez internet) I tak sobie mysle ze moze ten glutation pomogl, bo mowil ze sa badania potwierdzajace jego pozytywny wplyw na nasienie, a wiem ze jest na pewnob na biezaco z wiedza z andrologii.
    Chyba ze to jednorazowa poprawa byla.
    My mamy szalony 1% form prawidłowych :P O tak, glutation ponoć działa cuda! Profertil ma go w swoim składzie. Zobaczymy, czy coś poprawi.
    Na razie nadal czekamy na wyniki kariotypu.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dziewczyny jestem wlasnie po iui :D

    Kimka, ana1122 lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 24 lutego 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna z jakiego powodu nefrolog ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 24 lutego 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    I dziewczyny jestem wlasnie po iui :D
    Trzymam kciuki za pozytywne testowanie!!!

    Buko lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 24 lutego 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    I dziewczyny jestem wlasnie po iui :D
    Trzymam kciuki za powodzenie! :)
    Flowwer DHEAS wyszło mocno powyżej normy, 8.03 mam USG i będziemy sprawdzać czy coś złego nie wykluło się w nadnerczach. :( Bo PCOS na pewno nie mam.

    Buko lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 24 lutego 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co ten androlog zalecił ze wyniki tak skoczyly? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Litrów to do mnie pytanie? Napisalam kilka postów wcześniej ;)

  • Kimka Autorytet
    Postów: 263 108

    Wysłany: 24 lutego 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko super :D trzymam kciuki :) Los musi się w końcu do nas wszystkich uśmiechnąć.
    Inna a co to jest to DHEAS? Pierwszy raz o tym słyszę a niby procedurę ivf mam już za sobą. W ogóle godzinę temu miałam taki ból podbrzusza że myślałam że karetkę wezwe. Zaczęło się od delikatnego pobolewania a skończyło zimnym potem i lezeniem przy otwartym oknie bo myślałam że zemdleje. Rozebralam się do majtek i stanika bo miałam fale gorąca i wydawało mi się że umieram. Męża po nospe wysłałam do apteki która na szczęście jest naprzeciwko naszego bloku a jak wrócił to sam się przerazil jak mnie zobaczył. Na szczęście trwało to z max 15 minut a teraz już tak tylko delikatnie prawie niewyczuwalnie kluje. Nie wiem co to było :( oby nic złego bo jak wyjdzie kolejna komplikacja to chyba się już poddam.

    Buko lubi tę wiadomość

  • Motomi7 Przyjaciółka
    Postów: 138 46

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, nie wiem, czy mój wpis ma jakiś sens, ale chyba muszę to napisać, bo powoli zaklinam rzeczywistość, że mnie to nie rusza... to był mój 15 cykl starań i znów nic, nie chcę pisać o przyczynach, badaniach, wiem, jakie są nasze szanse, tylko to oczekiwanie i rozczarowanie i badania i w ogóle... cykl, owu, oczekiwanie, testowanie - można zwariować, kiedyś znajomi mówili, że będą mieć dziecko, teraz, że starają się o dziecko, to co będzie za 20 lat? Koniec mojego bełkotu, przepraszam Wasze oczy, ale chyba musiałam gdzieś coś napisać....

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 24 lutego 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimka ja czułam bol od same transferu nospa była moja przyjaciółka
    Buko powodzenia!

    Buko lubi tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ