X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sobie radzicie z rozczarowaniem
Odpowiedz

Jak sobie radzicie z rozczarowaniem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana ale włosy a nie siersc czy po prostu kudlaty? Bo jeśli mały i z włosem a nie sierscsia to np Maltańczyk może być :)

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 22 maja 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Maltanczyk albo york

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 22 maja 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Zwierzaki że schroniska są później takie kochane i wdzieczne. Ja też bardzo chcialam psa, ale niestety alergia mi na to nie pozwala :(
    Nawet Z włosem masz alergie?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 22 maja 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie na dziś...czy warto się zmieniać I zmuszać do rzeczy których nie chce. Wczoraj widziałam Z wózkiem moja dawna koleżanke. Wiem że powinnam podejść I pogratulować uśmiechac się I komplementować maleństwo Ale jednak tego nie czułam nie chciałam się zmuszac krzyknęłam z daleka część I pojechałam na 2 kołowcu dalej

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Kimka Autorytet
    Postów: 263 108

    Wysłany: 22 maja 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana, ten dylemat chyba ma kazda z nas. Ale od niektórych spraw nie uciekniesz. Wokół znajomi mają dzieci i rozsądnie jest się z tym pogodzić. U mnie większość ma dzieciaki, przecież nie możemy zamknąć się w 4 ścianach i wypierac rzeczywistość. Ja z koleżankami-mamami się widuję choć był czas że tego unikalam. Po prostu nie rozmawiam z nimi o dzieciach, nie zachwycam się ich maluchami więc nie ciągną tematu myśląc ze jestem antypozytywem jeżeli chodzi o dzieci. A na imprezach a'la przedszkola spędzam wiecej czasu z facetami bo oni z zasady now gadaja o pieluchach ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana uczulaja białka zawarte w ślinie i w moczu, więc niewiele zmienia sierść czy włos. Mam wyuczone nawyki alergika ;D więc alergia mi tak bardzo nie przeszkadza, ale uznaliśmy z mężem ze jakby się okazało że pies mnie mocno uczula to musielibyśmy go oddać, a ten temat przerabialam jako dziecko (morze łez i w końcu ublagalam rodziców żeby nie oddawali mojego pupila, ale wiązało się to że sporymi ograniczeniami (czyli te nawyki alergika), więc nie chciałabym oddawać zwierzaka którego pokochaj, a mieszkamy w bloku więc wielkiego wyboru bym nie miała).

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 22 maja 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurde nie wiedziałam. A co będzie jeśli kupimy psa a mąż albo ja jesteśmy uczelni. nigdy nie mieliśmy zwierząt jedynie chomiki

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnośnie imprez to ja ostatnio na urodzinach brata (prawdziwe przedszkole było, najmłodsze dziecko miało niecały miesiąc) też przesiedzialam z panami, aż mi głupio było troche, ale co zrobić jak w ich tematach miałam więcej do powiedzenia.
    Natomiast znajomych z dziećmi staram się nie omijać,a zawsze jak kupuję prezent dla dziecka to mówię że dla swoich dzieci też kiedyś to kupię :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana nie wiem co ci powiedzieć,ale myślę że byście wiedzieli o alergii, chyba mieliście kontakt z jakimiś psami :) uczula białko że śliny ale przez to że pies się myje lizac sierść to tak się mówi że to uczulenie na sierść.
    Ja od dziecka wiem o uczuleniu, dlatego nie ryzykuje posiadania psa.

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 22 maja 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego masz świnkę :-D

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2016, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak :) w testach wychodziło, że akurat na świnkę nie mam uczulenia (chociaż tego nie jestem taka pewna, ale chciałam mieć jakiegoś zwierzaka) :)

  • Kimka Autorytet
    Postów: 263 108

    Wysłany: 23 maja 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaką masz tą świnke? Jako dziecko miałam rozetke trzykolorową. Kochana była :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakiś taki miks :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8c81b8ccf0b3.jpg

    Crisperss lubi tę wiadomość

  • Crisperss Autorytet
    Postów: 409 481

    Wysłany: 23 maja 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ale fajna :) roczochrana :)

    6sut9jcgeodkavnc.png
    6sutdf9heulgg01i.png
  • Crisperss Autorytet
    Postów: 409 481

    Wysłany: 23 maja 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i ona sobie tak śmiga po mieszkaniu czy w klatce ją trzymacie?

    6sut9jcgeodkavnc.png
    6sutdf9heulgg01i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozczochrana, czasem ją strzyżemy :D
    Po mieszkaniu raczej nie śmiga, bo zaraz chowa się za kanapą, a do tego mąż się złości, że gubi sierść i bobki :) ale teraz jak jest ciepło to biega sobie po tarasie, ale widzę, że pies sąsiadów jakby tylko mógł, to chętnie by ją zjadł :)

  • Kimka Autorytet
    Postów: 263 108

    Wysłany: 23 maja 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka piękna :) ale po balkonie tak biega na smyczy? Czy jak :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja największe rozczarowanie mam nie w dniu okresu, ale dwa dni przed, kiedy odstawiam duphaston, robię test ciążowy i zaczynają się bóle miesiączkowe. Wtedy trochę płaczę... W dniu okresu jestem już silniejsza i znowu pełna nadziei.

    Czy sobie radzę? Chyba nie.

  • Mamable Przyjaciółka
    Postów: 91 32

    Wysłany: 23 maja 2016, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chyba sobie nie radzę. W piątek koleżanka z pracy oznajmiła, że jest w ciąży. Niby się cieszę, ale gdzieś to w środku boli :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimka, mieszkamy na parterze i taras mamy ogrodzony murkiem więc spokojnie moze sobie biegać i jej nie widać z zewnątrz, ale pies sąsiadów ja czuje i wtedy biega przy murku.
    A ja w tym cyklu chyba mam kolejny kryzys i dziś zaczęłam się losowanie zastanawiać czy póki co nie zrezygnować zupełnie że starań.

‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ