X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesień za pasem, będzie czerwiec z bobasem :) czyli WRZEŚNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

Jesień za pasem, będzie czerwiec z bobasem :) czyli WRZEŚNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybaczcie, że wcześniej nie dałam rady, syny miały od rana uroczystości szkolne ;) ale rano siknęłam, bo temp choć lekko spadła nadal jest wysoko.
    Oto i on ;)

    f879e0890b73.jpg

    edit. 13dpo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2019, 14:41

    Izape_91, Pati96, agge, Karolina, Melissa93, moyeu, Irvine90, nowa na dzielni, Salome, APrzybylska, szona, Ewelina29, MonikA_89!, Daniela, eemmiilliiaa, 5ylwian, Szczesliwa_mamusia, Sasanka55, buba123, aeiouy, Ochmanka, Gosiek1993, Ania_85_, Iseko, Beti82, nimsi, nuśka91, syllwia91, Madziandzia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2019, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, że nie odniosę się do postów. Dziś mam totalny dzień do tyłu...jeszcze te testy...jeszcze nie mówiłam M.
    macie jakieś propozycje jak mu to ogłosić??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2019, 14:40

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 22 września 2019, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba mam pierwsza niedomoge... Żołądek mnie strasznie boli:( ostatnio tak miałam przy jelitowce ... wypiłam kawę i zjadłam zupę dyniowa... I jest masakra... a pogoda taka piękna, mieliśmy już wychodzić na spacer a teraz leże i nie mam siły.


    Dobrego tyle, że już czysto i nie plamie

    Nikodemka, Madziandzia lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2019, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 08:38

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2019, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izuś zaparz sobie miętę jeśli masz :*

    Kittinka no ja tam widzę kreskę, bez przybliżania ;) a może siknij na norda, albo bobka, wrzuć test do pudełka i daj mężowi w prezencie :) albo kup dzieciakom koszulki "starszy brat" i ich tak ubierz obu😁 mój by pewnie nie zaczaił, ale wierzę, że są gdzieś faceci bardziej rozgarnięci

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2019, 14:50

    Izape_91, Kittinka83, szona, Sasanka55, Ochmanka, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 22 września 2019, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kittinka83 wrote:
    Wybaczcie, że wcześniej nie dałam rady, syny miały od rana uroczystości szkolne ;) ale rano siknęłam, bo temp choć lekko spadła nadal jest wysoko.
    Oto i on ;)

    f879e0890b73.jpg

    edit. 13dpo


    Kochana u mnie taka kreseczka ma allegraku była wieczorem w ten dzień jak robiłam pierwsza betę :) sprawdź jutro koniecznie betę i proga i uszykuj po wynikach jakoś prezent :)

    23eb25ba9be7.jpg

    Kittinka83, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 22 września 2019, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitinko ciemnieje! :D

    Frez <3

    Kittinka83 lubi tę wiadomość

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 22 września 2019, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitanko no jest kresunia jsk nic.

    Paulinko u Ciebie tez.. az wierzyc mi sie nie chce ze to moglby byc evap.

    Moyeu no szalu nie ma jesli chodzi o wyniki emka. 2-3 dni to dobry czas na zrobienie badania. Niech sie chlopak zbierze w sobie i idzie do lekarza. Leczenie facetow nie jest bardzo trudne za to czasochlonne. Trzymam kciuki by szybko znalezli przyczyne.

    Frez matko bosko Ty juz na testowanie sie zapisujesz? Przeciez dopiero co rodzilas :)

    Kittinka83, moyeu, Sasanka55, Ochmanka lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2019, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejjjj Małgoń! Mój suwaczek zdradza, że dzieć już nie taki mały ;) trzeba iść za ciosem😂

    moyeu, szona, Daniela, Ochmanka, Ania_85_, Malinaa90, nuśka91 lubią tę wiadomość

  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 22 września 2019, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgoniu, no właśnie też mu o tym powiedziałam, ale nie chcę go też dobijać zbytnio. Prawda jest taka, że on dopiero drugi miesiąc jest w nowej pracy gdzie nie ma tyle stresu i nie przebywa w serwerowni, więc myślę że te parametry mogą się jeszcze poprawić. Mnie martwi też to, że on pracując w radiu był na iglicy PKiNu a tam jest takie promieniowanie że lepiej nie myśleć :/ Tyle że to było dobre 6 lat temu, ale wiem że na pewno mu to nie pomogło. No i te serwery i inne urządzenia plus praca siedząca i efekt gotowy. Narazie suple, jak pójdę do mojej endo 1.10 to jej wyniki pokażę, może coś podpowie plus w poniedziałek dzwonię się umówić do poradni do tego lekarza u którego byłam wcześniej, zobaczę co on powie, też nie chcę robić badań na ślepo, a on będzie mógł ewentualnie wystawić skierowanie na dodatkowe badania np USG na NFZ, to już kilka stówek w kieszeni. Zastanawiam się też czy równolegle nie zapisać się do W, tak dobrze się o nim wypowiadacie no i ma specjalizację z andrologii więc pełen komplet :)

    Frez kiedy to zleciało?! Pamiętam jak zaczynałam stawiać pierwsze kroki na forum i Was podczytywałam i byłaś w ciąży a tutaj proszę, rok poza brzuchem! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2019, 17:05

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 22 września 2019, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kittinka83 wrote:
    Wybaczcie, że wcześniej nie dałam rady, syny miały od rana uroczystości szkolne ;) ale rano siknęłam, bo temp choć lekko spadła nadal jest wysoko.
    Oto i on ;)

    f879e0890b73.jpg

    edit. 13dpo


    No pięknie pięknie !!! Ja już co gratuluję! Pomysł z koszulkami jest super ;)

    Kittinka83 lubi tę wiadomość

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 22 września 2019, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie @ dzień wcześniej...

    Ogłaszam październik miesiącem bez testów i lęków, same ziółka i sama przyjemność !!

    Tylko 14 pójdę do kliniki obgadac co mi mają do zaoferowania jaki plan działania na listopad ! !

    A w listopadzie wysikam gospodyni Szonie II grube kreski rodem Izapowych kresek! Ahoj przygodo :).

    Izape_91, szona, Sasanka55, Kittinka83, Ochmanka, Ania_85_, Iseko, frezyjciada, nuśka91, MonikA_89!, Madziandzia lubią tę wiadomość

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 22 września 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mildred wrote:
    A u mnie @ dzień wcześniej...

    Ogłaszam październik miesiącem bez testów i lęków, same ziółka i sama przyjemność !!

    Tylko 14 pójdę do kliniki obgadac co mi mają do zaoferowania jaki plan działania na listopad ! !

    A w listopadzie wysikam gospodyni Szonie II grube kreski rodem Izapowych kresek! Ahoj przygodo :).

    Zuch! 😘

    Ochmanka lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 22 września 2019, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moyeu no W jest dobry, bo kompleksowo jest w stanie pare ogarnac. On co prawda nie robi usg jader wiec to i tak warto miec ale poza tym to ma leb na karku.

    Ja padam na pyszczek. Malz zmienil stsnowisko i pieke mu na re okolicznosc ciasta... zeby nie bylo to juz drugi raz, bo poprzednio kadrowy za pozno puscil w firme maila i cisto finalnie dojadalam z bratem ;) stanie w miejscu to nie jest to co Malgoski lubia najbardziej. A i Ala wyjatkowk dzis spokojna. Wczoraj mnie tak zmasakrowala ze az sie balam czy ona nie przebije pecherza.

    Frez niby wszystko wiem, ale jak pomysle ze ja juz tu jestem dwa lata to w glowie mi sie nie miesci.
    Z iloma osobami gadacie niemal codziennie od dwoch lat i to z wlasnej nieprzymuszonej woli? ;)

    Ochmanka, Ania_85_, moyeu, nuśka91, MonikA_89! lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 22 września 2019, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh, a ja znowu potrzebuje ojojania, plamienie jakby na nowo wróciło i jest różowe , tym brązowym się już nie przejmowalam:( czemu nie może być nigdy normalnie.... Chyba wezmę na jutro urlop i zostanę w domu... Cholernie się boje ze cos znowu będzie nie tak 😭

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 22 września 2019, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza rozumiem Twoj strach, bo wuadono, ze lepirj by bylo gdybys nie miala zlych doswiadczen, zaszla spokojnie w ciaze i bez buczego ja donosila. No ale jest jak jest i nuestety przez najbluzsze dwa tygodnie czeka Cie taka niepewnosc. Ja wierze, ze wszystko jest ok, ale dla pewnosci tez bym wziela to wolne i lezala. Moze tam jest jakis maly krwiaczek i wtedy ten wypoczynek dobrze Ci zrobi.

    Ochmanka lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4854 7417

    Wysłany: 22 września 2019, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape stawiam Cię do pionu! Mamuśko kropeczka się wgryza i wszystko jest dobrze! Ale fakt faktem jak są plamienia to może i ten dzień wolny to nie taki głupi pomysł.. myśl pozytywnie!

    A ja dzisiaj dałam popis :/ przy obiedzie rozpłakałam się jak mały dzieciak że wszyscy w taką piękną niedzielę z dziećmi na spacerze tylko nie my...masakra...nie potrafiłam opanować łez i jestem teraz zła na siebie bo wiem że mój M bardzo przeżywa moje łzy.. :( normalnie to był odruch bezwarunkowy..tak jakby coś we mnie znowu pękło.. :/

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 22 września 2019, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza podpinam się pod zdanie Malgoni, jak masz możliwość jutro odpoczywać to korzystaj i nawet się nie zastanawiaj. Psychicznie ciężkie dni przed Tobą więc chociaż fizycznie o siebie zadbaj✊😙

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2019, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 08:38

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 22 września 2019, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, koniecznie wolne i leż ile możesz. Staraj się nie denerwować.

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ