X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwiecień 2019-testowanie.
Odpowiedz

Kwiecień 2019-testowanie.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch wrote:
    Sasanka a jak ogólnie powrót do pracy? Wszystko ok?

    Tak, dziekuje :) Pracuje dzis z domu, bo nie chcialo mi sie jechac do biura, wiec nie gadalam jeszcze z szefowa :D pewnie ma juz mnie dosc, ale ja mam dosc tej pracy, wiec jestesmy kwita ;) Wbilam sobie urlop na ostatni tydzien maja i dwa pierwsze czerwca, wiec majac taki cel, mozna dalej zyc :) A jak Ty sie, Slonko, czujesz?

    Malinaa90, Nuch, szona, Magduullina, aeiouy lubią tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Powiem Wam, ze ja tez sie zastanawiam, czy nie wezme tygodnia L4 zeby dojsc do siebie. Juz pomijam prace i jej rozne aspekty, ale marzy mi sie kilka dni w lozku.

    Mdlosci mi daja popalic. Z jednej strony jestem spokojniejsza, ale z drugiej wolalabym je miec w swoim czystym mieszkanku :/

    Mamunia a Ty jestes ns zwolnieniu? Jak nasz doktorek sie w ogole na to zapatruje?

    Oj Małgoniu, przecież chciałaś się ze mną zamienić, chciałaś moje rzyganko po 10x dziennie 😂 bez dnia przerwy, bez różnicy czy w domu, czy na ulicy :D

    Żarty żartami, ale dobrze, że jesteś choć trochę spokojniejsza.

    Ja teraz chyba wszystko bym oddała, aby już nie rzygać. Bo rano tradycyjnie krwawienie znów się zaczęło przy rzyganiu... ja już mam dość.

    Malgonia lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:54

    Sasanka55, Magduullina, aeiouy lubią tę wiadomość

  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasaneczko, jak miło, że o mnie pamiętasz! 😘
    U mnie 19dc, więc pewnie 6, 7 albo 8dpo. Po tym cyklu przerwy jest trochę lżej, nie doszukuję się objawów. W sensie - mnie też - tak jak i Szonę - zabolał prawy jajnik, co jest dla mnie mega nietypowe, bo zawsze czuję tylko lewy, ALE nie biorę to za objaw ciąży, po prostu sobie zabolał, bo miał taką ochotę ;) A z drugiej strony - jak o tym piszę, to zaczynam myśleć, więc właśnie dlatego wolę się nie udzielać i jakoś przejść kolejny tydzień na spokojnie i na luzie zrobić teścik i cieszyć się z dwóch kresek, które tam bankowo będą 😀

    Malinowa, wielkie gratulacje! Tak mnie cieszy, gdy Wam się, dziewczyny, udaje 😊

    Sylwia, u mnie też wyszedł grzybek, ale jakiś bezobjawowy, a mimo to dostałam antybiotyk Pimafucin. Szkoda, że akurat mój gin nie wspomniał o partnerze - że też powinien się przeleczyć... Więc pozostaje nam jakiś lek bez recepty, a z tego co patrzyłam, to jest tylko maść Clotrimazol, więc chyba to samo, co u Ciebie.

    Ja Was czytam codziennie, moje drogie! Obserwuję i cieszę się z wszystkich dobrych wiadomości i martwię się, gdy czytam o smutkach.

    Jesteście wszystkie cudowne! 😘

    Pati96, Iseko, szona, Nuch, syllwia91, Magduullina, Ochmanka, aeiouy lubią tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria - masz racje, czekaj cierpliwie, wysikaj te dwie krechy i juz :D Swoja droga zazdroszcze, ze jestes juz 6-8 dpo, teraz dni do testowania szybko zleca.

    Dzieki dziewczyny za wiare w moj cykl przepelniony ❤️. Niestety to nie pierwszy taki i troche mnie to przeraza, bo wystarczy przeciez jeden maly plemniczek, a u nas po tylu razach jeszcze zaden odpowiedni sie nie trafil. Tak czy inaczej po tym hsg wierze mocniej, pewnie az za mocno.

    Salome lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko prawidłowa postawa 😁 musisz wkręcić się w ten stan, bo zaraz przecież będziesz w ciąży 😊

    Szona mnie zawsze bolą jajnika przed, w trakcie i po owulacji. Mam wrażenie, że nie przestają mnie boleć nigdy 😂 niestety w ciąży nie byłam mimo tego bólu, ale Tobie życzę, aby to był pierwszy, najwczesniejszy objaw ciąży 😁

    Malinaaa daj znać jak tylko będziesz miała wyniki 😘 czekam niecierpliwie 😊

    Magduullina lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Co to za apka?

    FLO :)

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    APrzybylska, juz Ci troszke lepiej? 🌈 Wysylam Ci tecze na szczescie :*

    Ef, jeszcze tylko odrobine i ten koszmar sie skonczy, zobaczysz 😘

    Moni, calym sercem wierze, ze stan Twojej Babci szybko sie poprawi, skrzep zniknie i juz nic nie bedzie zagrazac! Duuuuuzo zdrowia i sily dla Was obu 😘 Babcia na pewno zdazy wyzdrowiec do Waszego slubu!

    Syllwia, dobrze, ze dostalas masc. Nie boj sie :* Nim sie obejrzysz, bedzie po infekcji

    Szonko, dziekuje :* Musisz miec cudowna Babcie :)

    MonikA, fakt, chyba mam cos ze swojej babci :) 😘 Za sekundke dolaczysz do Ciezaroweczki Malinowej :)

    Nuch, jestes prawdziwa silaczka 💪 Ciesze sie, ze czujesz sie dobrze :)

    Malina, dziekuje :*

    MamaStasia, kurcze, przykro mi, ze lekarz nie zrobil USG :(

    MamaZuzia, straszliwie mi przykro z powodu Twojej Babci :( Mocno tule

    Malinowa <3 caly czas taaak mocno ciesze sie z wyniku bety :)

    Madziandzia, duuuzo zdrowia! Niech choroba nawet sie do Ciebie nie zbliza

    Izape, jedz makrele i ciastka :) Jedno i drugie mniami :) Smacznego :*

    Dzulka, to teraz juz tylko czekac na testowanie :)

    Aeiouy, jak Twoje samopoczucie? :*

    Hope, blagam, nic o pozamacicznej :) Bierz Duphka i nie mysl o glupotach :*

    Magduullina, przytulam, glowa do gory! :*

    Ochmanko, jak Twoja owu?

    Irvine, jak sie czujesz? Masz wolna majowke?

    Maria, szykujesz na wielki powrot? :) 6 maja juz za rogiem :)

    5ylwian, mam nadzieje, ze Twoj humor wciaz bardzo dobry. Podjelas juz ostateczna decyzje odnosnie spotkania z ludzmi z pracy?

    Olga, jak sie czujesz?

    Trzymajcie sie wszystkie cieplutko i pamietajcie, ze w przyrodzie rownowaga musi byc, wiec jesli jest zle, to zaraz bedzie dobrze, a jesli jest dobrze, to bedzie jeszcze lepiej :)
    Sasanko dziekuje,ze pytasz :* wczoraj mialam zalamanie, przypadal moj termin porodu... prawie non stop myslalam "jakby to bylo gdyby..."-czy juz by byly ze mna,czy akurat bym rodzila czy jeszcze bym czekala?chociaz obstawialam,ze juz by byly,bo blizniaki to szybciej sie rodza... dzisiaj juz lepiej.
    Na spotkanie nie pojde,rozmawialam tez z mama i zbyt chamsko postapili. Dzien po powrocie z poronienia wywalili mnie,a do tego bylam jedyna osoba w zespole z malym dzieckiem,no i przez ta chodzilam na opieke jak byl chory.nie bede sie dobrze czula idac tam.
    Ciesze sie,ze Twoja beta dalej spada :) oby jak najszybciej do zera :) :*
    Mam tez nadzieje,ze i Twoja i Moni babcia szybko wyzdrowieja :)

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Sasanko prawidłowa postawa 😁 musisz wkręcić się w ten stan, bo zaraz przecież będziesz w ciąży 😊

    Szona mnie zawsze bolą jajnika przed, w trakcie i po owulacji. Mam wrażenie, że nie przestają mnie boleć nigdy 😂 niestety w ciąży nie byłam mimo tego bólu, ale Tobie życzę, aby to był pierwszy, najwczesniejszy objaw ciąży 😁

    Malinaaa daj znać jak tylko będziesz miała wyniki 😘 czekam niecierpliwie 😊

    Ja zupełnie nie biorę tego za objaw ciazy :) mam sporo śluzu, ale kremowego - zanim jednak ustaliłam, że jest kremowy, a czułam mocno prawy jajnik pomyslalam, że owulacja dopiero przede mną, a seksu nie było od chyba 3 dni ;) Ja już nauczona poprzednimi miesiącami wiem jedno - nie ma żadnych typowych objawów ciąży do dnia okresu, może ewentualnie senność. Cała reszta, jajniki, ciągniecie podbrzusza, śluzy, nie-śluzy, zgaga, pryszcze, żyłki na cycach - to Wam powiem jeden wielki ch jest 😅 Także zaraz zacznę ostatnią rozprawę, pójdę nad rzekę w Lomzy (ha, nawet wzięłam drugie gacie i tshirt na przebranie), odwiedzę przyjaciolke i zapomne o testowaniu aż do 11 maja - wtedy mam termin @. Będę w Oslo, bez testu ;)

    Kittinka83, aeiouy lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona ile jesteś dpo? Ja miałam takie klucia jajników w ostatnim cyklu i fasola była! A nigdy też tak nie miałam żeby jajniki bolały.

    Dostałam wolne na czwartek! Czyli szykuje się długi seks weekend 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2019, 11:37

    Melissa93, agge, Nuch, Pati96, Sasanka55, Salome, Kingulla, MonikA_89!, Angelika1313, Arashe, szona, Iseko, Tele...79, Ochmanka, aeiouy lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:54

    Pati96, Sasanka55, Izape_91, szona, Ochmanka, aeiouy lubią tę wiadomość

  • Hope&Baby Autorytet
    Postów: 345 166

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bylam dzis u lekarza zrobił mi usg nic nie mówiłem o betach. Poszlam tylko po recepte doi innego. A on do mnie ze sluzowka jest taka jak przed okresem alvo we wcZesnej ciąży (nie wien czy faktycznie prZed okresem jest taka kak wi ciąży... ) i.o ile dobrze ho zrozumiałam to napisał cos 0,5x12mm i ze to endometrium. Ale chodziło mu ze to 12 to endo? wyszlam w szoku i nir zapytałam

    02.2019- laparoskopia z elektrokauteryzacją
    03.2019- szczęśliwy cykl ❤
    05.2019- Aniołek [*]👼
    11.07.2019 powrót do walki ✊
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgoniu, pewnie, idz na L4. Nalezy Ci sie odpoczynek po tak aktywnym urlopie i przezyciach, zwlaszcza, ze masz mdlosci :*

    Agge, kurcze, co lekarz mowi na to krwawienie przy wymiotach? Niech sie skonczy i jedno i drugie 🙏

    Nuch, myslalam, ze chociaz dzis wzielas zwolnienie... Musisz byc idealnym pracownikiem i chyba bardzo lubic swoja prace :* W kazdym razie najwazniejsze, ze czujesz sie dobrze :)

    Maria, dobra, to nie nakrecam Cie, tylko grzecznie i cicho czekam na Twoj test :) :*

    Nikodemko, tyle jest roznych czynnikow, ktore mogly przeszkodzic malym, biednym plemniczkom, ze az szkoda gadac, aleeee teraaaz, po HSG taki kurdupelek zdziwi sie, ze ma taka piekna i prosta droge do swojej damy, dotrze bez problemow, a Ty za kilkanascie dni ujrzysz bordowa kreske :*

    Kingulla, no proste :D trzeba umiec sie ustawic i znalezc priorytety :D Pewnie myslicie, ze jestem leserem, no i moze cos w tym teraz byc, ale tyle lat pracowalam mega ciezko na swoja pozycje, awanse, a szczescia mi to nie dalo, ze czas wyluzowac. Swoja droga tydzien temu, podczas L4 dostalam podwyzke, wiec... czy sie stoi, czy sie lezy, to wyplata sie nalezy :D No a tak powaznie, to nigdy nie zapomne maila z czerwca, ktory mnie strasznie zestresowal i po ktorym zaczelo sie pierwsze ciazowe plamienie... Wiem, ze co ma wisiec, nie utonie, ale wciaz czasami sie zastanawiam, czy gdybym wtedy odpoczywala, teraz bylabym mama...

    5ylwian, bardzo mi przykro :( Blagam, zrob teraz, w czasie majowki cos tylko dla siebie, cos, co uwielbiasz, z czego sie cieszysz... Dobrze, ze olejesz spotkanie, mozliwe, ze byloby Ci przykro, widzac te twarze, a wystarczajaco sie ostatnio nacierpialas :* Niedlugo poznasz kolejnych ludzi, w nowej i lepszej pracy, gdzie atmosfera z pewnoscia bedzie lepsza :*

    Szoneczko, tez chce nad rzeke w Lomzy 🤤 W ogole to marza mi sie juz kajaki, ale z tym krwawieniem to slabo, no i woda pewnie jeszcze zzzimna, ale mam nadzieje, ze zdasz nam relacje, jak bylo i czy nie zmarzlas :) Co do klucia jajnikow i podbrzusza- najlepszy objaw, ale juz nie powiem czego :) Zamykam buzie i nie nakrecam, choc kibicuje taaaaaaaaaaaaaaak mocno!

    Izape, super, ze masz czwartek wolny! :) Juhuuuu! :) Tez przez chwile sie zastanawialam, ale to juz by bylo przegiecie :D popracuje tego dnia z domu, to skoncze wczesniej i bedzie spoko :) Milego weekendu, Kochana :)

    Moni, jak sie Babcia dzis czuje?

    Pati96, Salome, 5ylwian, szona lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    ... Cała reszta, jajniki, ciągniecie podbrzusza, śluzy, nie-śluzy, zgaga, pryszcze, żyłki na cycach - to Wam powiem jeden wielki ch jest 😅 ...
    kocham!!! :D

    Sasanka55, Magduullina, szona lubią tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko, lekarz mówił tylko tyle, że nic więcej nie zrobimy, leki biorę, na usg jest w porządku... czekamy na wyniki moich wymazów na bakterie, ale będą dopiero 9 maja.

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Malinowa91 Autorytet
    Postów: 1667 3083

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No coz u mnie szalu nie ma beta z dzis 36,37.
    Wiem, wiem minelo 24h jednak troche mnie to dobilo.
    W czwartek powtorze.

    58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

    32 lata👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start I procedura
    04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
    06.2019- FET (N) 2BB 👎
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

    11.2022 start II procedura 👎
    04.2023 start III procedura - 6❄
    05.2023 start IV procedura 11❄

    Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.

    12 zdrowych Słoneczek🌞

    09.2023 - FET (S) 5.1.1
    22.10.2023 - 8tc 👼👼

    12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎
    01.2024 - FET (S) 6.2.3 👎


    “In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa91 wrote:
    No coz u mnie szalu nie ma beta z dzis 36,37.
    Wiem, wiem minelo 24h jednak troche mnie to dobilo.
    W czwartek powtorze.

    Malinowa kochanie nie porównuj tych dwóch wyników. Po pierwsze nie ma 48h, a beta hcg rośnie właśnie w 48h tak jak powinna, a po drugie masz badania z innego labo! Tylko badania z tego samego labo się porównuje do siebie :* uwierz!

    Malinowa91, Sasanka55, szona lubią tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia- nie ma problemu ze zwolnieniem. W 1 ciazy,chcial mi dac juz od 5tyg,ale poszlam w 17. Zdziwiony byl,ze nie chcę wcześniej. Ale nie musiałam. Teraz tez mi chciał dac zwolnienie,ale do dzis jestem na wychowawczym. Wracam teoretycznie jutro do pracy i jak pojde na wizyte,to biore od razu zwolnienie. Juz z nim rozmawialam.zawsze to jakas kasa z zusu. Teraz nie mam nic na wychowawczym. Ale nie robi żadnych problemów

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • Malinowa91 Autorytet
    Postów: 1667 3083

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Zuzia wrote:
    Malinowa kochanie nie porównuj tych dwóch wyników. Po pierwsze nie ma 48h, a beta hcg rośnie właśnie w 48h tak jak powinna, a po drugie masz badania z innego labo! Tylko badania z tego samego labo się porównuje do siebie :* uwierz!

    Ja to wszystko wiem, ale tak jakos nooo smutnoo mi i strach mi sie wlaczyl.

    58cs szczęśliwy ❤
    Córcia👨‍👩‍👧

    32 lata👫
    03.2019-pierwsza wizyta-Kriobank Białystok
    04.2019- start I procedura
    04.2019 - ET 4/5AA cb 👎
    06.2019- FET (N) 2BB 👎
    09.2019- FET (S) 4AA i 4BB 👍
    21.09 - 6dpt - II kreski❤
    8dpt - beta 99,56😍; 10dpt 286,03😍; 14dpt 1584,58😍; 18dpt 6879,10😍; 28dpt 52066,17😍; 29dpt mamy❤

    11.2022 start II procedura 👎
    04.2023 start III procedura - 6❄
    05.2023 start IV procedura 11❄

    Badanie genetyczne PGT-M pod kątem choroby jednogenowej.

    12 zdrowych Słoneczek🌞

    09.2023 - FET (S) 5.1.1
    22.10.2023 - 8tc 👼👼

    12.2023 - FET (S) 5.2.2 👎
    01.2024 - FET (S) 6.2.3 👎


    “In vitro nie jest drogą prostą. Wiadomo jaki jest cel podróży, ale nie wiadomo, dokąd prowadzi droga”.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bogu dzieki, bo pierwsze rzyganie przed brama buddyjskiego cmentarza zaliczone.. dtugie i trzecie tez :/

    moni05, szona, Tele...79, Ochmanka, madziorek86, aeiouy, makowa lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
‹‹ 267 268 269 270 271 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ