X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lipcowe kreseczki ♡
Odpowiedz

Lipcowe kreseczki ♡

Oceń ten wątek:
  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 15 lipca 2019, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Aniu, wszystko dobrze po operacji? 😘

    Wygląda na to, że tak- udało nam się włamać dzisiaj na oddział i chwilkę z nią porozmawiać 🙂 Ma już nawet wypis na jutro przygotowany, jak wszystko będzie ok 😉 Tam mają ekspresowe tempo- nawet doby nie trzymają 😉

    Malgonia, Szczesliwa_mamusia, Sasanka55, Kittinka83, moni05, Magduullina, MonikA_89!, Nikodemka, Malinaa90, Ochmanka lubią tę wiadomość

    uwo9skjob07enzxz.png
  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 15 lipca 2019, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia- to teraz masz na nią sposób- jak tylko się będzie ociągała z kopaniem, to trzeba jej burgera i piwo zaserwować 😁 Twarda kobietka- wie co dobre 😄

    Malgonia, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    uwo9skjob07enzxz.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 15 lipca 2019, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_85_ wrote:
    Małgonia- to teraz masz na nią sposób- jak tylko się będzie ociągała z kopaniem, to trzeba jej burgera i piwo zaserwować 😁 Twarda kobietka- wie co dobre 😄

    Mysle, ze to ten grilowany plasterek boczku ;) a ja glupia mieso redukuje ;)

    Ania_85_ lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 15 lipca 2019, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Talku dobrze, ze na wizycie wszystko ok :)

    Nikodemko beta na pewno wysoka dlatego tyle ja licza :)

    Moja malutka z okazji tocznicy zrobila nam prezent i sie rozkopala. Dzis poszlismy na burgera i piwo, bo nawet nie bylo czasu poswietowac. Ale widze, ze malutkiej przypasowalo jedzonko ;)
    Mam nadzieje, ze w weekend jak juz bede po wizycie to i swietowanie bedzie pelna para.

    Małgonia przeczytałam "rozpłakała" i zastanawiam się jak było widać łzy u dziecka w brzuchu :D
    Chyba jednak po tym wypadku nie najlepiej bo czytam takie głupoty dzisiaj na forum :)

    Dziewczyna wie co dobre! Burger jej smakował :)

    relgi09kukfprg92.png
  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 15 lipca 2019, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Tylko trochę ale okaże się w czwartek na wizycie. To czekanie jest straszne i dluzy się okropnie!

    Przede mną teraz dwa tygodnie czekania na serducho. Więc dużo cierpliwości muszę mieć.

    Ale fakt, czekanie się dłuży.
    A ja teraz trzy tygodnie na L4 to w ogóle będę odliczać każdą godzinę.

    Ja też miałam mieć w czwartek wizytę żeby zobaczyć serduszko. Taka była pierwsza wersja. Ale przez ten wypadek wszytsko mi się poprzesuwało.
    Trzymam kciuki. Dawaj znać w czwartek!

    relgi09kukfprg92.png
  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 15 lipca 2019, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Talku - powtarzalam dzis bete, ale wyniku nie mam do tej pory :/ Moj alab nawalil, a ja chyba umre z niecierpliwosci.

    Nieładnie tak stresować ciężarne.
    Czekam niecierpliwie na tą Twoja betę.
    Może jutro z rana wrzucą.

    relgi09kukfprg92.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2019, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja dzis po usg. Mlody wazy 382gr. Idzie zgodnie ze swoim teminem. Bardzo się wiercił i utradnial pomiary. Ale wszystko jest dobrze. Nerki bardzo ladnie pracuja. Pecherz moczowy akurat mial pelny ;-) ma parcie chlopak na szklo. Pieknie pozował. Pokazywal chetnie buzie. Nawet sie usmiechnal. Łapał sie za stopy i siusiaka. Czadowy widok. Maz zachwycony, moj synek bratem tez.
    Tutaj widac lekki usmieszek :-)
    b2d7cb8b151a8f5bmed.jpg
    A tu juz skupiony :-)
    4b833814f7f5.jpg

    Mogłabym chodzic co tydzien go ogladac. Puciowata ma buzie. Wagowo idzie podobnie jak moj 1syn,ale buziak pyza :-D

    Kittinka83, moni05, Karolina, Angelika1313, syllwia91, Tele...79, Sasanka55, Irvine90, Ania_85_, Olga_89, Magduullina, Mama_Zuzia, MonikA_89!, Meggs, Niercierpliwa v2.0, Nikodemka, szona, Malinaa90, Gosiek1993, moyeu, Malgonia, Ochmanka, Arashe, SylwiaLu, agge, Salome lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2019, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęsliwa Mamusia <3 prześliczny synek!!! Gratulacje i niech dalej pięknie rośnie!!!

    Szczesliwa_mamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2019, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Kittanka :-)

    Syllwia- piekna beta. Ja Cie rozumiem. W 1 ciazy latalam na bete chyba z 5 razy. Nie wiem po co,ale jakos mnie to uspokajalo. Chyba nie moglam uwierzyc,ze to sie dzieje naprawde. W tej bylam 4 ;-) Zaraz pojdziesz na wizyte i zobavzysz serce jak dzwon,bedzie pieknie bilo.

    Ania- ciesze sie,ze operacja sie udala i mama szybko wyjdzie. Szybkiego powrotu do zdrowia.

    Malgonia- widzisz,znakazlas sposob na coreczke. Widac dzuewczyna lubi takie jedzonko. Moj synek np nie lubi jajecznicy. Tam przypuszczam,bo kiedy bym nie zjadla,to mnie zaraz mdli. Hehe.

    Talku- gratulacje. Teraz serduszko,a potem pyknie nieeuadomo kiedy polowa ciazy.

    Agge- wszystkiego najlepszego dla coreczki :-) niech bedzie szczesliwa. A synek rozkoszny. Ciesze sie,ze wszystko dobrze.

    Szona- forum uzaleznia. Ja nawet jak nie mam czasu tu zajrzec,to mysle o Was,co tam u Was :-)

    Rozumiem tez sfrustrowanie i smutek,ze jednej sie udaje,drugiej nie tak szybko jakbysmy chcialy. Przez 6lat staran o mojego 1dzidziusia,wchodxilam na rozne fora,jednak nigdy sie nie logowałam. Jedynie czytalam i podnosiłam sie na duchu,ze nie tylko ja mam z tym problemy. Znam doskonale uczucie tej "zazdrosci". Ale moje czekanie zostalo wynagrodzone i to wyczekiwane tyle lat malenstwo,wlasnie zaklada mi nogi na glowe. Tak, jeszcze spi z nami.

    Jutro jade zrobic posiew moczu, mam nadzieje,ze moja egzotyczna bakteria wyemigrowala bezpowrtotnie.

    syllwia91, Ania_85_, Kittinka83, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2019, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mamusia oj bardzo marzę o tym aby zobaczyć serduszko

    MarLenka, Kittinka83 lubią tę wiadomość

  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 16 lipca 2019, 01:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGGE, SZCZESLIWA piekne te wasze chlopaki! moglabym sie na te zdjecia patrzac non stop :)
    ja juz nie moge sie doczekac mioch polowkowych i ruchow..cos mnie z czasu zasmyra w brzuchu..ale nie wiem czy to to ,czy jelita :D

    Sylwia- piekna beta! :)

    Aniu- duzo sdrowka dla mamy :*

    Szona- super,ze postanowilas pozostac :) ja to nawet jak urodze, to nigdzie sie nie wybieram :D

    Kittinka83, moni05, Ania_85_, agge lubią tę wiadomość

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 16 lipca 2019, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny 😊

    Szczęśliwa mamusia piękne maleństwo nosisz pod serduchem 😊

    Nikodemko jak wyniki? ☺️

    Ja nadal bez okresu, ale już powoli cmi brzuch, może na dniach przyjdzie i to jak najszybciej!!!

    A Ty szonko jak tam?

    Szczesliwa_mamusia lubi tę wiadomość

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 16 lipca 2019, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny , dziękuję wam za każde dobre słowo. Nie chcę żebyście pomyslaly, ze jestem jakąś bezduszna, egoistyczna zazdrosnica. Cieszę się z waszych ciąż, bo one sa cudem. Wasze historie, niejednokrotnie okupione ogromnym cierpieniem i dajecie ogromną nadzieję.

    Nikodemko, sylwio, talku zasługuje na szczęście i będziecie super mamami. Chciałabym być juz na takim etapie jak wy, ale znowu się coś chyba pokomplikowalo, bo chyba ta moja cytologia złe wyszła. I boję się że będę musiała znowu na transfer tak długo czekać... Nie wiem co o tym myśleć. Biocenoza wynik chyba dobry bo 1 w skali Nugenta.

    90578d469127.jpg

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2019, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana. U mnie tez nadal okresu brak i te dziwne pobolewanie cycków, zrobiłam test byłam pewna negatywu a tam jest druga kreska! Szok. Cała się trzęsę 😀

    Mama_Zuzia, ElfiaKsiężniczka, Szczesliwa_mamusia, malamisia, MonikA_89!, Tele...79, Niercierpliwa v2.0, Nikodemka, szona, Irvine90, Kittinka83, DzulkaJ, Karolina, Gosiek1993, Magduullina, 5ylwian, moni05, Malgonia, Ochmanka, Melissa93, Pati96, syllwia91, Ania_85_, agge, IzaaK, Sasanka55, Salome, Bara112 lubią tę wiadomość

  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 16 lipca 2019, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dobrze wstaaaaać skoro świiiiit... z bolącym krzyżem :p masakra, coraz ciężej, o obrotach na łóżku nie wspominając!

    Zostawiam wiruski bo dzisiaj kończę 33 tydzień ciąży i rozpoczynam 34 😱😱😱🙈🙈🙈
    []{}#%^*+=_\|~<>$£¥•

    Aniu- bardzo się cieszę, ze operacja poszła dobrze. Kciuki żeby mama się dobrze czuła i żeby było wszystko ok :*

    Szczęśliwa Mamusia- śliczny synuś! Jaki puciek matka, poczekaj do 30 tygodnia to zobaczysz pućki hahah :)

    Agge- cudny kolejny kawaler 😍 moja już się teraz tak nie pokazuje :( a tak ładnie pozowała!

    Małgonia- konkret babka, to mi się podoba! Tez bym Cię z radości skopała po takich pysznosciach! 😍🙈

    Nikodemka- daj kciuki jak będą wyniki! Zaciśnięte cały czas choć to tylko formalność i ja to wiem!✊🏼✊🏼✊🏼

    Dzulka- niech ta małpa wstrętna przychodzi jak już ma przyjść jak najszybciej!

    Talku- za dwa tygodnie zobaczysz śliczne bijące jak dzwon serduszko!:)

    Syllwia- pięknie beta rośnie! :*

    Edit:
    MarLenka- dawaj nam tu te dwie kreski! Gratulacje!! Który to cykl starań? Aaaa super :) lubię dwie kreseczki z rana!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2019, 06:20

    Szczesliwa_mamusia, moni05, Malgonia, Pati96, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 16 lipca 2019, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Cześć dziewczyny , dziękuję wam za każde dobre słowo. Nie chcę żebyście pomyslaly, ze jestem jakąś bezduszna, egoistyczna zazdrosnica. Cieszę się z waszych ciąż, bo one sa cudem. Wasze historie, niejednokrotnie okupione ogromnym cierpieniem i dajecie ogromną nadzieję.

    Nikodemko, sylwio, talku zasługuje na szczęście i będziecie super mamami. Chciałabym być juz na takim etapie jak wy, ale znowu się coś chyba pokomplikowalo, bo chyba ta moja cytologia złe wyszła. I boję się że będę musiała znowu na transfer tak długo czekać... Nie wiem co o tym myśleć. Biocenoza wynik chyba dobry bo 1 w skali Nugenta.

    90578d469127.jpg

    Kurczę Elfia a nie napisali jaki to stopień cytologii? Wydaje mi się ze dwójka i ja można szybko ogarnąć jakimiś antybiotykami na te nieprawidłowości, ale na 100% powie Ci Twój gin. Ja mocno trzymam kciuki żeby jednak nic się u Was nie przesunęło!!

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2019, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia super przyrost!

    Nikodemka czekamy na betę!

    Zaraz wstawię fotkę tylko się ogarnę z tego szoku :)

    syllwia91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2019, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarLenka, gratulacje :)
    ElfiaKsiężniczka, ja podobnie jak Mama_Zuzia przyzwyczaiłam się do tej skali z grupami. I też mi to brzmi na dwójkę, czyli no stres, trzeba przekroczyć antybiotykiem albo lekiem przeciwgrzybiczym. Kiedy idziesz z wynikiem do gina?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2019, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarLenka- dawaj ten test,bo nie zasne. Wrocila z labo i mialam isc spac. Teraz z wraznia nic z tego.

    Mama_Zuzia- az sie boje ;-) moj pierwszy synek,to przu tym szczurek. Ten bedzie jak ludzik michelin :-P

    Elfia- cytologie najlepiej skonsuktowac z ginem. Ale z tego co nowil moj lekarz, to kobietom wspolzyjacym moga wyjsc drobne nieprawidlowosci i wcale nis musza oznaczac niz zlego. Ale zawzze warto skonsultowac.

    Dziulka,Olga - dziekuje. Sama sie zastanawiam,ktore moje dziecie ladniejsze :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2019, 06:31

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 16 lipca 2019, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa mamusia twoj bobas to nie bedzie ludzik Michelin, weź tak nie mów!

    Prędzej:
    41wpBoQexXL.jpg

    Będzie cały ze słodkich pianek, w sam raz do zjedzenia ❤

    Szczesliwa_mamusia, MonikA_89!, moni05, Ochmanka, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ