X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • lily 333 Przyjaciółka
    Postów: 325 41

    Wysłany: 27 października 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lily 333 wrote:
    zumbi teraz dopiero zauważyłam, że masz już 2 latke w domu. Życzę szybko drugiej pociechy
    U Ciebie będą 3 lata różnicy, u mnie "tylko" 12 ;-)

    mutacja C677T homozygota
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A umnie juz totalna cisza organizmu. Zero bolu brzucha klucia czy ciagniecia, piersi tez cisza ;/

  • lily 333 Przyjaciółka
    Postów: 325 41

    Wysłany: 27 października 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia wrote:
    Lilly my staramy się o trzecie :)

    Czy któraś bierze Wit C? Czy 1000mg to nie zaduża dawka dzienna?
    Ja myślałam ze moja 12 letnia różnica jest duża, ale widzę że u Ciebie jeszcze wieksza. BArdzo mi się takie różnice wiekowe podobają. Trojka dzieciaczków to już sporo pracy-życzę Ci szybkiego powiększenia rodzinki
    Ja przyjmuję wiele "lekarstw" ale witaminy C nie wiec niestety nie pomogę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2016, 11:12

    bulkaasia lubi tę wiadomość

    mutacja C677T homozygota
  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 27 października 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jakie witaminy dla kobiet starających się o dziecko przyjmujecie?
    Ja biorę Femibion Natal Classic, tabletki.

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 27 października 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lily 333 wrote:
    zumbi teraz dopiero zauważyłam, że masz już 2 latke w domu. Życzę szybko drugiej pociechy

    Z córką zaszlam w 4 cs moze i teraz sie uda choć wątpię...dziękuje i wzajemnie :*

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 27 października 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A umnie juz totalna cisza organizmu. Zero bolu brzucha klucia czy ciagniecia, piersi tez cisza ;/

    To nic nie znaczy....mnie piersi bolały 5 dni przed zagniezdzaniem a później tylko sutki były wrazliwe. Także nie patrz na to tylko grzecznie czekaj do dnia testu ! :* Mam ogromne przeczucie że sie udało i chce zobaczyć piękne II kreski kochana ! :*

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    To nic nie znaczy....mnie piersi bolały 5 dni przed zagniezdzaniem a później tylko sutki były wrazliwe. Także nie patrz na to tylko grzecznie czekaj do dnia testu ! :* Mam ogromne przeczucie że sie udało i chce zobaczyć piękne II kreski kochana ! :*

    Dzieki!!! Milo czuc takie wsparcie <3 ale j0w cyklu w ktorym sie udalo tez odczuwalam wrazliwosc sutkow a teraz nic calkowite nic. Musze sie trzymac zdania "brak objawow to tez objaw" i byle do poniedzialku

  • nowa.mysza Debiutantka
    Postów: 6 3

    Wysłany: 27 października 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim witam się i chciała bym wam opowiedzieć wczorajszy wieczór. Wszystko miałam przygotowane, założyłam jego ulubioną małą czarną.Przyszedł kilka minut po czasie, ale to nic bukiet kwiatków był, i dalej już winko i gadka szmatka, wreszcie on wstaje klęka iii... wyciąga małą torebeczkę, w niej pudełeczko, ja otwieram a tam plastikowy pierścionek. Jak to zobaczyłam to w głowie pełno myśli, że sknera i takie tam, lecz nie zauważyłam tego cudeńka pod gąbką a ten plastik to taki żart. Chciał bym to pamiętała do końca życia, lecz przez chwilę mi ciśnienie podniósł, oczywiście się zgodziłam pozdrawiam

    Wojcinka, eMM lubią tę wiadomość

  • Ewcia88 Ekspertka
    Postów: 254 96

    Wysłany: 27 października 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza :) gratulacje!

    1 cykl starań

    16.09.2019 Filipek 💙
    (16 cykli starań w tym 1 ciąża biohemiczna)
  • martoem Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 27 października 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Objawów ciąg dalszy... :/ poratujcie mnie radą. Czy może któraś z Was miała podobne doświadczenia. :(
    Przedwczoraj zaczęło się tak |Swoją przygodę ze staraniem o bąbelka zaczęliśmy już w kwietniu, ale nadal nic... :( aż do wczoraj. Jestem tydzień po owulacji, do okresu mam ok 10 dni. Zaczęły boleć piersi, gdzie to normalne przed miesiączką, ale nie aż tyle dni... Do tego ból jajnika, dziś bolą dwa, podbrzusze i lekkie różowe plamienie."
    A dziś... plamienie jest ciemniejsze, wczoraj wieczorem na sutkach dostrzegłam jakby biały nalot, podbrzusze zrobiło się twarde, jajniki nadal bolą, ale jakby mniej. A piersi aż nie mogę dotknąć... duże, twarde, obolałe, wrażliwe...
    Co myśleć? :(

    pomocy...

    m7a48e1eo5qjpuq5.png
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 27 października 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoem, nie jestem ekspertem, ale może to objawy zagnieżdżania?

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • martoem Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 27 października 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara, ale czy aż tak byłoby to czuć? :/

    m7a48e1eo5qjpuq5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa u mnie niestety brak objawow przed terminem okresu oznaczal tylko jedno. Ale mam nadzieje ze jednak przygarniesz zielonego kropka.

  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 27 października 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martoem wrote:
    Klara, ale czy aż tak byłoby to czuć? :/

    Jak kiedyś próbowałam zgłębić ten temat, to inne Forumowiczki pisały, że owszem. Organizm podobno może wysyłać wiele oznak zagnieżdżania się zarodka, a do najczęstszych zaliczyć można właśnie plamienie, ból podbrzusza czy skok temperatury. Może Twój organizm bardziej to przeżywa ;-)

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • martoem Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 27 października 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara Wysocka wrote:
    Jak kiedyś próbowałam zgłębić ten temat, to inne Forumowiczki pisały, że owszem. Organizm podobno może wysyłać wiele oznak zagnieżdżania się zarodka, a do najczęstszych zaliczyć można właśnie plamienie, ból podbrzusza czy skok temperatury. Może Twój organizm bardziej to przeżywa ;-)
    ohh obyś miała rację <3 chociaż staram się nie nastawiać, nie robić sobie nadziei ;) jak myślisz, czy test zrobić zanim @ się pojawi? czy poczekać do terminu spodziewanej @ ?

    m7a48e1eo5qjpuq5.png
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 27 października 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoem,
    ja chyba nie jestem najlepszym doradcą, jest tu dużo Dziewczyn znających temat lepiej ode mnie ;-) Osobiście bym nie robiła testu tak wcześnie, bo nie chciałabym się ew. rozczarować, a później przez kolejne dni żyć nadzieją, że jednak test się pomylił - wole poczekać te dwa tygodnie, przecież i tak już nie mam wpływu na rozwój wydarzeń. Ale to moje subiektywne zdanie :-)
    Niemniej jednak, trzymam za Ciebie kciuki i życzę samych sukcesów! :-)

    Szyszuunia lubi tę wiadomość

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • Szyszuunia Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 27 października 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już sama nie wiem, dzisiaj i wczoraj miałam takie bóle jak w czasie @, jajnik też mnie boli po jednej stronie do @ jeszcze trochę czasu a nigdy mi się nie zdarzało żeby ból był wcześniej czy żyć nadzieją czy lepiej nie... Tak jak piszecie o bolących obrzmiałych piersiach ja tak nie mam wiec chyba spotka mnie to nieuniknione..:)

    4cs
    problem z nasieniem M.
    iqcregz2a5bsax3w.png
  • lily 333 Przyjaciółka
    Postów: 325 41

    Wysłany: 27 października 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa.mysza GRATULACJE!!! Długo już jesteście ze sobą? Slub kiedy ;-)

    mutacja C677T homozygota
  • lily 333 Przyjaciółka
    Postów: 325 41

    Wysłany: 27 października 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maratonem trzymam kciuki. Podobno przy zagnieżdżeniu zarodka często są plamienia.

    mutacja C677T homozygota
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 27 października 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa.mysza wrote:
    Hej wszystkim witam się i chciała bym wam opowiedzieć wczorajszy wieczór. Wszystko miałam przygotowane, założyłam jego ulubioną małą czarną.Przyszedł kilka minut po czasie, ale to nic bukiet kwiatków był, i dalej już winko i gadka szmatka, wreszcie on wstaje klęka iii... wyciąga małą torebeczkę, w niej pudełeczko, ja otwieram a tam plastikowy pierścionek. Jak to zobaczyłam to w głowie pełno myśli, że sknera i takie tam, lecz nie zauważyłam tego cudeńka pod gąbką a ten plastik to taki żart. Chciał bym to pamiętała do końca życia, lecz przez chwilę mi ciśnienie podniósł, oczywiście się zgodziłam pozdrawiam
    Moje gratulacje!!! A to żartowniś i pomysłowy NARZECZONY! <3 teraz czas zacząć planować ślub :D wszystkiego dobrego na nowej drodze życia hehe :D :*

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ