X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Agniechaaa u mnie niestety brak objawow przed terminem okresu oznaczal tylko jedno. Ale mam nadzieje ze jednak przygarniesz zielonego kropka.


    Najgorsze ze od owu do wczoraj cały czas ból brzucha kłucie jajników itp teraz cisza ni po za mega wziętym brzuchem który mnie irytuje :/

  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 27 października 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia88 wrote:
    Justa. który cs rozpoczynasz?
    Trudne pytanie. Od półtora roku staramy się o drugie dziecko. Po drodze miałam dwa poronienia, po których starania były wstrzymane. Więc myślę że teraz będzie jakiś 8 -9 CS.

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Najgorsze ze od owu do wczoraj cały czas ból brzucha kłucie jajników itp teraz cisza ni po za mega wziętym brzuchem który mnie irytuje :/[/QUOT
    Sorki ze pytam o to ale szyjka nadal zamknieta?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Przychodzę z wątku październikowego, który zakończył się u mnie @ i negatywem, więc mam nadzieję w tym miesiącu na lepsze zakończenie :) Nie określe póki co daty testowania, dopiero po owu, więc ogólnie się wpisuję, pewnie koło 24.11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balladyna26 wrote:
    Agniechaaaa wrote:
    Najgorsze ze od owu do wczoraj cały czas ból brzucha kłucie jajników itp teraz cisza ni po za mega wziętym brzuchem który mnie irytujej :/[/QUOT
    Sorki ze pytam o to ale szyjka nadal zamknieta?


    Tak jak dzis rano sprawdzałam nadal szyjka była zamknięta, @ powinna przyjść koło 2.11. Juz sama nie wiem co nyslec

  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 27 października 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem nie da się odróżnić objawów wczesnej ciąży od PMS. Tak więc nawet jeśli nie ma się żadnych objawów przed terminem @ lub są one takie same jak zwykle przed @, nadal są duże szanse na ciążę.

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 27 października 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny kilka dni mnie nie było bo miałam drugie zmiany a poza tym siostrą urodziła we wtorek małego słodziaka...
    Zostałam Ciocią ;)

    justa., Wojcinka lubią tę wiadomość

    5cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Tak jak dzis rano sprawdzałam nadal szyjka była zamknięta, @ powinna przyjść koło 2.11. Juz sama nie wiem co nyslec

    W takim razie to jeszcze sporo czasu, sądziłam że @ już na dniach. Wiem że trudno jest nie myśleć, ale nie ma to sensu, objawy mogły ustąpić by z wielkim hukiem wejść i zakrzyczeć KOBIETO JESTEŚ W CIĄŻY!!!

  • lily 333 Przyjaciółka
    Postów: 325 41

    Wysłany: 27 października 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny już wiem o co chodzi. Po prostu nasze dzieciaki chcą być wakacyjnymi prezentami dlatego w tym miesiącu nam się uda ;-) Lipiec, sierpień piękne miesiące na spacery....

    mutacja C677T homozygota
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    W takim razie to jeszcze sporo czasu, sądziłam że @ już na dniach. Wiem że trudno jest nie myśleć, ale nie ma to sensu, objawy mogły ustąpić by z wielkim hukiem wejść i zakrzyczeć KOBIETO JESTEŚ W CIĄŻY!!!


    Oby Twoje słowa okazały sie prorocze <3

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 27 października 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi niby ookres wypada 1 listopada wiec bedzie testowanie :)

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • labamba Autorytet
    Postów: 279 283

    Wysłany: 27 października 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza - gratulacje :) teraz rzeczywiście nic tylko planować ślub i powiększenie rodzinki ;-)

    U mnie zaczęły się dni płodne, więc działamy z mężem, chociaż on ciągle mi przypomina,żebym się nie nakrecała " na starania" żeby się nie zablokować. I że niby wcale się nie staramy ;-) tylko czerpiemy przyjemność z bycia razem i z radością zaakceptujemy konsekwencje :p
    ciekawe,że mężczyznom to chyba łatwiej przychodzi...

    Jak w ogóle instynkt tacierzyński u Waszych drugich połowek?

    zem343r825mztggd.png
    eikt43r83o0w939j.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    labamba wrote:
    Mysza - gratulacje :) teraz rzeczywiście nic tylko planować ślub i powiększenie rodzinki ;-)

    U mnie zaczęły się dni płodne, więc działamy z mężem, chociaż on ciągle mi przypomina,żebym się nie nakrecała " na starania" żeby się nie zablokować. I że niby wcale się nie staramy ;-) tylko czerpiemy przyjemność z bycia razem i z radością zaakceptujemy konsekwencje :p
    ciekawe,że mężczyznom to chyba łatwiej przychodzi...

    Będzie to będzie, nie będzie też będzie dobrze, jak to z chłopami :)
    On nie ma czasu na myślenie ja mam go zanadto. Więc w tym cyklu co ma byc to będzie już mi tak nie zależy, pewnie piszę tak bo jestem w trakcie miesiączki a jak przyjdzie co do czego to znowu będę myślała czy się uda czy to jest owulacja czy bolące sutki to oznaka ciąży. Taki nasz żywot.

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 27 października 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza - również gratuluję ;) wspaniały czas przed Tobą i niesamowite wydarzenie :)

    U mojego męża instynkt tacierzyński chyba pojawił się jakiś czas temu, a ja byłam tą co wstrzymywała rozwój wydarzeń - bo kariera, bo mieszkanie za małe na 3 piętrze bez windy itd. Teraz kupiliśmy dom i pogląd mi się zmienił. Chciałabym trochę wypełnić tą przestrzeń :), a mąż podchodzi do sprawy podobnie jak Twój "czerpiemy przyjemność z bycia razem i z radością zaakceptujemy konsekwencje". Tylko nie jest za bardzo świadom tego, że ja się już nakręciłam jak szczerbatek na suchary ;) i bardzo bym chciała maluszka w naszym domu.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • labamba Autorytet
    Postów: 279 283

    Wysłany: 27 października 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by - u u nas w sumie było/jest tak samo ;-) mamy większe mieszaknie, awansowałam w pracy, chyba po prostu poczułam,że zrealizowałam już jakąś część moich osobistych planów i jestem gotowa na bycie mamą. moj małżon to chyba nawet nie wie ile ja czasu spędzam na of ;-) szkoda, że ten różowy tak po oczach bije, bo czasem muszę zmieniać strony,żeby nie zauważył :p


    Mam nadzieję, że nasi mężusiowie okażą się wspaniałymi ojcami :)

    zem343r825mztggd.png
    eikt43r83o0w939j.png

  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 27 października 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    labamba wrote:
    A może by - u u nas w sumie było/jest tak samo ;-) mamy większe mieszaknie, awansowałam w pracy, chyba po prostu poczułam,że zrealizowałam już jakąś część moich osobistych planów i jestem gotowa na bycie mamą. moj małżon to chyba nawet nie wie ile ja czasu spędzam na of ;-) szkoda, że ten różowy tak po oczach bije, bo czasem muszę zmieniać strony,żeby nie zauważył :p


    Mam nadzieję, że nasi mężusiowie okażą się wspaniałymi ojcami :)

    Hhahaha skąd ja znam to zmienianie zakładek! ;)

    U nas akurat to nie jest może "odpowiedni" moment na dziecko - bo przeprowadzka do nowego domu (blisko mojej firmy, żebym mogła pogodzić pracę z zajmowaniem się dzieckiem) dopiero za jakieś półtora roku, i gdyby niebawem się udało to z maluszkiem "pod pachą" będę jakoś musiała przemierzać 30 kilometrów do swojej firmy, bo nie będę mogła jej zupełnie zaniedbać ;) ale nie chcieliśmy czekać. Nigdy pewnie nie byłoby odpowiedniego momentu, zawsze coś wypada w życiu :)

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 27 października 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki prosze o rade.
    Dzisiaj mam brac ostatni dziem dupka.
    Mam dziwne objawy w stylu sluz kremowy ostatnie kilka dni bole brzucha ala miesiaczkowe i nie wiem czy to przez dupka ? Brala ktoras z Was? Do tego wykres fale dunaju...
    Nie wiem czy brac dalej czy co...

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Tak jak dzis rano sprawdzałam nadal szyjka była zamknięta, @ powinna przyjść koło 2.11. Juz sama nie wiem co nyslec
    Na moje to ze sie udalo;-) . bo jak za niedługo@ to szyjka powinna być otwarta..a nie zamknieta:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balladyna26 wrote:
    Na moje to ze sie udalo;-) . bo jak za niedługo@ to szyjka powinna być otwarta..a nie zamknieta:-)


    Oj kochana :p dajesz nadzieje!!! Mam nadzieje ze dobrze tam ją wyczuwam i ona faktycznie taka pięknie zamknięta :D

  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 27 października 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    Czesc dziewczynki prosze o rade.
    Dzisiaj mam brac ostatni dziem dupka.
    Mam dziwne objawy w stylu sluz kremowy ostatnie kilka dni bole brzucha ala miesiaczkowe i nie wiem czy to przez dupka ? Brala ktoras z Was? Do tego wykres fale dunaju...
    Nie wiem czy brac dalej czy co...
    Ja bralam duphaston w zeszłym cyklu, od 3 dpo przez 10 dni. Wykres miałam góry i doliny ale to jest tak, że dupek nie wpływa na temperaturę ciała (w przeciwieństwie do luteiny) więc Twoje wahania na wykresie nie są spowodowane duphastonem. Druga sprawa - bóle brzucha i śluz - też tak miałam. Duphaston to dodatkowy progesteron który takie objawy może podowodać. Ale może to równie dobrze byc i ciąża! :) No więc niewiele pomogłam, opisałam po prostu swoje doświadczenia z "pierwszym razem" z duphastonem. W tym cyklu już nie biorę - nowy lekarz powiedział, że nie muszę.

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ