X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie, czyli przedświąteczne prezenty :)

Oceń ten wątek:
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 6 listopada 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Wynik biopsji przyszedł jak byłam na wizycie ! Ciepły dostałam do ręki WYNIK BARDZO DOBRY brak zapalenia, cytologia ujemna.
    Dziś już nie biorę pregynovy czekam na @ i w 2 dc mam przyjechać na hormony i ruszam z krótkim protokołem!!
    Jupi tak się cieszę!!!! Skaczę z radości!!

    M dzwonił że dzis nie zrobią operacji po poprzednia się przedłużyła. Więc jutro.
    Cudowne wiadomości Kochana :)
    Czyli Święta w trójkę spedzicie? ❤❤❤

    Flowwer lubi tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 6 listopada 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Wynik biopsji przyszedł jak byłam na wizycie ! Ciepły dostałam do ręki WYNIK BARDZO DOBRY brak zapalenia, cytologia ujemna.
    Dziś już nie biorę pregynovy czekam na @ i w 2 dc mam przyjechać na hormony i ruszam z krótkim protokołem!!
    Jupi tak się cieszę!!!! Skaczę z radości!!

    M dzwonił że dzis nie zrobią operacji po poprzednia się przedłużyła. Więc jutro.

    Mega! O rany, co to będą za emocje!!! :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 6 listopada 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Wynik biopsji przyszedł jak byłam na wizycie ! Ciepły dostałam do ręki WYNIK BARDZO DOBRY brak zapalenia, cytologia ujemna.
    Dziś już nie biorę pregynovy czekam na @ i w 2 dc mam przyjechać na hormony i ruszam z krótkim protokołem!!
    Jupi tak się cieszę!!!! Skaczę z radości!!

    M dzwonił że dzis nie zrobią operacji po poprzednia się przedłużyła. Więc jutro.


    Flowwer, mam ochotę krzyczeć z radości!!!! Ale że jesten w pracy muszę sie ograniczyć do szerokiego uśmiechu:D

    Tak się cieszę kochana <3

    Flowwer lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 6 listopada 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer super! Gratuluję, wywalczyłaś sobie te dobre wyniki, to wywalczysz i dzieciaczka. Już widzę, jak Twój mąż podskakuje z radoścj na jednej nodze oszczędzając wadliwe kolanko :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 6 listopada 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    No faktycznie wyboista i to bardzo ! Ja nadal sie zastanawiam czy podchodzić do egzaminu czy nie... muszę sie za siebie wziąć powaznie, bo moja aplikacja poupada i nie wiem czy jest sens... ten sam egzamin co ja ? 8-9 marca??


    Ooo Kochana! To źle obstawiłam :D Ja zielony żabocik ;) Kochana, podchodzimy obie i zdajemy, innej opcji nie ma! Co więcej już zafasolkowane musimy być do tego czasu :D Miłego dnia Kochana <3

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 6 listopada 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Ooo Kochana! To źle obstawiłam :D Ja zielony żabocik ;) Kochana, podchodzimy obie i zdajemy, innej opcji nie ma! Co więcej już zafasolkowane musimy być do tego czasu :D Miłego dnia Kochana <3
    Jesteś adwokatką? Będziesz mnie reprezentować, jak popadnę w konflikt z prawem? Bo mam taki wybuchowy charakter i ogólnie to jestem konfliktowa - to tylko kwestia czasu... A sprawy o znęcanie się nad mężem ewentualnie też bronisz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2017, 15:00

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 6 listopada 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikuś, póki co jestem tylko apl. adw. ;) A z lektury Twoich postów, to powiem Ci Kochana, że Ty adwokata nie potrzebujesz, bo doskonale dajesz sobie radę sama :D <3 No i to zamiłowanie do skarg i ochrony swoich praw ;)

    Bocianiątko, StaraczkaNika lubią tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 6 listopada 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Nikuś, póki co jestem tylko apl. adw. ;) A z lektury Twoich postów, to powiem Ci Kochana, że Ty adwokata nie potrzebujesz, bo doskonale dajesz sobie radę sama :D <3 No i to zamiłowanie do skarg i ochrony swoich praw ;)
    To jest właśnie to, o co mi chodzi. Przez tę niewyparzoną gębunię kiedyś ktoś nie wytrzyma... A kiedy to się stanie, to Cię znajdę, i oprócz tego, że pięknie mnie wybronisz od krzywdy, to jeszcze zaświadczysz o moich licznych zaletach dla społeczeństwa.
    Będę wieszać po miastach i w internecie plakaty z misiem Paddingtonem "zaginęła Emiilka"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2017, 15:10

    Emiilka lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Juuuhuuu dziewczyny z trójmista i okolic na stronie gdyńskiej invikty jest do pobrania bon na badania laboratoryjne do końca miesiąca

    hej masz na myśli rabat 15% na różne panele badań?jestem z 3city i weszłam na stronę i takie znalazłam własnie

  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 6 listopada 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, właśnie przeczytałam! Gratuluję wyniku! :D <3 Pięknie jest! I jeszcze ten krótki protokół jako wisienka na torcie ;) Nie mogę się doczekać Twojego kolejnego testowania <3

    Malka, ciocie pozdrawiają cudownego kropka! :) Serduszko pięknie bije <3 Cudownie!

    Bunia, czekam z Tobą na wynik! Kciuki zaciśnięte :)

    Flowwer, malka lubią tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 6 listopada 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    hej masz na myśli rabat 15% na różne panele badań?jestem z 3city i weszłam na stronę i takie znalazłam własnie
    Wpisz "invicta gdynia pobierz kupon" jak ja. I wtedy wyskoczy taki coś - wklepujesz maila i dostajesz cudowny czerwony kupon. Iwielbiam kupony. Samo słowo kupon jest cudowne.
    Zamelduj, czy się udało! Bo ostatnio mam wrażenie, że moje instrukcje są jakieś wadliwe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2017, 15:19

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 6 listopada 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower cudownieeeeeee teraz będziemy czekac ma fasolinke <3 Wasze historie są lepsze niż wszystkie seriale razem wzięte :)

    Bunia czy oni w tym laboratorium zgłupieli ? Tyle czekać? U mnie 2 h i jest wynik z bety... trzymam nadal kciuki

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 6 listopada 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    To jest właśnie to, o co mi chodzi. Przez tę niewyparzoną gębunię kiedyś ktoś nie wytrzyma... A kiedy to się stanie, to Cię znajdę, i oprócz tego, że pięknie mnie wybronisz od krzywdy, to jeszcze zaświadczysz o moich licznych zaletach dla społeczeństwa.
    Będę wieszać po miastach i w internecie plakaty z misiem Paddingtonem "zaginęła Emiilka"

    Właśnie dlatego się cieszę, że jesteśmy anonimowe w internecie :D Hahaha, Nikuś, ale ja nie mogę poświadczać nieprawdy ;) A Miś Paddigton wniesie pozew o naruszenie jego dóbr osobistych, jeżeli jego wizerunek zostanie wywieszony na ulicy :D

    Ehh Nika, teraz dałaś mi do myślenia z tym wizerunkiem Paddingtona - czy wszystkie nasz avatarki nie są naruszeniem praw autorskich? Wszak nie mamy prawa do tych wykorzystywanych przez nas obrazków ;)

    StaraczkaNika, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Właśnie dlatego się cieszę, że jesteśmy anonimowe w internecie :D Hahaha, Nikuś, ale ja nie mogę poświadczać nieprawdy ;) A Miś Paddigton wniesie pozew o naruszenie jego dóbr osobistych, jeżeli jego wizerunek zostanie wywieszony na ulicy :D

    Ehh Nika, teraz dałaś mi do myślenia z tym wizerunkiem Paddingtona - czy wszystkie nasz avatarki nie są naruszeniem praw autorskich? Wszak nie mamy prawa do tych wykorzystywanych przez nas obrazków ;)
    Kochana myśle ze z Nami po tylu hormonach nikt nie bedzie zadzierał ze względu na zwykle zdj które wygooglowalysmy :D

    Emiilka lubi tę wiadomość

  • Izolda90 Autorytet
    Postów: 283 428

    Wysłany: 6 listopada 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower SUPER ! ;* Juz nie możemy się doczekać Twojego testowania ;)

    Bunia, trzymam kciukasy za bete. Aż sama siedzę jak na szpilkach :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    gannsek2imer0qlf.png
    1,5 roku starań
    02.2017 II -> w 12tc info zespół Turnera-> 17tc poronienie [*]
    27.11.2017- beta 230,60 :)
    10.2017 zielone światło dla starań
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 6 listopada 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Wynik biopsji przyszedł jak byłam na wizycie ! Ciepły dostałam do ręki WYNIK BARDZO DOBRY brak zapalenia, cytologia ujemna.
    Dziś już nie biorę pregynovy czekam na @ i w 2 dc mam przyjechać na hormony i ruszam z krótkim protokołem!!
    Jupi tak się cieszę!!!! Skaczę z radości!!

    M dzwonił że dzis nie zrobią operacji po poprzednia się przedłużyła. Więc jutro.
    Aaaa z całą moją wagą płetwala skaczę z radości pod sufit :D cudownie!! Czekamy na jajozbiory kokoszko nasza!! :D

    Flowwer, Bocianiątko, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Aaaa z całą moją wagą płetwala skaczę z radości pod sufit :D cudownie!! Czekamy na jajozbiory kokoszko nasza!! :D
    Kochanyy płetwalku pokaz brzucha ciocia chce sie napatrzyć <3

    Izolda90, Flowwer, innamorata88, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 6 listopada 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Właśnie dlatego się cieszę, że jesteśmy anonimowe w internecie :D Hahaha, Nikuś, ale ja nie mogę poświadczać nieprawdy ;) A Miś Paddigton wniesie pozew o naruszenie jego dóbr osobistych, jeżeli jego wizerunek zostanie wywieszony na ulicy :D

    Ehh Nika, teraz dałaś mi do myślenia z tym wizerunkiem Paddingtona - czy wszystkie nasz avatarki nie są naruszeniem praw autorskich? Wszak nie mamy prawa do tych wykorzystywanych przez nas obrazków ;)
    Jaka nieprawda? To by była niepowetowana strata dla społeczeństwa, gdybym siedziała w więzieniu! Jestem o tym przekonana. A o tych avatarkach to nie rozkminiaj za dużo... Newsweek kiedyś ukradł mojej koleżance zdjęcie z naszej-klasy! I napisali, że wolno. Jak im wolno brać zdjątka z internetów tk nam też.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2017, 15:30

    Agniechaaaa, Emiilka lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • myssss Autorytet
    Postów: 499 218

    Wysłany: 6 listopada 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer ciesze sie razem z Toba <3

    Flowwer lubi tę wiadomość

    gyxwqps6hogdm1kg.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 6 listopada 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer cudowna wiadomość :* tak strasznie się cieszę

    Flowwer lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ