X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lutowe staraczki.
Odpowiedz

Lutowe staraczki.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Tak? O widzisz,to smacznego:-)


    Dziękuuuuuję!!! :-)

    Morisek28 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona i anaana, moze macie racje, ale chyba wole poczekac jeszcze troche w niepewnosci

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kubecek wrote:
    wiecie mój powiedział ze ja sie szykuje jak na wojne bo kumpela z PL ma mi przywieźc testy owu ciążowe nowy termometr i inofem i w przyszłym cyklu edzie mi łatwiej :D


    Ja niestety sama muszę się wybrać w lutym do Pl po testy, kwas foliowy, wiesiołek iiiii nie wiem co jeszcze do tego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona, trzymam kciuki!!!!

    Katarzyna, mi w zeszłym miesiącu został tylko jeden test ciążowy i z racji tego wytrzymałam te kilka dni, bo spóźniał mi się @...ale w tym miesiącu zaszaleję i zatestuję wcześniej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niemam juz zadnego w domu.. i tylko tak tez wytrzymam .. Niema co sie nakrecac , trzeba odczekac..nic mi nieda ze bedzie negatywny. Rozczarowana tak czy tak bede :/

  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 3 lutego 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sie rozpisalyscie dziewczyny :)
    Wiec sprawa u mnie wyglada tak :
    Beta 84 ( 4 tydzien) 28 dc. W poprzednim miesiacu 2 stycznia moja beta wynosila 84.4 w 33 dc.
    Musze czekac do czwartku na kolejna bete i wtedy bedzie wszystko jasne i tez wtedy zadzwonie do lekarza .

    Morisek28, zakocona, Emilia77, AnaAna, polkosia, aaagaaatka lubią tę wiadomość


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 3 lutego 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje lojka!! Piękna beta i na pewno urośnie :)
    Ja czekam na wizytę u gine. Albo pojebalam h albo nie wiem co bo ktoś też jest na 18 zapisany..

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejku jak dobrze tym które testują początkiem miesiąca ... mi się tak dłuuuuuuuuży ten luty, a do 27 jeszcze mnóstwo czasu :) póki co @ zakończona - można rozpocząć starania ;) kciukam za wszystkie lutówki z tego wątku! ;)

    polkosia lubi tę wiadomość

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 3 lutego 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Menka, więcej bara bara a czas szybciej zleci ;)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 3 lutego 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lojka super, gratuluje Ci serdecznie :) 3 luty i już 3 maczki. Oby tak zostało :) Ja wróciłam z roboty, objadłam się że nawet oddychać mi ciężko. I ziewam cały dzień więc już jestem w domowym ubranku w łóżeczku :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 3 lutego 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona daj znać od razu po wizycie. Kciukam, kciukam.

    zakocona lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 3 lutego 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie siedzimy i czekamy bo ma opóźnienie spore. no i my na pewno na 18 jesteśmy zapisani bo mam tak w każdym kalendarzu, więc nie wiem co ten koleś zrobił, że na tę samą h inną babkę zapisal...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2015, 18:30

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lojkalojka Gratuluuuuję!!!

    a mi ciągle zimno w stópki, w ogóle mi ciągle zimno.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona, i jak po wizycie ??

    lojka gratuluje <3<3 ! Duzo zdrowka

  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 3 lutego 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś myślałam, że zwariuję, wszystko i wszyscy mnie denerwowali. A jeszcze męża nie ma, więc nie ma się w kogo wtulić. Czy raczej jak to mówi mój mąż "wczepić".
    No i już mam plamienia, więc pewnie jutro przyjdzie @.
    No więc za dwa tygodnie działamy :)

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 3 lutego 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedstawiam Wam mój pęcherzyk :) ♥♥
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/52da906e5300.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/0b70ac5ab450.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2015, 19:20

    Emilia77, kubecek, ważka, Morisek28, Fufka30, Kena1983, aaagaaatka, Nymeria, AnaAna, arturowa, olimama, Befff lubią tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 3 lutego 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna_121 wrote:
    Hej dziewczyny, ja termin okresu mam juz za soba, i jeden negatywny test w 10 dp..planuje testowac jeszcze raz w piatek 6-tego jesli do tego czasu okresu nie bedzie.. moglaby ktoras z was spojrzec i powiedziec czy jest jeszcze wogole jakas szansa ??

    Oczywiście, że jest ;) Ja jestem przykładem :D Jednego dnia negatyw nawet bez cienia, a następnego już widoczna kreska :) Testuj!

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 3 lutego 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej pęcherzyku, jesteś cudny. Rośnij zdrowo i nie męcz mamusi. :*

    Zdrzemnełam się pół godzinki, zdarzyło mi się drugi raz w życiu chyba... Oby to było to o czym marze...

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 3 lutego 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Katarzyna, długie te cykle miałaś/masz. Czuję się dobrze :) Bolą mnie cycki i od dwóch dni biegunka znowu, wzdęcia i gazy koszmarne, częstomocz i w sumie to tyle ;)

    Zakocona, a masz jakiś śluz? Ja zawsze przed okresem miałam sucho, a teraz tak ze mnie płynie, że sprawdzam czy to nie @...

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 3 lutego 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Generalnie dr to od razu mówił, że dużo za wcześnie na wszystko. Podobno pęcherzyk ma 8mm, ale patrząc na wyniki innych dziewczyn to nie wiem czy to może być prawda. Na razie mówił, że nie można powiedzieć czy jest dobrze usadowiony czy (też mi się nie chce w to wierzyć) I mam przyjść za 4 tyg. No więc ja jestem i tak na usg na 17.02 zapisana i na 25.02 do innego gine.
    A L mi karze przestać się cieszyć i napalac, bo przecież nic na razie nie ma. Ja pierdole!
    Edit:
    Polkosia, tak, ciągle ze mnie leci i za każdym razem jak idę siku (czyli często), to sprawdzam, czy to tylko czysty śluz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2015, 19:34

    polkosia lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ