X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Maj abyś nam cuda dał :) Testowanie majowe :)
Odpowiedz

Maj abyś nam cuda dał :) Testowanie majowe :)

Oceń ten wątek:
  • sunset06 Autorytet
    Postów: 345 220

    Wysłany: 19 maja 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Tupam nogami i też czekam na ładny twój wynik !!!
    Dzięki ale dop. w pon. zrobię ponownie betę jeśli testy będą dodatnie i @ nie przylezie...

    06.05.17 - IUI Gameta, 16.06.17 - okruszek z serduszkiem:)
    bl9cbd3mc2mh06nf.png[/url]
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 19 maja 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer już jestem :) dopiero teraz, bo jechaliśmy jeszcze do lubego do Brna :) Kochana widzę Twoje wyniki i na pierwszy rzut oka wyglądają Ok, ale komórki nk można by było obniżyć chociażby kortyzolem.

    Ja po wizycie latam 2 metry nad ziemią :) na razie plamię i jak @ jutro mnie nawiedzi to od niedzieli jadę z puregonem 200jm na dobę. W poniedziałek kontrolnie dreptam na progesteron, bo ten musi być koniecznie poniżej 1. Potem w piątek kontrola i pierwsze podglądanie mojej kurzej fermy ;) i później zobaczymy czy nie podkręcić dawki i włączymy cetrotide. W Czechach wykupiłam też dzisiaj Utrogestan w Czechach na zapas po punkcji. Także coś się dzieje... :D

    Bocianiątko, sunset06, malka lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 19 maja 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Flowwer już jestem :) dopiero teraz, bo jechaliśmy jeszcze do lubego do Brna :) Kochana widzę Twoje wyniki i na pierwszy rzut oka wyglądają Ok, ale komórki nk można by było obniżyć chociażby kortyzolem.

    Ja po wizycie latam 2 metry nad ziemią :) na razie plamię i jak @ jutro mnie nawiedzi to od niedzieli jadę z puregonem 200jm na dobę. W poniedziałek kontrolnie dreptam na progesteron, bo ten musi być koniecznie poniżej 1. Potem w piątek kontrola i pierwsze podglądanie mojej kurzej fermy ;) i później zobaczymy czy nie podkręcić dawki i włączymy cetrotide. W Czechach wykupiłam też dzisiaj Utrogestan w Czechach na zapas po punkcji. Także coś się dzieje... :D
    To byłaś koło mojego domu a nie wpadłaś na kawe !!! Osz ty !!! A ja załamka ma tym NK 20 %

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 19 maja 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    To byłaś koło mojego domu a nie wpadłaś na kawe !!! Osz ty !!! A ja załamka ma tym NK 20 %
    Gdzie mieszkasz Kochana? :) ja przy tym poziomie dostaję w naszej klinice z automatu wlewy z intralipidu. :/

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 19 maja 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Gdzie mieszkasz Kochana? :) ja przy tym poziomie dostaję w naszej klinice z automatu wlewy z intralipidu. :/
    Przy drugim zjezdzie A1 w Pl ;)
    A ile u Ciebie NK ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 19 maja 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Przy drugim zjezdzie A1 w Pl ;)
    A ile u Ciebie NK ?
    Gorzyczki? :)

    31% :/ i czeka mnie wlew przed transferem i tydzień po :/

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 19 maja 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Gorzyczki? :)

    31% :/ i czeka mnie wlew przed transferem i tydzień po :/
    Prawie ;) w pw ci napisze.
    Nie wiem czy brać letrozol na stymulację czy ma to sens może dr da mi na początek Encorton i zaleci wlewy ?! Ile te wlewy kosztują?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • calza Autorytet
    Postów: 730 640

    Wysłany: 19 maja 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Ja dziś miałam pierwszą wizytę u ginka. Wszytko dobrze, ciąża wydaje się zdrowa z tą moją betą do nieba ;) za 2 tygodnie robię pierwsze USG, "piękna ciążowa szyjka" i generalnie oby tak dalej :)

    Cieszę się tym wszystkim, a jak zobaczę serduszko to chyba oszaleję z radośći! :) <3

    Flowwer, E_w_c_i_a, Poziomka92, nowa na dzielni, Koliber, Bocianiątko, malinowaemi, Psuła, madzia8lenka, sunset06, Kaczorka, zubii, Amy333, Karma88, KateHawke lubią tę wiadomość

    mjvyi09k1yghelay.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 19 maja 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calza wrote:
    Hej!
    Ja dziś miałam pierwszą wizytę u ginka. Wszytko dobrze, ciąża wydaje się zdrowa z tą moją betą do nieba ;) za 2 tygodnie robię pierwsze USG, "piękna ciążowa szyjka" i generalnie oby tak dalej :)

    Cieszę się tym wszystkim, a jak zobaczę serduszko to chyba oszaleję z radośći! :) <3
    A ja razem z tobą !!! I oczywiście liczę na zdjęcie z usg ♡♡♡ pamiętać o wysyłaniu ciążowych wiruskow dla walczących w poszczególnych miesiącach a teraz ciesz się a ja z Tobą <3

    calza lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • calza Autorytet
    Postów: 730 640

    Wysłany: 19 maja 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście wysyłam wiruski !!!&&&***###!&&%%%!!! Flowwer dla Ciebie szykuje Inofolic, chciałabym Ci w przyszłym tygodniu wysłać kilka saszetek "na rozruch" ;)

    Koliber, Poziomka92, Flowwer, Amy333 lubią tę wiadomość

    mjvyi09k1yghelay.png
  • calza Autorytet
    Postów: 730 640

    Wysłany: 19 maja 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak z innej beczki: mój narzeczony boi się sexów teraz, czy ktoś mi może powiedzieć jak to z tym jest teraz? Można, nie można? Nie wyobrażam sobie ciszy przez 9 mcy!! :O

    mjvyi09k1yghelay.png
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 19 maja 2017, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calza wrote:
    A tak z innej beczki: mój narzeczony boi się sexów teraz, czy ktoś mi może powiedzieć jak to z tym jest teraz? Można, nie można? Nie wyobrażam sobie ciszy przez 9 mcy!! :O

    W pierwszej ciazy moje libido tak poszybowało w gore, ze sama siebie nie poznawałam. Chociaz jak juz brzuch był spory i czuć było ruchy młodego to M miał dziwna barierę :P teraz, po lutowym zajściu, boje sie także to ja teraz mowie "stop" i czekam na wizytę i co powie ginek.
    Natomiast jeśli ciąża nie jest zagrożona i lekarz daje zielone światło to nie ma co pościć, ponoć nawet do dziecka przenikają jakieś hormony szczęścia wtedy czy coś w tym stylu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2017, 22:53

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 20 maja 2017, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calza wrote:
    A tak z innej beczki: mój narzeczony boi się sexów teraz, czy ktoś mi może powiedzieć jak to z tym jest teraz? Można, nie można? Nie wyobrażam sobie ciszy przez 9 mcy!! :O

    Jesli lekarz nie zabronil to dzialac ^^

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 20 maja 2017, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam z baletów i nie wiem co mnie podkusiło żeby sprawdzić wyniki badań :/ trzeba było iść spać!

    Estradiol 71 ... lekarz mówił że ma być powyżej 200... i co teraz?
    Pozostałe badania zrobię....po następnej pensji bo normalnie masakra...


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 20 maja 2017, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Wróciłam z baletów i nie wiem co mnie podkusiło żeby sprawdzić wyniki badań :/ trzeba było iść spać!

    Estradiol 71 ... lekarz mówił że ma być powyżej 200... i co teraz?
    Pozostałe badania zrobię....po następnej pensji bo normalnie masakra...
    Estradiol niestety wskazuje na to, że do owulki daleko jak stąd do Honolulu :(

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 20 maja 2017, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Kurczę, nie wiem o co dokładnie chodzi z tym estradiolem, mówisz ze to kiepsko inna? Kurczę nie wiem co poradzić, sama sie trochę boje zrobić jakiekolwiek badania bo wiem ze wszystkiego mi sie odechce jak wyjada jakieś rozjechane od normy wyniki :/


    No a mi wladnie ovufriend wyznaczyło owulacje na wykresie ale przerywana linia bo miałam szczyt śluzu po ich terminie. Mi sie osobiście wydaje ze miałam ja wczoraj, czyli 2 dni pózniej niż wyznaczył wykres i teraz mam dylemat bo chciałam ten progesteron chociaż zbadać i mam go według Was zrobić 7dpo według wykresu czy swiich przeczuć? Czy to ma duże znaczenie? Wynik 5dpo a 7dpo?

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Poziomka92 Ekspertka
    Postów: 181 72

    Wysłany: 20 maja 2017, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Kurczę, nie wiem o co dokładnie chodzi z tym estradiolem, mówisz ze to kiepsko inna? Kurczę nie wiem co poradzić, sama sie trochę boje zrobić jakiekolwiek badania bo wiem ze wszystkiego mi sie odechce jak wyjada jakieś rozjechane od normy wyniki :/


    No a mi wladnie ovufriend wyznaczyło owulacje na wykresie ale przerywana linia bo miałam szczyt śluzu po ich terminie. Mi sie osobiście wydaje ze miałam ja wczoraj, czyli 2 dni pózniej niż wyznaczył wykres i teraz mam dylemat bo chciałam ten progesteron chociaż zbadać i mam go według Was zrobić 7dpo według wykresu czy swiich przeczuć? Czy to ma duże znaczenie? Wynik 5dpo a 7dpo?
    Z tym progesteronem to jest różnie, ja zrobiłam tak poszłam do ginekolog i mi powiedziała, w którym dniu mam zrobić, to zależy też ile twój cykl trwa (mi akurat ginekolog sama od siebie zaleciła zrobić, bo niestety przed każdym okresem ok. 3 dni mam brązowe plamienia). Progesteron podobno skacze też w ciągu dnia, jeden wynik też wcale nie musi oznaczać, że jest na dobrym poziomie ;-), z tym progiem to jest różnie, ale ja na razie stosuję się do zaleceń mojej ginekolog :-)

    Szczęśliwa mężatka od wrzesień 2018 :-)
    Hysteroskopia - luty 2016
    - ponowne starania od maj 2018 :)
    - progesteron 12,04 ng/ml
    - TSH 0,89 mlU/l - Euthyrox N50
    - badanie nasienia w normie
    - cykle owulacyjne
    - drożne jajowody
    - Hysteroskopia - marzec 2023 - polip 1 cm, adenomioza
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 20 maja 2017, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam brązowe plamienia przed okresem, w sumie po miesiącu z mocnym magnezem mi sie poprawiło i mam tylko 1 dzien plamienia albo po prostu sam okres mi sie zaczyna ciemna mazią :P wiec na pewno jest lepiej ale póki co mija w ogole nie zwróciła na to uwagi jak jej powiedziałam. Kurczę no i nie wiem teraz :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 20 maja 2017, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sunset06 wrote:
    Gratuluję super,:) widzę że też zaczynałaś od małej bety ja wczoraj 6.3... czekam co dalej i liczę na to że się uda;)

    Trzymam za Ciebie kciuki! Sprawdź bete za tydzień już powinna być znacznie wyższa. Będzie dobrze :)

    sunset06 lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 20 maja 2017, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Przy drugim zjezdzie A1 w Pl ;)
    A ile u Ciebie NK ?

    Flowwer to my prawie sąsiadkami jesteśmy :) ja przy 4 zjeździe w Pl a na 3 jeżdżę do pracy ;) mogę też 2 taka sama droga:)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
‹‹ 184 185 186 187 188 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ