X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE '18, czyli zabierz testy na majówkę

Oceń ten wątek:
  • Efra Nowa
    Postów: 2 5

    Wysłany: 29 maja 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia - adaptogeny to ogólnie jeden z gatunków ziół, które odkryli dosyć niedawno. Niektóre są energetyzujące, niektóre na uspokojenie, a niektóre działają też na płodność.

    bazylkove - ten czarodziej i ashwagandha to z tego sklepu? www.mothersprotect.com
    Bo właśnie to moja Ola rozważa, byłoby super gdybyś powiedziała coś więcej, Ona mówiła mi jeszcze o królowej. Wygląda na to, że rzeczywiście dobrze trafiłem z tym forum :D

    flowwer - tak, ostatnio byliśmy na badaniach, czekamy na wyniki. Dam znać co i jak.

    StaraczkaNika - no widzisz, miła niespodzianka :) a jak wyglądała sprawa libido jak mogę spytać przy ashwagandzie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2018, 10:48

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 29 maja 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Reset jsk pan doktor kazal brac szybko to cpfam co powiedzialam :)

    W sumie to powinnam do niego zadzwonić z tym barwnym opisem i zapytać, co robić i czy to 1 dc czy nie :P

    Efra- ja zaczynam brać donga i ashwagandhe, więc po tym cyklu będę w stanie powiedzieć coś więcej. Jak nieco zgłębiałam temat, to było wiele pozytywnych głosów za tymi specyfikami, więc wychodzę z założenia, że nie zaszkodzą.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2018, 10:49

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 29 maja 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa jak Mama się czuje?


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • wisienka94 Autorytet
    Postów: 536 558

    Wysłany: 29 maja 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec ja to brunetka :)
    Po prostu mój mozg już nie funkcjonuje jak wcześniej. Jeszcze się wczoraj fatalnie czułam, bo nie dość, że mdłości to ciągle mi było słabo.
    A wiesz ja sobie w piżamie leżę, uczę się a tu koleżanka do mnie pisze, że sie spózni. Nosz jak się zerwałam, no ale nic to nie dało bo już była ta 14.30..

    Siwulec lubi tę wiadomość

    ex2be6ydx4ywz9g3.png
    gg64qtkf6j6uj0vc.png
  • Kargo31 Autorytet
    Postów: 1738 1275

    Wysłany: 29 maja 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Efra mi ashwaganghe polecił neurolog - na kortyzol i tarczycę i ze względu na działanie wyciszające. I faktycznie tak na mnie działało - taki efekt uspokojenia, ale nie zmulenia :P Nie denerwowałam sie pierdołami i po prostu byłam spokojniejsza, ale miałam też więcej energii. Trzeba chyba do niej wrócić :P No i neurolog powiedział, że mniej niż 3 tab dziennie nie ma efektu, więc brałam jedną rano, a dwie na wieczór. I polecał ta ze swansona KSM-66.

    *starania od marca 2017

    *iui x 3 - nieudane
    - I - 17.07.2020: 1 pęcherzyk,
    - II - 10.09.2020: 2 pęcherzyki,
    - III - 9.12.2020: 2 pęcherzyki.

    *I ivf - krótki protokół, 15 pecherzyków - 3 komórki - 2 zarodki:
    - I FET 27.08.2021 (57cs) - 3 dniowy Maluch
    11dpt- beta88,9, prog16,1
    13dpt- beta218,9, prog14,3
    19dpt -beta 2541, prog 16,6
    26dpt- ❤
    28.10.2021 poronienie zatrzymane (Aniołek 8tc-11tc)
    - II FET 13.01.2022 (59cs)- 6-dniowy Maluch 4ba
    6dpt- beta 0, prog 12,5
    11dpt -beta 0, prog 40,33

    *II ivf - dlugi protokół (7 komórek, 2 zarodki)
    - I FET - 3 Dniowy Maluch - beta 0
    - II FET 23.012023 - zarodek 4BB
    5dpt bladzioch
    7dpt negatyw
    10dpt beta 0
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 29 maja 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfra, bardziej chodziło mi o to jaki chcesz osiągnąć efekt.

    My próbowaliśmy chyba wszystkich możliwych żeń-szeni. Jakieś efekty pojawiły się dopiero po ashwagandzie. Raz, ze podnosi libido - nie jakoś szałowo, nie czuję się jakbym miała 18 lat, ale przynajmniej seks nie kończy się awanturą.
    i tak jak na kargo działa na mnie bardzo wyciszająco. jestem ogólnie strasznym nerwusem, a widzę, że od jakiegoś czasu bardzo trudno mnie z równowagi wyprowadzić.

    Z Dongiem mam małe doświadczenie, ale w miesiącu w którym brałam miałam najwyższy progesteron w historii.. Tylko, ze poza tym biorę jeszcze z 15 innych suplementów, więc ciężko jednoznacznie wskazać co jest najskuteczniejsze.

    Faktem jest, że ja za moim suplementowym guru Nikom, powtarzam, ze suplementy to klucz do sukcesu. I jeśli nie ma jakiś bardzo poważnych problemów to z pewnością warto po nie sięgnąć.

    Nie wiem tylko, czy Wy staracie się jakiś dłuższy czas? macie jakiś problem?


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 29 maja 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Efra wrote:
    Malgonia - adaptogeny to ogólnie jeden z gatunków ziół, które odkryli dosyć niedawno. Niektóre są energetyzujące, niektóre na uspokojenie, a niektóre działają też na płodność.

    bazylkove - ten czarodziej i ashwagandha to z tego sklepu? www.mothersprotect.com
    Bo właśnie to moja Ola rozważa, byłoby super gdybyś powiedziała coś więcej, Ona mówiła mi jeszcze o królowej. Wygląda na to, że rzeczywiście dobrze trafiłem z tym forum :D

    flowwer - tak, ostatnio byliśmy na badaniach, czekamy na wyniki. Dam znać co i jak.

    StaraczkaNika - no widzisz, miła niespodzianka :) a jak wyglądała sprawa libido jak mogę spytać przy ashwagandzie?
    Ja zauważyłam poprawę, ale to może raczej od tego że człowiek jakiś bardziej wyspany i ogólnie ma więcej siły. Nie było tak, że nagle tylko jedno w głowie, czy coś, ale jak już przyszły te dni to dużo łatwiej nam przyszło cos z siebie wykrzesać. Łykaliśmy oboje - ja 3 kapsułki, maż 2 dziennie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2018, 11:50

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 29 maja 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Efra tak dokładnie z tej strony zamawiałam.

    O Królowej nie słyszałam, ale widzę że ma w składzie szparag lekarski i macę, bardzo fajnie. Tylko jak nie jest się pewnym co wybrać, to warto zapytać producenta no i na stronie oferują test na adaptogeny. Ważne też żeby nie mieszać ze sobą adaptogenów i brać tylko jeden rodzaj.

    Mi najbardziej podpasowała Ashwaganda , już nie mam takich problemów z brakiem energii w ciągu dnia. No i tak jak Nika wspomniała, na libido też działa ekstra :D

    Daj znać jak wasze wyniki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2018, 11:43

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ja już wspominałam, że nie lubię tego gina na NFZ?!

    Więc serduszko bije dalej❤️, dostałam skierowanie na kilka badań i to by było tyle. A i te jego usg o kant doopy rozbić.. Zrobił przez brzuch.. A do porównania dzisiejsze zdjęcie i od onkologa z zeszłego tygodnia

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f26a1a4f6399.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/51785152b662.jpg
    Także te wymiary dzisiejsze to i tak się nie przejmuje :)

    Lunaris, by7mistake, MamaFabianka, frezyjciada, Anaaa90, Nadzieja22, blue00 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie jest różnica i to mega
    Najważniejsze że serdusio bije :* :)

    Aga9090 lubi tę wiadomość

  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 29 maja 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, super ze maluszek daje rade:) jaki teraz u was plan? Kiedy kolejna wizyta?

    Ja dzis odebrałam wynik kwasy foliowego 21, przy normie do 18. Czy to zle jesli jest powyżej normy?

    Aga9090 lubi tę wiadomość

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    by7mistake wrote:
    Aga, super ze maluszek daje rade:) jaki teraz u was plan? Kiedy kolejna wizyta?

    Ja dzis odebrałam wynik kwasy foliowego 21, przy normie do 18. Czy to zle jesli jest powyżej normy?
    14.06 prenatalne, 15.06 onkolog. Potem zobaczymy co po prenetalnych

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 29 maja 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    by 7 mistake, a miałaś robione badania na mthfry?
    Sprawdzałaś homocysteinę?


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 29 maja 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny (i Chłopaki ;))!

    Mnie właśnie naszła refleksja, czy do tych adaptogenów zalicza się Dong Quai. Jeżeli tak - to polecam. Zaszłam w 1 cs z Dongiem, to był 12 cs w ogóle. Być może to przypadek, ale skoro Dong nie zaszkodzi, a może pomóc, to chyba warto spróbować ;) Tym bardziej, że jest stosunkowo tani. Ja zamówiłam na Gemini.

    Staraczkowe forum podczytuję z ukrycia, ale sercem jestem nadal z Wami! Trzymam kciuki za wszystkie teściory, bety i przyrosty :) Walczymy Dziewczyny!

    Malgonia, bazylkove, reset, Cabrera, Nadzieja22 lubią tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia ja mam wrażenie, że cały nfz tak funkcjonuje. Masakra jakaś. Siostra meza w ciąży i prowadzi na nfz, z początku miała plamienia i robiła częściej usg, tzn częściej, no za dużo powiedziane, do 18tc zrobili jej 3 razy usg i lekarz powiedział teraz, Że już do końca ciąży zostaje bez usg-jedynie mierzenie obwodu brzucha, samolot, na koniec po 37tc ktg raz w tygodniu. Bo uwaga: "wyczerpala Pani swój limit na usg ciąży" czaisz? No dla mnie to paranoja

  • Kargo31 Autorytet
    Postów: 1738 1275

    Wysłany: 29 maja 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga jaka różnica w tych usg! Najważniejsze, że serduszko bije!! Kciuki!!

    Aga9090 lubi tę wiadomość

    *starania od marca 2017

    *iui x 3 - nieudane
    - I - 17.07.2020: 1 pęcherzyk,
    - II - 10.09.2020: 2 pęcherzyki,
    - III - 9.12.2020: 2 pęcherzyki.

    *I ivf - krótki protokół, 15 pecherzyków - 3 komórki - 2 zarodki:
    - I FET 27.08.2021 (57cs) - 3 dniowy Maluch
    11dpt- beta88,9, prog16,1
    13dpt- beta218,9, prog14,3
    19dpt -beta 2541, prog 16,6
    26dpt- ❤
    28.10.2021 poronienie zatrzymane (Aniołek 8tc-11tc)
    - II FET 13.01.2022 (59cs)- 6-dniowy Maluch 4ba
    6dpt- beta 0, prog 12,5
    11dpt -beta 0, prog 40,33

    *II ivf - dlugi protokół (7 komórek, 2 zarodki)
    - I FET - 3 Dniowy Maluch - beta 0
    - II FET 23.012023 - zarodek 4BB
    5dpt bladzioch
    7dpt negatyw
    10dpt beta 0
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 29 maja 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezylcjada, to powiem Ci, ze przy moim kariotypie to generalnie mogłoby być słabo, bo w sumie to do 12 tyg, powinnam usg powtarzać co dwa tygodnie, czyli na prenatalne bym się nie załapała...


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 29 maja 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Cześć Dziewczyny (i Chłopaki ;))!

    Mnie właśnie naszła refleksja, czy do tych adaptogenów zalicza się Dong Quai. Jeżeli tak - to polecam. Zaszłam w 1 cs z Dongiem, to był 12 cs w ogóle. Być może to przypadek, ale skoro Dong nie zaszkodzi, a może pomóc, to chyba warto spróbować ;) Tym bardziej, że jest stosunkowo tani. Ja zamówiłam na Gemini.

    Staraczkowe forum podczytuję z ukrycia, ale sercem jestem nadal z Wami! Trzymam kciuki za wszystkie teściory, bety i przyrosty :) Walczymy Dziewczyny!

    Emilkaaa <3 jak się czujesz? co u Ciebie? :)

    Walczymy, walczymy! W ogóle to jeszcze zauważyłam, że po Ashwagandzie mam mniej tzw. dołów psychicznych. Wiecie o co chodzi :P Może to podświadomość, ale jakoś teraz podchodzę bardziej zadaniowo do starań, staram się aż tak nie przejmować. Wiadomo, że się nie da na 100% odpuścić, ale jakoś tak mi teraz lżej :) Może to ma jakieś zioło w składzie :D

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Nenusia ja mam wrażenie, że cały nfz tak funkcjonuje. Masakra jakaś. Siostra meza w ciąży i prowadzi na nfz, z początku miała plamienia i robiła częściej usg, tzn częściej, no za dużo powiedziane, do 18tc zrobili jej 3 razy usg i lekarz powiedział teraz, Że już do końca ciąży zostaje bez usg-jedynie mierzenie obwodu brzucha, samolot, na koniec po 37tc ktg raz w tygodniu. Bo uwaga: "wyczerpala Pani swój limit na usg ciąży" czaisz? No dla mnie to paranoja
    O matko.. Moje dwie ostatnie ciążę prowadził ginekolog na NFZ (teraz tylko prywatnie) bardzo dużo badań zlecał, na każdej wizycie usg i samolot na prenetarne też mi dał skierowania, także na niego nie narzekałam. Szkoda, że już tylko prywatnie przyjmuje. Już nie będę następnego gina szukać skoro onkolog też mi ciążę prowadzi.
    Teraz chodzę na NFZ tylko po l4 i skierowania na badania, zawsze usg robi z tym, że nic tam dobrze nie widać.

    Edit: ale jak, że obwód brzucha mierzyć??!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2018, 12:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kargo31 wrote:
    Aga jaka różnica w tych usg! Najważniejsze, że serduszko bije!! Kciuki!!
    Dobrze, że chodzę prywatnie, bo bym już na ip była

‹‹ 328 329 330 331 332 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ