X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marcowe staraczki
Odpowiedz

Marcowe staraczki

Oceń ten wątek:
  • Vea Koleżanka
    Postów: 94 14

    Wysłany: 26 marca 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie moze to implantacja??Oby oby trzymam kciuki!

    Niedoczynnosc tarczycy,poczatki Hashimoto.
    19.03.2008 - Victoria <3
    08.04.2015 - Aniolek [*]
    11 cykl staran i 2 kreseczki!!!!:-)
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 26 marca 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jesteście za tą wiarę we mnie ::))) :*:*
    Ale niestety wiem, ze to nie możliwe żeby się zagnieżdżało, owulacja była 14 marca, więc dzisiaj jest 12-13 dni po. Za późno, zagnieżdżenie to jakies 6 dni po by było. Po prostu jakiś dziwnie krótki cykl. Pewnie faktycznie po tej biochemicznej tak powariowało.

    Magot lubi tę wiadomość

  • Magot Koleżanka
    Postów: 51 12

    Wysłany: 26 marca 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagniezdzanie może trwać do 12 dni od zapłodnienia. Nadzieja umiera ostatnia... Trzymam kciuki

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 26 marca 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do jutra się na pewno wyjaśni czy będzie więcej @ czy takie plamy tylko, poza tym to jest takie dziwne brązowy kolor. Ale z początku okresu tak też może być. Jutro na pewno będzie więcej wiadomo, bo zobaczymy czy temperatura spadła, teraz jest 37,1 więc jeszcze nie spadła. Ale rano może spaść i być prawdziwy okres. A jajniki nie bolą ale tak lekko kłują jak przed okresem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2016, 17:24

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 27 marca 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda jak wcześniej Magot napisała, zagnieżdzanie może trwać do 12 dni, a jeszcze piszesz, że temp utrzymuje się wysoka to naprawdę dobrze to wygląda :) koniecznie daj znać jak się czegoś dowiesz :) ja mam jakoś dobre przeczucie ;)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 27 marca 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda ja tak mialam w zeszlym miesiacu dwa dni plamienia i okres ogólnie jakis skapy ale niestety temp spadla ciazy brak... a juz mialam kolejny test robic eh... mi za to znow sie spoznia bo powinnam dzis dostac a tu nic i temp wysoka...

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 27 marca 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredka- to dobrze!! Może się udało u Ciebie? :)
    A ja nie wiem nawet jak mam oznaczać na wykresie moją sytuację czy jako plamienie czy jako już lekkie krwawienie- nie wiem jak to rozróżnić?? temperatura u mnie nadal 37.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2016, 15:19

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 27 marca 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec- ja nie wierzę, bo to jest trochę więcej niż plamienie, sama nie wiem jak to określić i jak to interpretować. Brzuch mnie w nocy bolał jak w okres identycznie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2016, 15:26

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 27 marca 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dziwne... No nic pozostaje chyba tylko poczekać a jeśli jeszcze kilka dni będziesz miała takie krwawienie lekkie a nie normalny okres to spróbuj może zrobić test

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 27 marca 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba to okres, niby jest kilka plamek, ale jak idę siku to jest trochę krwi. Odznaczam na wykresie jako lekkie krwawienie i 1 dzień nowego cyklu.

  • Vea Koleżanka
    Postów: 94 14

    Wysłany: 27 marca 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda daj znac jak sytuacja.Przy implantacji lekkie krwawienie moze byc nawet i 3 dni,wiec reguly nie ma...
    Ja w poprzednim cyklu mialam wysoka tep.az do dnia kiedy dostalam okres,wtedy juz rano mi zjechala konkretnie.
    Ninkali jak sie masz?Kiedy bedziesz testowala?Chciala bym bardzo zeby te nasze cykle byly szczesliwe,oj jak ja bym chciala.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2016, 22:35

    Niedoczynnosc tarczycy,poczatki Hashimoto.
    19.03.2008 - Victoria <3
    08.04.2015 - Aniolek [*]
    11 cykl staran i 2 kreseczki!!!!:-)
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 27 marca 2016, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już wiem że u mnie na bank to @, mimo że słaby ale cycki już nie bolą w ogóle, pewnie temperatura spadnie jutro, tylko nie wiem czy od dzisiaj liczyć początek cyklu czy już od wczoraj w sumie jak się zaczęło.

  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 28 marca 2016, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie napewno sie nie udallo w czwartek robilam test i jedna krecha :/ jak to jest ze tylko jak sie człowiek stara o dzoecko i juz wie ze w tym cyklu sie niebuda to juz by sie chcialo ten okres :p a najlepiej zeby juz sie skończył heheh ;)

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • Wiewiór Debiutantka
    Postów: 12 5

    Wysłany: 28 marca 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest jeszcze szansa na fasolkę przy (-) teście w 11 dpo? Zdarzało sie to tutaj?

    Wiewiór
  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 28 marca 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiewiór- a z krwi czy sikany?

    Kredka- ja właśnie czekam na koniec @, niech czas szybko leci :)

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 28 marca 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich. Jestem tutaj nowa i staram się o drugiego malucha ☺ nie mierze temp. Po prostu czysta przyjemność w postaci seksu ☺ dużo się obserwuje i to mi pomaga. Mój maluch ma 2 lata. Udało nam się w pierwszym podejściu mimo że miałam cykle od 45-60 dni. Prawie jak cud ☺ teraz chcemy drugiego malucha ☺ okres miałam 1 marca. Owu około 17 marca. Zawsze mam taki charakterystyczny ból jajników stąd sobie to określam tak plus minus. Plus oczywiście śluz ☺ tak czy tak jestem niecierpliwa i w 8 dpo zrobiłam test negatywny oraz dzisiaj 10 dpo negatywny. Choć dzisiaj miałam taki ból brzucha jak na miesiączke i lekkie plamienie brązowe. Może to zagniezdzenie. Ech cykle mam tak bardziej 31-32 dni raczej regularne.wiem że powinnam jeszcze czekać ale już ciekawość mnie zjada. Mam jakby jakieś objawy ale czasami to już myślę że sobie towkręcam. Myślicie że jest jeszcze szansa ? Pisze tutaj bo potrzebuje wsparcia ☺ pozdrawiam wszystkie staraczki☺

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Wiewiór Debiutantka
    Postów: 12 5

    Wysłany: 28 marca 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaKrakow wrote:
    Wiewiór- a z krwi czy sikany?

    Sikany Quixx

    Wiewiór
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 28 marca 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie okres od wczoraj :(

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 28 marca 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ech z tymi @... reddie będę trzymać mocno kciuki za kolejny cykl :) oby okazał się ostatnim :*

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 28 marca 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykre to jak się nie udaje ale dziewczyny nie traćmy wiary ja sobie powtarzam że najprawdopodobniej tak miało być. Komórka była słaba więc lepiej poczekać na zdrowa i silną. Wiem łatwo się mówi sama pewnie będę płakać jak nie wyjdzie ale trzeba się wspierać i liczyć że kolejny czas będzie tym naszym ostatnim ☺ czego Wam serdecznie życzę ☺

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ