X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie nie dajmy się zwariować
Odpowiedz

nie dajmy się zwariować

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez bylam swego czasu w goracej wodzie kapana :) ale po 7 cyklach i jednej kresce lzach i smutku jakos troszke udalo ki sie w tym miesiacu wylaczyc i tak sie zdystansowac , ale tez bedzie mi pewnie smutno jak znowu zobacze jedna kreske albo malpe ....


    Okropńie bola mnie piersi, poz tym zadnych objawow. Dzis pojawil sie kremowy sluz ale z jakim sladem krwi wiec pewnie idzie malpa powoli :(

    Kciuki trzymam dziewczyny :)

  • dydka Koleżanka
    Postów: 45 8

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już sporo 7 miesięcy podziwiam kobiety jak sobie z tym radzą ja nie jestem w stanie sobie wyobrazić co przebywasz bo ja po miesiącu jobla dostaje
    chociaż pewnie już po czasie inaczej się do tego Podchodzi. Mam nadzieje ze uda się każdej z nas. Bo to niesprawiedliwe tyle jesy wpadek i oddają usuwają w patologii się rodzą a te które chce to musze tyle czasu Walczyć o swoją fasolkę!!! Ale na pewno nam.się uda!!:)

    Kajtka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dydka - czy inaczej sie do tego podchodzi ? Nie wiem, moze poza tym ze rece mi opadaja jak widze jakimi ignorantami sa lekarze :(... Mialam za duza prolaktyne ( skierowanie na badanie oczywiscie musialm wymusic) to jeden lekraz mi mowi ze sobie moge o ciazy pomarzyc, ze mam sobie szukac lekarza endokrynologa, sugeruje mi guza przysadki i w ogole kazd mi prawie juz sie klasc do trumny a za chile inny lekarz dalej lek na zbicie i mowi niech sie pani nie martwi zbijemy prl i zajdzie pani w ciaze- po czym pare dni temu bez powodu nie przepisuje mi recepyt na dalsze leczenia witajac mnie w ogole slowami no i gdzie ta ciaza ....

    Przepraszam ale to powiem.... Ja pierdoleeeee

    Na polowe wrzesnia jestem umowiona do innej lekarki dodam ze tama opieka byla w ramach lux medu wiec tez nie darmowa ...

  • dydka Koleżanka
    Postów: 45 8

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurtka to nie zazdroszczę. To są właśnie nasi Lekarze jak sama nie powiesz co chcesz to w dupie mają a natrafić na lekarza z powołaniem to coraz Ciężej. Ja tak miałam z córcia.. Sama musiałam sugerować co Może jej być to mówili że wymyślam. Obyś juz znalazłam takiego co powie Ci o co tak.na prawdę chodzi...

  • Kajtka Przyjaciółka
    Postów: 98 31

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu no to nieciekawie z tymi lekarzami :/ ja jestem w UK a z nimi tutaj to podobno jeszcze gorzej ale ciagle jest nadzieja ze sie uda :) Patrzlam na Twoj wykres i te slady krwi to moze zagniezdzanie ? :) glowa do gory choc wiem ze to sie latwo pisze a sama caly czas msyle i sie zastanawiam.


    Co do wpadkowych to dlugi temat i moim zdaniem oni maja lepiej hehe ale tych dzieci, ktore pozniej przez to cierpia to mi strasznie przykro. niesteyt duzo jest niesprawiedliwosci na tym swiecie..

    201510107452.png
  • Kajtka Przyjaciółka
    Postów: 98 31

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dydka wrote:
    Dokładnie z tymi objawami to różnie bywa...jest strach ze sobie wmawiamy. Ja jestem zmęczona ale nie wiem czy to objaw czy po prostu taki okres ogólnie wcześnie chodzę do pracy i często jestem zmęczona i senna. Ale wydaje mi się ze jestem nerwowa chociaż chyba za szybko często lecę do toalety piersi to mam lekko wrażliwe ale bardziej nabrzmiale i widać mi żyły mam wzdęcia chociaż nigdy nie miałam no i do tego gazy. Ale jakoś nie chce mi się wierzyć że to objawy tylko mam wrażenie ze sobie wyszukuje i wmawiam. I śluzu ogólnie mam dość sporo...
    Ja tez trzymam kciuki!!:-) a często się kochaliscie? Sorki za 100 pytań do:)

    I zapomnalam Ci odpisac.. spojrz na moj wykres (w stopce wpisow) tam masz wszystko rozpisane hehe
    z mezem postanowilismy kochac sie ile sie da w tym miesiacu :P ale niestety musial jechac na delegacje... niby po owulacji wiec jakos go puscilam ;)

    ups. nie bylo zaznaczone, ale juz jest ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2014, 19:57

    201510107452.png
  • dydka Koleżanka
    Postów: 45 8

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może się uda:-) ja czym więcej Czytam tym bardziej nie wiem co już prawda i jak powinno być :) Oki zmykam Zara mąż wraca a jutro raniutko do pracy:-(

  • dydka Koleżanka
    Postów: 45 8

    Wysłany: 1 września 2014, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :-) ja juz w pracy pogodę u nas mamy beznadziejna leje jak srebra od wczoraj. A ja mam ochotę usiąść i płakać jak bobr. Czym bliżej testu tym bardziej się boję jakoś się nastawiam ze nic z tego niby urosła temperatura od wczoraj ale mało nie wiem czy się utrzyma i czy taka może być jak się zajdzie. Niby wydają mi się piersi inne ale uuz sama niewiem czy tego sobie nie wmawiam. Mimo że mam bardzo nadzieje wydaje mi się ze nic z tego:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dydka :* jak cie to pocieszy to ja dzisiaj stchorzylam z testem bo mam rozowe plamienia i pewnie lada dzien przyjdzie malpa :( ps ty juz w pracy ??? Wooow chociaz ja zaraz tez sie zbieram ;) narazienjeszcze siedze z herbata :) mam na siodma :) a na wspanialy poczatek dnia piesek mi sie zesral i musialam sprzatac rzaaadka kupe ahhahahmyslalam ze zwymiotuje :P takze kochana gorzej byc nie moze :))))

    Co do tempki tez sie boje ze spadnie, ale nie mam na to wplywu :( wiec nie mysle otym za bardzo a przynajmniej staram sie z calych sil

  • dydka Koleżanka
    Postów: 45 8

    Wysłany: 1 września 2014, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To.masz chociaż wesoło od samego rana:-) ja tak miałam na 5 tak więc wcześnie wstaje:) ja to czasem myślę że przestanę Mierzyć juz ale nie mogę już w takiej totalnie nie wiedzy być.
    A Czemu nie zrobiłaś? Jak jutro jie dostaniesz to rób kochana!! Ja niewytrzymalabym. Dzisiaj powinnaś dostać @?

  • dydka Koleżanka
    Postów: 45 8

    Wysłany: 1 września 2014, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się wieczorem wczoraj wydawało ze jajnik mnie kuje dzisiaj jakby tez ale niewiem uuz sama.

  • Kajtka Przyjaciółka
    Postów: 98 31

    Wysłany: 1 września 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze sniadaniuje w domu, u mnie tez leje deszczem... nie umialam spac ech, a glowa mnie od wczoraj pobolwea. nie wiem czy to nie jakis poswiadomy stres :/ moj humor z kazdym spadkiem temp tez spada... ale nadzieja umiera ostatania :)

    Milego pozytywnego dnia!

    201510107452.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dydka w srode powinnam dostac (ale plamienia mam zawsze przed okresem :( wiec to raczej nie ciaza w ciazy plamienia to zly znak ...)

    Kajtka glowa do gory i wzajemnie milego dzionka :)

  • dydka Koleżanka
    Postów: 45 8

    Wysłany: 1 września 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :-) powiedzcie mi gdzie zaznaczanie objawy takie jak placzliwosc ciężkie piersi itp? Ja tego nie mam.w objawach

  • dydka Koleżanka
    Postów: 45 8

    Wysłany: 1 września 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki mam:-)

  • Kajtka Przyjaciółka
    Postów: 98 31

    Wysłany: 1 września 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dydka udostepnij wykres ! :P

    201510107452.png
  • dydka Koleżanka
    Postów: 45 8

    Wysłany: 1 września 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedz gdzie się go udostępnia :-)

  • dydka Koleżanka
    Postów: 45 8

    Wysłany: 1 września 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki chyba jest?

    Kajtka lubi tę wiadomość

  • dydka Koleżanka
    Postów: 45 8

    Wysłany: 1 września 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak wymyślicie jest nadzieja?

  • dydka Koleżanka
    Postów: 45 8

    Wysłany: 1 września 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak u Was dzisiejsze Samopoczucie?

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ