Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry! Jezdem!!! Chlop poszedl na kumplowskiego grilla. Phi! Imptezy bez zon powinny byc zakazane i karane grzywna, w wysokosci karnetu na spa, kosmetyczke, fryzjera, czyli ogólne bjuti;)
    Znajac zycie, przypelznie gad na brzuchu;)
    A ja wymylam absolutnie kazda powierzchnię w mieszkaniu, a podlogi zrovilam na lusterko.
    Brzuch mnie boli na @, duzo za wczesnie. Jak nic torbiel albo endomendofranca. Wczoraj jajnik, dzis brzuch. Perdolca mozna dostac.
    Witam nowe staraczki! Prosze nie wierzyc pogloskom, jakoby Morela byla klaunem w tym watku;) w tym cyklu bardziej jestem mroczna;) [cicho tam! Co to za smichy?]

    Fionaaaa, kurde, w ciazy jestes jak nic. Wez nie swiruj i lec na bete.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Klaudia N. lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuz_anna wrote:
    nie powiem "a nie mówiłam"?;) I to jeszcze wczoraj hehe:D
    Mowilas mowilas. Na pewno mnie przeklelas ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A. ciri! Rzygaj na zdrowie! Jedz wszystko to, co w obie strony smakuje tak samo;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Bry! Jezdem!!! Chlop poszedl na kumplowskiego grilla. Phi! Imptezy bez zon powinny byc zakazane i karane grzywna, w wysokosci karnetu na spa, kosmetyczke, fryzjera, czyli ogólne bjuti;)
    Znajac zycie, przypelznie gad na brzuchu;)
    A ja wymylam absolutnie kazda powierzchnię w mieszkaniu, a podlogi zrovilam na lusterko.
    Brzuch mnie boli na @, duzo za wczesnie. Jak nic torbiel albo endomendofranca. Wczoraj jajnik, dzis brzuch. Perdolca mozna dostac.
    Witam nowe staraczki! Prosze nie wierzyc pogloskom, jakoby Morela byla klaunem w tym watku;) w tym cyklu bardziej jestem mroczna;) [cicho tam! Co to za smichy?]

    Fionaaaa, kurde, w ciazy jestes jak nic. Wez nie swiruj i lec na bete.
    Hihihi a mial byc seksisk dzis bo co drugi dzien a on wybyl? A wczoraj jak ty chcialas on nie chcial? To juz podwojna rekompensata aie nalezy!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    A. ciri! Rzygaj na zdrowie! Jedz wszystko to, co w obie strony smakuje tak samo;)
    A jest cos takiego? ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo!z opcji imprezowych to Wódka zurawinowa;)
    A dla ciezarowek...eeee, nie wiem;) metoda prob i bledow i dasz rade;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Bry! Jezdem!!! Chlop poszedl na kumplowskiego grilla. Phi! Imptezy bez zon powinny byc zakazane i karane grzywna, w wysokosci karnetu na spa, kosmetyczke, fryzjera, czyli ogólne bjuti;)
    Znajac zycie, przypelznie gad na brzuchu;)
    A ja wymylam absolutnie kazda powierzchnię w mieszkaniu, a podlogi zrovilam na lusterko.
    Brzuch mnie boli na @, duzo za wczesnie. Jak nic torbiel albo endomendofranca. Wczoraj jajnik, dzis brzuch. Perdolca mozna dostac.
    Witam nowe staraczki! Prosze nie wierzyc pogloskom, jakoby Morela byla klaunem w tym watku;) w tym cyklu bardziej jestem mroczna;) [cicho tam! Co to za smichy?]

    Fionaaaa, kurde, w ciazy jestes jak nic. Wez nie swiruj i lec na bete.
    Ty Resident Evil, Pani Ciemności nie wymyślaj sobie chorubsk, wydupcyć się musisz i tyle!;);)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2015, 20:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo ciaze ma juz gotowa ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Hihihi a mial byc seksisk dzis bo co drugi dzien a on wybyl? A wczoraj jak ty chcialas on nie chcial? To juz podwojna rekompensata aie nalezy!


    On wczoraj chciał, ale ja byłam "nieruchawa" jakby. Zasypiałam nawet gdy się dobierał do yntymnych części. Po kilku minutach stwierdził, że z trupem nie umie i poszliśmy spać.
    Dziś go capnę, po alkoholu jest bardzo żywiołowy więc coś może zdziałam;]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Ty Resident Evil, Pani Ciemności nie wymyślaj sobie chorubsk, wydupcyć się musisz i tyle!;);)


    Pani ciemności - Mroczna Morella Zagłady- MMZ <brzmi jak jakieś ministerstwo>.

    Nie wymyślam chorub, ino sobie gdybam;]

    A co do dupcenia- jak wyżej;]

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Albo ciaze ma juz gotowa ;D
    ta, trzy od razu;]

    W tym cyklu to naprawdę nie ma szans także wiesz, luzik;]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziula, nadal Cię czuję;]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Magdziula, nadal Cię czuję;]
    Bo w ciąży masz przeczulone zmysły:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane kochane wy wszystkie zaraz ciaze brdziecie czuly ;p i bedzie narzekac na pierwsze wymioty tak jak ja..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziula, no ja Cie prosze;)

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 3 lipca 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Mowilas mowilas. Na pewno mnie przeklelas ;p
    nie znam się na tym:(

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 3 lipca 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Pani ciemności - Mroczna Morella Zagłady- MMZ <brzmi jak jakieś ministerstwo>.

    Nie wymyślam chorub, ino sobie gdybam;]

    A co do dupcenia- jak wyżej;]

    Morella Poplecznica Czarnego Pana:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie przeklelas? Wymioty w ciazy to dobra oznaka wiec zostalas pozytywnie zakleta:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuz_anna wrote:
    Morella Poplecznica Czarnego Pana:)

    W sensie Belzebubika czy Sama Wiesz Kogo?;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno nie jest to dobra oznaka. Mimo ze czeste nie powinno ich byc.

‹‹ 240 241 242 243 244 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ