Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja prowadze zemste na wyzszym poziomie. Zabralam zombi na zakupy. Do Rossmana. Wybieralam maseczki. 20 minut:D
    W kauflandzie malz wymiekl i blagal o powrot do mieszkania:D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 4 lipca 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    E? Ja dlyszalam ze to oznaka tego, ze Maluszek dobrze sie misci w brzuszku, a organizm po prostu nie moze przez chwile przywyknac do ciala obcego.

    dokładnie, wszyscy lekarze, których znam mówią,że to dobra oznaka. Mnie mdłości mimo wszystko uspokajają. a mam je codziennie i jakbym nagle nie miała, to zaczęłabym się martwić.Aczkolwiek w 1 trymestrze spoko, a potem już mogłoby ich nie być...tylko w poprzedniej ciąży miałam do 19tc:/

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 4 lipca 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Najnowsze nadania wykazuja ze kobiety ktore maja mdlosci w czesnej ciazy sa bardziej narazone na poronienia i przedwczesne porody.
    Ale tak jest to zwiazane tez ze wzrostem hcg

    Bzdura. Znam duuuuużo kobiet po ciążach, udzielałam się na forach mamusiowych i właśnie zawsze te mdłościowe ciąże były silne.
    Że nie wspomnę,że krążą teorie,że dzieci z takich ciąż są inteligentniejsze hehe;)

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 4 lipca 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Nie bedzie seksu. Z pijana swinia nie bede sie bzykac. Laski kumpli jakis jednak mogly przyjsc a ja nie zostałam zaproszona. Kurwa, teraz on poczuje jak ja moge sie fochac.

    Oł fak, mój nie miałby za coś takiego życia...

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 4 lipca 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Pijok przeprasza, zrobil herbate i znow lezy. Taki troche szarozielony jest.

    toż to Marsjanin, a nie Pijok.

    Fajna z Was Para- Marsjanin i Czarna Pani:D

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 4 lipca 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    A ja prowadze zemste na wyzszym poziomie. Zabralam zombi na zakupy. Do Rossmana. Wybieralam maseczki. 20 minut:D
    W kauflandzie malz wymiekl i blagal o powrot do mieszkania:D
    to i tak masz cudnego męża, mój jak ma zgon (ze 2 razu do roku) to jest niezdolny do zycia tak do 18 conajmniej.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 4 lipca 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona88 wrote:
    Bezlitosna jedna I :( Widocznie jestem jedna z tych, u ktorych wysoki progesteron nie = ciaza...

    Za wcześnie i strumieniowy:)
    Czekamy na betę i nie ma to tamto:)

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 4 lipca 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Albo poczekaj bo w moczu zawsze stezenie Hcg jest nizsze niz we krwi. Zobacz koja beta w dniu pozytywnego testu byla 35 a wiekszosc dziewczyn mowi ze przy takiej becie widzi cien cienia a ja mialam kreske. Wiec to zalezy od organizmu. Musle ze to przez moja kamice

    Ja też mam kamicę nerkową i u mnie blade kreski:)

    Btw to uważaj na to. W ciązy daje się we znaki- ja w poprzedniej miałam problemy z nerkami i pęcherzem:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj bardzo boi sie mojego gniewu. Naprawdę. Ja jestem ogolnie wyluzowana, ale jak sie wkurze, to zostawiam za zoba zgliszcza i ruiny. Maz raz mnie widzial w akcji i powiedzial, ze nigdy wiecej nie chce tego przezyc ponownie.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 4 lipca 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Moj bardzo boi sie mojego gniewu. Naprawdę. Ja jestem ogolnie wyluzowana, ale jak sie wkurze, to zostawiam za zoba zgliszcza i ruiny. Maz raz mnie widzial w akcji i powiedzial, ze nigdy wiecej nie chce tego przezyc ponownie.
    mój chyba nie, chociaż ostanio przegiął i dostał taką zjebę. Dobrze, że przez telefon, bo jakby koło mnie stał to chyba bym mu krzywdę zrobiła.

    Jak odsypiał potem to mu się koszmary śniły ze mną w roli głównej, więc chyba jednak trochę podświadomie się boi

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 4 lipca 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A co do rzygania powiem wam ze wczoraj bylam kupic te cukierki imbirowe oczywiscie nie kieli ale dali mi lokomotiv bo jest na imbirze i bezpieczny dla ciezarnych (i jeszcze kilka innych tabletek ale to przetestuje kiedy indziej) i tak pudelko to 6 szt i kisztuje 10zl... Jest malo wydajne bo orzed podroza je sie 2 tabletki i jak robi sie niedobrze to kolejne dwie i tak dalej.... Ja zjadlam wczoraj tylko dwie i pojechalam (podroz w obie strony 2 godziny ok) i tak juz po 20min zaczelo mi sie robic nie dobrze ale wytrzymalam nie wzielam kolejnych tabletek i wrocilam zmeczona ale nie rzygajaca i nie krecilo mi sie tak w glowie. Wiec mysle ze cukierki imbirowe tez moga pomoc i. Na codzienne mdlosci tez sa dobre. Jak mnie aie to skonczy to bede dalej testowac ;p a potem zrobie podsumowanie dla was ;D

    gdzie można kupić te cukierki?Próbowałam naparu z imbiru, ale fuuuuuj.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja imbir mogę zrec jak chipsy:D
    Uwielbiam kandyzowany

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 4 lipca 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeeeej Morella ja mściwa nie jestem, ale Twoje pomysły są the best. też tak mojemu kiedyś zrobię:D

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2147

    Wysłany: 4 lipca 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj widzial tylko moj polowiczny gniew, jakby zobaczyl 100% to by sie ze mna pewnie nie ozenil ze strachu:D

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2147

    Wysłany: 4 lipca 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mi leczo wyszly ooo baby!! :D

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smacznego!:) ja tez mam jeszcze leczo z wczoraj:) zrobie do tego grillowana cukinie i bedzie czad;)
    Zombi je jajko na miekko i pije plusza z mineralami;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje sie jak grecka bogini. Leze polnaga na lozku, zre winogrona a zombi paź mnie wachluje;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella, uwielbiam czytać twoje posty :D

    Ja dziś na obiad: wieprzowinka obsmażona w przyprawach i potem zapieczona w piekarniku razem z cebulą i porem. Mąż robił wszystko :D Do tego ziemniaczki z dużą ilością koperku i sos pieczeniowy :D

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 4 lipca 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobietki :)
    dawno mnie nie było... cały czas w rozjazdach i nawet zapomniałam o OF trochę ;)
    dziś wróciliśmy z mężem do domku i o 3:00 rano ruszamy nad morze :)
    Dziś mój 12dc
    temp dawno nie mierzyłam i ogólnie jakoś tak wcale nie myślę o serduszkowaniu nastawionym na rozmnażanie... wyluzować mi się udało :) żadnych testów owu nie robię nawet :)
    A jak nie mam ochoty się kochać, to się nie zmuszam :)

    3majcie za mnie kciuki dziewczyny przez cały tydzień pobytu nad morzem :)
    Jutro mam rocznicę ślubu ;)
    Mąż już wina na wyjazd szykuję kilka flaszek ;)i walizki do auta wstawia :) ach jaka jestem podekscytowana

    a0cf84949fb8770cd2baad5f1062db70.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 4 lipca 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj miałam ogórkową. Ogólnie ostatnio tylko zupy dla mnie istnieją, na myśl o mięsie i rybach...brrrrrr...


    a w ogóle nie pisałam wam- tsh mam 0,66 nigdy nie miałam tak niskiego.A dziwne, bo ponoć powinno rosnąć w 1 trym.

‹‹ 247 248 249 250 251 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ