Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo dziewczyny mowia ze wolaly by rzygac niz miec wieczne mdlosci.. Ja nie mam zdania. Ani to ani to nie jest fajne szczegolnie ze rzyganie i tak sie laczy z wiecznymi mdlosciami.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 4 lipca 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozmawiacie o rzyganiu to wczoraj po kapuście i winie nic nie było :D

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    rozmawiacie o rzyganiu to wczoraj po kapuście i winie nic nie było :D
    Ty to jestes jakis hardkore ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa z Ciebie to spożywczo dziwny egzemplarz. Może powinnaś sprawdzić bloga kulinarnego - Kuchnia dla Wariatów?;);)

    nick nieaktualny, moniqe lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo przyzwyczajaj zoladek bo w ciazy bedzie gorzej. ;D
    Zawsze tak mialas?

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 4 lipca 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mhm, zapijam wszystko wodą - ogórki, wiśnie,
    czekladę MUSZĘ zagryść kiełbasą, bo inaczej nie smakuje. kiszą kapustę jestem w stanie zjeść do wszystkiego

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 4 lipca 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ciąży miałam tylko dwie ciągoty: fanta i frytki z maca;/

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O masakra.

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 4 lipca 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a propo rzygania....od 2 tygodni mój mąż był "moim chłopakiem" i się tak spiłam, że go obrzygałam, jak wstałam rano byłam pewna, że nie jest już "moim chłopakiem"...ale jak widać nie zraziło go to;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2015, 10:24

    Baronowa_83 lubi tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    rozmawiacie o rzyganiu to wczoraj po kapuście i winie nic nie było :D

    No ale chociaz odlot na orbite mialas co? No powiedz, ze tak.
    Bo ja to bym odleciala na takim gazie, ze bomba biologiczna to witamina:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    a propo rzygania....od 2 tygodni mój mąż był "moim chłopakiem" i się tak spiłam, że go obrzygałam, jak wstałam rano byłam pewna, że nie jest już "moim chłopakiem"...ale jak widać nie zraziło go to;p
    A ja miałam w drugą stronę po krótkim czasie znajomości mój obecny mąż spił się ze znajomymi i potem wymiotował ja mu trzymałam miskę i jak to on po pijaku ma przypływy czułości jednak tym razem przesadził, bo pomiędzy "rundami" zapytał czy za niego wyjdę;) czy jesteście sobie w stanie wyobrazić bardziej romantyczną scenerię i ogrom mojego szczęścia??;);) oczywiście po pewnym czasie zrobił to jak należy, ale zawsze będę się z niego nabijała:)

    nick nieaktualny, Klaudia N., mkl lubią tę wiadomość

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 4 lipca 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri niektórzy mężczyźni potrzebują czasu na przetworzenie danych :D... aż w końcu dotrze myśl przewodnia do mózgu i jeszcze będziesz miała dość jego radości hehe ;)
    A hormony swoją drogą :P
    Na mdłości mi polecono Mamarin (imbir i wit B6) i jeszcze jakieś dostałam od ginekologa na "P" dla ciężarnych ale nei pamiętam, niestety na mnie nic nie działało, są jeszcze krople Imbifem (imbirowe).
    Ja jak czuję, że muszę pawia to niestety.. ale liczę że z końcem Itr. skończą się rzygości :P

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blahaha a jak ta kapusta zacznie fermentowac..... Wspolczuje takiej mieszanki twojej dupie ;D

    Mkl oni nas tak kochaja ze nic ich nie zrazi ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziula, wygralas. Kwicze, wyje i charcham z radochy. A moje zombi lypie na mnie jednym oburzonym okiem. Drugie chyba ma niesprawne albo zbyt zmeczone;)

    nick nieaktualny, pasia27 lubią tę wiadomość

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 4 lipca 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Blahaha a jak ta kapusta zacznie fermentowac..... Wspolczuje takiej mieszanki twojej dupie ;D

    Z ust wyjęłaś mi te słowa :D, będzie na ostro :D

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tych kroblach babka mowila mi w aptece ale akurat nie miala. Zamierzam przetestowac wszystko w ramach badan ;D ja to lubie takie. Mamarin patrzylam ale wit b6 biore w 100% w takiej tabletce z kwasem i magnezem wiec nie chce za duzo ;p ale bede sprawdzac bede ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    A ja miałam w drugą stronę po krótkim czasie znajomości mój obecny mąż spił się ze znajomymi i potem wymiotował ja mu trzymałam miskę i jak to on po pijaku ma przypływy czułości jednak tym razem przesadził, bo pomiędzy "rundami" zapytał czy za niego wyjdę;) czy jesteście sobie w stanie wyobrazić bardziej romantyczną scenerię i ogrom mojego szczęścia??;);) oczywiście po pewnym czasie zrobił to jak należy, ale zawsze będę się z niego nabijała:)
    Coz dobry moment ;D jesli wtedy powiedzialas tak to wiadomo ze nic was juz nie rozlaczy ;D

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2147

    Wysłany: 4 lipca 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdziula oswiadczyny na swiatowym poziomie:D

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 4 lipca 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    O tych kroblach babka mowila mi w aptece ale akurat nie miala. Zamierzam przetestowac wszystko w ramach badan ;D ja to lubie takie. Mamarin patrzylam ale wit b6 biore w 100% w takiej tabletce z kwasem i magnezem wiec nie chce za duzo ;p ale bede sprawdzac bede ;)
    wit B6 nie przedawkujesz teraz, podobno większa dawka wit B6 zmniejsza mdłości i nudności :)
    Aaaa i tak od razu na zaś, na bóle brzucha takie jak okresowe najlepszy magnez, ja biorę obecnie Magne B6 (chyba firma Sanofi) bo jako jedyny zarejestrowany jest jako lek, a nie suplement i ma magnez w formie łatwo przyswajalnej :) 2 tabletki dziennie biorę, na początku jak mnie męczyły bóle brzucha, to wzięłam kilka razy nospę, a później przerzuciłam się na magnez właśnie :)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss wrote:
    wit B6 nie przedawkujesz teraz, podobno większa dawka wit B6 zmniejsza mdłości i nudności :)
    Aaaa i tak od razu na zaś, na bóle brzucha takie jak okresowe najlepszy magnez, ja biorę obecnie Magne B6 (chyba firma Sanofi) bo jako jedyny zarejestrowany jest jako lek, a nie suplement i ma magnez w formie łatwo przyswajalnej :) 2 tabletki dziennie biorę, na początku jak mnie męczyły bóle brzucha, to wzięłam kilka razy nospę, a później przerzuciłam się na magnez właśnie :)
    Czytając Twój post włączył mi się głos lektora z reklamy:):)

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

‹‹ 245 246 247 248 249 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ