X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 27 maja 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!! Iriss trzymam kciukasy za malutka fasoleczke na pewno przyrosla i to duzo :)...... Mama 91 i co z beta jaki wynik???

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 27 maja 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja dziś byłam na becie, dopiero do domu weszlam. Pozeram śledzie w buraczkach ;)
    Wynik bety jutro o 14.00 ;) trochę poczekam ale to nic. Będzie co ma byc :)

    2fd53eed.gif
  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 27 maja 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pięknie nam się zaczyna ten czerwiec :) Oby tak zielony był każdy dzien testowania w czerwcu !:)

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 27 maja 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama91 a nie kusi Cie zrobienie teściora?:)

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 27 maja 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama91 wrote:
    Hej ja dziś byłam na becie, dopiero do domu weszlam. Pozeram śledzie w buraczkach ;)
    Wynik bety jutro o 14.00 ;) trochę poczekam ale to nic. Będzie co ma byc :)
    To bedziemy czekac :) trzymam kciuki

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 27 maja 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za wszystkie kciuki.
    Anka no trochę mnie kusilo ale nie, nie będę robić bo boje się ze wyjdzie jakiś niewyraźny.

    2fd53eed.gif
  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 27 maja 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to bym nie wytrzymala kusiŁoby mnie i zrobilabym.. :P

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 27 maja 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a powiedzćie mi dziewczyny jak u Was z kawą?
    Ja się przyznam że jestem meeeegaaa kawoszem. No i jak zaczęliśmy staranka to ograniczyłam trochę (piłam 2-3 razy dziennie) teraz piję jedną na 2-3 dni.
    Wczoraj z ciekawości czytałam artykuł własnie o kawie i jej wpływie na płodności. taaa i napisali, że nawet najmniejsza ilosc może negatywne wpłynąć na płodność. Bo kofeina spowalnia transport komórki jajowej.

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 27 maja 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama91 PODZIWIAM za cierpliwość :) A jednocześnie gratuluję podejścia, bo faktycznie po co niepotrzebne nerwy, ze kreska niewyraźna, że to tamto... a jutro będzie czarno na białym!:)

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 27 maja 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez jakos spijalam 3/4 kawy dziennie ale sie ograniczylam do 1 dziennie albo wcale to zalezy...ale nie z powodu plodnosci poprostu nosilo mnie :\

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 27 maja 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie to nosi jak nie pije hehe :) nie no żartuje.
    juz jest oki, ale odejść od tej ilości którą piłam było ciężko.
    Teraz mam zamiar odstawić całkiem, no i zobaczymy jak mi wyjdze:)

  • lisa Przyjaciółka
    Postów: 175 37

    Wysłany: 27 maja 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe probowalam ale mi sie nie udalo jak nie wypije tej 1 szklaneczki kaweczki to glowa mnie boli.. :D

    ccc9ea16bb159b4c07ab9ca5ba255b6b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 27 maja 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka2712 wrote:
    a powiedzćie mi dziewczyny jak u Was z kawą?
    Ja się przyznam że jestem meeeegaaa kawoszem. No i jak zaczęliśmy staranka to ograniczyłam trochę (piłam 2-3 razy dziennie) teraz piję jedną na 2-3 dni.
    Wczoraj z ciekawości czytałam artykuł własnie o kawie i jej wpływie na płodności. taaa i napisali, że nawet najmniejsza ilosc może negatywne wpłynąć na płodność. Bo kofeina spowalnia transport komórki jajowej.

    Takiej prawdziwej kawy nie piłam od hmmm 3-mcy, przerzuciłam się na zbożową. Chociaż, jak ją bardzo lubiłam, tak od wczoraj nie jestem w stanie jej wypić, nawet z moim ulubionym mlekiem orzechowym :(.

    Mama91, ale kazali Ci długo czekać :), moje będą dziś po południu. Jak na razie próbuję zebrać moce i cokolwiek zrobić pożytecznego :D

    h84fe6ydttjiala2.png
  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 27 maja 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to Twoja Iris szybciutko :) Hehe odrzuca od zbożowej nawet ?:) To od małego Ktoś Malutki rządzi :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka2712 ja akurat kawy nie lubię, ale moja znajoma,która też za kawę pokroić by się dała przerzuciła się na zbożową, choć wiem, że to zupełnie nie to samo. Lekarz jej powiedział, że na kawę ma zakaz. Jednak czego się nie robi dla fasoli:)
    Mama czekamy na wyniki! Oczywiście dobre. Ja w tym cyklu też postanowiłam nie testować nadmiernie. Za tydzień robię siusiany jak coś będzie idę na betę jeśli nie czekam cierpliwie na @.

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 27 maja 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    anka2712 ja akurat kawy nie lubię, ale moja znajoma,która też za kawę pokroić by się dała przerzuciła się na zbożową, choć wiem, że to zupełnie nie to samo. Lekarz jej powiedział, że na kawę ma zakaz. Jednak czego się nie robi dla fasoli:)
    Mama czekamy na wyniki! Oczywiście dobre. Ja w tym cyklu też postanowiłam nie testować nadmiernie. Za tydzień robię siusiany jak coś będzie idę na betę jeśli nie czekam cierpliwie na @.
    otóż to czego nie robi się dla Fasolki, dlatego stwierdziłam ,że od dziś nie pije:D

    Testy to zmora:D mi na szczęście żadne nie zostały z poprzedniego cyklu... więc kupie dopiero w odpowiedniej chwili :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama91 wrote:
    Hej ja dziś byłam na becie, dopiero do domu weszlam. Pozeram śledzie w buraczkach ;)
    Wynik bety jutro o 14.00 ;) trochę poczekam ale to nic. Będzie co ma byc :)
    Śledzie w buraczkach? Pierwszy raz słyszę, to jakiś regionalny specjał?

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 27 maja 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka2712 wrote:
    no to Twoja Iris szybciutko :) Hehe odrzuca od zbożowej nawet ?:) To od małego Ktoś Malutki rządzi :D

    Po prostu mój żołądek się od wczoraj zbuntował :(, dziś na obiad to chyba blendowana marchewka z gotowanym kurakiem. Normalnie jem bardzo zdrowo, nie tłusto, ale jem sporo warzyw i owoców, koktajle sobie robię takie witaminkowe, ale od wczoraj jakiś bunt gastryczny :P.

    Ja też kawę odstawiałam pod kątem starań :), nie piłam dużo, bo filiżankę czarnej dziennie, a czasami taką z ekspresu. Nie piję także żadnych pepsi i coli, zresztą ja tych kolorowych napojów i tak nie mogę ze względu na moja przypadłość :P bo tam wszędzie syf glukozowo-fruktozowy :P. Soczki robię sama w domku ehhh

    Ale wiem, że są osoby które piją kawę w ciąży. Najlepsze jest to, że sa też kobiety, które nie przejmują się kawą, dietą itd itp, zachodzą w ciążę i nie są tego świadome ;)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 27 maja 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss no tak długo kazali bo to w krwiodastwie robilam badanie a tam pracują tylko do 15 a pacjentów multum.
    To i tak dobrze u nas w Diagnostyce i w jednym takim laboratorium czeka się AZ 3dni!
    Ja testów tez juz trochę zrobilam i albo za wcześnie albo popołudniu no i zawsze jedna krecha lub druga taka ze zeza można dostać wiec wole wynik czarno na białym.
    Mam nadzieje ze do jutra @ nie przyjdzie i ze juz w ogóle jej nie będzie ;)
    Szyjka tak średnio, twarda chyba zamknięta, śluz biały i dziwne uczucie w cewce moczowej ;/

    Dni szybki zleca, dziś na pewno, jutro cos porobie, mam sprzątania trochę, prasowania, do 13 zleci.

    2fd53eed.gif
  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 27 maja 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do kawy to ja pije normalnie tak ze 2-3 dziennie słabe. W ciąży tez normalnie pilam.
    Śledzie w buraczkach SA z Lisnera. Raczej to nie jest regionalna potrawa Podlasia. U nas rządzą pyry (mieszkam w Białymstoku ale 15 lat mieszkalismy na Śląsku, kolo Gliwic, tam się urodziłam)

    2fd53eed.gif
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ