X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe starania
Odpowiedz

Październikowe starania

Oceń ten wątek:
  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 22 października 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ainer85 wrote:
    siemka dziewczyny!
    tak Was czytam, i czytam chyba od 3 tyg i dopiero się zebrałam na zalogowanie.
    Jestem zielona w sprawach mierzenia temp i wyliczaniu dni. Mam córę 4 letnia, która trafiliśmy po 2 miesiącu starań,dwa lata przed córa zaliczyłam poronienie w ok 7 tyg. I doszliśmy do wniosku, że czas na drugie dziecko, i w październiku zrobiliśmy pierwsze podejście. Płodne rozpoznaje po śluzie, bo cykle mam z księżyca jeden 65 dni inny 28. ( zdaniem lekarzy taka moja uroda ;/ ) owulacje miałam coś koło 5-7 ( 18-20 dc) i teraz czekam, albo na jedno albo na drugie :) w pon zrobiłam test, ale negatywny oczywiście :P, ale mnie to nie zdziwiło, bo nawet jakby się udało to w poprzedniej ciąży pozytywny był dopiero po 3 tyg od owulacja. Aaaa mam 29 lat.

    Witaj ;)

    ainer85 lubi tę wiadomość

  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 22 października 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ainer85 wrote:
    kahaśka ja tak miałam raz, aż się obudziłam rano tak mnie cycek bolał,na rękę promieniowało, później drugi zaczął, a później się okazało że jestem w ciąży. Pamiętam to dokładnie bo więcej nigdy aż tak mnie nie bolało.
    U mnie to chyba jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek objawy.

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 22 października 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 21:48

  • olenka1310 Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 22 października 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie w tym cyklu mam dobrze luteinę przepisaną wróciłam do mojego doktorka . bo we wrzesniu babka mi przepisała w złych dniach cyklu. zrobiłam dzisiaj betę wieczorem mam mieć wyniki . tak bym chciała żeby wyszła pozytywna a z drugiej strony boję się ,że coś nie tak poszło i dochodzi do poronienia . Dlaczego my musimy tak cierpieć ? dzisiaj mam pelno sluzu z czerwoną krwia przy podcieraniu a podpaska czysta. tylko z nocy była lekko zabrudzona . plamienie implantacyjne to chyba brązowa krew ? ja mam czerwoną . miałam ostatnio robione tsh tf3 i tf4 i wyszły w normie. jakie badania jeszcze mogę zrobić ? u ginekologa byłam w zeszły wtorek a owulacja była 13.10 i tego dnia było przytulanie .

  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 22 października 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleńka a kiedy miałaś owu? Bo jeżeli to plamienie implantacyjne to beta raczej jeszcze nie wyjdzie

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 22 października 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Panienki ;) to ja i się dołączę. Mimo, ze wczoraj testowałam w 32dc, to test byl na -..:( ale @ dalej nie ma i tu jest nadzieja. dzis 33dc, co jeszcze mi sie nie zdarzało. Chociaz moze to przez inofolic (w co wątpię) bo biorę go od 10.10, bo lekarz stwierdził PCO i brak owulki, a na dodatek mąż ma słabe bardzo żołnierzyki.. nie wiem czy wierzyc w cuda.. ale nadzieja zawsze jest, chociaz leki bierzemy od 2 tyg..

    Nieidealna
  • olenka1310 Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 22 października 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1,4 beta , ciazy nie ma :( wiec znowu dostalam okres

  • olenka1310 Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 22 października 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byłam 14.09 u ginekologa i powiedział że jest płyn owulacja wystąpiła 13.10 i tego dnia uprawialiśmy seks . mój ginekolog nie odbiera telefonu i nie wiem czy dalej brać luteinę czy przerwać

  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 22 października 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleńka nie chcę Cię nakręcać, ale może jeszcze za wcześnie, to dopiero 9dpo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2014, 17:41

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • olenka1310 Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 22 października 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozgadana liczę na to że się nie mylisz :* Ginekolog kazał testować 27 i dalej mam brac luteinę

  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 22 października 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę ,że październikowe starania nie przyniosły wymarzonego efektu, jutro mam dzień spodziewanej @ i czuję się tak jak zawsze przed. W pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów czułam się normalnie, nic się nie działo co by przepowiadało ciążę. Czasami czytam ,że dziewczyny miały objawy jak na @ a ona nie przychodziła, co miesiąc się łudzę ,że i może to bóle jak na @ nie są jeszcze pewne ,że przyjdzie, smutno mi, jestem na wychowawczym, chcę urodzic drugie dzieciątko i wtedy iśc do pracy, ale jak już 5 miesiąc nie wychodzi, to dla mnie w tej sytuacji strasznie długo. Wiem,że inni się znacznie dłużej starają, ale mnie to przygnębia bo już jestem prawie 3 lata w domu z córeczką , dlatego mam czas na 1000 rozważań :((

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • ainer85 Autorytet
    Postów: 615 1901

    Wysłany: 22 października 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja jestem dobra, w dniu zapisania sie na forum staraczek wrześniowych dostałam ciote :P na razie ociupinke zauważyłam, ale pewnie zaraz się rozkręci. ehh peszek ;)


    v40cu9h.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 22 października 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie nowe dziewczyny i powodzenia :)

    Ja wczoraj spędziłam 10 godzin w szpitalu. Miałam TK głowy itp no i wstrzasnienie mózgu po tej stłuczce wyszło. Mam odpoczywać a dziś musiałam być w pracy.
    @ miała 3 dni, teraz od 2 dni plemienia których praktycznie nie ma.
    Głowa mi pęka, ciągle na przeciwbólowych i bardzo się boje ze przez to znowu się nie uda w tym cyklu.
    Nie wiem co robić, czy odpuścić, ale chyba psychicznie nie dam rady odpuścić. Ale wiem ze po owulacji jeśli będzie nie będę chciała brać przeciwbólowych. Znów załamka.

    ainer85 lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 22 października 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ainer85 wrote:
    a ja jestem dobra, w dniu zapisania sie na forum staraczek wrześniowych dostałam ciote :P na razie ociupinke zauważyłam, ale pewnie zaraz się rozkręci. ehh peszek ;)
    witam i oby to była ostatnia @ na najbliższy rok :)

    dziewczyny błagam spójrzcie na mój wykres, bo czuje że w tym cyklu u mnie w ogóle nie będzie owu:(

    ainer85 lubi tę wiadomość

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 22 października 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka wrote:
    Witam wszystkie nowe dziewczyny i powodzenia :)

    Ja wczoraj spędziłam 10 godzin w szpitalu. Miałam TK głowy itp no i wstrzasnienie mózgu po tej stłuczce wyszło. Mam odpoczywać a dziś musiałam być w pracy.
    @ miała 3 dni, teraz od 2 dni plemienia których praktycznie nie ma.
    Głowa mi pęka, ciągle na przeciwbólowych i bardzo się boje ze przez to znowu się nie uda w tym cyklu.
    Nie wiem co robić, czy odpuścić, ale chyba psychicznie nie dam rady odpuścić. Ale wiem ze po owulacji jeśli będzie nie będę chciała brać przeciwbólowych. Znów załamka.
    Zetka chyba nie doczytałam, miałaś jakiś wypadek?
    Biedna odpoczywaj, masz jeszcze kilka dni żeby dojśc do siebie przed owu. trzymam kciuki !!

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 22 października 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juwelka, a jak można Twój wykres podejrzeć?

    Tak, miałam dzwona samochodem kilka dni temu. Dostałam w tył głowy. Nerwy okropne mam i to wszystko negatywnie wpływa :/

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 22 października 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka przykro mi z powodu Twojego złego samopoczucia, mam nadzieję, że szybko Ci minie i starania będą udane.

    Juwelka moim zdaniem jesteś jeszcze przed owulacją, czekaj cierpliwie, bo przez takie wypatrywanie to ją możesz tylko spłoszyć. Stres działa niekorzystnie na owulacje.

    Witam nowe dziewczyny, powodzenia w staraniach:)

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 22 października 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A już widzę :) mi też się wydaje że jeszcze przed owu. A w jakich dniach zazwyczaj masz?

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 22 października 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak macie zamiar mierzyć przy zmianie czasu?
    Ja codziennie mierze o 5 i się zastanawiam czy taka taktyka jest dobra:
    Teraz do zmiany czasu pomierze o 5:30 a od zmiany już o 5 będę ciągnąć, jak myślicie?
    Od którego dnia cyklu zaczynacie mierzyć? Bo jeśli dowcipnie to po @ ? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2014, 19:09

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • ainer85 Autorytet
    Postów: 615 1901

    Wysłany: 22 października 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka wrote:
    Witam wszystkie nowe dziewczyny i powodzenia :)

    Ja wczoraj spędziłam 10 godzin w szpitalu. Miałam TK głowy itp no i wstrzasnienie mózgu po tej stłuczce wyszło. Mam odpoczywać a dziś musiałam być w pracy.
    @ miała 3 dni, teraz od 2 dni plemienia których praktycznie nie ma.
    Głowa mi pęka, ciągle na przeciwbólowych i bardzo się boje ze przez to znowu się nie uda w tym cyklu.
    Nie wiem co robić, czy odpuścić, ale chyba psychicznie nie dam rady odpuścić. Ale wiem ze po owulacji jeśli będzie nie będę chciała brać przeciwbólowych. Znów załamka.

    dzałaj!!, może do owulacji już Ci ból głowy przejdzie


    v40cu9h.png
‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ