X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe starania
Odpowiedz

Październikowe starania

Oceń ten wątek:
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 22 października 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę mierzyć tak jak mierzę, czyli jak teraz mierzę o 7 obecnego czasu to potem będę mierzyć o 7 nowego czasu.

  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 22 października 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juwelka wrote:
    witam i oby to była ostatnia @ na najbliższy rok :)

    dziewczyny błagam spójrzcie na mój wykres, bo czuje że w tym cyklu u mnie w ogóle nie będzie owu:(
    ty na pewno jesteś jeszcze przed ovu. Zobaczysz, że zaraz będzie skok :)

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • ainer85 Autorytet
    Postów: 615 1901

    Wysłany: 22 października 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja87 wrote:
    Ja myślę ,że październikowe starania nie przyniosły wymarzonego efektu, jutro mam dzień spodziewanej @ i czuję się tak jak zawsze przed. W pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów czułam się normalnie, nic się nie działo co by przepowiadało ciążę. Czasami czytam ,że dziewczyny miały objawy jak na @ a ona nie przychodziła, co miesiąc się łudzę ,że i może to bóle jak na @ nie są jeszcze pewne ,że przyjdzie, smutno mi, jestem na wychowawczym, chcę urodzic drugie dzieciątko i wtedy iśc do pracy, ale jak już 5 miesiąc nie wychodzi, to dla mnie w tej sytuacji strasznie długo. Wiem,że inni się znacznie dłużej starają, ale mnie to przygnębia bo już jestem prawie 3 lata w domu z córeczką , dlatego mam czas na 1000 rozważań :((


    ja w pierwszej ciąży 2 tyg chodziłam w podpasce, bo mnie właśnie brzuch bolał jak na @ i myślałam że w każdej chwili dostane, a później zrobiłam test i II były:)
    też siedzę w domu z małą od porodu i też chce drugie odchować i iść do pracy

    patrycja87 lubi tę wiadomość


    v40cu9h.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 22 października 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja87 wrote:
    Ja myślę ,że październikowe starania nie przyniosły wymarzonego efektu, jutro mam dzień spodziewanej @ i czuję się tak jak zawsze przed. W pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów czułam się normalnie, nic się nie działo co by przepowiadało ciążę. Czasami czytam ,że dziewczyny miały objawy jak na @ a ona nie przychodziła, co miesiąc się łudzę ,że i może to bóle jak na @ nie są jeszcze pewne ,że przyjdzie, smutno mi, jestem na wychowawczym, chcę urodzic drugie dzieciątko i wtedy iśc do pracy, ale jak już 5 miesiąc nie wychodzi, to dla mnie w tej sytuacji strasznie długo. Wiem,że inni się znacznie dłużej starają, ale mnie to przygnębia bo już jestem prawie 3 lata w domu z córeczką , dlatego mam czas na 1000 rozważań :((

    Patrycja, doskonale Cie rozumiem. Mój synek ma 5 lat i zdaje sobie sprawę że to duża różnica wieku. Wcześniej nie decydowalismy się z różnych powodów, ale na pewno nie dlatego ze nie chcieliśmy, więc tym bardziej chce mocno jak najszybciej :)


    Dzięki za wsparcie dziewczyny :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • agawa1977 Przyjaciółka
    Postów: 66 45

    Wysłany: 22 października 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Przeczytałam cały wątek, dziś odebrałam wyniki bety i wynik to 64,81 :)
    Chciałam wam napisać że mój przypadek był beznadziejny i chyba od niechcenia w tym cyklu lekarz mi przepisał clo co okazało się strzałem w 10.


    A już miałam robić AMH bo wyniki FSH i estradiolu wskazywały na mocno obniżoną rezerwę jajnikową.
    Trzymam za was wszystkie mocno kciuki.

    kahaśka, Rozgadana, martika, Madlene84, Kotowa lubią tę wiadomość

    f2w3dqk34z7i0m1c.png[/url]
  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 22 października 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agawa1977 wrote:
    Witam

    Przeczytałam cały wątek, dziś odebrałam wyniki bety i wynik to 64,81 :)
    Chciałam wam napisać że mój przypadek był beznadziejny i chyba od niechcenia w tym cyklu lekarz mi przepisał clo co okazało się strzałem w 10.


    A już miałam robić AMH bo wyniki FSH i estradiolu wskazywały na mocno obniżoną rezerwę jajnikową.
    Trzymam za was wszystkie mocno kciuki.

    agawa1977, gratulacje! ;)

    Ja się dzisiaj zaczęłam zastanawiać nad moim śluzem. Jak podglądam Wasze wykresy, to macie około 3 - 4 dni śluzu rozciągliwego pod rząd, a u mnie były tylko 2 i to z przerwą. Sama nie wiem co o tym myśleć. A poza tym śluzu jest bardzo mało. Nigdy się nad tym nie zastanawiałam, ale zaczyna mnie to martwić coraz bardziej.

  • ainer85 Autorytet
    Postów: 615 1901

    Wysłany: 22 października 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agawa1977 wrote:
    Witam

    Przeczytałam cały wątek, dziś odebrałam wyniki bety i wynik to 64,81 :)
    Chciałam wam napisać że mój przypadek był beznadziejny i chyba od niechcenia w tym cyklu lekarz mi przepisał clo co okazało się strzałem w 10.


    A już miałam robić AMH bo wyniki FSH i estradiolu wskazywały na mocno obniżoną rezerwę jajnikową.
    Trzymam za was wszystkie mocno kciuki.

    GRATULACJE!!!:)


    v40cu9h.png
  • agawa1977 Przyjaciółka
    Postów: 66 45

    Wysłany: 22 października 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu może miałam 1 dzień śluz. Być może był gdzieś tam w środku natomiast wizualnie było go bardzo mało

    f2w3dqk34z7i0m1c.png[/url]
  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 22 października 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam owulację różnie, z zeszłym cyklu była już w 14 DC, ale rzeczywiście może być później bo nieraz miałam cykle nawet 35dni.

    Ale możecie macie racje ,że będzie uff...;)
    Może prl też zadziała dobrze ale bym się cieszyła - ciągle myślę o tym tylko żeby być już w ciąży;) pewnie jak każda z WAS !!! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2014, 20:18

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 22 października 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agawa1977 gratulacje !!!:)

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juwelka wrote:
    ja mam owulację różnie, z zeszłym cyklu była już w 14 DC, ale rzeczywiście może być później bo nieraz miałam cykle nawet 35dni.

    Ale możecie macie racje ,że będzie uff...;)
    Może prl też zadziała dobrze ale bym się cieszyła - ciągle myślę o tym tylko żeby być już w ciąży;) pewnie jak każda z WAS !!! :D
    Juwelka serduszkuj tempka ci spadła pięknie na owu ;-) to że śluz nie płodny to nic :-P a łatwo przegapić ;-)

  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 22 października 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namówiłaś mnie hehe :D
    będzie <3

    kahaśka lubi tę wiadomość

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juwelka wrote:
    Namówiłaś mnie hehe :D
    będzie <3
    To dobrze :-) od jutra tempka pójdzie w górę zobaczysz :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2014, 20:43

  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 22 października 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    To dobrze :-) od jutra tempka pójdzie w górę zobaczysz :-P
    Zobaczymy:D
    Humor mi się poprawił;) w sam raz na <3

    Matkooooo czemu to wszystko skomplikowane -kiedyś myślałam, że jeden miesiąc bez zabezpieczeń i będę w ciąży :) hehe

    25staraczka25 lubi tę wiadomość

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 22 października 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agawa1977 wrote:
    Witam

    Przeczytałam cały wątek, dziś odebrałam wyniki bety i wynik to 64,81 :)
    Chciałam wam napisać że mój przypadek był beznadziejny i chyba od niechcenia w tym cyklu lekarz mi przepisał clo co okazało się strzałem w 10.


    A już miałam robić AMH bo wyniki FSH i estradiolu wskazywały na mocno obniżoną rezerwę jajnikową.
    Trzymam za was wszystkie mocno kciuki.



    Gratulacje! Spokojnej i pięknej ciąży!

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 22 października 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka odpoczywaj jesli tylko mozesz. Wiem co to bol glowy be przerwy, mam migreny i dzis juz 5 dzien z rzedu. Mam dosc :( Trzymam kciuki zeby samopoczucie dobre wszystko wrocilo i byla sila na <3

    Juwelka moim zdaniem jestes przed ovu. Jak mowi staraczka serduszkujcie jak czesto sie da, bo latwo przegapic (mnie sie w zeszlym cyklu udalo :P - przegapic oczywiscie).


    Mnie migrena męczy - mam dośc, na nic nie mam siły, lezalabym tylko. Jak jutro nie minie to się wybieram po jakiś domiesniowy specyfik :) Do wypatrywania ovu jakis tydzien... moze z hakiem, musze wrocic do formy i sił na <3

    Miłego wieczoru dziewczyny :)

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 22 października 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juwelka wrote:
    Zobaczymy:D
    Humor mi się poprawił;) w sam raz na <3

    Matkooooo czemu to wszystko skomplikowane -kiedyś myślałam, że jeden miesiąc bez zabezpieczeń i będę w ciąży :) hehe
    Nie Ty jedna. Ja już od wakacji miałam być na L4 :P

    25staraczka25, Morwa lubią tę wiadomość

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 22 października 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juwelka wrote:
    Zobaczymy:D
    Humor mi się poprawił;) w sam raz na <3

    Matkooooo czemu to wszystko skomplikowane -kiedyś myślałam, że jeden miesiąc bez zabezpieczeń i będę w ciąży :) hehe

    Juwelka ja też tak myślałam :)

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 22 października 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też już planowałam co kto za mnie w pracy będzie robił - najbardziej planowałam grudzień - ale na to jest jeszcze szansa że będę na L4 hehe;)

    kahaśka lubi tę wiadomość

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 271

    Wysłany: 22 października 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam w ogóle wrażenie, że większość ludzi uważa, że zaplanowanie ciąży to jak zaplanowanie urlopu :P i nie rozumieją, że to nie tak hop!


    Kahaśka, a propo tego bólu piersi, to ja tak mam już od kilku cykli, że od około 4 dpo do @ boli mnie mega lewa pierś i tak najbardziej to pod pachą właśnie. Po @ ból mija i wraca jak w zegarku w kolejnym cyklu. Nic sama sobie nie wybadałam, za kilka dni idę na usg, ale w poprzednich też nic nie wyszło. Podobno takie bóle w fazie lutelanje są zupełnie normalne. Mnie tylko martwi, że to zawsze ta sama pierś, ale ona jest większa i baaaardzo gruczołowa więc to pewnie dlatego.

‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ