X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe starania
Odpowiedz

Październikowe starania

Oceń ten wątek:
  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 22 października 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo tak wg mnie powinno być:)
    że każdy będzie miał dziecko wtedy gdy sobie zaplanuje;)

    Dobrej nocy dziewczyny, idę już do łóżka - mam nadzieję , że jutro wstawię <3 na wykres hehe;)

    no i liczę na wyższą temperaturę jutro ;(;)
    dobranoc !!!

    Madlene84 lubi tę wiadomość

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • olenka1310 Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 22 października 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie krwawienie się rozkręca więc już na nic nie liczę . za testuje tego 27.10 dla świętego spokoju a jak wyjdzie jedna krecha to sie upije. ooo tak tego mi trzeba :P i koncze ze staraniami . nie chce zeby było tak jak przy staraniach o córę bo cierpiało na tym moje małżeństwo w pewnym momencie . zaszłam w pierwszą ciążę , zaszłam w drugą to i w trzecią kiedyś zajdę. Najważniejsze że mam już jedno dziecko . Za was kochane trzymam mocno kciuki

  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 23 października 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, możecie zobaczyć na mój wykres? Kiedy według Was była (lub będzie) owulacja?

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 23 października 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belive jeśli temperatura będzie dalej się utrzymywać to była między 11 a 13 dc prawdopodobnie.

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 23 października 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny błagam Was pomóżcie mam straszny problem z ocenianiem śluzu... :( dzisiaj rano zauważyłam na bieliźnie normalnie mokrą plamę jakbym polała majtki 2 porządnymi kroplami wody podczas ,,grzebanka,, ten śluz ani nie jest śliski jest koloru kremowego nie wiem jak go określić jak się ocenia typy śluzu? :(

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • believe Autorytet
    Postów: 839 688

    Wysłany: 23 października 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie jest ten wodnisty?

  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 23 października 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    believe wrote:
    Dziewczyny, możecie zobaczyć na mój wykres? Kiedy według Was była (lub będzie) owulacja?

    Myślę że około 12-13dc jeżeli temperatura się utrzyma :)

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 23 października 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania24 wrote:
    Dziewczyny błagam Was pomóżcie mam straszny problem z ocenianiem śluzu... :( dzisiaj rano zauważyłam na bieliźnie normalnie mokrą plamę jakbym polała majtki 2 porządnymi kroplami wody podczas ,,grzebanka,, ten śluz ani nie jest śliski jest koloru kremowego nie wiem jak go określić jak się ocenia typy śluzu? :(

    Ania jak czasem mam taki śluz kremowo wodnisty, zaznaczam go jako kremowy. Bo czasem mam taki typowo wodnisty (przezroczysty - jak woda) najczęściej przed okresem jakoś.

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozgadana wrote:
    Ania jak czasem mam taki śluz kremowo wodnisty, zaznaczam go jako kremowy. Bo czasem mam taki typowo wodnisty (przezroczysty - jak woda) najczęściej przed okresem jakoś.

    Zawsze zaznacza się najbardziej płodny. Czyli jak masz kremowo-wodnisty to zaznacza się wodnisty.

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 23 października 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok dzięki kochane jeszcze przez cały dzień go zaobserwuję i wieczorem postaram się jakoś go określić :)

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • _analiza Autorytet
    Postów: 583 954

    Wysłany: 23 października 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej - czy któraś z Was korzystała może z allegrowych testów owulacyjnych i ciążowych? Warto im ufać? cena 1 zł zachęca w porównaniu do rossmanowskich =/- 9 zł to śmiech. Macie do nich zaufanie, nie zakłamują, wychodzą?

    <3 19.07.2016 r. Aleksander <3
    dqpri09ktfkq6z2z.png

    3jgxgzu3myzlo4jg.png
  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 23 października 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jest dzień spodziewanej @ i czuję ,że lada moment się pojawi :( Chciałabym żeby nie przyszła. Dzięki Kochane ,że mnie rozumiecie:*:*

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 23 października 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrycja87 wrote:
    I jest dzień spodziewanej @ i czuję ,że lada moment się pojawi :( Chciałabym żeby nie przyszła. Dzięki Kochane ,że mnie rozumiecie:*:*


    patrycja trzymam kciuki zeby jednak nie przyszla!

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 23 października 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Madlene84 :*

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 23 października 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania24 wrote:
    Dziewczyny błagam Was pomóżcie mam straszny problem z ocenianiem śluzu... :( dzisiaj rano zauważyłam na bieliźnie normalnie mokrą plamę jakbym polała majtki 2 porządnymi kroplami wody podczas ,,grzebanka,, ten śluz ani nie jest śliski jest koloru kremowego nie wiem jak go określić jak się ocenia typy śluzu? :(

    Ania wczoraj serduszkowaliście więc nie powinnaś raczej teraz oceniać śluzu, bo łatwo go pomylić. To co widziałaś na majtkach mogło być np. (nie musiało) pozostałością nasienia wymieszaną z Twoim śluzem z podniecenia. Zobaczysz jaki śluz będzie wieczorem jeżeli w kolorze i gęstości przypomina dosyć rzadki balsam do ciała to jest to śluz kremowy, jeżeli lepi się między palcami to lepki, u mnie wodnisty jest przezroczysty i lejący, bardziej go czuję niż widzę.

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 23 października 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Ania wczoraj serduszkowaliście więc nie powinnaś raczej teraz oceniać śluzu, bo łatwo go pomylić. To co widziałaś na majtkach mogło być np. (nie musiało) pozostałością nasienia wymieszaną z Twoim śluzem z podniecenia. Zobaczysz jaki śluz będzie wieczorem jeżeli w kolorze i gęstości przypomina dosyć rzadki balsam do ciała to jest to śluz kremowy, jeżeli lepi się między palcami to lepki, u mnie wodnisty jest przezroczysty i lejący, bardziej go czuję niż widzę.
    Martika powiem Ci że niesamowicie mi pomogłaś bardzo fajnie i prosto opisałaś jak je rozpoznawać :*

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 23 października 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania24 wrote:
    Martika powiem Ci że niesamowicie mi pomogłaś bardzo fajnie i prosto opisałaś jak je rozpoznawać :*

    Cieszę się, że się przydałam ;)

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 23 października 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :)

    byłam dziś na pobraniu krwi żeby zbadać hormony, wieczorem będę miała wyniki.
    Pani wierciła mi dziurę w zyle przez 15 minut, po czym stwierdziła ze nic z tego ;) wkuła się ponownie, jakoś poleciało :) pani beztrosko poinformowała mnie że zyła sobie pękła i na pewno za mało rano piłam, dlatego krew nie chciała lecieć... siniak na pół ręki, 250zł zostawione w kasie :D czego się nie robi ;-) oby tylko te wyniki wyszły ok...

  • patrycja87 Autorytet
    Postów: 364 107

    Wysłany: 23 października 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będą dobre trzymam mocno kciuki !!!

    triss lubi tę wiadomość

    Trzymam kciuki żeby u każdej z nas zabiło maleńkie serduszko :)
    oar8skjoxel36ri5.png
    [ur
    km5sdf9hq6q185b9.png

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 23 października 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja dzieki kochana. Stresuje się trochę, a z drugiej strony jesli coś jest nie tak, to im szybciej się o tym dowiem, tym szybciej będę mogła się z tym uporać

‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ