X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe starania
Odpowiedz

Październikowe starania

Oceń ten wątek:
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 22 października 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika dziekuje :) postanawiam sobie zajsc w ciązę :D i bede bardzo stanowcza i skuteczna w moim postanowieniu :) a tak już bardziej serio, to jutro idę porobić badania hormonów, zobaczymy jak wyjdą. I mam nadzieję ze w tym cyklu uda nam się wiecej <3 niz w poprzednim. Dalej wiesiołek bedę łykać, bo zauwazyłam już w pierwszym cyklu poprawę śluzu. Schizowac nie obiecuję przestać, bo to raczej u mnie nie mozliwe ;)


    Martika a zdarzają Ci się dłuższe cykle niż zwykle? moze po prostu ten się wydłużył i owu jeszcze przed Tobą. A jesli nie to rzeczywiście lepiej go skrócić, jesli tak sie da.

    martika, Madlene84 lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 22 października 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 21:48

    triss lubi tę wiadomość

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 22 października 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa mierzę w pochwie:D Dla mnie ovu ma za mało oznaczeń śluzu, takie typowe bj bez domieszek miałam 1 dnia, tam gdzie resztę pozaznaczałam, to był śluz gorszej jakości, ale lekarz mi kiedyś powiedział, że to już jest płodny, on jest rozciągliwy, ale szybciej traci elastyczność i jest mętny i bardziej zwarty, tak sobie zaznaczyłam, żeby chociaż śluz mnie pocieszał jak patrzę na wykres :D

    Triss super postanowienia! Cykle dłuższe się zdarzają, max 35 dni, ale teraz ten śluz jest taki jak z drugiej fazy, zazwyczaj mocno bolą mnie jajniki i ovu przypada na 18-19 dc, teraz ten ból jajników był dużo dużo lżejszy. Norma w cyklach to u mnie 31-32 dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2014, 09:10

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 22 października 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki dziewczyny <3

    Martika a moze ovu była dwa dni temu a tempka jutro skoczy? teoretycznie mozliwy jest taki skok do 3 dni po owulce, tak? wtedy miałas szczyt śluzu wiec by sie zgadzało.... termometr na pewno masz sprawny? bo u mnie w tym cyklu tempka po owulce nie chciała odbić przez trzy dni(a owulka była stwierdzona na usg, okazało się ze to wina termometru, bo na nowym wskazania były o 4 kreski wyższe niż na tym zepsutym....


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    triss wrote:
    Martika dziekuje :) postanawiam sobie zajsc w ciązę :D i bede bardzo stanowcza i skuteczna w moim postanowieniu :) a tak już bardziej serio, to jutro idę porobić badania hormonów, zobaczymy jak wyjdą. I mam nadzieję ze w tym cyklu uda nam się wiecej <3 niz w poprzednim. Dalej wiesiołek bedę łykać, bo zauwazyłam już w pierwszym cyklu poprawę śluzu. Schizowac nie obiecuję przestać, bo to raczej u mnie nie mozliwe ;)


    Martika a zdarzają Ci się dłuższe cykle niż zwykle? moze po prostu ten się wydłużył i owu jeszcze przed Tobą. A jesli nie to rzeczywiście lepiej go skrócić, jesli tak sie da.
    to jest bardzo dobre postanowienie <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ja tak na chwilę :-) jestem w drodze do obozu :-D i będę walczyć kilka godzin z wiedźma :-D potem do Was zaglądne , nie mam teraz czasu żeby poczytać co tu drukowałyście <3 buziaki i miłego dnia!!!! :-*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    umnie dzisiaj wielki spadek i minus :(

  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 22 października 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane :) Miłego dnia i mykam do roboty :)

    Martika, myślę że jeszcze tempka odbije :) Zaciskam mocno kciuku za to. Śluz też jest ważny. a może faktycznie problem z termometrem?

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 22 października 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, a mnie dziś od rana boli lewa pierś dość mocno, aż mi promieniuje do pachy.
    Już sobie obmacałam wczystko, czy czasem coś tam nie rośnie, ale nic na szczęście nie znalazłam.
    Macie tak czasami?

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 22 października 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kahaśka ja tak czasem mam i póki co wszystko w porządku :) ale mnie boli krótko, zawsze warto sprawdzić :)

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 22 października 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina przykro mi :( trzymam kciuki za następny cykl, uda się zobaczysz!

  • ainer85 Autorytet
    Postów: 615 1901

    Wysłany: 22 października 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siemka dziewczyny!
    tak Was czytam, i czytam chyba od 3 tyg i dopiero się zebrałam na zalogowanie.
    Jestem zielona w sprawach mierzenia temp i wyliczaniu dni. Mam córę 4 letnia, która trafiliśmy po 2 miesiącu starań,dwa lata przed córa zaliczyłam poronienie w ok 7 tyg. I doszliśmy do wniosku, że czas na drugie dziecko, i w październiku zrobiliśmy pierwsze podejście. Płodne rozpoznaje po śluzie, bo cykle mam z księżyca jeden 65 dni inny 28. ( zdaniem lekarzy taka moja uroda ;/ ) owulacje miałam coś koło 5-7 ( 18-20 dc) i teraz czekam, albo na jedno albo na drugie :) w pon zrobiłam test, ale negatywny oczywiście :P, ale mnie to nie zdziwiło, bo nawet jakby się udało to w poprzedniej ciąży pozytywny był dopiero po 3 tyg od owulacja. Aaaa mam 29 lat.


    v40cu9h.png
  • ainer85 Autorytet
    Postów: 615 1901

    Wysłany: 22 października 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kahaśka ja tak miałam raz, aż się obudziłam rano tak mnie cycek bolał,na rękę promieniowało, później drugi zaczął, a później się okazało że jestem w ciąży. Pamiętam to dokładnie bo więcej nigdy aż tak mnie nie bolało.

    25staraczka25, kahaśka lubią tę wiadomość


    v40cu9h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ainer85 wrote:
    siemka dziewczyny!
    tak Was czytam, i czytam chyba od 3 tyg i dopiero się zebrałam na zalogowanie.
    Jestem zielona w sprawach mierzenia temp i wyliczaniu dni. Mam córę 4 letnia, która trafiliśmy po 2 miesiącu starań,dwa lata przed córa zaliczyłam poronienie w ok 7 tyg. I doszliśmy do wniosku, że czas na drugie dziecko, i w październiku zrobiliśmy pierwsze podejście. Płodne rozpoznaje po śluzie, bo cykle mam z księżyca jeden 65 dni inny 28. ( zdaniem lekarzy taka moja uroda ;/ ) owulacje miałam coś koło 5-7 ( 18-20 dc) i teraz czekam, albo na jedno albo na drugie :) w pon zrobiłam test, ale negatywny oczywiście :P, ale mnie to nie zdziwiło, bo nawet jakby się udało to w poprzedniej ciąży pozytywny był dopiero po 3 tyg od owulacja. Aaaa mam 29 lat.
    Na sam początek proponuje zmianę lekarza skoro przy takiej rozbieżności pieprza że taka twoja uroda :-/ co raz bardziej nie lubię tych doktorków :@ . . . Witaj u nas i powodzenia w tym cyklu :-*

  • olenka1310 Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 22 października 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny miałam brać luteinę do 26.10 a 27.10 testować a tym czasem wczoraj dostałam plamienia , dzisiaj wygląda to na okres ;( jestem załamana i ryczę od rana . nie mam już siły :( okres miałam 13.09 trwał prawie tydzień później 30.09 znowu prawie tydzien a teraz 21.10 znowu okres;( po poronieniu brałam luteinę i nic takiego się nie działo a w tym roku mój organizm zwariował .

  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 22 października 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleńka może to nie okres tylko plamienia implantacyjne?

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tris chyba za sto lat sie uda :( wlasnie w listopadzie wypada 2 lata staranek :/ i rok po poronieniu :((( bardzo mi dzisiaj smutno :(((

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olenka1310 wrote:
    Dziewczyny miałam brać luteinę do 26.10 a 27.10 testować a tym czasem wczoraj dostałam plamienia , dzisiaj wygląda to na okres ;( jestem załamana i ryczę od rana . nie mam już siły :( okres miałam 13.09 trwał prawie tydzień później 30.09 znowu prawie tydzien a teraz 21.10 znowu okres;( po poronieniu brałam luteinę i nic takiego się nie działo a w tym roku mój organizm zwariował .
    Może za późno kazał ci brać!? Kurwa normalne to to nie jest . Radziłabym iść do doktorka 3 razy okres w ciągu 2 miesięcy!? Nie łam się kochana tylko zapisz do lekarza i walcz o badania!

  • ainer85 Autorytet
    Postów: 615 1901

    Wysłany: 22 października 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    faktycznie, powinnaś iść to sprawdzić. Ja po luteinie, dostawałam szybciej okres, ale zauważyłam że czasami wtedy nie miałam owulacji.


    a co do mojego rozbrykanego cyklu, to lekarzy już wielu się przewaliło, badań wiele robiłam, i nic się nie wyszło. Moja mama też tak ma, siostra też, wiec chyba jakoś przywykłam. Po porodzie przez rok miałam regularnie, ale im więcej czasu mijało tym bardziej się rozjeżdżał i tak już zostało.


    v40cu9h.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 22 października 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina wiem, że trudno mieć wiare i myśleć pozytywnie po takim czasie . zdaję sobie sprawę, że musi być Ci cięzko. Ale zobacz ilu dzieczynom jednak sie udaje, po wielu latach starań nawet. O ilu przypadkach cudów można siętu na forum dowiedzieć. Dla mnie to jest najwieksze pocieszenie. U mnie niby dopiero dwa cykle nieudane, ale mam 35 lat i zdaje sobie sprawę, że może być cięzko..

    Trzymam kciuki za Twoje pozytywne nastawienie i wiem że Ci się uda :) listopad musi być szczęsliwy

‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ