X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe starania
Odpowiedz

Październikowe starania

Oceń ten wątek:
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 21 października 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina83-1983 wrote:
    powróciłam :)

    Witaj, my się nie znamy więc wybacz, że pytam, ale robiłaś jakieś badania? Długie masz te plamienia po @..

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 21 października 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 21:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znamy sie znamy tylko dawno nie pisalam
    badania robiłam ale wsio ok
    teraz czekam na jutrzejszy dzien bo tempka mi pieknie odbiła jak nigdy :D

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 21 października 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to ja Cię nie pamiętam, może awatar zmieniłaś, bo nick mi się trochę kojarzy:D

    Morwa to jasne, że się wstrzymaj. Ja się zastanawiam czy nie pójść do gina sprawdzić co się tam dzieje, bo jakoś nie czuję owulacji, taki piękny śluz miałam wczoraj jednorazowo, a teraz cisza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zmieniłam zmieniłam ;)

  • firanki na duszę Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 21 października 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    triss wrote:
    progesteronu nie planuje ;) prolaktynę :)

    czyli zrobić jeszcze te ft3 i ft4 od razu?

    Przepraszam, źle przeczytałam.
    Ale tarczycę zrobiłabym całą.

    uwo93e3kxvexoenv.png
  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 21 października 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:

    Ja się zastanawiam czy nie pójść do gina sprawdzić co się tam dzieje, bo jakoś nie czuję owulacji, taki piękny śluz miałam wczoraj jednorazowo, a teraz cisza.

    Ja w tym cyklu w ogóle jakiś dziwny śluz miałam, w poniedziałek galaretowaty przezroczysty, póżniej kremowy ale też i rozciągliwy. w sobotę dość dużo mlecznego z bj a potem sucho aż do dziś, gdzie z rana zaobserwowałam typowe bj i kłucie jajników :) pogubiłam się z tym śluzem już :/

    Ps. i dzięki za instrukcję ziółek. Je pije się cały cykl?

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 21 października 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 21:47

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 21 października 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozgadana, też mam taki galaretowaty zawsze przed płodnym, czytałam, że to poprawnie i że może on występować na początku okresu płodnego, albo nawet przez cały.
    A co do ziół to albo ile miesięcy chcesz, ale tylko do owulacji, albo przez cały cykl max 3 miesiące pod rząd i przerwa.

    Morwa no wiem, ale z drugiej strony nie chce świrować, jak byłam ostatnio u gina to powiedział, że wszystko jest ok, kazał się starać i przyjść za pół roku...

    Dziewczyny, a Wy jak często chodzicie do gina?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2014, 15:24

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 21 października 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    firanki na duszę wrote:
    Przepraszam, źle przeczytałam.
    Ale tarczycę zrobiłabym całą.


    dziekuje :* tak też zrobie

    firanki na duszę lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 21 października 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 21:47

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 21 października 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Morwa, to może lepiej idz teraz do tego lekarza, bo się zadręczysz przez te stresy i myślenie, a to też na pewno dobrze nie wpływa na Twój cykl.

  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 21 października 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa a może to z nerwów Ciebie ten brzuch boli, a może to jajnik na owu już. hmm;)
    biedna biedna;*

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 271

    Wysłany: 21 października 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie morwa,może będziesz miała dość wcześnie owulację. A nigdy Cię tak przed owu nie boli?

    Martika, ja do gina normalnie chodziłam co rok, ale ostatnio co 3-4 miesiące w trakcie starań. Dzisiaj byłam i prawdopodobnie dziś/jutro będzie owu (tak też sama czuję :)). I dostałam też duphaston, zacznę brać 2 dni po owu. Ogólnie tak mnie pozytywnie ta wizyta nastawiła :)

  • firanki na duszę Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 21 października 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    właśnie wróciłam od gina - 2 z rzędu cykl miałam bezowulacyjny.
    Dostałam duphaston od 16-25 dc + clo od2-6 dnia nowego cyklu + pregnyl jak będzie potwierdzona owu na monitoringu.
    Ciekawa jestem, co z tego wyjdzie...

    uwo93e3kxvexoenv.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 21 października 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Firanki to trzymam mocno kciuki za Ciebie!mam nadzieje, ze leki pomoga
    :)

  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 21 października 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co jest to CLO? bo dużo się tego widzi na forum, ale nie za bardzo wiem co to jest. dzięki.

    Firanki:* kciuki !!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2014, 20:53

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • firanki na duszę Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 21 października 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clostibegyt - do zastymulowania owulacji, a pregnyl to zastrzyk który podaje się po tym, jak na usg jest widoczny pęcherzyk odpowiednich rozmiarów, żeby ładnie pękł :)
    Dzięki dziewczyny!
    Za Was też trzymam kciuki :)
    próbowała kiedyś któraś z Was takiej terapii??

    uwo93e3kxvexoenv.png
  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 21 października 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Firanki, a jak wyglądały te cykle? Były jakieś skoki temp wskazujące na ovu? Czy całkiem płasko?

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • firanki na duszę Autorytet
    Postów: 324 128

    Wysłany: 21 października 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg programu była owulacja, ale ja nie miałam ani objawów, ani śluzu za dużo, testy też średnio wychodziły a temperatura... hmm... miałam zaznaczoną na wykresie owu ciągłą linią, czyli technicznie patrząc na temperatury powinna być, ale ja sama czułam że nie było :) a gin to tylko potwierdził :)
    poza tym moja miesiączka trwała 2 dni i była właściwie tylko plamieniem, co utwierdziło gina w przekonaniu, że owu nie było.
    Dziś na usg miałam kilkanaście pęcherzyków, ale bez dominującego, a to już 12dc.

    Cieszę się, że On od razu działa.
    Jak czasem czytam, że inni lekarze każą czekać dziewczynom np pól roku albo i dłużej i dopiero coś działają, to krew mnie zalewa...

    uwo93e3kxvexoenv.png
‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ