X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 1 października 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Witam w sobotni poranek :)
    Of po wpisaniu dzisiejszej tempki znów przesunął mi datę owulki o jeden dzien, więc może jednak nic straconego :)

    Tylko, że idę dzisiaj na wesele i mam dylemat czy pić czy nie pić. 3 dni po przepuszczalnej owu??


    Ją bym Piła jak ma coś byc to i tak nie zaszkodzi.

    Ją powinna dziś mieć owu ale na razie coś tego nie widzę bo ani szyjka jeszcze nie taka i coś w tym miesiącu śluz kiepski.

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • zwm Ekspertka
    Postów: 123 83

    Wysłany: 1 października 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi ovarin chyba pomógł bo zaszlam po 1 miesiącu stosowania i lutka 3 miesiac

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 1 października 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Witam w sobotni poranek :)
    Of po wpisaniu dzisiejszej tempki znów przesunął mi datę owulki o jeden dzien, więc może jednak nic straconego :)

    Tylko, że idę dzisiaj na wesele i mam dylemat czy pić czy nie pić. 3 dni po przepuszczalnej owu??
    Pić, nic nie zaszkodzisz, jeżeli by coś zaskoczyło :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2016, 09:40

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 1 października 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak będzie u mnie po owulacji dam znać kiedy testowanie :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 1 października 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety test beta wyszedł 0,1 ;-(. Od dzisiaj zaczynam łykać niepokalanek i wiesiołek. Zacznę drugi cykl z clo, może listopad okaże się dla mnie łaskawszy. Trzymam kciuki za Wasze zielone finały;-)

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • *Natka* Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 1 października 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki u mnie 11dc i śluz zaczyna się ciągnąć, owulka za jakieś 3,4 dni...w tym cyklu zakupiłam Conceive plus, próbowała któraś? Jestem ciekawa efektów :) pozdrawiam Was cieplutko... ;)

    5cs
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 1 października 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane :) życzę wam powodzonka w tym miesiącu:) a co niektórym w następnym:) yupiii weekend:) Ja z @ spędzam, rano miałam ból głowy przy niej pierwszy raz hmmm i myślę że to przez INOFEM, także chyba będę pić po 1 saszetce i zamierzam jakoś w tym cyklu wziąść to na luz:)

    11 cykl starań
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 1 października 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha dodatkowo przechodzę na dietę bardzo nisko węglowodanową, taki plan :) buziolki


    bertha lubi tę wiadomość

    11 cykl starań
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 1 października 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, od rana zakupy, sprzątanie i gotowanie. Naszła mnie straszna chęć na bigos, więc go zrobiłam ;) U mnie dużo białego śluzu i ból sutków...

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka wszystkim:-) właśnie wracam z zajec do domu...marzy mi sie cieple lozko i ukochany przy boku... Bulkaasia ale zrobilas mi smaka na bigos:-P. Trzeba tez zrobic

    bulkaasia lubi tę wiadomość

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 1 października 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balladyna26 wrote:
    Hejka wszystkim:-) właśnie wracam z zajec do domu...marzy mi sie cieple lozko i ukochany przy boku... Bulkaasia ale zrobilas mi smaka na bigos:-P. Trzeba tez zrobic

    Zapraszam :) Jest duży gar :) haha

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • Kaja3 Koleżanka
    Postów: 34 4

    Wysłany: 1 października 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny. Podczytuje Was. Ktoś pytał ktory test najczulszy i gdzie - odpowiadam Rossmannn i test pink super czuly, od 10ul/ wykrywa

    Mama trzylatka. Podwójna macica. 26l.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odliczam - 5 dzień cyklu, wobec czego dobrałam się do naszego składu wina poweselego:D piję, póki mogę, bo w ostatnim cyklu odpuściłam wesele kuzynki
    i
    zgłosiłam się na kierowcę, tym sposobem całe przesiedziałam o "głodzie", bo myślałam, że coś z tego będzie i czekają mnie dwie kreski, a tu czekała mnie jedynie @. Z nudów wymyłam mężowi cały samochód i odkurzyłam w środku, jak jutro zobaczy to będzie ze mnie dumny haha :P

    Poza tym rodzinny grill, bo październik zaczął się u nas na podkarpaciu zaskakująco ciepło. Jutro czeka nas kolejny grill u teściów. Niech ten weekend się nie kooończyyyy!

  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 1 października 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia wrote:
    Hejka, od rana zakupy, sprzątanie i gotowanie. Naszła mnie straszna chęć na bigos, więc go zrobiłam ;) U mnie dużo białego śluzu i ból sutków...


    Podejrzewam że się udało ? Moja pierwsza zachcianka o północy było spagetii a to akurat nie normalne u mnie. Trzymam mocno kciuki. Na priv wysłałam ci opis diety.

    U mnie chyba dziś owulka bo szyjka wysoko otwarta i bolą lekko piersi gdzie nigdy przed nie bolały. Oby to dzisiaj (2 cykle w tył tak miałam) i oby sie udało ! Mialabym termin na 23.06 czyli w wurodziny córki :D ale ze chce kolejną cc to pewnie szybciej bym urodziła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2016, 20:46

    bulkaasia lubi tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 1 października 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozodka wrote:
    Dzień dobry Kochane! :)
    Anet85 rozpocznij w pięknym stylu październik i przynieś nam szczęście! :D

    Taaak... ja też powinnam schudnąć, bo niedługo zacznę się toczyć :P. Chyba 4kg nadwagi, a jestem niska, więc to potęguje efekt :D.

    Wiecie, wczoraj poszłam do tego gin-endo w Wawie. Paskudny lekarz. Czekam na prywatną wizytę w Boramedzie. Przepisał mi Euthyrox. Dziś wzięłam pierwszy raz i czuję się fatalnie. Ciśnienie 93/60, puls 63. Kolega z pracy stwierdził, że wyglądam i zachowuję się jak po ostrej imprezie, albo niezłych prochach :D. Oczy przymknięte, opóźniona reakcja, usypiam na siedząco. Okropne. Czy któraś z Was bierze ten lek i reaguje w podobny sposób?
    Jeszcze mnie baran nastraszył, że 9 miesięcy świadomych starań, przy braku ewidentnej przyczyny niepłodności to znak, że trzeba jak najszybciej udać się na leczenie do dobrej kliniki, bo 10-20% par nie zachodzi nigdy w ciążę mimo dobrych wyników :/. Ale nie ufam ludziom, którzy śmierdzą, mają fatalne opinie w necie i nie potrafią delikatnie zbadać, dlatego nadal moim guru jest dr Fajfrowska i jej słowa: "czuję, że niedługo spotkamy się tutaj, żeby potwierdzić ciążę" :D

    Dziś mam panieński przyjaciółki i obawiam się, że szybko skończę imprezę z taką energią :D

    A jak Wam mija piąteczek? :)


    O! A do kogo w Boramedzie idziesz? Wg mnie to bardzo porządna przychodnia, chodziłam tam jak miałam starego ubezpieczyciela i obejmował on wlasnie Boramed, potem zmiana na Medicover i to jakaś porażka i kpina jak oni funkcjonują... Od 1 października załatwiłam sobie prywatne ubezpieczenie, i znowu wracam do Boramedu... tylko myślę jakiego lekarza wybrać :) A świetną endokrynolog znalazłam w przychodni Kaar-med - przynajmniej takie jest moje pierwsze wrażenie, po wizycie u niej, plus ma super opinie w sieci, od jednej znajomej też słyszałam że się u niej leczy.

    No i szkoda, że @ przyszła...pocieszenie, że lekka :)

    W ogóle u nas dość podobna sytuacja. niby wszystko okej, cykle owulacyjne, ostatnio tylko to TSH się wysokie przypałętało i od przyszłej środy pewnie zacznę brać Euthyrox... a ciąży brak. Na szczęście z miesiąca na miesiąc zamiast się mocniej stresować, to chyba wyluzowuję i jakoś tak... nie jestem załamana jak przychodzi okres? Chyba pierwsze 3 cykle były najgorsze, bo wcześniej żyłam w przkeonaniu, że pierwszy cykl i od razu będzie bobas... ;)


    Jakoś cicho tu w weekend dziewczyny! :) Choć to nic dziwnego, pewnie gdyby mój mąż nie wyjechał na weekend też byśmy razem spędzali ten wieczór :))

    Anet85 lubi tę wiadomość

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 1 października 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Podejrzewam że się udało ? Moja pierwsza zachcianka o północy było spagetii a to akurat nie normalne u mnie. Trzymam mocno kciuki. Na priv wysłałam ci opis diety.

    U mnie chyba dziś owulka bo szyjka wysoko otwarta i bolą lekko piersi gdzie nigdy przed nie bolały. Oby to dzisiaj (2 cykle w tył tak miałam) i oby sie udało ! Mialabym termin na 23.06 czyli w wurodziny córki :D ale ze chce kolejną cc to pewnie szybciej bym urodziła.
    Ja tez chce dietke :):)

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Kaja3 Koleżanka
    Postów: 34 4

    Wysłany: 1 października 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, kiedy najpredzej beta hcg ? Jestem
    5dpo, a owu byla w 11dc.

    Mama trzylatka. Podwójna macica. 26l.
  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 1 października 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja3 wrote:
    Dziewczyny, kiedy najpredzej beta hcg ? Jestem
    5dpo, a owu byla w 11dc.
    Hej :) Według mnie najlepiej robić betę 12-14 dpo, a najwcześniej 10dpo.

    zubii, Wojcinka, Kaja3 lubią tę wiadomość

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
  • Kaja3 Koleżanka
    Postów: 34 4

    Wysłany: 2 października 2016, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak myslalam o tym 10dpo...:)

    Mama trzylatka. Podwójna macica. 26l.
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 2 października 2016, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, obudziłam się godzinę temu. Ciemno, wszyscy śpią a ja jakoś nie mogę. Myśli dziwne w głowie ale to nic, dam radę. Kawkę zrobiłam, bigos się grzeje, radio gra i niedzielę czas zacząć :D

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ