Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Kuchcinka Autorytet

Wysłany: 2 października 2016, 22:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Ja przemeldowywuję się na koniec października. U mnie raczej nici z tego cyklu. Czekamy na @. W tym cyklu podchodzimy do IUI - już postanowione. Cycki w górę i do boju!:D
    My tez w nast cyklu podchodzimy pierwszy raz do IUI :) ale najpierw musi przyjść @ a do tego jeszcze przynajmniej tydzień :/
    Jakie macie wskazania do inseminacji oprócz braku ciąży oczywiście jeśli moge zapytać?

• Kuchcinka Autorytet

Wysłany: 2 października 2016, 22:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha89 wrote:
    aha bo Ty dopiero na owu jesteś... ja pon-wt mam mieć @... spisałam cykl na straty a przez mamę nakręciłam się na nowo... Nic nie wie,że staram się o drugie dziecko, a była u mnie tydzień teraz i 2 razy pytała czy w ciaży nie jestem... bo jem jak szalona i czepiam się zapachów, a do tego mam bebzol wzdęty... W pierwszej ciąży też ona wypatrzyła u mnie pierwsze objawy. Nie chcę się nakręcać, tłumaczę sobie,że mama przyjechała, to mi smakuje jedzenie, a skoro jem jak dzik to i brzuch wielki.. choć mega ciężki i kulisty tak samo jak w pierwsszej ciąży... Wszyscy na Wigilię mi mówili czy w ciąży nie jestem bo taką wzdętą piłkę miałam w sukience.. teraz identycznie, jak siedzę to aż mi się opiera na udach.. nigdy tak nie mam. Ale ja tłumaczę sobie obiadkami mamy. No zobaczymy czy znów pierwsza wyczaiła moje zachowanie i wygląd... Ja odpuściłam przyglądanie się sobietydzień temu..
    No to trzymam mocno kciuki :) oby matczyne oko sie nie myliło :D

mycha89 lubi tę wiadomość

• mycha89 Autorytet

Wysłany: 2 października 2016, 23:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    No to trzymam mocno kciuki :) oby matczyne oko sie nie myliło :D
    nie dziękuję... zostały max 2 dni czekania...

Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 października 2016, 06:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobitki :)! Mamy niestety poniedziałek ;( i niestety znowu praca... Buuuu beznadzieja :( oby dzis szybciutko zleciało bo muszę zdarzyć ma poprawę permanentnych brwi :D i teraz wielkie wypatrywanie @ :D wczoraj skończyłam luteine :D

• summer86 Autorytet

Wysłany: 3 października 2016, 06:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!

Agniechaaaa, też ubolewam, że już poniedziałek, szczególnie że weekend miałam skrócony. Oby do następnego :) Trzymam kciuki, żeby @ szybko nadeszła.

U mnie dziś wzrost tempki, mam nadzieję, że owu była w weekend i że trafiliśmy z <3.

3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • bulkaasia Autorytet

Wysłany: 3 października 2016, 07:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja poniedziałkowo :)
    Za oknem ciemno. Zostało by się w łóżku a tu niestety trzeba ruszyć dupcie do pracy. Ale to nic bo wieczorem świętujemy, tzn ja z mężem :) Mamy dziś rocznicę ślubu!!! <3 <3 <3
    milosc-ruchomy-obrazek-0329.gif

Agniechaaaa życzę by @ szybko nadeszła.

Summer luknełam na Twój wykres i faktycznie ten skok może oznaczać ovu. Kciuki!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2016, 07:33

J5KMp1.png
    wlknlir.png

neh5snh.png
  • bulkaasia Autorytet

Wysłany: 3 października 2016, 07:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas na kawkę!!! :D

kawa-ruchomy-obrazek-0062.gif

J5KMp1.png
    wlknlir.png

neh5snh.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 października 2016, 08:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer dzieki, i trxymam kciuki za Ciebie :)

Bulkasia najlepszego :) kolejnych cudownych lat <3

bulkaasia lubi tę wiadomość

• Miuczek Przyjaciółka

Wysłany: 3 października 2016, 08:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ,

9 miesięcy starań za mną setki wizyt na forum jako cichy obserwator. Cykle z monitorowane, badania, cykle z luteina. W sierpniu usłyszałam ze moje "jajniki wyglądają na bardziej dojrzałe niż ja" czas na AMHcykl mi sie rozregulował tak ze owulacje miałam w 10 dniu. Pani doktor przepisała cło i viagrę . Pomyslałam ze nie dam rady tak dalej , ze zwariuje i wybuchnę . Zrobiłam Amh 1,36 , pomyslałam ze jest nadzieja , u męża tez wyniki wyszły dobre. Ale stwierdziłam ze we wrześniu spróbuje odpuścić nie brać leków i luteiny, ńie zachodzić. Prawda jest taka ze dalej chciałam , ale wiedziałam ze jak sie nie uda mam wymówkę . Testy owulacyjnych pokazały plus w 13 dniu 25 dniu nie miałam okresu. Uff pomyslałam nie jest tak złe nie jestem całkiem rozregulowania jest nadzieja. W 25 dc zrobiłam test Ovu bo został i co widzę 2 kreski. Kupiłam ciążowy zrobiłam wczoraj popołudniu druga kreska jest całkiem widoczna, dziś rano powtórka i juz wiem ze to ńie sen . Jestem juz bo becie i czekam . I myśle sobie ze jest nadzieja . Trzymajcie kciuki .

#czarny protest

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2016, 08:37

Kuchcinka, Agniechaaaa, bertha, bulkaasia, mycha89, i-feel-you lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 października 2016, 08:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam rowniez w ten ponidzialkowy poranek. Pogoda do bani. Mnie chorobsko rozwalilo. Bedzie ciezko dzisiaj pracowac.
    Bulkaasia wszystkiego najlepszego na dalsze lata.
    Agniechaa oby jak najszybciej przyszla..

• justa. Autorytet

Wysłany: 3 października 2016, 08:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miuczek gratulacje! Może faktycznie jak się odpuści to łatwiej zajść w ciążę. Tylko jak to zrobić. Ja co miesiąc próbuje podchodzić do starań na większym luzie i mniej więcej do ovu mi się udaje. Potem niestety znów się nakręcam.

ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • Miuczek Przyjaciółka

Wysłany: 3 października 2016, 09:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myśle ze wcale nie odpuściłam moze w deklaracji , ale nadzieja zawsze silna jest. Chociaż założyłam ze do 30 czyli to stycznia juz sie nie uda , i ze raczej juz nie ma szans . Ze invitro nas czeka

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2016, 09:04

• Kuchcinka Autorytet

Wysłany: 3 października 2016, 09:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miuczek! gratulacje!!! daj znać jak beta :) :*

#czarnyprotest

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 października 2016, 09:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry... u mnie tempka szaleje więc chyba się nie ma co nastawiać tylko czekać na @. Zero objawów w sumie nawet takich na @ (zawsze mnie piersi tydzień przed nawet bolały), ale pewnie nie było owu mimo wszystko i dlatego. No nic... został tydzień do @, przynajmniej tej która miałaby przyjść o czasie.

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 października 2016, 09:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miauczek ja tez czekam na Twoj wynik bety :) gratuluje!!!!

#czarnyprotest

• Magda24 Znajoma

Wysłany: 3 października 2016, 09:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, zobaczyłam dziś 2 kreski :) Co najlepsze, ten cykl miał być stracony bo czwartek ginekolog na usg stwierdził że nie było owulacji, brak ciałka żółtego. Oczywiście gin na nfz a badanie trwao 30 sekund. dziś mam 30 dc a moje cykle trwają 31-32 dni. Co nie dawało mi spokoju to temperatura - zawsze na 2 dni przed @ spadała, tym razem ciąle w górze. Oprócz tego ból jak na @ i uczucie rozpalenia.Mam nadzieje że beta potwierdzi ciąże:)

mycha89, i-feel-you lubią tę wiadomość

Jakub 11.06.2017 <3
  • bertha Autorytet

Wysłany: 3 października 2016, 09:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miuczek, gratulacje!!! super wiadomosc.
    Bulkaasia - Wszystkiego naj na rocznicę :) gorącej nocy zycze! :)

U mnie 13dpo, test ciazowy negatyw.
    Miuczek - a ten test owu, to byl taki fest pozytywny, krecha testowa tak samo mocna jak kontrolna? Ja tez teraz robie sobie testy owu i jest kreska calkiem calkiem, ale zdecydowanie nie taka jak ta kontrolna.

Ja jeszcze mam nadzieje, wykres jest ładny, a w jedynej (krótkiej) ciąży jak byłam, to wydaje mi sie ze w 13dpo testowalam i byl negatyw, wiec moze u mnie pozniej testy z moczu wychodzą... tak sie pocieszam.. ale z drugiej strony to juz 12cs sie konczy, dlaczegeo mialoby sie udac akurat teraz..

Plan na nastepny cykl u mnie to laparoskopia, usuniecie jajowodu z wodniakiem i torbieli czekoladowej. moze to cos pomoze...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2016, 09:21

https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 października 2016, 09:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda24 wrote:
    Witam, zobaczyłam dziś 2 kreski :) Co najlepsze, ten cykl miał być stracony bo czwartek ginekolog na usg stwierdził że nie było owulacji, brak ciałka żółtego. Oczywiście gin na nfz a badanie trwao 30 sekund. dziś mam 30 dc a moje cykle trwają 31-32 dni. Co nie dawało mi spokoju to temperatura - zawsze na 2 dni przed @ spadała, tym razem ciąle w górze. Oprócz tego ból jak na @ i uczucie rozpalenia.Mam nadzieje że beta potwierdzi ciąże:)

Cudownie :) gratki!!! I czekamy na bete

#czarnyprotest

• bertha Autorytet

Wysłany: 3 października 2016, 09:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, super wiadomosc :) Pokazujcie dziewczyny testy, dajcie nacieszyc oko :)

https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bulkaasia Autorytet

Wysłany: 3 października 2016, 09:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, no to pięknie nam się zaczął tydzień :) Dwa pozytywne testy!!! Teraz to już będę się sypały dobre wieści prawda???

mycha89 lubi tę wiadomość

J5KMp1.png
    wlknlir.png

neh5snh.png
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego