X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 2 października 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Ja przemeldowywuję się na koniec października. U mnie raczej nici z tego cyklu. Czekamy na @. W tym cyklu podchodzimy do IUI - już postanowione. Cycki w górę i do boju!:D
    My tez w nast cyklu podchodzimy pierwszy raz do IUI :) ale najpierw musi przyjść @ a do tego jeszcze przynajmniej tydzień :/
    Jakie macie wskazania do inseminacji oprócz braku ciąży oczywiście jeśli moge zapytać?

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 2 października 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha89 wrote:
    aha bo Ty dopiero na owu jesteś... ja pon-wt mam mieć @... spisałam cykl na straty a przez mamę nakręciłam się na nowo... Nic nie wie,że staram się o drugie dziecko, a była u mnie tydzień teraz i 2 razy pytała czy w ciaży nie jestem... bo jem jak szalona i czepiam się zapachów, a do tego mam bebzol wzdęty... W pierwszej ciąży też ona wypatrzyła u mnie pierwsze objawy. Nie chcę się nakręcać, tłumaczę sobie,że mama przyjechała, to mi smakuje jedzenie, a skoro jem jak dzik to i brzuch wielki.. choć mega ciężki i kulisty tak samo jak w pierwsszej ciąży... Wszyscy na Wigilię mi mówili czy w ciąży nie jestem bo taką wzdętą piłkę miałam w sukience.. teraz identycznie, jak siedzę to aż mi się opiera na udach.. nigdy tak nie mam. Ale ja tłumaczę sobie obiadkami mamy. No zobaczymy czy znów pierwsza wyczaiła moje zachowanie i wygląd... Ja odpuściłam przyglądanie się sobietydzień temu..
    No to trzymam mocno kciuki :) oby matczyne oko sie nie myliło :D

    mycha89 lubi tę wiadomość

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 2 października 2016, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    No to trzymam mocno kciuki :) oby matczyne oko sie nie myliło :D
    nie dziękuję... zostały max 2 dni czekania...



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobitki :)! Mamy niestety poniedziałek ;( i niestety znowu praca... Buuuu beznadzieja :( oby dzis szybciutko zleciało bo muszę zdarzyć ma poprawę permanentnych brwi :D i teraz wielkie wypatrywanie @ :D wczoraj skończyłam luteine :D

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 3 października 2016, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!

    Agniechaaaa, też ubolewam, że już poniedziałek, szczególnie że weekend miałam skrócony. Oby do następnego :) Trzymam kciuki, żeby @ szybko nadeszła.

    U mnie dziś wzrost tempki, mam nadzieję, że owu była w weekend i że trafiliśmy z <3.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 3 października 2016, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja poniedziałkowo :)
    Za oknem ciemno. Zostało by się w łóżku a tu niestety trzeba ruszyć dupcie do pracy. Ale to nic bo wieczorem świętujemy, tzn ja z mężem :) Mamy dziś rocznicę ślubu!!! <3 <3 <3
    milosc-ruchomy-obrazek-0329.gif

    Agniechaaaa życzę by @ szybko nadeszła.

    Summer luknełam na Twój wykres i faktycznie ten skok może oznaczać ovu. Kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2016, 07:33

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 3 października 2016, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas na kawkę!!! :D

    kawa-ruchomy-obrazek-0062.gif

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer dzieki, i trxymam kciuki za Ciebie :)

    Bulkasia najlepszego :) kolejnych cudownych lat <3

    bulkaasia lubi tę wiadomość

  • Miuczek Przyjaciółka
    Postów: 116 74

    Wysłany: 3 października 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ,

    9 miesięcy starań za mną setki wizyt na forum jako cichy obserwator. Cykle z monitorowane, badania, cykle z luteina. W sierpniu usłyszałam ze moje "jajniki wyglądają na bardziej dojrzałe niż ja" czas na AMHcykl mi sie rozregulował tak ze owulacje miałam w 10 dniu. Pani doktor przepisała cło i viagrę . Pomyslałam ze nie dam rady tak dalej , ze zwariuje i wybuchnę . Zrobiłam Amh 1,36 , pomyslałam ze jest nadzieja , u męża tez wyniki wyszły dobre. Ale stwierdziłam ze we wrześniu spróbuje odpuścić nie brać leków i luteiny, ńie zachodzić. Prawda jest taka ze dalej chciałam , ale wiedziałam ze jak sie nie uda mam wymówkę . Testy owulacyjnych pokazały plus w 13 dniu 25 dniu nie miałam okresu. Uff pomyslałam nie jest tak złe nie jestem całkiem rozregulowania jest nadzieja. W 25 dc zrobiłam test Ovu bo został i co widzę 2 kreski. Kupiłam ciążowy zrobiłam wczoraj popołudniu druga kreska jest całkiem widoczna, dziś rano powtórka i juz wiem ze to ńie sen . Jestem juz bo becie i czekam . I myśle sobie ze jest nadzieja . Trzymajcie kciuki .

    #czarny protest

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2016, 08:37

    Wojcinka, Agniechaaaa, bertha, bulkaasia, mycha89, i-feel-you lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam rowniez w ten ponidzialkowy poranek. Pogoda do bani. Mnie chorobsko rozwalilo. Bedzie ciezko dzisiaj pracowac.
    Bulkaasia wszystkiego najlepszego na dalsze lata.
    Agniechaa oby jak najszybciej przyszla..

    bulkaasia lubi tę wiadomość

  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 3 października 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miuczek gratulacje! Może faktycznie jak się odpuści to łatwiej zajść w ciążę. Tylko jak to zrobić. Ja co miesiąc próbuje podchodzić do starań na większym luzie i mniej więcej do ovu mi się udaje. Potem niestety znów się nakręcam.



    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • Miuczek Przyjaciółka
    Postów: 116 74

    Wysłany: 3 października 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myśle ze wcale nie odpuściłam moze w deklaracji , ale nadzieja zawsze silna jest. Chociaż założyłam ze do 30 czyli to stycznia juz sie nie uda , i ze raczej juz nie ma szans . Ze invitro nas czeka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2016, 09:04

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 3 października 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miuczek! gratulacje!!! daj znać jak beta :) :*


    #czarnyprotest

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry... u mnie tempka szaleje więc chyba się nie ma co nastawiać tylko czekać na @. Zero objawów w sumie nawet takich na @ (zawsze mnie piersi tydzień przed nawet bolały), ale pewnie nie było owu mimo wszystko i dlatego. No nic... został tydzień do @, przynajmniej tej która miałaby przyjść o czasie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miauczek ja tez czekam na Twoj wynik bety :) gratuluje!!!!


    #czarnyprotest

  • Magda24 Znajoma
    Postów: 20 17

    Wysłany: 3 października 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, zobaczyłam dziś 2 kreski :) Co najlepsze, ten cykl miał być stracony bo czwartek ginekolog na usg stwierdził że nie było owulacji, brak ciałka żółtego. Oczywiście gin na nfz a badanie trwao 30 sekund. dziś mam 30 dc a moje cykle trwają 31-32 dni. Co nie dawało mi spokoju to temperatura - zawsze na 2 dni przed @ spadała, tym razem ciąle w górze. Oprócz tego ból jak na @ i uczucie rozpalenia.Mam nadzieje że beta potwierdzi ciąże:)

    mycha89, i-feel-you lubią tę wiadomość

    Jakub 11.06.2017 <3
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 3 października 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miuczek, gratulacje!!! super wiadomosc.
    Bulkaasia - Wszystkiego naj na rocznicę :) gorącej nocy zycze! :)

    U mnie 13dpo, test ciazowy negatyw.
    Miuczek - a ten test owu, to byl taki fest pozytywny, krecha testowa tak samo mocna jak kontrolna? Ja tez teraz robie sobie testy owu i jest kreska calkiem calkiem, ale zdecydowanie nie taka jak ta kontrolna.

    Ja jeszcze mam nadzieje, wykres jest ładny, a w jedynej (krótkiej) ciąży jak byłam, to wydaje mi sie ze w 13dpo testowalam i byl negatyw, wiec moze u mnie pozniej testy z moczu wychodzą... tak sie pocieszam.. ale z drugiej strony to juz 12cs sie konczy, dlaczegeo mialoby sie udac akurat teraz..

    Plan na nastepny cykl u mnie to laparoskopia, usuniecie jajowodu z wodniakiem i torbieli czekoladowej. moze to cos pomoze...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2016, 09:21

    bulkaasia lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda24 wrote:
    Witam, zobaczyłam dziś 2 kreski :) Co najlepsze, ten cykl miał być stracony bo czwartek ginekolog na usg stwierdził że nie było owulacji, brak ciałka żółtego. Oczywiście gin na nfz a badanie trwao 30 sekund. dziś mam 30 dc a moje cykle trwają 31-32 dni. Co nie dawało mi spokoju to temperatura - zawsze na 2 dni przed @ spadała, tym razem ciąle w górze. Oprócz tego ból jak na @ i uczucie rozpalenia.Mam nadzieje że beta potwierdzi ciąże:)


    Cudownie :) gratki!!! I czekamy na bete


    #czarnyprotest

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 3 października 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, super wiadomosc :) Pokazujcie dziewczyny testy, dajcie nacieszyc oko :)

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 3 października 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, no to pięknie nam się zaczął tydzień :) Dwa pozytywne testy!!! Teraz to już będę się sypały dobre wieści prawda???

    mycha89 lubi tę wiadomość

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ