X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 3 października 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    I tak ma być!!! Do celu :) kochana tyle czekalysmy, że teraz Nasza kolej
    I tego się trzymajmy! :) ja mam na dzisiaj ostatnią dawkę lutki także może i @ szybciej się pojawi.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    I tego się trzymajmy! :) ja mam na dzisiaj ostatnią dawkę lutki także może i @ szybciej się pojawi.

    Kochana jezeli daktycznie w ciazy nie jestes to oby @przyszla jak najszybciej :) i niwy cykl !! A moze @bedziemy miec razem :D to wtedy bedziemy testowac razem :D

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 3 października 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miuczek wrote:
    Beta 202 . Popłakałam sie ze szczęścia , zrobiłam tez progesteron jak cos pobiegnę jutro po luteinę

    Cudownie!!!

    Innamorata kciuki za wizytę :)

    Magda beta to tylko formalnosc będzie ;)

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 3 października 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję zafasolkowanym !!! Inna - jesteś pewna, że z cyklu nici ? :(

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • 19ina90 Autorytet
    Postów: 1453 1233

    Wysłany: 3 października 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    jestem nowa i testuję 30 października. Mam nadzieje, że w końcu się uda...
    Trzymam za Was wszystkie kciuki, a Wy trzymajcie za mnie;)

    27 lat, pierwsza fasolka :)
    Kolejna wizyta 27.04.2017 godz. 17:30
    rg50skjo5rku753a.png
  • kozodka Koleżanka
    Postów: 52 5

    Wysłany: 3 października 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toto wrote:
    O! A do kogo w Boramedzie idziesz? Wg mnie to bardzo porządna przychodnia, chodziłam tam jak miałam starego ubezpieczyciela i obejmował on wlasnie Boramed, potem zmiana na Medicover i to jakaś porażka i kpina jak oni funkcjonują... Od 1 października załatwiłam sobie prywatne ubezpieczenie, i znowu wracam do Boramedu... tylko myślę jakiego lekarza wybrać :) A świetną endokrynolog znalazłam w przychodni Kaar-med - przynajmniej takie jest moje pierwsze wrażenie, po wizycie u niej, plus ma super opinie w sieci, od jednej znajomej też słyszałam że się u niej leczy.

    No i szkoda, że @ przyszła...pocieszenie, że lekka :)

    W ogóle u nas dość podobna sytuacja. niby wszystko okej, cykle owulacyjne, ostatnio tylko to TSH się wysokie przypałętało i od przyszłej środy pewnie zacznę brać Euthyrox... a ciąży brak. Na szczęście z miesiąca na miesiąc zamiast się mocniej stresować, to chyba wyluzowuję i jakoś tak... nie jestem załamana jak przychodzi okres? Chyba pierwsze 3 cykle były najgorsze, bo wcześniej żyłam w przkeonaniu, że pierwszy cykl i od razu będzie bobas... ;)


    Jakoś cicho tu w weekend dziewczyny! :) Choć to nic dziwnego, pewnie gdyby mój mąż nie wyjechał na weekend też byśmy razem spędzali ten wieczór :))

    Przez kilka miesięcy regularnie chodziłam do dr Horosz. Jednak zdecydowałam się zmienić lekarza na dr Fajfrowską-AlAli i dzięki niej cokolwiek ruszyło do przodu, a byłam tylko na 2 wizytach! Dr Horosz robiła mi tylko monitoringi, twierdziła że wszystkie wyniki są w normie i mam przychodzić dalej na usg, mimo iż nie mam problemów z brakiem owulacji. Skierowała mnie na badanie HyCoSy do jej znajomego lekarza dr Dziadeckiego, który stwierdził, że normy dla kobiet starających się o dziecko to bzdura! Wystarczy mieścić się w normach i więcej "bzykać".
    Dr AlAli od razu zwróciła uwagę na moje tsh i natychmiast zaczęła działać-zmiana suplementów, ponowne badania.
    Dr Horosz jest świetnym ginekologiem i wiem, że wiele kobiet tylko do niej chodzi. Ja jednak znalazłam jeszcze lepszą dla mnie ginekolog i ufam jej całkowicie.

    Ja też myślałam, że szybko się uda ;). Rzeczywiście wyluzowanie chyba przychodzi z czasem, tzn już nie ma tragedii kiedy przychodzi @. U mnie to raczej coś w stylu: "@? A.OK.To może za miesiąc".
    Mam nadzieję, że obie zajdziemy w tym roku :). A jeśli się nie uda, to przynajmniej, żeby jasna była przyczyna problemu :).

    justa. Nie biorę żadnych leków na rozrzedzenie krwi. Generalnie unikam leków i nie biorę ich dopóki nie umieram z bólu, a z resztą organizm sobie radzi :)

    toto lubi tę wiadomość

    Ponad 1,5 roku starań, ponad rok łażenia po lekarzach...
    06.09.2016r. HyCoSy - jajowody drożne
    Niedoczynność tarczycy
    Zespół jelita drażliwego
    3kg nadwagi
    Cykle owulacyjne
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 3 października 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziewczyny będę testować albo 30-31 październik lub dalej, ale mam nadzieję, że jednak pod koniec miesiąca :)

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • kozodka Koleżanka
    Postów: 52 5

    Wysłany: 3 października 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję dziewczyny! Cudowny początek miesiąca :). Dbajcie o siebie :)

    Ponad 1,5 roku starań, ponad rok łażenia po lekarzach...
    06.09.2016r. HyCoSy - jajowody drożne
    Niedoczynność tarczycy
    Zespół jelita drażliwego
    3kg nadwagi
    Cykle owulacyjne
  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 3 października 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wszystkim, którym się udało! :)

    Jednocześnie mam zapytanie: czy podwyższona prolaktyna i TSH to coś złego? Czytałam, że może to być "środkiem antykoncepcyjnym"..
    Dostałam właśnie wyniki, a wizytę u mojej Pani Ginekolog mam dopiero za 2 mce. Czy powinnam wcześniej pójść do innego lekarza po tabl? może po 2 miesięcznej kuracji coś by już się polepszyło?

    Szczęściu trzeba pomagać..
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 3 października 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny! Super początek tygodnia :) teraz kolej na resztę z Nas :)

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 3 października 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kika77 wrote:
    Gratuluję wszystkim, którym się udało! :)

    Jednocześnie mam zapytanie: czy podwyższona prolaktyna i TSH to coś złego? Czytałam, że może to być "środkiem antykoncepcyjnym"..
    Dostałam właśnie wyniki, a wizytę u mojej Pani Ginekolog mam dopiero za 2 mce. Czy powinnam wcześniej pójść do innego lekarza po tabl? może po 2 miesięcznej kuracji coś by już się polepszyło?

    Ja bym poszła na konsultacje wcześniej. Lepiej dmuchać na zimne ;)

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • Magda24 Znajoma
    Postów: 20 17

    Wysłany: 3 października 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 189 :)

    emi2016, bertha, Kaja3, mycha89, i-feel-you, Wojcinka lubią tę wiadomość

    Jakub 11.06.2017 <3
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 3 października 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda24 wrote:
    Beta 189 :)

    Moje gratulacje kochana :) Życzę cudownej ciąży!!!

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kika77 wrote:
    Gratuluję wszystkim, którym się udało! :)

    Jednocześnie mam zapytanie: czy podwyższona prolaktyna i TSH to coś złego? Czytałam, że może to być "środkiem antykoncepcyjnym"..
    Dostałam właśnie wyniki, a wizytę u mojej Pani Ginekolog mam dopiero za 2 mce. Czy powinnam wcześniej pójść do innego lekarza po tabl? może po 2 miesięcznej kuracji coś by już się polepszyło?


    Koniecznie idz!!! Podwyzszona prolaktyna wstrzymuje ovulacje tsh tez nie moze byc wysokie przy staraniach. Ja po dobrze dobranych lekach poprawe na prolaktynie widzialam zaraz po 3tyg hak zrobilam powtorne badania.


    Magda24 gratuluje !!! I wiadomo zazdroszcze :) dbajcie o siebie!!!

  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 3 października 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :)
    Postaram się wbić więc wcześniej do kogoś.

    Powodzenia!!

    Szczęściu trzeba pomagać..
  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 3 października 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozodka dziękuję za odpowiedź. To może spróbuję do tej Twojej doktor, chciałabym trafić do kogoś, kto nie powie mi, że za krótko się staramy aby cokolwiek leczyć, że jestem młoda i ciąża KIEDYŚ przyjdzie.

    innamorata88 przykro mi, bardzo mocno trzymałam za Ciebie kciuki :( ale goooo girl, dasz radę! powodzenia na wizycie :)

    Magda24, Miuczek GRATULACJE! niech bety pięknie rosną <3


    ....a ja GŁUPIA zrobiłam dzisiaj test, 8dpo. Negatywny...no i oczywiście załamka trochę, choć doskonale wiem, że 8dpo szanse na pozytyw są praktycznie równe zeru. Co ja mam sobie ręce związać, żeby mnie nie korciło znowu jutro, pojutrze? :P

    W ogóle pierwszy raz biorę duphaston, 1x1 dziennie przez 10 dni. Piersi bolą okropnie, ciągle bym jadła, PMS na całego... a jakie Wy macie wrażenia z brania progesteronu w 2 fazie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2016, 14:38

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toto wrote:
    kozodka dziękuję za odpowiedź. To może spróbuję do tej Twojej doktor, chciałabym trafić do kogoś, kto nie powie mi, że za krótko się staramy aby cokolwiek leczyć, że jestem młoda i ciąża KIEDYŚ przyjdzie.

    innamorata88 przykro mi, bardzo mocno trzymałam za Ciebie kciuki :( ale goooo girl, dasz radę! powodzenia na wizycie :)

    Magda24, Miuczek GRATULACJE! niech bety pięknie rosną <3


    ....a ja GŁUPIA zrobiłam dzisiaj test, 8dpo. Negatywny...no i oczywiście załamka trochę, choć doskonale wiem, że 8dpo szanse na pozytyw są praktycznie równe zeru. Co ja mam sobie ręce związać, żeby mnie nie korciło znowu jutro, pojutrze? :P

    W ogóle pierwszy raz biorę duphaston, 1x1 dziennie przez 10 dni. Piersi bolą okropnie, ciągle bym jadła, PMS na całego... a jakie Wy macie wrażenia z brania progesteronu w 2 fazie?


    Nie ma co sie smucic:) za wczesnie zrobiony to sienie liczy ;)

    Ja przy luteinie mam apetyt niestety :(

  • Kaja3 Koleżanka
    Postów: 34 4

    Wysłany: 3 października 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toto jedziemy na jednym wozku ! Ja tez w ubiegly poniedzialek mialam ovu i tez juz mnie kusi na testy. Chociaz betke ...

    Mama trzylatka. Podwójna macica. 26l.
  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 3 października 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa, no wieeeem, a właśnie doszły jeszcze testy z allegro, 20 sztuk, NO I CO JA MAM BIEDNA POCZĄĆ :D
    Mi akurat apetyt nie zaszkodzi, wg wszelkich wskaźników mam niedowagę - choć sama dobrze czuję się w swoim ciele, po prostu tak mam, że nie tyję. Ale na zimę 2-3 kg dodatkowe chętnie przyjmę :)

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
  • Magda24 Znajoma
    Postów: 20 17

    Wysłany: 3 października 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję! <3 Nie dociera to do mnie...Jednak lekarze się mylą:) myślicie, że w czwartek ginekolog już coś zobaczy? Idę tak szybko, bo zależy mi na L4 - mam pracę stojącą po 11 h na nogach plus dźwiganie

    Jakub 11.06.2017 <3
‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ