X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 2 października 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toto wrote:
    O! A do kogo w Boramedzie idziesz? Wg mnie to bardzo porządna przychodnia, chodziłam tam jak miałam starego ubezpieczyciela i obejmował on wlasnie Boramed, potem zmiana na Medicover i to jakaś porażka i kpina jak oni funkcjonują... Od 1 października załatwiłam sobie prywatne ubezpieczenie, i znowu wracam do Boramedu... tylko myślę jakiego lekarza wybrać :) A świetną endokrynolog znalazłam w przychodni Kaar-med - przynajmniej takie jest moje pierwsze wrażenie, po wizycie u niej, plus ma super opinie w sieci, od jednej znajomej też słyszałam że się u niej leczy.

    No i szkoda, że @ przyszła...pocieszenie, że lekka :)

    W ogóle u nas dość podobna sytuacja. niby wszystko okej, cykle owulacyjne, ostatnio tylko to TSH się wysokie przypałętało i od przyszłej środy pewnie zacznę brać Euthyrox... a ciąży brak. Na szczęście z miesiąca na miesiąc zamiast się mocniej stresować, to chyba wyluzowuję i jakoś tak... nie jestem załamana jak przychodzi okres? Chyba pierwsze 3 cykle były najgorsze, bo wcześniej żyłam w przkeonaniu, że pierwszy cykl i od razu będzie bobas... ;)


    Jakoś cicho tu w weekend dziewczyny! :) Choć to nic dziwnego, pewnie gdyby mój mąż nie wyjechał na weekend też byśmy razem spędzali ten wieczór :))

    Ja dziewczyny też byłam w Boramed. Jak nie dostanę się na nfz to idę tam do dr. P. Zieniuka. Dobry lekarz, zobaczymy jakie skutki przyniesie jego leczenie ;-) Jestem jego pacjentką od lutego. Pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2016, 07:57

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zubi tez proszę dietę ;)

    U Nas spokojny weekend ;) właśnie "cycam" przedostatnią dawkę Luteinki ;) pogoda zapowiada sie obiecująco

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 2 października 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie zimno, brrrr.. Wieje i pada. Normalnie jesień ;)

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 2 października 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. Trzymam kciuki za wszystkie testujące w najbliższych dniach!

    Wczoraj po południu wróciłam z wyjazdu. Owu się chyba przesunęła, ale sama nie wiem czy już była. Już nigdy nie zmienię testów owulacyjnych. Wygląda na to, że pozytywny wyszedł w piątek wieczorem, temperaturę miałam zaburzoną w piątek i sobotę (chodziłam spać nad ranem), ale dziś jeszcze nadal niska. Starania były wczoraj, ale dziś też spróbujemy, bo się pojawił śluz płodny.

    Dziwny ten cykl.. możliwe, że Ovarin przesunął termin owu? Nigdy nie miałam owu później niż w 12 dc, a tu wygląda na to, że wyjdzie w 13-14 dc. Miała któraś z Was taką sytuację po Ovarinie?

    Tak czy inaczej postaram się nie rozkiminać za wiele, jeszcze w czwartek wyglądało na to, że w ogóle starań nie będzie, więc dobre i to.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2016, 09:16

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 2 października 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszcie do mnie na priv to wyśle wskazówki.

    No i dupa :( owulki brak a to już 22 dc więc albo bezowulacyjny albo się owulka przesunęła. Ostatnie serce bylo w czwartek nad ranem a kolejne najprędzej we wtorek więc jak będę mieć owu na dniach to się wypisuje z testowania...:( a tak mi na tym cyklu zależało żeby chociaż moc się łudzić że a nóż się udało....ehh

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 2 października 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, przepraszam za milczenie, nie mam zbytnio czasu ostatnio do tego odspuściłam ten cykl i czekam na małpę.. ale dziś znów mi dziwnie. okres powinien być we wtorek, nawet jutro (bo cykle 27-28) a dziś mam mokro.. Jak się badam to kremowy, ale w galotkach mokro i ślisko, papier też jedzie z poślizgiem. Czy ma tak któraś przed okresem? albo z testujących na dniach?



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 2 października 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha89 wrote:
    Hej dziewczyny, przepraszam za milczenie, nie mam zbytnio czasu ostatnio do tego odspuściłam ten cykl i czekam na małpę.. ale dziś znów mi dziwnie. okres powinien być we wtorek, nawet jutro (bo cykle 27-28) a dziś mam mokro.. Jak się badam to kremowy, ale w galotkach mokro i ślisko, papier też jedzie z poślizgiem. Czy ma tak któraś przed okresem? albo z testujących na dniach?


    To może być śluz przed @ albo na ciążę ciężko powiedzieć. Trzymam kciuki i testuj kobieto !

    A ja mam znowu krew w śluzie czyżby jednak owulka ? Okropny promieniujący ból w lewym jajniku więc może może ale co z tego jak pewnie plemniki nie wytrzymały 3 dni :/ dziś zostaje sama u rodziców tz z teściową i córka idą do nas spać.

    Na pewno nie będę testować 12 jakby jednak dziś była owulka to możliwy test 13

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 2 października 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Piszcie do mnie na priv to wyśle wskazówki.

    No i dupa :( owulki brak a to już 22 dc więc albo bezowulacyjny albo się owulka przesunęła. Ostatnie serce bylo w czwartek nad ranem a kolejne najprędzej we wtorek więc jak będę mieć owu na dniach to się wypisuje z testowania...:( a tak mi na tym cyklu zależało żeby chociaż moc się łudzić że a nóż się udało....ehh
    Zubii, jak w ovufriend pisze sie na priv?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w tym miesiącu bez owulacji. Ale czekam już na @ i znowu zaczynam z clo.

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 2 października 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha89 wrote:
    Hej dziewczyny, przepraszam za milczenie, nie mam zbytnio czasu ostatnio do tego odspuściłam ten cykl i czekam na małpę.. ale dziś znów mi dziwnie. okres powinien być we wtorek, nawet jutro (bo cykle 27-28) a dziś mam mokro.. Jak się badam to kremowy, ale w galotkach mokro i ślisko, papier też jedzie z poślizgiem. Czy ma tak któraś przed okresem? albo z testujących na dniach?
    Ja mam tez termin @ na wtorek i tez mam całkiem mokro. Kremowo-wodniście.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 2 października 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Zubii, jak w ovufriend pisze sie na priv?


    bertha, trzeba wejść w wiadomości w górnym prawym rogu.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 2 października 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki summer!

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 2 października 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Ja mam tez termin @ na wtorek i tez mam całkiem mokro. Kremowo-wodniście.

    kurde to chyba na okres.. ostatnio też miałam kremowo-wodniście... ale w środku a teraz aż na zewnątrz... ale nie wierzę..



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 2 października 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    To może być śluz przed @ albo na ciążę ciężko powiedzieć. Trzymam kciuki i testuj kobieto !

    A ja mam znowu krew w śluzie czyżby jednak owulka ? Okropny promieniujący ból w lewym jajniku więc może może ale co z tego jak pewnie plemniki nie wytrzymały 3 dni :/ dziś zostaje sama u rodziców tz z teściową i córka idą do nas spać.

    Na pewno nie będę testować 12 jakby jednak dziś była owulka to możliwy test 13


    Ty się martwisz o 3 dni?! to u mnei musiałyby przeżyć 5! kurde pewnie małpa przyjdzie.. przed wtorkiem nie testuję. szkoda kasy na test



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 2 października 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja się zastanawiam czy owu u mnie w ogóle była w tym miesiącu. Chyba Ovarin trochę pozmieniał objawy. Testy owulacyjne wczoraj i dziś negatywne, więc ten z piątku traktuje jako pozytywny.. teraz czekanie czy tempka wzrośnie. Ale w końcu choć trochę rozciągliwego śluzu się pojawiło.. a przy <3 to normalnie powódź. Dawno tak nie miałam.. no ale nie wiem czy przy <3 ten śluz się bierze w ogóle pod uwagę.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 2 października 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha89 wrote:
    Ty się martwisz o 3 dni?! to u mnei musiałyby przeżyć 5! kurde pewnie małpa przyjdzie.. przed wtorkiem nie testuję. szkoda kasy na test

    O ile to dzis jest owu to 3/4 dni a jak jutro to 4/5.

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • mycha89 Autorytet
    Postów: 349 433

    Wysłany: 2 października 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha bo Ty dopiero na owu jesteś... ja pon-wt mam mieć @... spisałam cykl na straty a przez mamę nakręciłam się na nowo... Nic nie wie,że staram się o drugie dziecko, a była u mnie tydzień teraz i 2 razy pytała czy w ciaży nie jestem... bo jem jak szalona i czepiam się zapachów, a do tego mam bebzol wzdęty... W pierwszej ciąży też ona wypatrzyła u mnie pierwsze objawy. Nie chcę się nakręcać, tłumaczę sobie,że mama przyjechała, to mi smakuje jedzenie, a skoro jem jak dzik to i brzuch wielki.. choć mega ciężki i kulisty tak samo jak w pierwsszej ciąży... Wszyscy na Wigilię mi mówili czy w ciąży nie jestem bo taką wzdętą piłkę miałam w sukience.. teraz identycznie, jak siedzę to aż mi się opiera na udach.. nigdy tak nie mam. Ale ja tłumaczę sobie obiadkami mamy. No zobaczymy czy znów pierwsza wyczaiła moje zachowanie i wygląd... Ja odpuściłam przyglądanie się sobietydzień temu..



    Marcel <3
    relg2n0asfzml2iz.png>

    03.08.2017 <3
    w57vyx8d6u4jt6s0.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 2 października 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przemeldowywuję się na koniec października. U mnie raczej nici z tego cyklu. Czekamy na @. W tym cyklu podchodzimy do IUI - już postanowione. Cycki w górę i do boju!:D

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Ja przemeldowywuję się na koniec października. U mnie raczej nici z tego cyklu. Czekamy na @. W tym cyklu podchodzimy do IUI - już postanowione. Cycki w górę i do boju!:D
    Inna, dlaczego do IUI - jeśli mogę spytać?
    czemu nie naturalnie nadal?

    chciałam Cię jeszcze spytać czy miałaś kiedyś jakąś stymulację?
    masz wiedzę na ten temat - bo bym podpytała co nieco :-)

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 2 października 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Ja przemeldowywuję się na koniec października. U mnie raczej nici z tego cyklu. Czekamy na @. W tym cyklu podchodzimy do IUI - już postanowione. Cycki w górę i do boju!:D

    Powodzenia!!!

    Ja leżę w łóżku, jest mi mega zimno (skarpetki do spania założyłam) i latam siku. Mam nadzieję, że to nie przeziębienie się zbliża :(

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ