X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 5 października 2016, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak szybko i z jakiego/do jakiego poziomu Ci spadła ta prolaktyna? I czy masz jakieś skutki uboczne? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2016, 17:04

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana wiec tak ja dowiedziałam sie w listopadzie o wysokiej prolaktynie, w grudniu miałam rezonans i okazało sie ze mam mikrogruczolaka. Trafiłam do beznadziejnego endokrynologa, który dał mi mega drogi lek o nazwie Dostinex i testem lek zbił mi prolaktyne z 48... Na 1!!! Masakra i on mi jeszcze na kontroli powiedział ze to dobrze.... Zaczęłam szukać inteligentnego lekarza i lutym trafiłam do mojego obecnego gin/endo i ob oto dał norprolac bo łagodny i NIEMA SKUTKÓW UBOCZNYCH (ja ich na pewno nie mam :) ) do sedna myśmy dawali dawkę leku taka zeby przywróci znowu z 1 na granice normy i tak dawkowalismy po3/4 Tyg zeby z zaniskiej wejść na normę ale trafiło to bardzo krótko :) teraz juz tylko sprawdzam czy kochana nie mam ZA NISKIEJ i jeżeli cos to zmniejszamy dawkę uffff ale sie napisałam

  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 5 października 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Który to Wasz cykl? Masz zdiagnozowane jakieś problemy?

    Wiesz szczerze mówiąc to brak owulacji bez leków, PCOS, a poza tym wyniki ok. Mąż super nasienie. Macica w tyłozgięciu.

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 5 października 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekającnacud - czyli pewnie jesteś pod opieką lekarza i masz odpowiednią stymulację. Moim zdaniem wiedzieć w czym tkwi problem to połowa sukcesu.
    U nas póki co wszyscy twierdzą, że wszystko w normie, a ciąży nadal nie ma.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    czekającnacud - czyli pewnie jesteś pod opieką lekarza i masz odpowiednią stymulację. Moim zdaniem wiedzieć w czym tkwi problem to połowa sukcesu.
    U nas póki co wszyscy twierdzą, że wszystko w normie, a ciąży nadal nie ma.


    Tak samo mówi mój gin ze woli walczyć ze schorzeniem niż z dobrymi wynikami badan. Ale myśle ze w końcu każda z Nas sie doczeka

  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 5 października 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Kochana wiec tak ja dowiedziałam sie w listopadzie o wysokiej prolaktynie, w grudniu miałam rezonans i okazało sie ze mam mikrogruczolaka. Trafiłam do beznadziejnego endokrynologa, który dał mi mega drogi lek o nazwie Dostinex i testem lek zbił mi prolaktyne z 48... Na 1!!! Masakra i on mi jeszcze na kontroli powiedział ze to dobrze.... Zaczęłam szukać inteligentnego lekarza i lutym trafiłam do mojego obecnego gin/endo i ob oto dał norprolac bo łagodny i NIEMA SKUTKÓW UBOCZNYCH (ja ich na pewno nie mam :) ) do sedna myśmy dawali dawkę leku taka zeby przywróci znowu z 1 na granice normy i tak dawkowalismy po3/4 Tyg zeby z zaniskiej wejść na normę ale trafiło to bardzo krótko :) teraz juz tylko sprawdzam czy kochana nie mam ZA NISKIEJ i jeżeli cos to zmniejszamy dawkę uffff ale sie napisałam

    Dziękuję <3 no to jestem dobrej myśli, ciekawe tylko jak ta dawka się u mnie sprawdzi - po 1 tabletce 75mcg dziennie :)

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
  • Kaja3 Koleżanka
    Postów: 34 4

    Wysłany: 5 października 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Kochana wiec tak ja dowiedziałam sie w listopadzie o wysokiej prolaktynie, w grudniu miałam rezonans i okazało sie ze mam mikrogruczolaka. Trafiłam do beznadziejnego endokrynologa, który dał mi mega drogi lek o nazwie Dostinex i testem lek zbił mi prolaktyne z 48... Na 1!!! Masakra i on mi jeszcze na kontroli powiedział ze to dobrze.... Zaczęłam szukać inteligentnego lekarza i lutym trafiłam do mojego obecnego gin/endo i ob oto dał norprolac bo łagodny i NIEMA SKUTKÓW UBOCZNYCH (ja ich na pewno nie mam :) ) do sedna myśmy dawali dawkę leku taka zeby przywróci znowu z 1 na granice normy i tak dawkowalismy po3/4 Tyg zeby z zaniskiej wejść na normę ale trafiło to bardzo krótko :) teraz juz tylko sprawdzam czy kochana nie mam ZA NISKIEJ i jeżeli cos to zmniejszamy dawkę uffff ale sie napisałam

    Nie dosc ze te nasze brwi; to obie mamy mikroguczolaka na przysadce..:)

    Mama trzylatka. Podwójna macica. 26l.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja3 wrote:
    Nie dosc ze te nasze brwi; to obie mamy mikroguczolaka na przysadce..:)


    Bliźniacze siostry ovufrend :p <3

    Kaja3 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toto wrote:
    Dziękuję <3 no to jestem dobrej myśli, ciekawe tylko jak ta dawka się u mnie sprawdzi - po 1 tabletce 75mcg dziennie :)

    Myśle ze szybko spadnie Ci prolaktyna :) !!! Kolejny krok do przodu :)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 5 października 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie wykupiłam karnet na siłkę i jedziemy z koksem ;) dziewczyny, któraś z Was link tutaj do fajnych przepisów wrzuciła. Nie umiem tego namierzyć. :/ Ktoś coś? ;)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Kinga13 Autorytet
    Postów: 1888 1709

    Wysłany: 5 października 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuję testować 13.10 ;) niedługo po tym mamy rocznicę ślubu i liczę na to, że nie będzie problemów z prezentem ;)

    08.09.2017 - Staś <3
    24.02.2019 - Aniołek [*] 7tc
    18.05.2020 - Lilka i Nelka <3 <3

    konflikt serologiczny w układzie białek zgodności tkankowej
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha89 wrote:
    Dziewczyny polecam książkę "takie rzeczy tylko z mężem" piję kawę i płaczę ze śmiechu. Dam Wam zajawkę: "Od dobrych czterech lat przędziemy tę wspólną nić zwaną życiem z oczami na zapałki, jeśli w ogóle można powiedzieć, że udaje nam się jakkolwiek funkcjonować. Więc może ten cały brak namiętności wynika ze zmęczenia? Nie chcę winić dziecka, ale to może też być sprawka naszego małego Marcelka, który temperamencik to ma wyjątkowy, oj wyjątkowy- zaczęłam analizować jakbym była na prywatnej psychoterapii. - Zwykłam twierdzić,że Marcel wdał się w ojca, już od momentu, kiedy mamusia podała mi go pierwszy raz, a on zaczął się drzeć wniebogłosy , chcąc jeść, teraz, zaraz JUŻ! Ludwik też tak ma. kIlka razy rozważałam, czy nie załatwić mu po ciuchu całodobowego dokarmiania dożylnego. Wiecie- chodzi z kroplóweczką i skapuje mu glokuza" albo inne zdanie: "Czy wy wiecie jak ja się czuję kiedy antyczne wazy pociągają mojego męża bardziej niż ja"?! Pluję ze śmiechu:D:D


    "Gdyby on był chociaz bogaty albo piękny to co innego. mogłabym z nim być dla urody albo dla pieniędzy. - Jest biedny? Jest nauczycielem. Historii. W gimnazjum!- rozbeczałam się"
    Ahh zaciekawilas mnie z ta ksiazka trzeba dopisac ja do listy ksiazek do przeczytania...:)

  • Matytka Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 5 października 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki ,my w tym cyklu zaczynamy staranie o dzidziusia,jestem w tym temacie kompletnie zielona,ciesze się ,że trafiłam na to forum ;) dziś 4dc a pierwsze testowanie na 30.10;) trzymam kciuki za Was wszystkie !!:)

    Matytka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj matytka:-)

  • Ahata Znajoma
    Postów: 26 16

    Wysłany: 5 października 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brychra wrote:
    Hej. Ja przy 24 dniowych brałam od 19 dc przez 10 dni na przedłużenie fazy lutealnej.

    I pomógł Ci? Jak Ci wówczas wypadała owulacja - tak jak poprzednio? Zastanawia mnie, skąd to plamienie u mnie idealnie w dniu, kiedy miałabym @ bez Duphastonu. Pomijając już, jak kiepsko się z nim czułam :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ! Ja niestety już w tym miesiącu nie mam na co czekać @ przyszła idelnie w terminie ... Czekam na listopad.

  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 5 października 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też prolaktyna za wysoka i dostałam euthyrox 25. Może taka pora, że nas wszystkie obdarowało ;)
    Mam zamiar szybko zbić i kontynuować starania. Dziś się dowiedziałam, że z taką prolaktyną nie ma szans na ciążę :( więc z październikowego testowania nici :(

    Szczęściu trzeba pomagać..
  • Matytka Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 5 października 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie już zaczyna denerwować @ w tym miesiącu. To już czwarty dzien,krawienie skape a brzuch boli i nie chce przestać ,normalnie zmagalam się z bólem brzucha tylko pierwszego dnia @ ,paskudny październik.Tutaj u mnie tylko 2 stopnie na dworze:( a jak tam u Was,tez tak zimno?:(

    Matytka
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 5 października 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    A ja właśnie wykupiłam karnet na siłkę i jedziemy z koksem ;) dziewczyny, któraś z Was link tutaj do fajnych przepisów wrzuciła. Nie umiem tego namierzyć. :/ Ktoś coś? ;)

    Inna ja wrzucałam, ale nie wiem czy Ci o to chodzi. Ja polecam.

    qchenne-inspiracje.pl

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 5 października 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja infekcja nie chce przejść. Niby już trochę lepiej ale i tak jeszcze coś czuję :/ wziełabym furaginę ale się boję bo a noz zaskoczyło, chociaż mała szansa. Ma któraś jakiś "domowy" sposób na takie infekcje?

    Poza tym zalewa mnie dzisiaj dziwny kremowo/płodny śluz. Ale pewnie to wina tej infekcji :/ albo owu jest teraz a nie tydzien temu jak pokazalo of :/

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ