X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Październikowe testowanie :)
Odpowiedz

Październikowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natuś wrote:
    Moje drogie Panie u mnie beta pozytywna, właśnie kończę 3 tydzień ciąży :D


    Gratulacje!!!!
    I właśnie, napisz który dpo, bo jak 3 tydzień, to bardzo wcześnie Ci wyszedł pozytywny test

    Uparciuszek, Natuś lubią tę wiadomość

  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 18 października 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny lekarz stwierdził cykl bezowulacyjny. Lub możliwość wcześniejszej owu. Byłam w 13 dc. Tylko że ja mam straszny bol piersi od tygodnia. Nie mogę się nawet dotknąć. Odrzuca mnie id palenia i mam okropna zgage. Może się lekarz jednak pomylił i była ta owulacjie jednak. Do tego zero sluzu Sahara aż mnie wszystko piecze w srodku. Czekam cierpliwie do 26 października..

    Brychta
  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 18 października 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natus gratulacje

    Natuś lubi tę wiadomość

    Brychta
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 18 października 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    ciasto dla M i obiadek z duża ilością jajek (hihi) tez jest! Ta Noc należy do Nas :D

    Mój twierdzi, że orzechy włoskie pobudzają jego libido ;) mimo, że i tak ma wysokie :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    Agniechaaaa czyżbyś zaserwowała barszczyk biały ?:D czy też jajecznica?:D


    Barszcz biały jest! Ale nie wiem czy sie skusi wiec na 2danie jest jajeczko w koszulce panierowane ;) hihi jestem zapobiegawcza żona :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Mój twierdzi, że orzechy włoskie pobudzają jego libido ;) mimo, że i tak ma wysokie :p


    Mój nie lubi orzechów :P a jaja tak zapobiegawczo bo On zawsze chętny ;D

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 18 października 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A odnośnie jedzenia to naszła mnie ochota na hot dogi :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • think_positive Przyjaciółka
    Postów: 90 41

    Wysłany: 18 października 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    dołączam się, będę testować 25 pażdziernika :) czyli jeszcze cały tydzień przede mną...można zwariować :)

    f2w33e3ktamljwlx.png

    20tc - nasz aniołek
  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 18 października 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    think_positive wrote:
    Hej dziewczyny :)

    dołączam się, będę testować 25 pażdziernika :) czyli jeszcze cały tydzień przede mną...można zwariować :)
    Hej to testujemy razem:) ja 26 rano. Bo biorę dupka. A masz jakieś przeczucia ?

    Brychta
  • Natuś Przyjaciółka
    Postów: 83 50

    Wysłany: 18 października 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Gratuluję :) jaki wynik?

    Dziękuję Kochane <3 Wynik 1938,8 mIU/ml w 17 dpo.

    emi2016, bertha lubią tę wiadomość

    8328a7ae5e.png
    a4f4f6cb77.png
  • Natuś Przyjaciółka
    Postów: 83 50

    Wysłany: 18 października 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Gratuluje ;) i jak zawsze zazdroszczę <3

    Kochana wysyłam ciepłe i jeszcze świeże ciążowe wiruski :*

    8328a7ae5e.png
    a4f4f6cb77.png
  • Natuś Przyjaciółka
    Postów: 83 50

    Wysłany: 18 października 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Dokladnie mam tak samo :):)


    Natuś, gratulacje!! jaka beta w ktorym dpo?

    Dziękuję <3 Wynik 1938,8 mIU/ml w 17 dpo :)

    8328a7ae5e.png
    a4f4f6cb77.png
  • Natuś Przyjaciółka
    Postów: 83 50

    Wysłany: 18 października 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Dokladnie mam tak samo :):)


    Natuś, gratulacje!! jaka beta w ktorym dpo?

    Wynik 1938,8 mIU/ml w 17 dpo :) Dziękuję Kochane <3

    8328a7ae5e.png
    a4f4f6cb77.png
  • Natuś Przyjaciółka
    Postów: 83 50

    Wysłany: 18 października 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    Gratulacje!!!!
    I właśnie, napisz który dpo, bo jak 3 tydzień, to bardzo wcześnie Ci wyszedł pozytywny test

    Wynik 1938,8 mIU/ml w 17 dpo, wiecie już sama nie wiem jak liczyć te tygodnie, dzidzia ma niecałe 3 a belly mówi że to koniec 5... Już sama zgłupiałam, czy naprawdę 1 dzień ciąży to 1 dzień ostatniej miesiączki?

    8328a7ae5e.png
    a4f4f6cb77.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 18 października 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natuś wrote:
    Wynik 1938,8 mIU/ml w 17 dpo, wiecie już sama nie wiem jak liczyć te tygodnie, dzidzia ma niecałe 3 a belly mówi że to koniec 5... Już sama zgłupiałam, czy naprawdę 1 dzień ciąży to 1 dzień ostatniej miesiączki?

    No niestety takie jest to pokręcone ;)

    Swoją drogą gratuluję :) i zazdroszczę :p

    Natuś lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 18 października 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natuś wrote:
    Wynik 1938,8 mIU/ml w 17 dpo, wiecie już sama nie wiem jak liczyć te tygodnie, dzidzia ma niecałe 3 a belly mówi że to koniec 5... Już sama zgłupiałam, czy naprawdę 1 dzień ciąży to 1 dzień ostatniej miesiączki?
    Gratulacje!!! Ciążę liczy się od 1 dnia ostatniej miesiączki, przy założeniu że cykle są 28 dniowe. Przy tym założeniu (14+ 17) byłabyś w 4 tyg 3 dniu ciąży.

    Natuś lubi tę wiadomość

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • Pampcia Autorytet
    Postów: 355 255

    Wysłany: 18 października 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia2323 wrote:
    Cześć, jestem tu nowa. Jestem obecnie w 21 dniu cyklu (zwykle mam 26-28). Nie wiem kiedy dokładnie miałam owulacje bo nie prowadzę takich dokładnych obserwacji jak większość z Was. Już od ponas wóch tygodni zdarza mi się takie krótkotrwałe kłucie jajników. Wczoraj chwilowo tak mocno mnie złapalo, że aż promieniowalo na plecy. W zeszłym tygodniu kilka razy zakręciło mi sie w głowie, muszę wstawać w nocy do toalety,mam wzdęcia, piersi stały się większe i bolą przy dotyku (zawsze przed @ tak mam). Oprócz tego od 2-3 dni zdarza mi się poczuć ból brzucha jak na @ i ból krzyża. Myślicie że te objawy mogą świadczyć o ciąży? Kusi mnie żeby zrobić test bo mam jakieś przeczucie, że w tym cyklu mogło się udać, ale wiem że jest jeszcze za wcześnie. Planuję w piątek najszybciej zrobić

    cześć! a co Ci szkodzi zatestować? :) może miałaś owulację wczesniej i jesteś w gronie szcześliwców którym objawy pojawiają się bardzo szybko? :P
    ja miałam dokładnie takie same objawy jak byłam w ciąży, plus jeszcze niesamowite zmeczenie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2016, 22:46

    f2w3dqk3604phf94.png
  • Pampcia Autorytet
    Postów: 355 255

    Wysłany: 18 października 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brychra wrote:
    Hej to testujemy razem:) ja 26 rano. Bo biorę dupka. A masz jakieś przeczucia ?

    no to jest nas 3! ;) byle do środy... :P

    f2w3dqk3604phf94.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pierwsza noc po ovitralle za Nami :) od piątku luteina dopochwowa ;) i Zacznie sie "w oczekiwaniu na testowanie" pierwszy raz po poronieniu, długo czekałam na ten moment, i wiele przeszłam zeby w końcu nadszedł a tu totalny spokój wewnętrzny.

    bertha lubi tę wiadomość

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 19 października 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa, ja w czasie działań też spokojna byłam, bo pewnie mi się wydawało, że mam nad wszystkim jakąś kontrolę. A im bliżej terminu @ tym bardziej robię się niecierpliwa :p
    Ale Tobie życzę spokoju aż do końca cyklu :)

    Mi dziś temp. poszła trochę w dół.. ale ogólnie ostatnio mam jakieś problemy ze spokojnym snem. Brzuch już 3 dzień męczy. Piersi bolą coraz bardziej. Już zaczynam się wkurzać, że jak ma ta @ przyjść to niech przyjdzie, a nie tylko męczy i męczy :/

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ