X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • NelNel Przyjaciółka
    Postów: 247 20

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iśka79 wrote:
    a, miałam się pochwalić, że dziś kreska bardziej widoczna:
    http://www.fotosik.pl/zdjecie/ce2ffd3e5259b3da
    ale i tak jakoś trudno w to uwierzyć :D

    Gratuluję :) Suuuper :) Trzeba wierzyć...teraz to chyba już nawet nie wypada nie wierzyć? :*

    Iśka79 lubi tę wiadomość

  • NelNel Przyjaciółka
    Postów: 247 20

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia13 wrote:
    Milka a cykle masz regularne? Może @ wcale nie przyjdzie? Mogłabyś np. za dwa dni test zrobić, chyba, że cykle masz różne... Ja się czuję jakby napełniona wodą, ciągle chodzę siusiu, mam tak przed @ straszne uczucie, dopiero jak przychodzi, jakby opuchlizna z mnie zeszła...

    Ja się czuję tak samo. Jedna wielka bańka :) Parcie na pęcherz, brzuch ważący sto kilo....nie lubię tego czekania na @, a jak już przyjdzie, to czuję ulgę, tak jakby bańka pękła i 100 kg mniej :(

  • BitterSweetSymphony Autorytet
    Postów: 2574 1638

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka u mnie cieplutko, parno wręcz. Wczoraj nic nie popadało a dziś jak byłam na zakupach to przyszedł bardzo fajny ciepły letni deszczyk... ach cudownie :)

    Mia to jeszcze sporo czekania przed Tobą, ale proszę nie nastawiaj się negatywnie. Plemniki naprawdę bywają wytrzymałe i mogły poczekać. Niejednokrotnie widziałam wykresy dziewczyn, które współżyły dwa lub dzień przed owu a zaszły w ciążę.

    Iśka jaki piękny widok. Pozostaje mi życzyć dużo zdrowia dla Ciebie i dzidzi. Mam nadzieję, że wkrótce wszystkie wysikamy takie tłuste krechy :D

    Nel wiem, że jest Ci ciężko. Jesteś blisko "godziny zero" jak ja to określam. To ten najgorszy czas. Wspieram :*

    Iśka79 lubi tę wiadomość

    km5sio4pjn03nphx.png
    Nied.tarczycy, Hashi, niskie AMH (0,28), wysokie FSH, MTHFR a1298c hetero i PAI hetero, endo IV st.:
    1).24.04.19r. I Laparo --> 09.05. --> Visanne START/półroczna kuracja)
    2). 03.10.19r. II Laparo

    15.05.2013r. córka Maja ❤️ (ciąża naturalna)
    Moje ANIOŁKI:
    1. Po dwóch latach starań- ICSI - Michalinka 8/9tc (10tc - 09.09.17r.)
    2. Po trzech latach starań naturalny cud - Marcelinka 7/8tc (11tc - 25.08.18r.)

    02.11. 18r.- transfer śnieżynki (3-dniowy zarodek) :(
    29.09.20r. - rozpoczęcie procedury z KD (Eurofertil/Ostrawa)
    13.10.20r. - mamy dawczynie/początek stymulacji
    28.10.20r. - mamy trzy blastki ❄❄❄
    18.11.20r. (11:30) - transfer jednego ⛄ / dwie śnieżynki na zimowisku
    22.11.20r. - dwie kreseczki na teście (4dpt) 🥰/Beta: 6dpt - 27,2/8dpt -101/14dpt - 2091/15dpt - jest pęcherzyk ciążowy (również krwiak)/27dpt - 0,62cm maluszka z bijącym 💗 (133u/min)
  • blue-eyed Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnośnie tematu: Miałam już szereg "objawów ciążowych" tzn. napiete, powiekszone bolące piersi z widocznymi żyłami, mdłości, drażliwość, huśtawka nastrojów i zawsze kończy się miesiączką tak już od 20 miesięcy. Raz byłam pewna, że jestem w ciąży miałam potworne mdłości, uczucie senności i rozbicie.. Poszłam do laboratorium, aby sprawdzić poziom progesteronu, dla kontroli czy wystąpiła owulacja i był ponad górną granicę, niestety miesiączka jak w zegarku. (Wiem, że o ciąży świadczy poziom beta-hcg, a nie progesteron)
    Tak więc najbardziej wiarygodnym objawem ciąży jest pozytywny test ciążowy

    PS. Gratuluję każdej której się udało zajść w upragnioną ciążę.
    Ale dziewczyny zastanówcie się trochę to jest wątek "pierwsze objawy"! fajnie by było więcej czytać o takowych, wątek gdzieś uciekł, temat się rozjechał... niektóre piszę o urlopach, o pogodzie no dajcie spokój...

  • NelNel Przyjaciółka
    Postów: 247 20

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BitterSweetSymphony wrote:
    Nel wiem, że jest Ci ciężko. Jesteś blisko "godziny zero" jak ja to określam. To ten najgorszy czas. Wspieram :*

    Dokładnie, bomba cyka...hehe...dzięki Kochana za dobre słowo :)

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue-eyed wrote:
    Odnośnie tematu: Miałam już szereg "objawów ciążowych" tzn. napiete, powiekszone bolące piersi z widocznymi żyłami, mdłości, drażliwość, huśtawka nastrojów i zawsze kończy się miesiączką tak już od 20 miesięcy. Raz byłam pewna, że jestem w ciąży miałam potworne mdłości, uczucie senności i rozbicie.. Poszłam do laboratorium, aby sprawdzić poziom progesteronu, dla kontroli czy wystąpiła owulacja i był ponad górną granicę, niestety miesiączka jak w zegarku. (Wiem, że o ciąży świadczy poziom beta-hcg, a nie progesteron)
    Tak więc najbardziej wiarygodnym objawem ciąży jest pozytywny test ciążowy

    PS. Gratuluję każdej której się udało zajść w upragnioną ciążę.
    Ale dziewczyny zastanówcie się trochę to jest wątek "pierwsze objawy"! fajnie by było więcej czytać o takowych, wątek gdzieś uciekł, temat się rozjechał... niektóre piszę o urlopach, o pogodzie no dajcie spokój...
    Nie pomyślałaś może, że masz problem z wczesnymi poronieniami? Badałaś hormony tarczycowe?

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • blue-eyed Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 U mnie z tarczycą wszystko w porządku, wydaje mi się, że prolaktyna może być problemem na początku cyklu w górnej granicy, z kolei w fazie lutealnej dwukrotnie wyższa. Do tego okropny pms i bardzo często krótka faza lutealna, być może niedomoga ciałka żółtego? Pora zmienić lekarza. Pozdrawiam :)

  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eejj no to ty daj spokój,wyluzuj każda pisze co pisze jak ci sie nie podoba załóż własny wątek z zastrzeżeniem że tylko na temat a co to jakieś wojsko jest? To jest dla nas portal gdzie mozna sie dowiedziec na dany temat,wspierac sie itd.wyluzuj tu nie lekarz tylko wsparcie i przezycia tak na dany temat jak i nie na temat.
    Koleżanka chyba pomyliła portale lekarskie z pomocą i doswiadczeniami kobiet gdzie mozna sie duzo dowiedziec ale nie traktowac tego sztywno,dla wielu z nas jest tu jak w babskim kąciku,wszystko i o wszystkim,a jesli oczekujesz info na dany temat radze zapytac na wątkach lekarzy,tam obejdziesz sie bez pogody i urlopu

    BitterSweetSymphony, Milka88 lubią tę wiadomość

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • BitterSweetSymphony Autorytet
    Postów: 2574 1638

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue-eyed o pierwszych objawach można rozmawiać tylko w drugim fazie cyklu, a o czym rozmawiać w pierwszej fazie. Są tu dziewczyny, które dopiero czekają na owulację i mają prawo pisać o swoich odczuciach. Moim zdaniem wątek jest jak najbardziej na swoim miejscu :)

    justi::, Milka88 lubią tę wiadomość

    km5sio4pjn03nphx.png
    Nied.tarczycy, Hashi, niskie AMH (0,28), wysokie FSH, MTHFR a1298c hetero i PAI hetero, endo IV st.:
    1).24.04.19r. I Laparo --> 09.05. --> Visanne START/półroczna kuracja)
    2). 03.10.19r. II Laparo

    15.05.2013r. córka Maja ❤️ (ciąża naturalna)
    Moje ANIOŁKI:
    1. Po dwóch latach starań- ICSI - Michalinka 8/9tc (10tc - 09.09.17r.)
    2. Po trzech latach starań naturalny cud - Marcelinka 7/8tc (11tc - 25.08.18r.)

    02.11. 18r.- transfer śnieżynki (3-dniowy zarodek) :(
    29.09.20r. - rozpoczęcie procedury z KD (Eurofertil/Ostrawa)
    13.10.20r. - mamy dawczynie/początek stymulacji
    28.10.20r. - mamy trzy blastki ❄❄❄
    18.11.20r. (11:30) - transfer jednego ⛄ / dwie śnieżynki na zimowisku
    22.11.20r. - dwie kreseczki na teście (4dpt) 🥰/Beta: 6dpt - 27,2/8dpt -101/14dpt - 2091/15dpt - jest pęcherzyk ciążowy (również krwiak)/27dpt - 0,62cm maluszka z bijącym 💗 (133u/min)
  • blue-eyed Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justi Szanuję Twoje zdanie bo każdy ma prawo do swojego, ja także. Liczyłam się z tym, że na pewno kogoś to co napiszę zaboli. Poza tym wiem, jakimi prawami rządzą się fora a zwłaszcza takie jak to, gdzie staraczki się wspierają itp. Ale uważam, że są inne wątki i grupy o luźnych tematach gdzie można pisać o innych rzeczach niż w temacie np. "Starając się ogólnie"

  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfffff
    Nie mam siły dyskutować bo mi sie bzykać chce.

    Iśka79, Milka88 lubią tę wiadomość

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasna dupa. Coś mi się zdaje, że ludziom się w dupkach przewraca :) Znów ktoś chce nas uczyć o czym mamy pisać, co myśleć i czuć. Jak gdzieś zaglądam i mi nie pasuje to idę w pierony a tu jest wszystko na temat i nie wiem jak tak można.

    Iśka79, justi::, BitterSweetSymphony, Milka88, Foto_Anna, innamorata88 lubią tę wiadomość

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • BitterSweetSymphony Autorytet
    Postów: 2574 1638

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tu grupa dziewczyn, która doskonale się zna i rozumie. Często rozmawiamy o swoich uczuciach, problemach i swoich objawach. Chyba nic złego w tym, że od czasu do czasu porozmawiamy o głupotach. Nie będziemy latać po wątkach jak jakieś latawice :P Zresztą w każdym wątku dziewczyny zbaczają z tematu. Niektóre wymieniają się przepisami kulinarnymi, a niektóre gadają o totalnych bzdurach jak np. sraczka - wybacz za dosadność.

    justi::, Milka88 lubią tę wiadomość

    km5sio4pjn03nphx.png
    Nied.tarczycy, Hashi, niskie AMH (0,28), wysokie FSH, MTHFR a1298c hetero i PAI hetero, endo IV st.:
    1).24.04.19r. I Laparo --> 09.05. --> Visanne START/półroczna kuracja)
    2). 03.10.19r. II Laparo

    15.05.2013r. córka Maja ❤️ (ciąża naturalna)
    Moje ANIOŁKI:
    1. Po dwóch latach starań- ICSI - Michalinka 8/9tc (10tc - 09.09.17r.)
    2. Po trzech latach starań naturalny cud - Marcelinka 7/8tc (11tc - 25.08.18r.)

    02.11. 18r.- transfer śnieżynki (3-dniowy zarodek) :(
    29.09.20r. - rozpoczęcie procedury z KD (Eurofertil/Ostrawa)
    13.10.20r. - mamy dawczynie/początek stymulacji
    28.10.20r. - mamy trzy blastki ❄❄❄
    18.11.20r. (11:30) - transfer jednego ⛄ / dwie śnieżynki na zimowisku
    22.11.20r. - dwie kreseczki na teście (4dpt) 🥰/Beta: 6dpt - 27,2/8dpt -101/14dpt - 2091/15dpt - jest pęcherzyk ciążowy (również krwiak)/27dpt - 0,62cm maluszka z bijącym 💗 (133u/min)
  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue-eyed - przeczytaj forum od początku a napewno znajdziesz wiele informacji na temat pierwszych objawów. Główny temat tego wątku brzmi "W oczekiwaniu na testowanie" i tego się trzymamy, ale jak już przeczytasz te 685 stron to może dotrze do Ciebie, że my tutaj nie jesteśmy punktem informacyjnym a grupą koleżanek. Jesteśmy sobie bliskie jak rodzina i lubimy spędzać ze sobą czas. Szanuję Twoje zdanie dlatego uważam, że możesz się dostosować a jeśli Ci nie odpowiada, to doktor Google ma dla Ciebie wiele innych propozycji.

    BitterSweetSymphony, justi::, Milka88, Foto_Anna, wianna lubią tę wiadomość

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iśka, gratulacje :)

    Co do forum to ja już w ogóle powinnam zniknąć stąd ale nie zniknę. Jedyne co może zniknąć, to osoba której nie odpowiada to towarzystwo. Zapraszam na Czerwcowe Staraczki gdzie laski taplają się we własnym jadzie, także drzwi tam są otwarte.
    Wiele rad i wsparcia otrzymałam tu na tym wątku, na początku mojego starania. Dziewczyny były mi bardzo pomocne i dlatego tu zaglądam, bo je polubiłam.
    I nienawidzę jak ktoś mecenasuje co powinnam czytać, pisać gdzie i kim.
    Wątków jest wiele, szukaj aż znajdziesz...bo tu już chyba nie masz czego :)

    Iśka79, Milka88 lubią tę wiadomość

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Wiedźma82 Autorytet
    Postów: 380 151

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też już sobie powinnam stąd iść, ale tu jest jak w grupie dobrze znających się babek. Pogadamy o wszystkim i o niczym, tak jakoś "rodzinnie". Jak komuś nie odpowiada, to chyba faktycznie czas pszukać innego wątku. Osobiście wolę takie babskie blablanie i potrzymać kciuki za pozostałe dziewczyny, niż czytać suche fakty i pseudomedyczne wypociny ;-) Aż mi się zrymowało z wrażenia :-)

    Milka88 lubi tę wiadomość

    dqprk6nlginvcqzk.png
  • NelNel Przyjaciółka
    Postów: 247 20

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeeeju chwilę chciałam popracować....zaglądam, a tu jakaś "gównoburza"...
    I na co? I po co? I o co?
    Z tej problemowej wypowiedzi wynika, że od czasu owulacji, do wyniku pozytywnego testu ciążowego nie można zadawać pytań....:D
    No cóż...zadałam już tyle, że zadam żartobliwie i kolejne: "Gdzie Kobitki planujecie spędzić urlop?" :*

    Ach ten babski jad...:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2016, 16:01

    Wiedźma82, BitterSweetSymphony, Milka88 lubią tę wiadomość

  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pitole nie moge
    Gówno co?
    ;D ;D
    Ja mianowicie urlop spędzam na nieudekorowanym balkonie,bikini aalbo toples a niech sąsiedzi popatrzą
    Mieliśmy wyjechać gdzies na błękitne wody ale koniec końców zostajemy
    A kto sie pochwali daleką podróżą? (To pytanie też w ramach uszczypliwości)

    Wiedźma82, NelNel lubią tę wiadomość

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • Wiedźma82 Autorytet
    Postów: 380 151

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A macie może przepis na ciasteczka owsiane? :-D

    NelNel, Iśka79 lubią tę wiadomość

    dqprk6nlginvcqzk.png
  • NelNel Przyjaciółka
    Postów: 247 20

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justi:: wrote:
    Ja pitole nie moge
    Gówno co?
    ;D ;D

    Sama się z tego śmieje do monitora :D

    justi:: lubi tę wiadomość

‹‹ 683 684 685 686 687 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ