X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie PIERWSZE OBJAWY
Odpowiedz

PIERWSZE OBJAWY

Oceń ten wątek:
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 18 lipca 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Asha jak zawsze profesjonalnie! :) Jesteś niemożliwa. :)
    Co do twojej owulki kochana, to owszem bym stawiala na 13 jak cos ale....nie bylo skoku 0,2 stopnia, wiec szczerze przyznam jest to zastanawiajace z denia :-(

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 18 lipca 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Kurcze nie umiem udostępnić poprzedniego wykresu. Jak wejde na laptop to może się uda wkleic link. Ale w poprzednim cyklu moja FL wynosiła 14 dni a w jeszcze poprzednim 17 dni.
    A w tym cyklu wiem, że miałam 9dc owulację, bo ją dokładnie czułam, także jakby się zgadzało. Tempka wczoraj mi spadła a dziś znowu urosła, ale tak się wkurzyłam, że już nie zapisuję, bo nic z tego nie rozumiem.
    Niemniej jednak dzięki za radę :)
    Ale to kiedy jajko zostalo uwolnione to jest kompletnie inna sprawa i to jest 24 h pozniej i tego nie musisz czuc wogole

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Co do twojej owulki kochana, to owszem bym stawiala na 13 jak cos ale....nie bylo skoku 0,2 stopnia, wiec szczerze przyznam jest to zastanawiajace z denia :-(
    Czyli mogło nie być owu w ogóle?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to w zeszłym cyklu bolał i ciągnął dość mocno jajnik dobry tydzień, a w tym lekkie ćmienie przez może 2 czy 3 dni
    :(

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 18 lipca 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Czyli mogło nie być owu w ogóle?
    Wlasnie tego sie obawiam ze jeszcze nie, dlatego dobrze by bylo gdybys testy miala, na 100% nie chce ci mowic bo moge sie mylic ale ten skok musi byc 0.2 mozliwe ze organizm sie przygotowywal ale nie wyszlo i znowu bedzie, obserwuj slu...ale z testami latwiej by bylo ;-)

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( Już teraz chyba za późno na testy.

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 18 lipca 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    :( Już teraz chyba za późno na testy.
    Jak nie bylo owulki to wcale nie pozno wlasnie, sluz mialas bardzo krotko co by tez wskazywalo ze chyba nie bylo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2014, 09:30

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w najbliższych dwóch dniach nie ma szans na serduszkowanie. :( Dopiero w niedzielę...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh... Chyba sobie odpuszczę i co będzie to będzie... W sierpniu jedziemy na urlop to może tam coś z tego wyjdzie. :(

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 18 lipca 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    A w najbliższych dwóch dniach nie ma szans na serduszkowanie. :( Dopiero w niedzielę...
    :-(.. To sluz obserwuj , moze cos przyuwazyc po sluzie, moze akurat w niedziele to tylko 2 dni do niedzieli :-)

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Justinka Autorytet
    Postów: 1073 1332

    Wysłany: 18 lipca 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja pisze do Was zalana łzami :( czuję się jak w dzień kiedy dostaję @ - że znowu się nie udało :( W nocy nici z przytulanek - mąż padł :( a rano.. hmmm nie mógł skończyć, a na koniec jeszcze obudził się synek - więc wiadomo, jak tu działać jak dziecko patrzy :( normalnie siedzę i ryczę - temp mierzyłam bardzo wysoko skoczyła, chociaż jakoś nie przywiązuje do niej wagi, bo często się budziłam, miałam dziwne sny :( i na dodatek owuf wyznaczyło mi owu na 11dc wtedy co nie było serduszek ;((( owszem od wtorku mega czuje jajniki, a zwłaszcza prawy... wczoraj przed spaniem miałam wrażenie że mam śluz rozciągliwy-płodny, ale może to nie śluz a sperma z nocy wcześniej, ech.. więc już sama nie wiem, kiedy ta owu :( przepraszam, że zanudzam, ale totalnie nie mam komu się wygadać, a z cyklu na cykl jest mi co raz ciężej :(

    Zignorowałam dzisiejszą temp to wykasował mi wyznaczenie owu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2014, 09:39

    Anielka 10.04.2015 /// 3620 g 56 cm
    201504101680.png
    Tymon 28.09.2012 /// 3830 g 58 cm
    683907699a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    :-(.. To sluz obserwuj , moze cos przyuwazyc po sluzie, moze akurat w niedziele to tylko 2 dni do niedzieli :-)
    Obserwuję. Póki co lepki. Był wyraźnie rozciągliwy 12 i 13 dc. :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justinka wrote:
    A ja pisze do Was zalana łzami :( czuję się jak w dzień kiedy dostaję @ - że znowu się nie udało :( W nocy nici z przytulanek - mąż padł :( a rano.. hmmm nie mógł skończyć, a na koniec jeszcze obudził się synek - więc wiadomo, jak tu działać jak dziecko patrzy :( normalnie siedzę i ryczę - temp mierzyłam bardzo wysoko skoczyła, chociaż jakoś nie przywiązuje do niej wagi, bo często się budziłam, miałam dziwne sny :( i na dodatek owuf wyznaczyło mi owu na 11dc wtedy co nie było serduszek ;((( owszem od wtorku mega czuje jajniki, a zwłaszcza prawy... wczoraj przed spaniem miałam wrażenie że mam śluz rozciągliwy-płodny, ale może to nie śluz a sperma z nocy wcześniej, ech.. więc już sama nie wiem, kiedy ta owu :( przepraszam, że zanudzam, ale totalnie nie mam komu się wygadać, a z cyklu na cykl jest mi co raz ciężej :(
    Witaj w gronie zdołowanych. :(

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 18 lipca 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justinka wrote:
    A ja pisze do Was zalana łzami :( czuję się jak w dzień kiedy dostaję @ - że znowu się nie udało :( W nocy nici z przytulanek - mąż padł :( a rano.. hmmm nie mógł skończyć, a na koniec jeszcze obudził się synek - więc wiadomo, jak tu działać jak dziecko patrzy :( normalnie siedzę i ryczę - temp mierzyłam bardzo wysoko skoczyła, chociaż jakoś nie przywiązuje do niej wagi, bo często się budziłam, miałam dziwne sny :( i na dodatek owuf wyznaczyło mi owu na 11dc wtedy co nie było serduszek ;((( owszem od wtorku mega czuje jajniki, a zwłaszcza prawy... wczoraj przed spaniem miałam wrażenie że mam śluz rozciągliwy-płodny, ale może to nie śluz a sperma z nocy wcześniej, ech.. więc już sama nie wiem, kiedy ta owu :( przepraszam, że zanudzam, ale totalnie nie mam komu się wygadać, a z cyklu na cykl jest mi co raz ciężej :(
    Przykro mi, ze tak sie czujesz ale sadzac po sluzie to owulka jeszcze przed toba, ja tez z samego rana zawsze , serduszkujac dzien wczesniej mam jeszce wyplyw spermy resztek, wiec to nie jest wiarygodne...musisz obserwowac dalej...a z twoich zapisek sadze ze to jeszcze nie czas kochana i wszystko przed toba...glowa do gory :-) bedzie dobrze :-)

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 18 lipca 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Obserwuję. Póki co lepki. Był wyraźnie rozciągliwy 12 i 13 dc. :(
    Ale suchy czy mokry..podobny do gumy do zucia troche czy jajka kurzego?

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Justinka Autorytet
    Postów: 1073 1332

    Wysłany: 18 lipca 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym wierzyć, że owu przed nami, ale z drugiej strony może być na dniach, a to serduszko by mnie uspokoiło... tak na prawdę nie mamy na to wpływu, ale co na pewno bez serduszek nic się nie zdziała :(
    Jeszcze dziś jadę do znajomej, która ma termin na 2.08 :( więc na dniach będzie rodzić... a pamiętam, jak się dowiedziałam, po cichu mówiłam ooo fajnie może będziemy mieć zbliżone terminy... a tu co.. ona jest na 'wylocie' a ja nawet nadal w ciąży nie jestem... a najlepsze że jej to wpadka.. i jak się dowiedziała to płakała - ale nie ze szczęścia... oczywiście teraz jest szczęśliwa i nie może się doczekać synka...

    Anielka 10.04.2015 /// 3620 g 56 cm
    201504101680.png
    Tymon 28.09.2012 /// 3830 g 58 cm
    683907699a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozciągliwy był mokry i miał lekko mleczny kolor. Teraz jest mokry lepki, ale na bieliźnie już suchy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio myślę że szkoda że nie wpadliśmy, jakoś te wpadki szybciej wychodzą niż starania...

    Asha lubi tę wiadomość

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 18 lipca 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Rozciągliwy był mokry i miał lekko mleczny kolor. Teraz jest mokry lepki, ale na bieliźnie już suchy.
    Ten co opisujesz to nie jest plodny...najbardziej plodny jest przezroczysty blyszczacy jak kurze jajko...gdzyby bylo po owu to juz bys sluzu nie miala wogole...obserwij moim zdaniem

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 18 lipca 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justinka wrote:
    Chciałabym wierzyć, że owu przed nami, ale z drugiej strony może być na dniach, a to serduszko by mnie uspokoiło... tak na prawdę nie mamy na to wpływu, ale co na pewno bez serduszek nic się nie zdziała :(
    Jeszcze dziś jadę do znajomej, która ma termin na 2.08 :( więc na dniach będzie rodzić... a pamiętam, jak się dowiedziałam, po cichu mówiłam ooo fajnie może będziemy mieć zbliżone terminy... a tu co.. ona jest na 'wylocie' a ja nawet nadal w ciąży nie jestem... a najlepsze że jej to wpadka.. i jak się dowiedziała to płakała - ale nie ze szczęścia... oczywiście teraz jest szczęśliwa i nie może się doczekać synka...
    Jak bedziesz sie stresowac to wszystko sie bedzie przesuwac w czasie...sprobuj sie wyluzowac troche...wiem ze to przykre co sie dzieje dookola ale nie mamy na to wplywu, natomiast mamy troche wplyw na nasz wlasny cykl i jak sie owu przesunie to jeszcze wiekszy sters

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ