X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy 2-3 październik :-)
Odpowiedz

Testujemy 2-3 październik :-)

Oceń ten wątek:
  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 4 października 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze tak z jakies 3 mc temu najprawdopodobniej byłam w ciąży, kupiłam testy w aptece chyba Amil to był zrobiłam pozytywny, akurat przyszły te z allegro i tez pozytywny tylko zastrzeżenia mam co do wielkośći mlu pisze na nich 10 mlu. przey początkowej ciąży powinno pokazac tak ; test z allegro mocna gruba krecha test amil slaba . A bylo tak : test z allegro slaba krecha test amil gruba mocna krecha
    Takze mysle ze maja one cos kolo 30mlu anie tak jak pisze ze 10. Natomiazt testy owu od tego samegk sprzedawcy tak samo pokazywaly jak te z apteki a różnica kolosalna
    apteka 5 testów = 25 zł
    Allegro 5 testów = 5 zl
    Takze upewniałam sie mysle ze jak by tescior ciazowy pokazal slaba kreske pole ialabym po normalny z apteki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2014, 11:25

    oar8skjod4lwslof.png
  • Bloom Koleżanka
    Postów: 40 7

    Wysłany: 4 października 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 17:02

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 4 października 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bloom ja dzisiaj przeczytałam o dziewczynie, której wyszło 5 testów sikanych pozytywnych, a beta negatywna, już nic mnie nie zdziwi. Nie wkręcaj sobie, ale licz się z każdą ewentualnością, może zrób badanie hcg?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja mialam kiedys falszywie dodatnie testy wiec spytalam lekarza i on powiedzial ze testy owu i ciazowe dzialajana podobnych chormanach dlatego gdy np kobieta ma wysoki poziom lh to test ciazowy tez moze byc dodatni i odwrornie. Od tamtego czasu nie ufam zadnemu testowi...

  • Bloom Koleżanka
    Postów: 40 7

    Wysłany: 4 października 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 17:02

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 4 października 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tamtej lasce w końcu lekarz potwierdził ciąże, wiec musiałą być pomylka labolatorium. U mnie na tym teście wczoraj też była bladziutka kreska, a beta ujemna, ale ponoć przy torbielach mogą wychodzić pozytywne testy, a może dlatego mnie tak długo po owulacji pobolewają jajniki, nigdy nie miałam torbieli, może powinnam się wybrać do gina..? Ja tylko nie mogę zrozumieć tego niskiego progesteronu przy wysokich temperaturach.
    Bloom czasem tak jest, że cykl się wydłuża lub skraca przez stres, pogodę, albo jakieś chwilowe wahania hormonów, albo przez ciąże, która nie chce się ujawnić;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2014, 13:16

  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 4 października 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie zdaje ze nie Zdarzyła ci wzrosnąć, na twoim miejscu zrobiłabym jeszcze jeden teścior jutro bądź w poniedziałek ja @ nie przyjdzie
    Mi wychodzi po tej spóźnionej owulce że @ powinnam dostać w poniedziałek ale tak sie fatalnie czuje, i to nie pms bo inaczej boli mnie:S na grype :s

    oar8skjod4lwslof.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 4 października 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może i tak bym się łudziła, ale ten progesteron jest bardzo niski, nierealne żeby ciąża się przy takim utrzymała więc to nie to. Żresztą skoro delikatnie widać było na teście kreskę to tym bardziej beta by wyszła. Zresztą dzisiaj czuje się małpowo.

    To jeszcze masz trochę czasu, może będą dwie krechy, zyczę Ci tego;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bloom do póki @ nie ma jest szansa test to tylko test . . . Jak się nie pojawi zrób betę i do lekarza tak najlepiej bo jeśli ciąży nie ma i @ tez nie to coś na rzeczy jest . . . Mam nadzieje że Ci się uda . . .
    Martika ile razy miałaś badany progesteron?? Progesteron podobnie jak temperatura o każdej porze dnia jest inny , nie wiem czy to już tu pisałam (nie pamiętam wszystkich postów) ale ja miałam badany 3 dni z rzędu o tej samej porze dopiero wtedy stwierdzil czy jest w normie czy nie (tzn mój lekarz, bo w laboratorium opierają się tylko na statystykach) . . . Zobaczysz co będzie jutro , dzisiaj widzę delikatny spadek ale tempka i tak wysoko . . . Nie wkręcam Ci tutaj ciąży robiłaś betę ale nie wkręcaj sobie żadnej choroby albo że coś jest nie tak tylko dlatego że tempka wyższa . Na pewno jest okej!!! Czasem wystarczy trochę stresu i już będzie inaczej . Jak jesteś niespokojna wybierz się do lekarza i pogadaj :-* :-* :-*

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 4 października 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika twoja temperatura daje taka nadzieje ze na twoim miejscu byla bym zla az ciezko w to uwierzyć ze beta wyszla negatywnie :/ u mnie @ dalej brak powinna byc jutro jak narazie nie czuje by miala przyjsc ale bedzie bo temp spadla .




    ed3f69e54ae2194159f0f5a21b6d6aaa.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2014, 15:08

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 4 października 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bloom ja w zeszłym cyklu czekałam na @ tydzień, w końcu przyszła, testy wychodziły negatywne oczywiście, ale to chyba przez ten stres aż tyle się przesunęła małpa.
    Życzę Ci oczywiście żeby u Ciebie było inaczej, ale ja w tym cyklu luzuje - nie szukam objawów, nie zastanawiam się, serduszkuje kiedy mam ochote i tyle :D Może się wstrzelę akurat :)

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 4 października 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:14

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 4 października 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:14

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 4 października 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    Bloom do póki @ nie ma jest szansa test to tylko test . . . Jak się nie pojawi zrób betę i do lekarza tak najlepiej bo jeśli ciąży nie ma i @ tez nie to coś na rzeczy jest . . . Mam nadzieje że Ci się uda . . .
    Martika ile razy miałaś badany progesteron?? Progesteron podobnie jak temperatura o każdej porze dnia jest inny , nie wiem czy to już tu pisałam (nie pamiętam wszystkich postów) ale ja miałam badany 3 dni z rzędu o tej samej porze dopiero wtedy stwierdzil czy jest w normie czy nie (tzn mój lekarz, bo w laboratorium opierają się tylko na statystykach) . . . Zobaczysz co będzie jutro , dzisiaj widzę delikatny spadek ale tempka i tak wysoko . . . Nie wkręcam Ci tutaj ciąży robiłaś betę ale nie wkręcaj sobie żadnej choroby albo że coś jest nie tak tylko dlatego że tempka wyższa . Na pewno jest okej!!! Czasem wystarczy trochę stresu i już będzie inaczej . Jak jesteś niespokojna wybierz się do lekarza i pogadaj :-* :-* :-*

    Ja jestem chytry lis i dzisiaj niedokładnie zmierzyłam temperaturę w nadziei, że zobaczę duży spadek i małpę:p (Zawsze wsadzam termometr tak samo i go podtrzymuje, dzis wsadziłam słabiej i nie trzymałam:p). Ale czuje się na @. Progesteron zbadałam tylko raz razem z betą, bo miałam nadzieje, że będzie pozytywna i chciałam sprawdzić od razu czy i on jest ok. Ja czaję, że on spada przed @, ale czemu temp wysoka, skoro on niski to nie zrozumiem. Wczoraj właśnie myślałam, że pójdę do gina, a teraz sie zastanawiam, kupiłam zioła i chyba jeszcze dam sobie czas bez świrowania, zrobię sobie tylko progesteron i prolaktynę w najbliższym cyklu.

    Morwa u mnie były problemy z tarczycą, ale po miesiącu leczenia piękne wyniki.

    Pełna nadziei ściskam Cię ciepło:*

  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 4 października 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wam nie wiem czy wybrałam dobry temat ale proszę o odpowiedź ;) @ powinnam dostać 2 października do tej pory jej nie ma :D bóle mam typowo okresowe rano jak się budzę to boli tak jak już bym dostała tą @ ale jej brak. Boję się testowania że znów będę miała test negatywny. Powiem że nigdy mi się @ nie spoźniała zawsze mam regularne cykle a jak już to pojawiała sie np 1 dzień przed spodziewaną @.Myślicie że się udało? Proszę o szybką odpowiedź ;)


    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 4 października 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach i dodam że zawsze tydzień przed spodziewaną @ pobolewał mnie brzuch tak mam zawsze a w tym miesiącu nic :p

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 4 października 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nie umiem wróżyć na żywo, a tym bardziej przez internet, musisz zrobić test:)Prawdopodobieństwo, że jesteś w ciąży istnieje, ale to, że okres nigdy Ci się nie spóźniał, to nie znaczy, że tak już będzie zawsze. Życzę dwóch kreseczek:)

    Dziewczyny do mnie franca jedna w końcu chyba przyjdzie dzisiaj, bo wyleciała ze mnie spora ilość prawie przezroczystego, ale o różowym zabarwieniu śluzu, pierwszy raz w życiu, zawsze mi się ostro krwawieniem zaczynała, aż się wzięłam za odkurzanie żeby ją przyspieszyć, niech przyłazi, bo już chcę ją pogonić na dobre;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2014, 16:56

    Emiliada lubi tę wiadomość

  • MagdaMuminek Przyjaciółka
    Postów: 77 26

    Wysłany: 4 października 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczka już trochę Ci się spóźnia, dlaczego nie robisz testu? Ja już bym dawno zasikała ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika mija malpa tez niestety tak sie zaczyna z tym ze taki sluz podbarwiony mialam caly dzien w 27 dc w 28 plamienie takie krwia a w 29 dc w koncu dostalam okres

    ceska lubi tę wiadomość

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 4 października 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa temp mierzę przed pójściem do pracy czyli o 6 rano ale ustawilam godz domyslna 14 a potem nie chcialam przestawiać zeby ten cykl byl jednolity :) ale godz mierzenia zawsze byla taka sama chyba że w weekend był poślizg o godz póżniej to moj pierwszy miesiąc z mierzeniem temp więc dosyć chaotycznie wychodzilo :)


    ed3f69e54ae2194159f0f5a21b6d6aaa.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2014, 17:30

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ