X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 26 września 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam że to niesamowite uczucie :)
    W sumie nie do opisania <3

    atdc3e5e035kp155.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 26 września 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudo :-) Niech rośnie zdrowo i zawsze się tak uśmiecha :-)

    Pozdrawiam Dziewczyny :-)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia właśnie staram się sobie wyobrazić ale wiem, że pewnych uczuć wyobrazić się nie da ;)

    Sówka a co u Ciebie ?

    Kornelka fika takie koziolki, że hoho. Wierci i przeciąga cały brzuch sie rusza ;) moja kruszynka <3

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 27 września 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam ciężarówki? :)

    Sowka jak u Was?

    My dziś wracamy do domku :) <3

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Wam fajnie kochana <3 zazdraszczam ;)

    U mnie średnio na jeża. Dobija mnie dieta cukrzycowa :( piore i prasuje ciuszki małej. Nelka eierci się coraz bardziej. Tsk bardzo bym chciała ją utulić;)

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 27 września 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :-)

    Madziu życzę Ci już tylko spokojnie upływających dni z maluszkiem :-)

    Ja jestem przed testowaniem ale bez większych nadziei. Czuje już nadciagajaca @, brzuch mnie boli.

    Zaglądam do Was codziennie no ciekawa jestem, jak idzie rozpakowywanie dwupakow :-) Zakoconej cos nie widać na forum, może i ona zaraz poda dobre wiadomości ;-)

    Miłej niedzieli Wam życzę :-)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka trzymam kciuki za 2 krechy ;) kiefy testujesz?

    No właśnie może Klaudia już rozpakowana a my nic nie wiemy :P

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 27 września 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona cały czas podczytuje i marzy, żeby urodzić.. codziennie ma skurcze i tyle z tego :(

    Super, że już wychodzicie!

    Sowka, kciuki za II !!

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia zacznij drażnić brodawki tylko tak porządnie bo pobudza to skurcze i poród. Niektóre kobiety masują też przy porodzie i podobno szybciej rodzą.

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 27 września 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja nie mam skurczy porodowych jeszcze :) To nie działa póki poród się nie zacznie.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam położna mówiła w SR żeby nie dotykać sutków nie sprawdzać czy siara wycieka bo mogą się przez to zacząć skyrcze porodowe więc powtarzam tylko.

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 27 września 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To niezłą bzdurę wam klepała :P
    Rozumiem, że podczas sexu i w grze wstępnej facet również sutków dotykać nie może wg niej? No i rozumiem, że jak się karmi dziecko piersią, to na całą ciążę trzeba je od piersi odstawić, bo poród wywoła?

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od wielu osób słyszałam, że jeśli chce się długo karmić piersią to lepiej w ciążę nie zachodzić bo trzeba dziecko od piersi odstawić bo w przeciwnym razie przez karmienie może dojść do poronienia. A to, że sutki omijamy podczas sexu w ciąży też słyszałam bo nadmierna stymulacja może wywołać skurcze. I słyszałam to od znajomych, które już są mamami. No ale nieważne Ty zawsze wiesz lepiej wszystko w każdym temacie. Chciałam pomóc bo ciągle piszesz jak chcesz urodzić. Ale nie to nie. Siedź i czekaj.

    rozowa_strzala, Mania1718, sylwiaśta159, Rafaello lubią tę wiadomość

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 27 września 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka, wyobraź sobie, że większość z nas ciężarnych na wątku październikówek sex ze stymulacją sutków miała/ma i jakoś nikt z tego powodu nie urodził.

    Gówno dają niektóre rzeczy, o czym przekonałam się już na sobie i przekonują się inne dziewczyny czekające na poród. Mądra jesteś taka, ale nawet nie jesteś w końcówce ciąży :)

    Poradzę sobie bez twoich "cennych" rad :)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak zapomniałam, że tylko kobiety w końcówce ciąży są "wszystkowiedzące" i takie "mądre". Chyba zapomniałaś, że niedawno też byłaś w 31tc i nie przypominsm sobie, żebyś nie udzielała się na forum bo przecież jesteś taka "głupia" bo nie jesteś w końcówce ciąży...

    To, że ktoś od czegoś nie urodził nie znaczy wcale, że jest to niemożliwe. Po prostu na tą osobę nie działa. Ale masz rację co ja tu będę głupoty pisać w końcu jestem taka "głupia" w tym temacie. Toż ja nawet w końcówce ciąży nie jestem. Co mnie naszło by udzielać rad kobiecie w jej końcówce. Eh przepraszam...

    sylwiaśta159, Mania1718, Sówka_83, Rafaello, D-dawna lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślcie co chcecie, ale muszę coś powiedzieć. Klaudia- dzielisz się tutaj na forum tym, że tak bardzo chciałabyś urodzić- Ania słyszała o takim sposobie, zaznaczając, że tak po prostu mówiła jej położna a Ty ją nie pierwszy już zresztą raz wyśmiewasz. Tylko dlaczego? Jesteś pewna, że nie ma ani trochę racji?

    " Podczas pieszczenia piersi wytwarza się oksytocyna, ktora moze wywolywac skurcze macicy. " tak mowi wujek google.

    Położna teź zapewne mówiła o tym ciężarnym nie dlatego, że wymyśliła sobie to na poczekaniu by mieć o czym mówić, tylko z doświadczenia. Nawet jeśli Ty uważasz inaczej, to nie musisz przeciez od razu atakować i być cyniczną. Ja też w wielu sprawach z Anią się nie zgadzam- ona ze mną też nie, ale nie musi to wyglądać w ten sposób. Nie wszystko z czym Ty się nie zgadzasz jest bzdurą. Nie wiem skąd ten narcyzm...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 08:48

    Mania1718, Morisek28, annielica, rozowa_strzala, Sówka_83, Rafaello lubią tę wiadomość

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 28 września 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona swoimi wypowiedziami obraziłas nie tylko Anie :/ no cóż pozostaje tylko niesmak. ..

    sylwiaśta159, annielica, rozowa_strzala lubią tę wiadomość

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 28 września 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uuu atmosfera się trochę popsuła:/ co wchodzę tutaj to się zastanawiam czy kolejna dziewczyna już jest rozpakowana.

    Dziewczyny trzymajcie kciuki, test na dniach :)

  • Czarny Kropek Koleżanka
    Postów: 31 7

    Wysłany: 28 września 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ ciemnogród!

    Zakocona, życzę Tobie,abyś zmądrzała i nie buzowała takim wszech wiedzeniem.Bo to tak śmieszne że aż żałosne.

    Dziewczyna bardzo dobrze napomniała o sutkach! Po co plujesz jadem i się wymądrzasz na każdym kroku. Jesteś tylko maluczkim człowieczkiem jak każdy z nas.


    Po co też przyśpieszasz poród?! natura wie co robi, jest nalepszą Matką.
    Ty nią jeszcze NIE jesteś.

    sylwiaśta159, annielica lubią tę wiadomość


    [link=https://www.suwaczki.com/]relgh371079b5eve.png[/link]
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 28 września 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie ma co się denerwować :)

    Pierwsza nocka za nami. Było całkiem ok :)

    annielica lubi tę wiadomość

    atdc3e5e035kp155.png
‹‹ 328 329 330 331 332 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ