X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze zrob test jutro jeszcze raz, lub odczekaj jeszcze pare dni..

  • Kenia Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna_121 wrote:
    Moze zrob test jutro jeszcze raz, lub odczekaj jeszcze pare dni..
    nastawiłam się już na następny cykl, ale jak tu zacząć bez @
    Spróbuję jutro, wieczorem, chyba, że mnie wcześniej zaleje.
    Czy to możliwe, żeby w dzień spodziewanej @ był negatyw jeśli jest się w ciąży?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze jest mozliwe. Mi tez w pierwszej ciazy test wyszedl negatywny, a po dwoch dniach jak sie nie myle wyszly dwie kreszki. Poczekaj jeszcze ktroche, lub zrob jak mowisz jutro jeszcze jeden

    Kenia lubi tę wiadomość

  • Kenia Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuję! Będę testować, skoro takie przypadki chodzą po ludziach :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki <3 ;*

    Kenia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowa_strzala wrote:
    ja mysle dziewczyny, że większość obecnych forumowiczek (w tym na pewno ja) mocno sobie co nie co uroiły :) musicie dziewczyny tyci wyluzować i nie skupiać się zbytnio na każdym objawie, ukłuciu, swędzeniu, bo zbzikujecie :)

    ja teraz, jak ktoras z was, chyba Kasia, testy będę robić dopiero wtedy kiedy okres nie przyjdzie. Już żadne inne objawy mnie nie interesują, bo takie wmawianie sobie, myślenie, denerwowanie się może spowodować też rozregulowanie cyklu :)

    agp 3,09 przy okresie 'na godzinach' nie wskazuje na ciążę, ale wierzę, że w przyszłym cyklu będziesz miała przyrost 10 razy większy :)

    Także dziewczyny pamiętajcie o najważniejszym: stres strasznie miesza w naszych cyklach. życzę Wam i sobie, oczywiście, owocnego cyklu :)

    A dziewczynom, które w tym miesiącu zaszły życzę duuużo zdrowia, mało mdłości i szybkiego porodu :)

    Wszystkie jesteście mądre, dobre i ważne. Powodzenia!

    Różowa, o ciąży to nie myślałam, tak zapytałam, bo bałam się że może mi się coś rozregulowało, skoro mam coś trochę ale powyżej normy.
    Zgadzam się z Tobą w 100%%, że można się tak nakręci, że wszystko wskazuje na ciążę. Ja za Ciebie też trzymam kciuki :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tez dzis plamienia brązowe :-( aż mi sie płakać chce :-( znów nici

    muriella lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikicia86 wrote:
    A ja tez dzis plamienia brązowe :-( aż mi sie płakać chce :-( znów nici
    Nikicia uda się nam wszystkim w końcu :-) Głowa do góry (i kto to mówi - łzy mi dziś tez płynęły jak zobaczyłam wynik bety :-()Ale kogoś zacytuje, tylko nie wiem kogo dokładnie Nowy cykl, nowe nadzieje :-) Ja nadal czekam na @. Niech już przyjdzie, bo przynajmniej można walczyć znowu :-)

  • hanula Znajoma
    Postów: 16 17

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już od wczoraj mam plamienie... Wczoraj delikatne jasnobrązowe a dziś już ciemnobrązowe.. Wiec jutro będzie @ bo ból podbrzusza już na to wskazuje :( :(

    uwo93e3kh0wi6ixc.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Długi dzień za mną ;)

    Dziewczyny nie panikujcie i wyluzujcie :)

    Co ma być to będzie, prędzej czy później! Grunt to się nie poddawać :)

    Za te, które jeszcze przed testowaniem trzymam kciuki, za te które mają dwie krechy trzymam kciuki i za te, którym w tym cyklu się nie udało trzymam kciuki za kolejny :)

    Ja nadal mam załamkę i pozwalam sobie na łzy ale za chwilę sobie mówię Alleluja i do przodu, robisz wszystko co możesz żeby się udało, więc trochę cierpliwości a będzie zielony kropek :)

    Postanowiłam też ciutkę forum sobie odpuścić bo totalnie odpłynęłam ;)

    Gratuluje dzisiejszym pozytywnie testującym :D

    Zakocona piękny przyrost :)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agp ja gdzies czytałam, że lekki przyrost hcg może mieć miejsce tuż przed okresem :) jednak warto jest sprawdzić kolejny wynik jeżeli do @ nie dojdzie :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 04:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowa_strzala wrote:
    agp ja gdzies czytałam, że lekki przyrost hcg może mieć miejsce tuż przed okresem :) jednak warto jest sprawdzić kolejny wynik jeżeli do @ nie dojdzie :)
    Możesz mieć tutaj 100% racje, bo tempka dziś zjechała, wiec chyba się zbliża @. Może ta obsuwa przez witaminy, które zaczęłam jeść b6 i magnez. Może wydłuża to fazę lutealną. Przed porodem cykle miałam co 28 dni, po co 24 dni, wiec...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzein dobry dziewczyny, nikicia nie trac nadzieji poki @ sie nie rozwinela jeszcze nie wszystko stracone.. a jak nie w tym to moze w nastepnym.

    U mnie tempka dzisiaj tak jak wczoraj.. oby tylko nie spadla.. Jutro termin @ ..Na 8.00 prowadze juniora do pzedszkola, a potem ide na paznokcie..moze pzez chwile przestane myslec.. :/ Jak jutro do popoludnia nie dostane @ to zrobie test.. dziewczyny juz sie boje.. kazdej z nas sie doradza glowa do gory, ale gdy nas same to spotyka to jednak lekkie zalamanie jest :( :/ No zobaczymy. Za jutrzejsze testerki trzymam mocno kciuki =)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żeby się dobić (od wtorku mam plamienia a wczoraj już zaczątki krwi) zrobiłam dziś paskowy test ciążowy. I wyszło jedno wielkie NIC- dosłownie nic bo żadnej kreski. Może ja go źle zrobiłam? W moczu trzymałam tylko 3-4 sekundy

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu, nie stresuje się! :) Trzymam kciuki :D

    Dziś 29 i kilka z nas miało testować :D Jak tam Dziewczyny? :D

    gaga - skoro zaczyna się krwawienie to test nie miał prawa wyjść :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2015, 07:55

    atdc3e5e035kp155.png
  • Kenia Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki! Liczę na to, że @ nas nie zaleje!!!!!
    Kasia, ja zatestuje jutro z Tobą, bo u mnie @ wczoraj brak i dzi od rana też jeszcze cisza. Tylko w prawym boku boli (jajnik?) Modlę się, żeby nie przyszła!
    Gaga na teście musi byc choć jedna kreska, ta testowa - jeśli nie ma wcale, to test nieważny.
    Głowa do góry! Powodzenia dla dzisiejszych testerek!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek ja to sie już pare dni stresuje :/

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna_121 wrote:
    Madziulek ja to sie już pare dni stresuje :/
    Niepotrzebnie :)
    Z tego co widzę, to jutro będzie u Ciebie 9dpo? Nie za wcześnie na test?

    Kenia, również trzymam kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2015, 08:29

    atdc3e5e035kp155.png
  • Kenia Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek wrote:
    Niepotrzebnie :)
    Z tego co widzę, to jutro będzie u Ciebie 9dpo? Nie za wcześnie na test?

    Kenia, również trzymam kciuki :)

    Madziulek, dziękuję! Bardzo się boję, bo wczoraj zrobiłam test i był negatyw... Ale skoro @ nie ma, to dam sobie jeszcze jedną szansę

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek, byłaś na becie czy jutro w końcu idziesz? Ja jutro powtarzam ostatni raz (albo mówię, że to ostatni, a i tak zrobię znowu pewnie :P)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ