X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie w LISTOPADZIE na pewno się uda!
Odpowiedz

w LISTOPADZIE na pewno się uda!

Oceń ten wątek:
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 6 listopada 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja śluz płodny to mam już tydzień... Nie wiem co się porobiło, szyjka wciąż otwarta. Niby owulacja wyznaczona, ale objawy wciąż płodne. Ciekawe kiedy się wyciszy. Mąż się denerwuje, że siedzę na forum... A to mi dużo daje.

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • NAg08 Przyjaciółka
    Postów: 89 120

    Wysłany: 6 listopada 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I może przeczucie się nie myliło, ciotka przed chwilą przyszła..

    02.01.2019 II <3 (Kaja 15.09.2019r.)

    Teraz testuje 25.07.2023 🙈🙈
  • Lenka1990 Przyjaciółka
    Postów: 73 20

    Wysłany: 6 listopada 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam razem z Wami...
    31.10 miałam 1 IUI. Zobaczymy co los przyniesie...

    Nuch, aeiouy lubią tę wiadomość

    Lenka 28 lat
    2016 lipiec - Aniołeczek 11 tc ❤
    2018 październik - 1 IUI :(
  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 7 listopada 2018, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe, aeiou - ja też tak mam że często o tym myślę i nawet jak się zajmę czymś innym to i tak jakoś moje myśli wracają do tego wszystkiego. Chociaż w tym miesiącu jestem z siebie zadowolona bo aż tak bardzo moje myśli wokół tego nie krążą, no ale może to dlatego że jeszcze owu nie mam. Po owu to zawsze bardziej i intensywniej myślę.

    Arashe, aeiouy lubią tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • Giminka Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 7 listopada 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny , jestem 14 dzień po owulacji, okresu brak, test negatywny :((((((14 cykl starań :(

  • zaprogramowana Ekspertka
    Postów: 172 73

    Wysłany: 7 listopada 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eja - tak jak piszesz nie można tracić nadziei i faktycznie trzeba dbać o siebie tym bardziej że czasy inne kobitki bardziej kruche i teraz jak mi powiedzieli w klinice ds. leczenia niepłodności co 4 para ma problem z poczęciem więc jest to problem XXI wieku myślę, a będzie jeszcze gorzej.

    Ja dziś poszłam ponownie na BETĘ minęło 48h od poprzedniego pobrania kiedy to wynik był 1.5 także zobaczymy czy coś podrosło czy już w tym miesiącu znowu pudło i leki na podtrzymanie do odstawienia. Dziś 25 dc Okres dopiero w sobotę mam dostać. Objawów nawet tych okresowych brak po prostu cisza, aaaaa no poza tym że od zeszłego piątku jestem chora jak fix, ropa z nosa - zatoki, bóle mięśni, fale ciepła itd. no generalnie grypa. Dam znać jak będę mieć wyniki wieczorem

    Eja lubi tę wiadomość

    02.2014 - Jestem w ciąży (Pierwszy Złoty Strzał)
    11.2014 - Nasz synek :)
    10.2015 - Starania o drugie dziecko
    12.2018 - Kierunek Ośrodek Adopcyjny
    Wiem że gdzieś na Nas czekasz - Znajdziemy Cię....
    >>>Lukas Graham - Love Someone <<<
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 7 listopada 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cicha. wrote:
    Marianka@87 nadzieję trzeba mieć do końca! Dlaczego pozytywne nastawienie Ci siadło?

    Makowa daj sobie jeszcze może ze 2 dni. A teraz się staraj ;)

    ElfiaKsiezniczka to kiedy testujesz?

    Okres wypada na 26.11, wiec w okolicach tego terminu.od piątku mniej więcejpowinny sięzaczac dni płodne. A mam do was takie głupie pytanie. Jak badacie szyjkę? Bo ja nam straszy opor przez to ze nosze okropnie długie paznokcie...

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 7 listopada 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch wrote:
    Ja tak mialam w zeszłym cyklu. Przed owu miałam najniższą temperaturę w całym cyklu.
    To jest naturalne, że jest spadek temperatury przed samą owulacja, dlatego mierzenie temperatury wcale nie jest takie głupie ;) ja tak mam w każdym cyklu od 2 lat jak mierze.

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 7 listopada 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Okres wypada na 26.11, wiec w okolicach tego terminu.od piątku mniej więcejpowinny sięzaczac dni płodne. A mam do was takie głupie pytanie. Jak badacie szyjkę? Bo ja nam straszy opor przez to ze nosze okropnie długie paznokcie...
    Szyjka odstaje, więc paznokieć jak wyjdzie poza nią to nic sobie nie zrobisz, z resztą aż tak delikatna to nie jest, wspolzyjac uderza się w nią często. A by mieć bliżej do niej to chyba najlepiej kucac podczas badania

    ElfiaKsiężniczka lubi tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 7 listopada 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki wielkie

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super cel :) Zaciskam za nas wszystkie mocno kciuki. U mnie owu powinno byc dzisiaj ale test owulacyjny zupelnie na nic nie wskazuje. To moj drugi cykl staran po poronieniu, tak mocno marze i pragne...

    aeiouy, Arashe lubią tę wiadomość

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 7 listopada 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki

    Sasanka5 lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć <3 Dawno się nie odzywałam do Was. Ja w tym miesięcu maksymalnie odpuściłam i podchodzę na luzie. Robię testy owu, według wyliczeń do owulacji zostało 3 dni, zobaczymy co wyjdzie na testach, na razie ciemnieje druga kreska powoli.

    Próbowałam już żel Conceive, nie śmierdzi, współżycie przyjemne. Ale zobaczymy co ten miesiąc mi przyniesie, na tyle się wkręciłam w pracę, że boję się, że po prostu zapomnę o owulacji i przegapię :D

    Buziaki dla wszyskich! Witam nowe dziewczyny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2018, 11:52

    Nuch, aeiouy, Arashe, Alexandra88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 22:21

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 7 listopada 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koleżanka z pracy właśnie nam zakomunikowała ze jest w 7 tygodniu ciąży :( cieszę się z jej szczęście, ale jednocześnie mam mega dola

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Giminka Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 7 listopada 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Koleżanka z pracy właśnie nam zakomunikowała ze jest w 7 tygodniu ciąży :( cieszę się z jej szczęście, ale jednocześnie mam mega dola
    rozumiem cie , u mnie tez w koło same ciężarne .. wchodzę na wszystkim nam znany portal społecznościowy i co chwile ktoś oznajmia ze urodził albo ciaza :-) .. mam łeb jak sklep od tego wszystkiego, cieszę się ze wszystkim w koło się udaje ale zadaje sobie pytanie dlaczego to nie ja ??? Czekam 14 cykl :( dziewczyny jak żyć ?

  • zaprogramowana Ekspertka
    Postów: 172 73

    Wysłany: 7 listopada 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dalej czekam na wyniki i się już nie łudzę bo mnie zaczął brzuch boleć jak na @ także bay bay baby :(

    02.2014 - Jestem w ciąży (Pierwszy Złoty Strzał)
    11.2014 - Nasz synek :)
    10.2015 - Starania o drugie dziecko
    12.2018 - Kierunek Ośrodek Adopcyjny
    Wiem że gdzieś na Nas czekasz - Znajdziemy Cię....
    >>>Lukas Graham - Love Someone <<<
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 7 listopada 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka5 wrote:
    Super cel :) Zaciskam za nas wszystkie mocno kciuki. U mnie owu powinno byc dzisiaj ale test owulacyjny zupelnie na nic nie wskazuje. To moj drugi cykl staran po poronieniu, tak mocno marze i pragne...
    Witam, mój też 2 po poronieniu i polrocznej przerwie po nim. Powodzenia :)

    Parenka zaraz mnie takim luzem, ja jak już wiem, że jest po owulacji to już nie spina, ale może też u Ciebie tak będzie :P

    Ostatnio w planowany termin porodu, niedoszły oczywiście, śniło mi się że urodziłam czarnowlosego chłopca, choć u mnie sami blondyni :P

    Zaprogramowana nie poddawaj się póki nie będzie albo wyników albo @

    Giminka u mnie też co chwilę ktoś w ciąży, czy to chciał czy nie chciał. Ale jedna znajoma ma jeszcze inna sytuację, dziecko ma rok prawie, chciałaby zacząć starania o kolejne a okresu ani widu ani słychu, też na pod górkę

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 7 listopada 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to moja historia jest taka: o pierwszej ciąży dowiedziałam się w połowie stycznia tego roku. Termin miałam na 26 września. W lutym dowiedziałam się o wpadce w bliskiej rodzinie, dziewczyna zaciążyła na studiach z chłopakiem. Pochwaliła się będąc w 6 tc, my czekaliśmy z wiadomością o ciąży do II trymestru, byłam wtedy w 8 tc, dwa tygodnie różnicy było między moją ciążą a jej.

    No i taki kontrast: my kilka lat po ślubie, we własnym mieszkaniu, oboje z pewną pracą - nic tylko dziecka brakuje, więc oczy wszystkich ciotek w rodzinie zwrócone były na nas. A tu nagle informacja o ciąży u młodej studentki mieszkającej u rodziców z jakąś dorywczą pracą.

    W marcu poroniłam, nie zdążyliśmy się pochwalić ciążą, więc poronieniem też się nie dzieliliśmy z innymi. A kiedy przyszło na świat jej maleństwo? 27 września, dzień po moim tp.

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • aeiouy Autorytet
    Postów: 826 1736

    Wysłany: 7 listopada 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa: To tzw ironia losu, co? Masakra!

    U mnie też co chwilę ktoś w ciaży... My już po ślubie jakiś czas i co, pytaja nas ciągle "co z nami, co u nas, kiedy dziecko?" Juz to kiedyś pisałam: nigdy nie spodziewałam się, że zajście w ciąże jest tak trudne! Myślała, że jedno bzykanko i już będzie dzidzia... Hahaha, o ja głupia!
    Teraz to jak mi ktoś powie, że wpadł, to chyba wygrał na loterii, serio? Powiedzcie jak da się wpaść???? Bo ja jakoś nie moge ;)

    Starania o pierwsze dziecię od 12.2017
    5 poronien: 03.2018 & 12.2018 & 06.2019 & 03.2020 & 08.2020
    12.2018 - pierwsza wizyta w klinice
    04.2019 - HSG: prawy jajowód niedrożny
    Od 08.2019 - Pacjentka Prof. M.
    10-11.2019 szczepienia limfocytami męża ->allo mlr 23.3%
    01.2020 - 06.2020 - szczepienia pullowane -> allo mlr 22%
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ